Keresés

Részletes keresés

Coldspot Creative Commons License 2015.03.19 0 0 22676

Igaz magyar ember nem támogathatja az idegenszívűeket, akik más államokra való hivatkozással nyomorítják a magyarokat!

Előzmény: szilentium3 (22675)
szilentium3 Creative Commons License 2015.03.19 0 0 22675

Érvek nincsenek ... jöhet a személyeskedés ? ;-P

 

Tegnapi interjú , érdemes megnézni :

(kiderült ugye , hogy se hatástanulmány se koncepció , az egyetlen érv , hogy az osztrákoknál mi van . Tetszik ahogy Olga lesöpri ezt az érvelést , hogy nem érdekli mi van az osztrákoknál , mi itt élünk és a mi életünket befolyásolják ezzel . Magam is így gondolom )

 

http://www.atv.hu/belfold/20150318-retvari-bence-eb

 

Előzmény: Maaria (22674)
Maaria Creative Commons License 2015.03.19 0 0 22674

Egyes primitív piszkálódóknak pedig már felejteni sincs miből. :)

Előzmény: 1Qkorica (22673)
1Qkorica Creative Commons License 2015.03.19 0 0 22673

Csaxólok, hogy már nem tanul, csak felejt......

Előzmény: szilentium3 (22672)
szilentium3 Creative Commons License 2015.03.18 0 0 22672

"Ami pedig a kérődző haszonállatokat illeti, erről egyelőre semmi hiteles információnk nincs, de én sem örülnék, ha hosszú kínlódás után éhen halnának szegények, ahelyett, hogy szépen, rendben, a megfelelő állatvédelmi és higiéniai előírások betartásával, a vágóhídon fejeznék be életüket."

 

Az egész kb. olyan , mintha valaki szemet vetett volna a parkolóhelyre , ahol a kocsid szokott állni és hogy megszerezze a te kocsidat elviteti a roncstelepre , ahol kilóra megveszik ...

 

Mert ugye amint gond lesz az állatok ellátásával a "jóakarók" rögtön rájuk fogják küldeni az állatvédelmi hatóságokat ( bírság , felszámolás stb) így az állatállományt is meg tudják majd szerezni fillérekért ... :-(

Előzmény: Maaria (22665)
szilentium3 Creative Commons License 2015.03.18 0 0 22671

A kolléga letagadná a csillagokat is az égről , ha ez lenne a brossúrában... ;-P

 

Egyébként meg az a szomorú az egész történetben , hogy működő gazdaságok alól húzták ki a talajt . Ha elolvastad volna a cikket , akkor láthattad volna , hogy anyaállatokról van szó , nem vágóállatokról . Szóval valakinek a törzsállományát küldenéd a vágóhídra , aminek a kialakítása sok évnyi munka és igen komoly tőke .

A földpályázatokról meg régen kiderült már , hogy az elbírálás részre hajló volt és a zsákmányszerzés volt a cél , semmi más . ( lásd Kishantos )

Előzmény: Maaria (22669)
szilentium3 Creative Commons License 2015.03.18 0 0 22670

"Látva a rendezvény megzavarására tett kísérleteket, sajnos azt kell mondjam, indokolt a fokozottabb figyelem a valóban ünnepelni szándékozó állampolgárok részéről."

 

Szóval téged nem zavar , hogy az ifjú titánok (a fidesz jóváhagyásával) felélesztik a jó kis III/III-as besúgói hagyományokat , egyébként a BTK. több paragrafusát is megsértve ? Felfogtad , hogy ha tényleg sikerül nekik üzemeltetni ezt a honlapot ( a facebook rögtön kivágta őket ) és valaki egy oda kitett "provokátort" felkeres és pofán vág , akkor az egész fidelitasos banda megy a börtönbe garázdaságra , testi sértésre való felbujtásért ... Most komolyan ennyire hülyék ?

 

Egyébként régebben nem zavarta ez a jelenség a fideszt , sőt ők találták ki ezt a "műfajt" :

A Fidesz nem emlékszik a gágogásra

A kormánypárt sokszor provokált, és saját embereit küldte trollkodni a baloldalra. De most hirtelen már veszélyes, új jelenségnek tartja, ha valaki nyíltan hőbörög a rendszer miatt. Tovább »

forrás: Index.hu

 

Előzmény: Maaria (22646)
Maaria Creative Commons License 2015.03.18 0 0 22669

A hortobágyi legelőmizériával kapcsolatban ezt olvastam egy másik topikban:

netuddkivogymuk 5 perce
0 0 5387

Ez itt egy jogállam. 

