Keresés

Részletes keresés

Kapsel Creative Commons License 2000.03.16 0 0 358
Friss hírek Paullal kapcsolatban:

Paul McCartney Reveals New Love

It's official: Ex-Beatle Paul McCartney has confirmed that he and swimwear model-turned-activist Heather Mills are "an item." The revelation came today from the BBC.
Sir Paul, 57, met Mills, 32, at a charity event last year. He played guitar and sang backing vocals for a single she recorded, "Voice," the proceeds of which went to aid people who have lost limbs in war zones. The cause is one close to Mills' heart; she lost her left leg below the knee in a 1993 accident with a police motorcycle.

"Yes, we're very good friends. She's a very impressive woman. We are an item," says McCartney in a statement. "We've done charity work together and we've grown close. We have been on holiday together and that's it.

"What we don't need at this stage is photographers lurking in bushes," he says. "If this is to develop, then give us a chance. I'm not a politician and we're not spies. I don't want to be surrounded by photographers because that could wreck something."

Rumors of their mutual fondness arose last November when "Voice" was released. At the time, the pair refused to pose together for photographs, with McCartney denying that their relationship was anything but professional.

According to the Associated Press, Mills has spent the time since her recovery championing the cause of people with similar disabilities. In addition to fundraising, she campaigns for the ban of land mines, counsels amputees, and has taken shipments of donated prosthetic limbs to both Croatia and Cambodia. She's also received humanitarian awards for her efforts. Lately she's branched out into acting, landing an upcoming role on a British detective show.

McCartney lost his wife of 29 years, Linda, to breast cancer in April 1998.

forrás: www.wallofsound.com

Törölt nick Creative Commons License 2000.03.16 0 0 357
Ezen az oldalon bővebb infó található arról a Double Fantasy példányról, amelyet Lennon annak az idiótának írt alá néhány órával a...

Szerintem borzadály, hogy engedték elárverezni!

http://www.momentsintime.com/john_lennon.htm

Törölt nick Creative Commons License 2000.03.09 0 0 356
Tegnap bele akartam nézni az A Hard day's Night-ba (a filmbe), meg akartam nézni, a koncertjelenetben valóban ott sikoltozik-e a tinédzser Phil Collins (állítólag igen), és szomorúan vettem tudomásul, hogy a videokazetta (már kb 10 éves) tönkrement, a film alig élvezhető, a kép egy helyen szinte végig ugrál.
Szóval a kérdésem: nagy örömmel venném, ha valaki le tudná nekem másolni VHS-re az A Hard days Night-ot, eredeti, angol hanggal...
thesaint Creative Commons License 2000.03.07 0 0 355
szívesen.
az Ebonyról később nekem is beugrott, hogy nem Michael Jackson a másik énekes.
Előzmény: Törölt nick (354)
Törölt nick Creative Commons License 2000.03.07 0 0 354
Köszönöm!
(Az Ebony And Ivory-t Stevie Wonder-rel énekli a Tug Of War-on, akárcsak a What's That You're Doing-ot.)
Előzmény: thesaint (353)
thesaint Creative Commons License 2000.03.06 0 0 353
elnézést kérek, Michael Jackson lemezén a The Girl is Mine című duett van.
thesaint Creative Commons License 2000.03.06 0 0 352
Szia Szabolcs !

Én az Ebony and Ivory-ra tippelek, de nem biztos. Sajnos a szólókat nem nagyon ismerem.

Előzmény: Törölt nick (350)
TomTom.SzT Creative Commons License 2000.03.06 0 0 351
De jó, hogy van egy ilyen topic. Mégsem tűnik el teljesen talán a ZENE iránti igény. Sajnos az előző kérdésre nemt"ok válaszolni, viszont én is segítséget kérnék: a Beatles egy régebbi (??) dalát keresem, azt hiszem, ez a címe: And I love her. Nincs meg véletlenül vkinek .mp3-ban?
Törölt nick Creative Commons License 2000.03.06 0 0 350
Egy info kellene: tudja valaki, mi volt annak a számnak a címe, amely Michael Jackson THRILLER c. lemezén szerepel, és Paul McCartney is közreműködik benne? (Három számot vettek fel együtt 1981 elején, ezek közül a Say say say és a The man McCartney Pipes of peace albumán jelent meg 1983-ban, a harmadik Jackson lemezére került rá.)
A hely szelleme Creative Commons License 2000.03.06 0 0 349
Te szegény, félreértetted praclee-t, ő Fabfour trükkös Beatles-fotójára reflektált...

