Keresés

Részletes keresés

cseps Creative Commons License 2001.08.12 0 0 601
sorry. nem láttam.
Előzmény: h3o (598)
bukovics Creative Commons License 2001.08.11 0 0 600
Geranak kene elrabolni ő csalad, oszt megtanujja, hogy kezzel nem nyukál a labdahoz, mindig en tarcsam a hatam a Zoli miatt, ma is kaptam pofamra a Puhl Sanyitúl, mongya nekem, hülyet csinálsz a biroi karbúl, még azt a vakeger finn birot se tudta atejteni a Gera. Most megvonni enyem premium, Zoli te barom, tanujjad mán levenni mellyel a labda, könyörgném. Nehogy te legyel man a befott, aki eltette a nagymamat.
cseps Creative Commons License 2001.08.11 0 0 599
Akkor mondd már meg légyszi (őszintén!), miért kell nekünk a Vlaszák?
h3o Creative Commons License 2001.08.11 0 0 598
Ha nem szeretsz visszaolvasni, beírom az587-est:Somogyi fantasztikusan indít! +iszonyú jók a pontrúgásai. Nála a szöglet tényleg gólveszély.
Szóval nagyon lát a pályán, és neki a legnagyobb a lövőereje.
h3o Creative Commons License 2001.08.11 0 0 597
Figyuzz!
Nem kell magyaráznod, hogy Somogyi jól lő és lát a pályán, hiszen SZÓSZERINT ugyanezt írtam le - előtted! Dárdai szerintem nem tud beadni. Az én kp-soromból Füzi és Illés is tud védekezni (előbbi inkább védekező, mellesleg) Füzi visszafut és Sowunmi(román meccs) is, de azt elismertem, hogy a jobboldali védelem szellős. Ennyit kéne áldozni egy erősen támadó csapatért. Ha elolvasnád, amit írtam, akkor láttad volna, hogy ezzel szerintem se lehetne gól nélkül kihúzni, viszont lőni is tudnánk.
Vlaszákkal nem tudom, milyen elfogultság süt rólam, ha MTK-s lennék, biztos Hajdút javasolnám, hiszen ő véd, nem? Király sokat hibázott az utóbbi időben, az egyik ligakupa meccsen pedig hihetetlenül nagyképűsködött is, amire majdnem ráfázott.
cseps Creative Commons License 2001.08.11 0 0 596
Dárdai egyáltalán nem lassú és iszonyú sok labdát szerez. Somogyi egyike azon játékosoknak akik látnak a pályán (nagyon kevés ilyen van, sőt...), pontos indítások, pontos pontrúgások.
Nemcsak arra kell ám figyelni, hogy támadjunk!

Lehet variálni, én 14 embert adtam meg. Ha Tóth N. játszik, akkor több a labdavezetés és a csel, ha Somogyi, akkor hosszú indítások. És ott a lendület: Illés, Lisztes

Nemcsak középen vezethetünk támadást, a lényeg az, hogy Illés-Lisztes duó hogy játsza meg egymást a félpályánál.

A te középpályásaid közül egyik sem védekezik! Ráadásul még vissza sem futnak! A Vlaszák csapatba állításával meg az elfogultság lesüt rólad!

h3o Creative Commons License 2001.08.11 0 0 595
De így csak középen vezethetünk támadást, mert Dárdai és Somogyi is igen lassú, cselezni sem tudnak, úgyhogy a széleken nem lehetne elfutni. Az általad javasolt csatárokat pedig szerintem helyzetbe kell hozni, pl. visszagurított labdákkal, mert szerintem sem Horváth, sem Fehér nem képes egy félpályás szólóra.
cseps Creative Commons License 2001.08.11 0 0 594
Illés előrébb játszik a csatárokhoz közelebb, Somogyi kicsit beljebb léphet, és a szabad területeken Korsós biztosít.
Előzmény: h3o (593)
h3o Creative Commons License 2001.08.11 0 0 593
Somogyi nem igazán bal oldali kp-s
cseps Creative Commons License 2001.08.11 0 0 592
Módosítok:

Király- Molnár, Sebők, Mátyus- Korsós- Dárdai, Lisztes (Gera), Illés, Somogyi (Tóth N.)- Tököli, Fehér M. (Tóth M.)

