Keresés

Részletes keresés

atlanta Creative Commons License 2001.09.02 0 0 753
Bennem vajon miért nincs ilyen utálat a románokkal szemben? Nem olyanok, mint bármely más ellenfél?
Előzmény: lg18 (752)
lg18 Creative Commons License 2001.09.02 0 0 752
románok ellen nem menni ki: képtelenség

gguszti: icq?

Előzmény: atlanta (750)
lg18 Creative Commons License 2001.09.02 0 0 751
állni is lehet háttal :)
szerintem lehorgasztott fejjel, némán, háttal kéne állni, de nem csak a tábornak, hanem mindenkinek, aki kimegy. Viszont válogatott meccsen egység még sose volt (talán most lesz egy-két (tucat) "BB takarodj" erejéig)
Előzmény: gguszti (749)
atlanta Creative Commons License 2001.09.02 0 0 750
Ezt nem mondhatod komolyan. Szerintem akkor már jobb megoldás, ha nem megy ki senki.
Előzmény: lg18 (747)
gguszti Creative Commons License 2001.09.02 0 0 749
Én mindenesetre az oláh himnusz kifütyülését nem tartom jó ötletnek. Sokkal inkább azt, hogy lehorgasztott fejjel mindenki végigüli...
Jó lenne hátat fordítani, de támlás széken háttal ülni -kisebb képzavar. :)
Előzmény: lg18 (747)
alu1 Creative Commons License 2001.09.02 0 0 748
Vimes mondott pár szót Korsós Gy.-ről. Kurva gyenge volt, de én rendszeresen látom a Sturm meccsein, ott egészen más feladattal rendszeresen a kapu előtt bóklászik és lövi a gólokat. Ez mondjuk a válogatottbeli baromságokra nem mentség, csak adalék. Az a barom Berci betonozza be szerintem az ökör "taktikájával" a kapunk elé.

Remélem nincs ebben a topicban senki se, aki komolyan azt hisz, hogy bárki jobb csapatot rak össze ebből a halom ganéból, ami rendelkezésre áll ? Jöhet ide Egérvári, vagy Egervári, majd lesznek szuper okos nyilatkozatok, meg null négyek futószalagon.

Szvsz az, hogy még az európai középmezőnnyel sem vesszük fel a kesztyűt, az pont az olyan EMBERILEG tapló játékosok (?) miatt van, mint pölö sebőkvillamos. Aki meccs közben is a nézőkkel foglalkozik, meg hogy a zseléréteg meg ne csússzon a haján, attól mit várunk ? Az olyan fazonoktól, akinek játékstílusára a beszari a legjobb szó (lisssztesssz), hogyan lehetne egy nemzeti válogatott irányítását rábízni ? Beckham félsérülten adott tegnap 5 olyan indítást, hogy Détári a seggét kente volta örömében a plafonhoz, ha annak idején egy ilyet adott volna teljes válogatott pályafutása során. Sorolhatnám még, de minek...

Láttam az albán válogatott jónéhány meccsét. Utolsók mint állat a csoportban, de szó nélkül elcserélném őket a magyar válogatottra. Hogy miért ? Mert a hazája címeréért és mezéért lerágja az ellenfél lábát is, ha tudásból nem megy. A németek és angolok is vért izzadtak ellenük, csak azért, mert egészséges nemzeti önbecsülésük van, ami a mi kis fasz sztárocskáinknak soha nem volt. Ezek azt se tudják, hogy miért lényegse egy magyar embernek, hogy a románok ellen a lelkét is kitegye a pályára. A sebők lehet, hogy minden héten az útlevelében nézi meg, hogy mi a nemzetisége....

Én nem látom a kiutat, mert azt az utánpótlás generációt még gondolatban se csinálták meg, aki nem a "nem tucc inni, soha nem lesz belőled focista" légkörben nő fel, ezt tapasztalatból mondom. Ráadásul nekem is lányom van, szerencsére...

lg18 Creative Commons License 2001.09.02 0 0 747
Szerintem a magyar válogatottal egy másodpercig se kéne foglalkozni, 90 percen át kéne szídni romániát, trianont, Székely Himnuszt énekelni, stb.
Előzmény: gguszti (733)
lg18 Creative Commons License 2001.09.02 0 0 746
"a BB pénzhéhes k***va, pénzéhes k***va"

és amikor legutóbb szöv. kap. volt és kirúgták, akkor is évekig pereskedett a pénzéért.