Na mind1. Azért így is sok Beatles-lemezed van, én utólag megdícsérlek. .-)

Előzmény: JohnL (347)
Kapsel Creative Commons License 2000.03.05 0 0 348
Az angol VH1 zenecsatorna megszavaztatta nézőit, hogy kit tartanak a Millennium legfontosabb/legjobb előadóinak.
Az első három helyezett:
1. Beatles
2. Queen
3. Madonna

Az első helyezet kihírdetése után személyesen Paul köszönte meg a VH1 nézőinek az elismerést.

Egyébként Lennon szólóban 10. lett, őt közvetlenül Michael Jackson és Celine Dion előzte meg :((

JohnL Creative Commons License 2000.03.05 0 0 347
az évek során gyüjtögetem
Már 29 áves vagyok és amióta az eszemet tudom Beatles örült vagyok:-)
Előzmény: praclee (346)
praclee Creative Commons License 2000.03.03 0 0 346
Ezt,hogy csináltad??
Előzmény: fabfour (340)
JohnL Creative Commons License 2000.03.02 0 0 345
Nekem megvannak a következő lemezek
The Beatles & Tony Sheridan
The Beatles live Star-Club
The Beatles DECCA Tape/1962
Live at The BBC The Beatles
Please Please Me
With The Beatles
A Hard Days Night
Beatles for Sale
Help!
Ruber Soul
Revolver
Yellow submarine
Magical M. T.
Sgt Peppers lonly heart Club band
Abbey Road
Whit The Beatles
let it Be
Antologi I. II. III.
The Beatles past master One and two
Ez mind CD-n van meg de bakeliten is megvan a sorlemezek kettö kivételével Revolver és a M.M.T
van egy Cd-m még amin az össze Beatles dal rajta van szövege is csak az a baj barátaim hogy a felvétel mindősége csak 22KHz bár olyan nagy különbség nics mert tudjátok akkor még Beatles-ék nem voltak 44,1Khz de nincs valakinem mondjuk MP3 ban meg az összes daulk?
JohnL Creative Commons License 2000.03.02 0 0 344
a kalóz lemezeket leszámitva
Hány nagylemez?
hány kis lemez
és hány válogatás
ezt szerintem meg lehetne tudakolni egymástol
nekem majdnem mind meg van
a kislemezeket leszámitva de azok si meg vannak csak cd-n
?
Előzmény: Törölt nick (343)
Törölt nick Creative Commons License 2000.03.02 0 0 343
Milyen lemezekre gondolsz?
-sorlemezekre, kicsi és nagy
- hozzászámoljuk még a válogatáslemezeket, a különkiadásokat is,
- mi több, a kalózlemezeket is beleszámoljuk?
Előzmény: JohnL (342)
JohnL Creative Commons License 2000.03.01 0 0 342
A Beatles-nek hány lemeze volt szerintetek?
na kiváncsi vagyok tudja e valaki?
old shatterhand Creative Commons License 2000.02.25 0 0 341
Szép volt fabfour !
Előzmény: fabfour (340)
fabfour Creative Commons License 2000.02.25 0 0 340

bonsay Creative Commons License 2000.02.20 0 0 339
bundzsel:

Kb. 2-3 éve jelent meg hivatalosan is, addíg csak bootleg-formában lehetet hozzájutni. Egyébként van az anyagnak egy video-változata is, de arról csak hallottam, látni nem láttam.
Tehát szerintem bármelyik CD-ket árusító nagyobb üzletben kapható, bár azt hiszem elég borsos az ára...

bonsay

Előzmény: bundzsel (338)
bundzsel Creative Commons License 2000.02.20 0 0 338
Szia Bonsay!
Hol jelent meg az általad említett felvétel?Én nagyon szeretném látni-hallani!
Előzmény: bonsay (336)
bundzsel Creative Commons License 2000.02.20 0 0 337
Sziasztok!
1490-ben meghalt Mátyás király,1980-ban meghalt Lennon.Az igazság már kétszer halt meg.
De a Beatles akkor is élt,él élni fog.
Néha röstelemde 43 éves vén szamár létemre még mindig a szellemi táplálékot jelenti nekem a Beales,ha magam alatt vagyok,akkor csak Ők tudnak kihúzni a gödörből.
bonsay Creative Commons License 2000.02.15 0 0 336
Nemrég jelent meg a Rolling Stones és vendégei egyik eddig méltántalanul mellőzött munkája, a Rock And Roll Circus (rögzítve 1968), neves vendégelőadókkal, mint a Jethro Tull, a Who és a Taj Mahal. Közreműködik szervesen John Lennon is, aki saját akkalmi zenekarával, a The Dirty Mac-kel lép fel (miért szidták már akkor is az Apple gépét??? ;-)))) ); a supergrup a következő fellálásban játszotta a Yer Blues-t: John Lennon (ének, gitár), Eric Clapton (gitár), Keith Richards (basszusgitár!), Mitch Mitchell (dob). Kár, hogy több felvételt nem készített ez a zenekar.
Egyébként ezen az albumon található a Rolling Stones Sympathy for the devil c. számának talán legjobb élő verziója.

