Keresés

Részletes keresés

_Zoltán_ Creative Commons License 2001.09.03 0 0 783
Ma hajnalban(kb. 5 óra körül) néztem a Telesport ismétlését, Dárdai nyilatkozott. Az a rohadék képes volt belevigyorogni a kamerába! A nyakamat teszem rá, hogy nem érdekli őket a vereség! Ráadásul Palika szerint még van esély a továbblépésre!!! Mátyus legalább annyival józanabb, hogy ő már nem számolgat.
Bicskei szerint voltak szép eredményeink. Nézzük csak a tétmeccseken kit győztünk le:
Azerbajdzsán
Lichtenstein
Litvánia
Grúzia

A mérlegünk ezen csapatok ellen:
8 meccs, 5 győzelem, 2 döntetlen, 1 vereség

REMEK! EZEK AZTÁN A SIKEREK!

h3o Creative Commons License 2001.09.03 0 0 782
Nem szeretem Mezeyt, de mai nyilatkozatában ez azért jól hangzik:– Számos kiváló futballistával dolgozott együtt. Ki volt a kedvenc?

– Nem emelnék ki senkit. De akadt egy-két szarházi is, akit gyorsan el kellett távolítani a nemzeti együttes környékérol.

Mighty Mike Creative Commons License 2001.09.03 0 0 781
a kosarasok Romaniaban kikaptak!csak a kaposvari(?) visszavagot nertek meg,
Előzmény: GHQ123 (779)
stones Creative Commons License 2001.09.03 0 0 780
Pont ezért lehetne izgalmas[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]
Előzmény: GHQ123 (779)
GHQ123 Creative Commons License 2001.09.03 0 0 779
Miért izgatjátok magatokat a román meccs miatt?

Azt hiszitek, a románoknak jelentett akármit is, hogy a pólócsapatunk idén legalább két alkalommal cipóra verte őket (kb. kétszer annyi gólt lőttünk mint ők)? A kutyát nem érdekli, mert a két válogatott nincs egy súlycsoportban. Kosárlabdában is elraktuk őket, női kézilabdában is. Rögbiben ők nyernének simán, senki sem foglalkozna vele. Akkor a foci miatt miért aggódtok? Nyer egy jó európai középcsapat egy gyenge harmadik vonalbeli ellen. Nem nagy eredmény, rájuk nézve szégyen, ha erre verik a nyálukat.

Levente

Claudius Creative Commons License 2001.09.03 0 0 778
Lássátok be hálásak lehetünk a válogatottnak.
Képzeljétek el, hogy ez a garnitúra valami csoda folytán kikeveredik a VB-re, és ott IGAZI csapatokkal kell összeakadnia...
Brrr...
stones Creative Commons License 2001.09.03 0 0 777
a román szurkolókat a megbékélés jegyében fogadjuk egy-egy szál szegfűvel. S ha pofozkodnának, tartsuk oda az orcánkat...

lóf[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]szt!

Előzmény: alu1 (768)
karesz4 Creative Commons License 2001.09.03 0 0 776
Üdv!

Ki érti ezt???
1. A mai népszabiban megjelent, hogy a válogatott játékosai nem értik, miért rúgták ki bicskeit???
Én meg azt nem értem, hogy bb-vel együtt miért nem rugdosták ki őket is!!!
2. és amit értek:
A csapat nevében sebők vili búcsúztatta bicskeit... remélem, még egy szép búcsújszakával is megajándékozta egymást ez a két focizseni!!!

Üdv:

Karesz

Castelejo Creative Commons License 2001.09.03 0 0 775
Uj emberek kellenek, "nincs mese" (Jeno)
Segitsegul egy tabella (a 14 golosoknal akar el is idozhetunk):

22 Pena (Porto)
17 Van Hooijdonk (Benfica), Rafael (Paços Ferreira)
16 Hassan Nader (Farense), Joăo Tomás (Benfica)
14 Acosta (Sporting), Miki Fehér (Sp. Braga)
13 Marcăo (Belenenses)
11 Edmilson, Zé Roberto (Braga), Derlei (U. Leiria)
10 Gaúcho (E. Amadora), Ricardo Souza (Beira Mar), Mantoras (Alverca), Silva, Duda (Boavista)
8 Lagorio, Quim (Marítimo), Detinho (Campomaiorense), Paulo Cesar (Gil Vicente), Guga (Belenenses)

Előzmény: huszabi (774)
huszabi Creative Commons License 2001.09.02 0 0 774
Ha Gelleinél nem az lesz a fő szempont egy játékos bevállogatásakor, hogy melyiknek a menedzsere ígér több pénzt, már akkor is tettünk egy nagy lépést előre.
Bicskeivel a legfőbb probléma az volt, hogy egy morális csődöt hozott létre a válogatott körül.
Grof Creative Commons License 2001.09.02 0 0 773
Ezt épp most akartam idézni én is. :-)
"...amelyik hittel, becsülettel hajtja végig a mérkőzést és úgy zárja a 90 percet, hogy amiatt senkinek ne kelljen szégyenkeznie"
Ha ezt el tudja érni, az éppen elég lesz.
Előzmény: karesz4 (772)
karesz4 Creative Commons License 2001.09.02 0 0 772
Üdv!

Gellei Imre, a magyar labdarúgó-válogatott megbízott szövetségi kapitánya:
- Nagyon váratlanul ért a felkérés, ami természetesen óriási megtiszteltetés a számomra és komoly szakmai kihívást is jelent. Nem tervezek komoly változtatásokat a keretben, a szerdai románok elleni vb-selejtezőn az a célom, hogy olyan együttest küldjek pályára, amelyik hittel, becsülettel hajtja végig a mérkőzést és úgy zárja a 90 percet, hogy amiatt senkinek ne kelljen szégyenkeznie. Hosszabb távra nem tervezek a felnőtt együttesnél, mert nem tudom, hogy mennyi időre szól a megbízatásom.