VILÁGBAJNOK!

cseps Creative Commons License 2001.08.11 0 0 591
Na figyelem:

Király- Molnár, Sebők, Mátyus- Korsós- Dárdai, Lisztes (Gera), Illés, Somogyi (Tóth N.)- Tököli, Horváth (Tóth M.)

Ha a Somogyinak és Tökölinek elraboljuk a családját, megtanulnának küzdeni, VILÁGBAJNOKOK LEHETNÉNK!

Wisey_ Creative Commons License 2001.08.11 0 0 590
Szabó Tibor és Igor Szkukalek ugye lehet még magyar válogatott?
h3o Creative Commons License 2001.08.11 0 0 589
Somogyi fantasztikusan indít! +iszonyú jók a pontrúgásai. Nála a szöglet tényleg gólveszély.
Szóval nagyon lát a pályán, és neki a legnagyobb a lövőereje.
Grof Creative Commons License 2001.08.11 0 0 588
Bajzát-tal is igazad lehet, de Somogyit nem értem miért szereted ennyire.
Aki még nem tudná: Rósa sérülése miatt Gera bekerült a keretbe.
Előzmény: h3o (584)
Grof Creative Commons License 2001.08.11 0 0 587
Egyébként meg Bicskei 22-es keretével nagyjából elégedett vagyok, legfeljebb Szabics férne még be (és egy egészséges Miriuta), de azzal, hogy nincs Hamar és Dombi, sokat erősödtünk.
Grof Creative Commons License 2001.08.11 0 0 586
Én pedig továbbra is tartom, hogy Kabát egyáltalán nem szerepelt le, főleg, ha pl. Horváth-tal, vagy Sowunmival hasonlítjuk össze...
De ebben úgysem tudjuk egymást meggyőzni, tényleg csak azért írtam le ismét a véleményemet, mert Te is ezt tetted.
Előzmény: h3o (584)
crack Creative Commons License 2001.08.11 0 0 585
Az előbb írt csapatból nálam kerettag lenne a Bajzát és a Füzi...na és persze a maiak.
h3o Creative Commons License 2001.08.11 0 0 584
Ezt a DVSC-meccs után is tartom:

Bár a gólokat nem láttam, Kabát sokadik leszereplését követően talán Bajzát lehetne a legelfogadhatóbb egy ilyen felállásban, mert sokkal intelligensebben és technikásabban játszik, mint Kabát, igaz, gyengébb a helyzetkihasználása és gyakran ő is ész nélkül játszik:

Vlaszák - Mátyus,Hrutka,MolnárZ - Füzi,Illés,Miriuta,Lisztes,Somogyi,Sowunmi - Bajzát

cs: Király,KorsósGy,KissGy,FehérCs,KorsósA,TóthN,HorváthF

Mit szóltok hozzá? Lehet, hogy kinevettek, de így szerintem simán kijuthattunk volna a VB-re.
Ezzel a felállással Mátyusnak nem kéne előre szaladgálnia, maradhatna a neki megfelelő 1 m-es körzetű rombolásnál, ha mégis előlragadna. Füzi beérne mögé (F-Illés összjáték nagyon jó szokott lenni). Jobboldalon kicsit szellős lenne a védelem, de Sowunmi vissza tudja kísérni lassítva az ellenfél csatárait. Ezzel nehéz lenne gól nélkül kihúzni egy meccset, de a románok ellen az összes védő ott állt és szerencsétlenkedett, úgyhogy sok védőnek sincs sokkal több értelme. Korsós is elemi hibákat vétett a grúzok ellen.
A góllövés viszont biztos menne.

Aki támogatja ezt a felállást, értékes banner-ben részesülhet.

A jelenlegiből szerintem ezt lehet kihozni:
Király
KorsósGy, Hrutka, Mátyus
FehérCs. Lisztes, Illés, KorsósA. Halmai
Sowunmi, HorváthF.

xabi Creative Commons License 2001.08.11 0 0 583
Grúzia-MAGYARORSZÁG 2001.09.01
MAGYAR-román 2001.09.05
Olasz-MAGYAR 2001.10.06.

román-Grúzia 2001.10.06.

Előzmény: nachfolger (581)
ADAM17 Creative Commons License 2001.08.11 0 0 582
HAJRA MAGYAROK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
nachfolger Creative Commons License 2001.08.10 0 0 581
Sziasztok!

Valaki be tudná írni, hogy lesznek a magyar válogatott tétmeccsei? Kérlek a románt is írd be.