Ha rendes pályázatot adtak volna be a lincshangulat gerjesztői, akkor ők nyernek a pályázaton. 

Mostmár fizethetnek a nyerteseknek, ha legeltetni akarnak. Ha nem akarnak, akkor el lehet adni a nyájukat. Megtehették volna már eddig is lincselés tervezgetése helyett. 

 

 

Eddig az idézet.

 

Lassan kezdenek kiderülni a lényeges dolgok... :)

Maaria Creative Commons License 2015.03.18 0 0 22668

Egyes ráérő autósok a Lánchídon csináltak hídlezárást. Szerencsére már tovagurultak onnan, de ennek az egésznek amúgy semmi értelme nem volt az arra közlekedők bosszantásán kívül.

 

Véget ért a demonstráció a Lánchídon
Forrás: MTI | 2015. 03. 18. 19:39:37
 
A hidat korábban több autóval eltorlaszoló tüntetők az Alkotmánybíróság függetlenségét követelték.

Büki Zoltán, a Demokratikus Magyarországért Civil Társaság vezetője a helyszínen azt mondta: be nem jelentett demonstrációjukkal "az alkotmányos rend visszaállításáért" és az Alkotmánybíróság függetlenségéért tüntetnek. Azt akarják elérni, hogy hívják vissza a testületből a "pártkatonákat", ennek érdekében a következő hónapokban "még rengeteg ilyen" tüntetést fognak szervezni - mondta. Eredetileg éjfélig tervezték a demonstrációt, erről azonban lemondtak - közölte.

(...)

hiradoponthu

Maaria Creative Commons License 2015.03.18 0 0 22667

Köszi, ma is mosolyogva hajtom a párnácskámra ezt a vidám fejemet. :)

 

Neked is hasonló jókat kívánok! :))

 

Inkább egyes számban írom, mert meg tudom különböztetni a nickeket az egyénektől. :)))

Előzmény: Coldspot (22666)
Coldspot Creative Commons License 2015.03.18 0 0 22666

Legyen nektek nyugodt, békés álmotok a puha-pihe párnácskátokon!

Előzmény: Maaria (22665)
Maaria Creative Commons License 2015.03.18 0 0 22665

Ne próbáld rám hárítani az okot, regisztráltál te eleget az én kitüntető figyelmem nélkül is. :DDD

 

Ami pedig a kérődző haszonállatokat illeti, erről egyelőre semmi hiteles információnk nincs, de én sem örülnék, ha hosszú kínlódás után éhen halnának szegények, ahelyett, hogy szépen, rendben, a megfelelő állatvédelmi és higiéniai előírások betartásával, a vágóhídon fejeznék be életüket.

Előzmény: Coldspot (22664)
Coldspot Creative Commons License 2015.03.18 0 0 22664

Ahogy gondolod! Egyébként kitüntető figyelmednek köszönhetően valóban többször kellett regisztrálnom.

 

Térjünk vissza azonban a hortobágyi birkákra, akik nyilván nem lehettek résztvevői a békemenetnek.
Szerinted ennek ellenére sem kár értük?

Előzmény: Maaria (22663)
Maaria Creative Commons License 2015.03.18 0 0 22663

... holott én is jócskán éltem a sok nick által bejátszható tér adta lehetőségekkel. Igaz. :)

 

Talán ezért is ismerem fel elég hamar, ha más is ezt teszi. :)

 

De mindezt neked nem is kell mondanom, istenbizony bajban lennék, ha a te nickeidet próbálnám felsorolni. Még azok a nickek is számosan vannak, amelyeken sokat bosszantottál engem egy időben. Mindegy, ennek sincs már jelentősége. Ma oly laza vagyok. :)

Előzmény: Coldspot (22662)
Coldspot Creative Commons License 2015.03.18 0 0 22662

Valóban, ez a múlt. Jelentősége manapság legfeljebb csak annyi, hogy a 22655-ben másokat piszkálsz a soknickűség miatt, holott...

Előzmény: Maaria (22661)
Maaria Creative Commons License 2015.03.18 0 0 22661

Szerintem elfér a neten. Régi szép idők, régi ellenfelek... az is egy korszak volt, ami elmúlt.