Előzmény: atlanta (744)
Szul Creative Commons License 2001.09.02 0 0 745
Azt fogja mondani voltak jo meccseink meg veretlensegi sorozat es hogy letette a jovo csapatanak alapjat!
Es lelep.
Aztan valamikor jovoheten el kezdi nezni a neten(mert nagy net hasznalo Berci ba) valamelyik internetbankig-gal foglalkozo banknal a szamlajat mikor ugrik 20millioval feljebb!
Előzmény: atlanta (744)
atlanta Creative Commons License 2001.09.02 0 0 744
Egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy lenne annyi bőr a képén, hogy elfogadja a 20 milliót.
Előzmény: Szul (743)
Szul Creative Commons License 2001.09.02 0 0 743
Berci ba nem veszithet!
Vagy marad szovetsegi kapitany ma delutan (bar ezt ketlem szerintem Gelleit eloleptetik) vagy kap 20000000 HUF-ot!
Szar az elet mi Berci ba???
questor Creative Commons License 2001.09.02 0 0 742
Én optimista vagyok. Ha elkezdjük az utánpótlás nevelést, HISZEK BENNE HOGY 2026-ban ott leszünk a vbn.
Szul Creative Commons License 2001.09.02 0 0 741
Tenyleg???

Akkor mindem tiszteletem az ujsagiroe es az olvaso szerkesztoe aki feltette!!!

Előzmény: Mighty Mike (740)
Mighty Mike Creative Commons License 2001.09.02 0 0 740
pedig ok a liga hivatalos oldala!:)
Előzmény: Szul (739)
Szul Creative Commons License 2001.09.02 0 0 739
Sebők most nem mutogatott a közönségnek
2001 szep. 01 20:33 - Forrás: sportforum.hu - (Munkatársunktól)

A magyar válogatott tagjainak teljesítményét nem érdemes értékelni, nincs mit értékelni. Értékelhetetlen volt mindannyiuké. Talán csak Király Gáborra nem mondhatunk semmit, hisz ő aztán igazán nem tehetett arról, hogy a grúzok - még tíz emberrel is - bohócot csináltak a teljes magyar védelemből...

Az első gól előtt Sebőköt bekötényezték, Mátyust gyufáért küldték; a második gól előtt Pető Tamás kúszott-mászott egy lövőcselt követően, előtte pedig Sebők Vilmos egy két bottal járó öregúr sebességével vette le a labdát, amit aztán a grúzok el is oroztak az orra elöl.

Sebők - talán még emlékeznek rá - a budapesti mérkőzésen a grúzoknak lőtt gólja után mutogatott "hatalmas arccal", most azonban nem volt mit mutogatnia, a labdarúgás történetében védőből nem csináltak még olyan bohócot, mint a grúzok belőle. Lehet, hogy eztán kevesebb zselét tesz a hajára?

Ezt a cikket a sportforum.hu-rol szedtem le.
Nekik legalabb van ver a pucajukban megirni a kozvelemeny allaspontjat!!!

4g Creative Commons License 2001.09.02 0 0 738
Ha jól tudom seppblatter ezért nyitotta a "magyar futball sírásói-kik ők?" című topicot. Ki akarja gyűjteni a jó hozzászólásokat, hogy eljuttasssa a megfelelő helyre. Ő mozog olyan körökben.
Előzmény: Mighty Mike (736)
Szul Creative Commons License 2001.09.02 0 0 737
Nem is tudom..
El vagyok keseredve!
Ezek annyira butak.
Es szarnak rank.
A Loki meccse utan-nem akarom megbantani oket de ki fognak esni- az Intertoto meccsekig nem leszunk erdekeltek a nemzetkozi porondon tetmeccsen!!!!!!!!
Es meg csak szeptember eleje van.
Hol van az az ido amikor azt mondtak de jo lenne tavasszal is versenybe lenni.
Katasztrofa!!
Előzmény: Mighty Mike (736)
Mighty Mike Creative Commons License 2001.09.02 0 0 736
az jutott eszembe, hogy ki kene gyujteni egy rakas "nyomdafesteket turo", hozzaszolast&elkuldeni nekik, hogy azok kozul valogassanak.
Előzmény: Szul (735)
Szul Creative Commons License 2001.09.02 0 0 735
Tudom...
Akkor is kene valamit lepni!!!
HULYENEK NEZNEK MINKET!
Előzmény: Mighty Mike (734)
Mighty Mike Creative Commons License 2001.09.02 0 0 734
kell irni egy mailt az NS foszerkesztojenek. egy nyilatkozatot, ha ugy tetszik: tszekeres@nemzetisport.hu

csak ma sokan nincsenek itt(pl.rajam kivul majd minden Fradista focizik, illetve turazik, mint Lorinc)