Ki akarom számolni, hogy hogyan kell alakulnia az eredményeknek, hogy továbbjussunk (amire nem sok esélyt látok).

Egy tény van: Meg kell verni a románokat. Legalább 1 kapura lövés legyen, s abból 1 gól (ezt csak a kinti meccs miatt mondom)

Kösz.

alte Creative Commons License 2001.08.10 0 0 580
Közeledik a magyar-román visszavágó!
Mindnyájan tudjuk, hogy ez több mint szimpla válogatott meccs, e tekintetben a grúzok elleni eredmény sem számít, a románok ellen mindenképp győzni kell.
A közel kétmillió erdélyi magyarnak is tartozunk ennyivel, nekik ez még sokkal fontosabb.
A Népstadionban transzparensekkel is ki kellene fejezni velük való szolidaritásunkat. Mutassuk meg, hogy a politika után (státusztörvény) a lelátó népe is 15 millió magyarban gondolkodik!
Néhány ötlet: "Vezesd még egyszer győzelemre néped, Csaba királyfi, csillagösvényen" (idézet a Székely Himnuszból) vagy "Édes Erdély itt vagyunk, érted élünk és halunk", esetleg "győz a szittya fergeteg" (Erdély-induló).
Sok millió magyarnak itthon és szerte a nagyvilágban borsódzana a háta, ha a tv előtt ülve meglátna egy ilyen kiírást. Kár lenne egy ilyen lehetőséget elmulasztani!
Aki tenni óhajt és tud az ügy érdekében, esetleg további ötlete van, írja meg a „Magyarok! Mindenki Bukarestbe!” fórumba!
csabiman Creative Commons License 2001.08.10 0 0 579
Na, még mindig senki, aki készítene egy bannert a topiknak..? :(( Pedig megérdemelné(nk) szerintem.
Grof Creative Commons License 2001.08.09 0 0 578
Na azért a Zalaegerszeg nem nyomja rosszul eddig, Kabát Petitől pedig majd megijednek, ha látják játszani! :-)
Előzmény: palagyi (576)
msrj Creative Commons License 2001.08.09 0 0 577
A meccs kezdetekor ki kéne lőni csúzlival a felfújható sörösdobozlufikat, hogy már ne tudják pótolni, szépen leeresztenének, mi pedig látnánk is.
palagyi Creative Commons License 2001.08.09 0 0 576
Szerintem negy-ot jatekostol eltekintve katasztrofalis. Persze itt rogton abba is hagyom, mert sajnos en is ezeket valogatnam be Berci ba' helyeben. Remelem azert a nemetek nem olvassak a zarojelbe tett csapatneveket: ettol, hogy Goztepe, meg Zalaegerszeg, biztos nagyon megijednek majd.
Grof Creative Commons License 2001.08.08 0 0 575
Nem nagy itt az élet, szóval itt a keret.
Vélemények?

---
Kapusok: Király Gábor (Hertha BSC), Babos Gábor (NAC Breda)
Védők: Pető Tamás (NAC Breda), Fehér Csaba (NAC Breda), Sebők Vilmos (Energie Cottbus), Hrutka János (Ferencváros), Korsós György (Sturm Graz), Győri János (MTK), Mátyus János (Energie Cottbus), Kiss György (Dunaferr)
Középpályások: Lisztes Krisztián (Werder Bremen), Rósa Henrik (Dunaferr), Halmai Gábor (Hapoel Tel-Aviv), Dárdai Pál (Hertha BSC), Illés Béla (MTK), Lendvai Miklós (Charleroi)
Támadók: Thomas Sowunmi (Dunaferr), Kabát Péter (Göztepe), Tököli Attila (Dunaferr), Horváth Ferenc (Maccabi Tel-Aviv), Korsós Attila (SV Salzburg), Waltner Róbert (Zalaegerszeg)
---

ADAM17 Creative Commons License 2001.07.18 0 0 574
HAJRA MAGYAROK!!!

Ja, es mikor latok vegre valogatott meccsen valami olyasfele transzparenst, hogy:

"Felfujhato sorosdobozok, takarodjatok a palyakrol!"

???!!! Brrr...

RIA, RIA, HUNGARIA!!!!!!!!!!!!!

Attilio Creative Commons License 2001.07.08 0 0 573
csupán hála a 7-1 ért :)
Előzmény: Grof (572)
Grof Creative Commons License 2001.07.08 0 0 572
Szép gondolat. :-)
Előzmény: Attilio (571)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!