Karesz

Előzmény: alu1 (769)
Grof Creative Commons License 2001.09.02 0 0 771
Szerintetek tényleg Egervári lesz később, mint valamelyik újság írta?
Előzmény: Mighty Mike (770)
Mighty Mike Creative Commons License 2001.09.02 0 0 770
halistennek csak ideiglenesen
Előzmény: alu1 (769)
alu1 Creative Commons License 2001.09.02 0 0 769
Vazzer olvastátok ??? Gellei a kapitány...

Esse jobb...

alu1 Creative Commons License 2001.09.02 0 0 768
Nem kellene odáig lealacsonyodni, ahol per pillanat román barátaink állnak. Himnuszt kifütyülni - bárkiéről is legyen szó - oltári nagy bunkóság, meg kellene ezt a "fegyvert" hagyni a balkánnak, meg a románoknak.

Az viszont, hogy mindenki fordítson hátat a magyar válogatottnak, nem rossz ötlet. Érezzék egyszer ők is olyan szarul magukat, mint mi érezzük meccsről-meccsre.

Grof Creative Commons License 2001.09.02 0 0 767
Nem akarom védeni az NS-t, de Te kiemelted azt a néhány pozitív mondatot, amit írtak, de végeredményben minden játékost szídtak, mint ahogy nem is tehettek volna mást egy ilyen meccs után.
Az osztályzatokat nem tudja valaki? Én csak az online változatot néztem, ott nem írják.
Előzmény: Szul (717)
Bayern21 Creative Commons License 2001.09.02 0 0 766
Én a gruz meccs után nem fogok kimenni a válogatott meccsekre, mert ez az antifocizó válogatott nem érdemli meg. Ez nem a Berci bácsin múlt. Egyébként sajnálom a válogatottat.
Előzmény: Marcus Aurelius (764)
ZOLA Creative Commons License 2001.09.02 0 0 765
Amit az első gólnál művelt a két csodálatos védőnk, azt még viszontláthatja a világ derűsebb műsorok betétjeként.
Viliből sikerűlt a végén a majmot is kihozni a grúzoknak. Ha komolyan átgondolná, akkor rohanna a plasztikai sebészhez és utána nevet változtatva új életet kezdene. Persze nem focistaként.:)
Előzmény: Marcus Aurelius (764)
Marcus Aurelius Creative Commons License 2001.09.02 0 0 764
...meccs után a grúzok mutogatták is Vilinek ugyanazt, amit ő az első találkozón. Mi az igazi égés, ha nem ez?
Előzmény: Szul (739)
toni polster Creative Commons License 2001.09.02 0 0 763
Szívemből szólsz!
A jelszó:TRANSSYLVANIA EST NOSTRA!HALÁL AZ OLÁHOKRA!
Előzmény: lg18 (747)
Szul Creative Commons License 2001.09.02 0 0 762
Romanokra nem haragszom.Emiatt nem.
Valoszinuleg en is ezt tennem a helyukben.
Csak megint nekunk eg az arcunk.
A csurhe meg edes deden alszik vagy szaguld vissza a berelt lakasaba a porschejan!
csurhe="valogatott"
Előzmény: atlanta (760)
lg18 Creative Commons License 2001.09.02 0 0 761
a románokat általában utálom a válogatottat pillanatnyilag. A röhögés rámjött Grúzia ellen, de a románok ellen inkább sírni fogok...
Előzmény: atlanta (760)
atlanta Creative Commons License 2001.09.02 0 0 760
Kire haragszol jobban? A románokra vagy a magyar válogatottra? Bármit csinálnak is a szurkolók, ha a pályán a fiúk "alakítanak", a röhögést nem lehet kivédeni.
Előzmény: Szul (758)
lg18 Creative Commons License 2001.09.02 0 0 759
tegnap is röhöghettek, a román tévé élőben adta a meccset...nekünk Heti Hetes, nekik magyar válogatott meccs...
Előzmény: Szul (758)
Szul Creative Commons License 2001.09.02 0 0 758
www.steaua.com is rajtunk rohognek.:((((((((((

Rohadt ingyenelok!
Szegyent hoznank rank!

lg18 Creative Commons License 2001.09.02 0 0 757
végülis csak annyit akartam írni, hogy kicsinke akarástöblettel gólt ért el. Mások is követhették volna példáját az akarat terültén.
Előzmény: atlanta (756)
atlanta Creative Commons License 2001.09.02 0 0 756
A tegnapi teljesítmény alapján, még csak azon sem tudok vitatkozni, hogy mi lett volna, ha mégsem ezt, hanem azt a játékost teszi be a csapatba BB.Semmi jelentősége nincs.
Előzmény: lg18 (754)
lg18 Creative Commons License 2001.09.02 0 0 755
Nem tudom. A válogatottjuk csak egy válogatott. De az ország...azzal szemben van ellenszev(em). Ennek a kifejezésére csak most lesz lehetőség
Előzmény: atlanta (753)
lg18 Creative Commons License 2001.09.02 0 0 754
Hogy a válogatottról is szó legyen: az ország és a kontinens leggyengébb labdarúgója 2 percnyi akarással és 50 méterrel több futással gólt rúgott és helyzetbe hozta egy társát. Ennyi kellett volna mindenkitől. Mátyust továbbra is utálom, védőfeladatáto teljeséggel képtelen volt megoldani, az első kettő gólban abszolult benne volt, az ember úgy 15-ször futott el mellette. Mi lennne, ha tehetségesebb játékosokat alkalmaznánk? Olyanokat, akik képesek erre az 50 méter plusz futásra? Vagy ilyenek nincsenek?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!