gguszti Creative Commons License 2001.09.02 0 0 733
Az biztos, hogy akkor nem a nick-ekkel kell aláírni, abba úgyis belekötnének. De ez részletkérdés.
A véleménynyilvánításra ott a szerdai meccs is, csak hát az már kiderült, hogy a "hogyan"-ban megosztottak vagyunk. Nem megyünk ki? Végigüljük? Végigfütyüljük? Így pedig nem lehet érdemi eredményt elérni.
Előzmény: Szul (732)
Szul Creative Commons License 2001.09.02 0 0 732
Ezen kene valtozatatni.Legalabb megprobalhatnank!
Itt minden klub szurkoloi jelen vannak egy nyilatkozat tobb szaz nickname-mel megkerulhetetlen.Ez a legnagyobb forum az orszagban ahol szurkolok "talalkoznak"!
Tudom hogy nem tortene semmi de mi csak hallgatunk mint szar a fuben!!!
Előzmény: gguszti (731)
gguszti Creative Commons License 2001.09.02 0 0 731
Van benne igazad, ez így nem mehet tovább! Csak az a gond, hogy tényleg nem érne semmit! Itt nekünk nincs szavunk, sajnos soha nem is volt...
Előzmény: Szul (728)
Szul Creative Commons License 2001.09.02 0 0 730
Tudom ezt is leirhatnank!
Utanpotlas neveles is benne lenne..
Na mindegy.
Előzmény: Vimes (729)
Vimes Creative Commons License 2001.09.02 0 0 729
Itt nem tortenik semmi, barki barmit tehet. Majd most esetleg kirugjak a Bicskeit, de a kapitany szemelye is mindegy. Volt itt mar ezer.
Es hiaba jatszanak a magyarok nyugaton.Eredmeny? Lisztes is gyenge, mint a harmat. Ott van Szili, szinte kint tanult, aztan tessek, o is nulla. Meg mindenki.
Előzmény: Szul (728)
Szul Creative Commons License 2001.09.02 0 0 728
Meddig turjuk meg ezt, nem kene hallatnunk a hangukat????
Mondjuk egy kozos nyilatkozat amit a dk-sok irnanak ala amiben tiltakozunk a hozzaallas,a teljesitmenytol elszakadt berezes,a szurkoloknak szant gesztusok elmaradasa miatt.
Kovetelnenk a tiszta viszonyokat meg stb...
Tudom semmit nem hasznalna de legalabb deklaralnank hogy nem hagyjuk hogy elvegyek a szorakozasunk a szenvedelyunk!
Az NS nem kozol szurkoli megnyilvanulasokat mondvan nem turnek nyomdafesteket....
Vimes Creative Commons License 2001.09.02 0 0 727
A vedelmet egy az egybe le lehet cserelni. Mar a romanok elleni rohejes bakikat is szornyu volt nezni, de ez aztan azon is tultett. Korsos is egy nagy nulla. En lattam eg ySturm BL meccset tavaly, hat nem volt valami nagy szam egyaltalan. Nem tudom, miert vannak oda erte annyira. Elore nem nagyon mereszkedik. A Matyus is bena, de o legalabb elore jott, es az utobbi idoben golokat is szerzett. Na ezzel nem vedem.
Sajnos tenyleg barki jatszhatna, mert ez a nem letezo magyar foci. Amig a Dunaferr kikap egy ciprusi csapattol, amig a Fradi (akarmennyi penzzel tomtek teli es vettek meg x-edrangu kulfoldieket, akik meg igy is kiemelkednek a hazai mezonybol) az elso ot meccsen ket golt szerez (abbol egy ongol), amig a hazai bajnokik szinvonala rosszabb, mint a megyei osztalye, ne nagyon varjunk semmit.
Vimes Creative Commons License 2001.09.02 0 0 726
Sajnos en is megneztem a tegnapi meccset. Az hagyjan, hogy az utobbi idoben taktika, elkepzeles nelkul fociznak, de meg benak is. Annyira elkepeszto hibakat vetettek (most nem sorolom, de mindenki lathatta), hogy az rohej. A vedelem nulla, a kozeppalya szinten, a csatarokat meg nem lehet ertekelni, mert nem nagyon kaptak labdat. Ezert nem is ertem, miert hozta le Horvathot. Es nem Lisztest, ekinek egyreszt semmi nem jott be, masreszt csak szerencsevel maradt a palyan. A biro meg egyenesen nekunk fujt. A legnagyobb baj az, hogy jelenleg ez a legjobb valogatott. Persze ki lehet cserelni nehany embert, de tok mindegy, hogy Kabat, Sowunmi vagy Tokoli jatszik csatart. Egyforman szar mindegyik. Csak azon csodalkozom, hogy amikor ot meccsbol egyszer jatszunk ugy-ahogy, akkor nem gondolkodnak el azon, hogy basszer, nem megy ez nekunk, hagyjuk abba. En azt nem ertem, hogy miert remenykjednek allandoan, mert rendre kiderul, hogy nullak vagyunk. Es meg husz evig nem is lesz ebbol semmi. Csinalhat barmit az MLSZ, amig azzal foglalkozzanak, hogy minel tobb penzt tegyenek zsebre... Lasd az orokke ott levo Berczit, aki - ha mindenki megy- o marad.
Sebaj, jon a BL, lehat megint normalis focit jatszani.
Most jhallgatom Bicskei nyilatkozatat, ez nem normalis. Azt mondja, hogy jo volt az ellenfel. Ez teny, de hogy a meccsen majdnem vegig a magyarok nem tudtak emberhez passzolni, az nevetseges es elkeserito.
Mighty Mike Creative Commons License 2001.09.02 0 0 725
alant van a clean version, az se jo?

NS a jo sarki anyad

Szul Creative Commons License 2001.09.02 0 0 724
Felhivtam az NS-t!!
Nincs bent senki a szerkesztosegben!!!!!!!!
HIHETETLEN!!
Előzmény: Szul (722)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!