Ma már semmi jelentősége. :)

Előzmény: Coldspot (22660)
Coldspot Creative Commons License 2015.03.18 0 0 22660

By the way, nem kellene ezt már törölni?

http://marylou.blog.hu

Előzmény: Maaria (22655)
Coldspot Creative Commons License 2015.03.18 0 0 22659

Ugyan dehogy! Írtam is korábban, pont téged védendő, hogy azok a birkák (bár szintén jó arcok) nem a békemenet felvonulói.

Előzmény: Maaria (22658)
Maaria Creative Commons License 2015.03.18 0 0 22658

Te most csak froclizni akarsz... de abból nem eszel. :DDD

Előzmény: Coldspot (22657)
Coldspot Creative Commons License 2015.03.18 0 0 22657

Sok fotót láttam a békementről, és te is azt írtad korábban, hogy igen jó arcok voltak ott.

Előzmény: Maaria (22656)
Maaria Creative Commons License 2015.03.18 0 0 22656

Mit tudsz te a békemenetről, te o..... l........!  Nem is mondom ki, mert nem érdemelsz még ennyit sem. :)

Előzmény: Coldspot (22654)
Maaria Creative Commons License 2015.03.18 0 0 22655

Kérdőjeles cím egy nem túl hiteles lapon, a szövegben pedig még a gazda is feltételes módban fogalmaz... egyelőre ennyi, ami látszik az esetből. Majd ha lesz erről hiteles információ, hiteles helyről, akkor visszatérhetünk rá.

 

Mosolyogtató amúgy, ez az ember azt gondolja, hogy ha más nicken jön, akkor majd gyorsabban ki tud csikarni egy reagálást. Amúgy nem tudom, miért fontos neki, hogy pont én reagáljak, nem én vagyok a miniszter. :)

De csitt, ezt csak halkan mondom, nem akarom hangosan szóvá tenni, vagy leleplezni, játssza csak a kis játékait. Ma amúgy is oly nagylelkű hangulatban vagyok. :)

Előzmény: Törölt nick (22653)
Coldspot Creative Commons License 2015.03.18 0 0 22654

Úgy gondolom, ez nem Maaria hatásköre. A békemeneteken hasonló, de nem ugyanezek az arcok szoktak résztvenni.
Elsőre engem is megtévesztett a fotó.

Előzmény: Törölt nick (22653)
Törölt nick Creative Commons License 2015.03.18 0 0 22653

Maaria !

 

Valaki kérdezte, hogy mit szólsz (lásd 22633) . Én is kíváncsi lennék mit szólsz .

Előzmény: Maaria (22651)
Maaria Creative Commons License 2015.03.18 0 0 22652

Ja, és még valami ehhez...

 

Orbán beszédeit egy névtelen "senkikből" álló stáb írja , ő csak felolvassa , némi betanítás után ... a dolog már csak így működik ... ;-P

 

Mindenki tudja, hogy egy bizonyos szint felett a szónoki beszédeken stábok dolgoznak. A stáb része maga a szónok is, de természetesen vannak, akik segítenek neki megfogalmazni, amit ki akar fejezni, aztán valaki átnézi az egésznek a felépítését, stb. Ez egy szakma. A politikusoknak pedig többnyire szükségük van ilyen szakmai segítségre.

 

Ha egy politikusnak odaadnak egy beszédet, hogy tanulja meg, mondja el, de ami nem a saját gondolatait tükrözi, akkor az a beszéd lehet profin felépített, mégsem lesz hiteles.

 

Orbán sikerének éppen az az egyik titka, hogy hiteles.

Előzmény: szilentium3 (22642)
Maaria Creative Commons License 2015.03.18 0 0 22651

:DDD

 

Kicsit elkoptatott már, de nem rossz... igazán jó mondatok is vannak benne. :DDD

Itt-ott. :DDDDD

Előzmény: Coldspot (22650)
Coldspot Creative Commons License 2015.03.18 0 0 22650
Coldspot Creative Commons License 2015.03.18 0 0 22649

Te publikáltad a képet, nyilván okod volt a cameltoe népszerűsítésére.

Előzmény: Maaria (22648)
Maaria Creative Commons License 2015.03.18 0 0 22648

Azt nem tudom, mert nem figyeltem, hogy ez mennyire általános viselet, de azt látom, némelyek itt a topikban elég rendesen rácuppantak a témára. :DDD

Előzmény: Coldspot (22647)
Coldspot Creative Commons License 2015.03.18 0 0 22647

Szerintem így próbálja növelni a szavazók számát, sugallva, hogy a tevepata általánosan elfogadott viselet a Fideszben.

Előzmény: szilentium3 (22635)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!