bonsay

Előzmény: Törölt nick (335)
Törölt nick Creative Commons License 2000.02.15 0 0 335
S azt tudjátok, hogy a Rolling Stones We Love You című számában McCartney és Lennon vokálozik? Időnként nagyon élesen lehet a hangjukat hallani. A Stones "Their Satanic Majesty Request" című lemezének borítóján el van rejtve a Beatles-tagok képe is.
Előzmény: Törölt nick (327)
JohnL Creative Commons License 2000.02.14 0 0 334
egyszer olvastam valahol Talán Lennon egyik cikében hogy ha ő nincs akkor nincs Beatles.
Bár Pault még maga mellé állitota mivel szerzőpárosként nagyon jól kiegésziteték egymást.
Hozzá teszem ez az én véleményem hogy ha sorba állitanánk öket minden bizonnyal Lennon McCartney
nélkül tuti nincs Beatles. mert csak el szolozgatot volna akár ki meg a dobrol nem si beszélve.
Mivel zenész vagyok Ringot nagyon sokan fikázák hogy milyne gyenge dobos.
Igen a mostani zenei szemlélettel.
De aban az időben az egyik legjobb volt
És ők voltak 4-en a Beatles nem ketten nem hárman.
John George Paul Ringo
Előzmény: Pixie1980 (333)
Pixie1980 Creative Commons License 2000.02.14 0 0 333
Blizzard egyet értek veled,képzeld!Talán mert én is a Beatlest szeretem?Valószínű...
JohnL-re visszatérve...nem szeretem ha a fiúkat besoroljuk,nem igazságos szerintem.
Egyébként Brian Epstein-t se kellene kihagynunk a buliból.Ő is sokat tett a gombafejűekért.
Sőt,talán az ő halála után kezdett felbomlani a banda.
Ti mit gondoltok róla?
Előzmény: Blizzard (332)
Blizzard Creative Commons License 2000.02.14 0 0 332
Hali mindenkinek.
20 éves vagyok és imádom a Beatlest. Sokan csak lesnek ezen, hogy én mé' nem Szkúrert hallgatok, az én kormban azt kéne. Lehet, hogy igazuk van és bennem van a hiba, amiért nem szeretem azt a sok vacak műanyagzenét. :) Na mind1.
Kissrác koromban láttam moziban a Sárga Tengeralattjárót - ez volt első találkozásom a Beatles-szel. Nagyon megörültem, mikor múlt évben kiadták a filmet videón (az a Jeremy nevű kis paca tök jó benne :)).
Kedvenc Beatles albumom a Sgt. Pepper's..., de úgy általában mind nagyon tetszik.

Ami JohnL kérdését illeti: a Beatles tagok közül a "főkoponya" szerintem mindenképp Lennon volt. Persze kicsit igazságtalan dolog így rangsorolni őket, mert ez a Beatles így volt az igazi, ebben a felállásban.

JohnL Creative Commons License 2000.02.14 0 0 331
Na pasa látom valamit sejtesz
igen George Martin volt az 5. Beatle
ő igazgata harmonizálta a dalaikat :-)
Előzmény: pasa_ (330)
pasa_ Creative Commons License 2000.02.14 0 0 330
George Martint se hagyd ki.

Pasa

Előzmény: JohnL (329)
JohnL Creative Commons License 2000.02.14 0 0 329
Hát igen pixie1980 végül is egyet értünk.
Na más szerintetek ki volt az igazi Beatles tag?
John Lennon ?
Paul McCartney ?
George Harrison ?
Ringo Starr ?
vagy valaki kimaradtz volna?
Kiváncsi vagyok ki mit gondol!
ha esetleg bövebb vitába szállna valaki e témákban
IRC-n #Beatles.hu minden este várom az embereket

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!