Keresés

Részletes keresés

tüskés70-3 Creative Commons License 2015.01.13 0 0 284

PIROS X?
Az ignorálni kivánt személy bármely hozzászólásának fejlécében jobb oldalt (gyengébbek kedvéért, jobb felső sarok), van egy "homályos" mellalak az alak jobb alsó sarkánál egy pici piros x-el. Kurzor ráhúz, klikk rá, stb...stb...

Csak tapasztalnám már, hogy használjátok végre, mert undorítóan unalmas amit műveltek itt és máshol néhányan.

niggergriff Creative Commons License 2015.01.13 0 0 283

j,ahogy irtam is:

Nem azért,mert átvertem,hanem az "aknászaink" "remek"  munkavégzésének köszönhetően!

már megint kevered a szaxont a faxommal.(a Saxon az egy marha jó heavy banda-Byff Byfforddal,a faxom..az meg a faxom-olyan telefonos átviteles  irásos doku átküldésére alkalmas telepített készülék)

Előzmény: janek666 (279)
niggergriff Creative Commons License 2015.01.13 0 0 282

de tényleg be is fejezem

Azt árulja már el valaki,hogy kell "rátenni" a piros x-et valakire-lépésről-lépésre,mert Isten,ucce' azonnal ráteszem néhány nickre.

Becsszóra..Ezek a megnyilvánulások ishűen tükrözik azt,hogy (u)szítani,vitázni,keverni..

most,hogy másutt nem emritek,itt folytatjátok..

Előzmény: niggergriff (281)
niggergriff Creative Commons License 2015.01.13 0 0 281

Az én elverésemre...

Ez is nevetséges!Egy virtuálitásban?!történt szájkarate sor végett,aminek a generálója néhány ember(ke)

mert elmondtam,amit,ahogy most is elmondom,ha valami nem kóser..

Gondolj csak arra LW-csőre-mi valójábn egy slvk vgy egy lider(rosszbb esetben)és ott árulódott       v"nálatok"

A virtualitást eggyé mosni a valósággal?infantilizmus és a khmmm...izé..jele.

Közlöm veled,hogy engem soha senki nem tudott elverni,nem azért mert én vagyok Móriczka ketrecharcos a veretlen

nem azért mert hosszúk a lábim és jól tudok futni

nem azért,mert én vagyok a sötétben bűjkáló ellenforradalmár

azt a kilépő modit-2-3 évvel ezelőtt-ne emlegessük!

Megpróbálta az érdekeiteket hűen kiszolgálni(és ezt most mondhattam volna durvábban is)Ő volt ,aki egy 2bakk"-ért lesatírozott-a radirkezű..igy ment át a fórumos töri-könyvembe..

Gondolod,hogy az  megoldás,h 1 valakinek nem tetszik a pofád,kkor ki kell nyirni?

Te is itt vagy még mindig,pedig Barugon nagyon szépen l"lekottázott!!!"( a szakadt távcsőszálkeresztes..stb.stb..)

Rád 1 valaki már mondta,hogy át akartad verni!

Rám -még ezt se,azt meg pláne nem,hogy át is vertem!!!!

Előzmény: janek666 (279)
nedolaci Creative Commons License 2015.01.13 -1 0 280

Részemről,köszönöm az élesszemű,előrelátó figyelmeztetésedet!

De!Figyelj rám "titkos nyugger"!Nem először játszod el,hogy itt olvasgatsz,élvezkedsz,majd felsikítasz,hogy "én ezt nem akarom látni!!!"

Egyszerű:ne lásd!;-)M.I.elintézte,hogy nem KELL látnod!Ha viszont nézegeted(belépőjegy nélkül) akkor,kérlek ne sikongass bele,mikor éppen nem Neked tetszőt látsz!Köszi!!

Előzmény: glazier (278)
janek666 Creative Commons License 2015.01.13 0 0 279

Megegyeztünk, hogy nem szólunk egymáshoz!!!

Miért nekem mosakodsz???

 

"akinek bármilyen kárt okoztm az álljon elém,konkrét példával,esettel-amit igazolni is tud(levelezéssel,tárggyal,tanúkkal..

sosem jelentkezett senki!"

 

MÁR megint bődületeset hazudtál!! Nem mindenki amnéziás! Csak emlékezzél, mikor személyes megkeresést, eltángálást helyeztek kilátásba ellened!! De nem jelentkeznek, mert már nincsenek itt, őket törölték, de te vagy a mindent túlélő!

Előzmény: niggergriff (273)
glazier Creative Commons License 2015.01.13 0 0 278

nedolaci niggergriff !

 

Ha bajotok van egymással akkor azt négyszemközt intézzétek el. Senki nem kíváncsi az állandó napi civakodásotokra. Mint egy házaspár úgy vergődtök, de válni egyik sem akar. 
MI nem vagyunk kíváncsiak erre!!!
Ha ilyet akarnék átélni akkor nézném a barátokközt vagy a jóbanroszbant. 
Viselkedjetek felnőtt emberként és oldjátok meg vagy felejtsétek el egymást. 

Ez nem két emberes csoport itt rajtatok kívül is vannak még jó páran akiknek már teli van a hócipője hogy valamit valaki minden nap felbüfög.
Addig fogjátok csinálni hogy a modik megnyomják azt a bizonyos gombot és utána elvész minden amit eddig ide lepötyögtetek. EZT AKARJÁTOK???
Én nem, mert szeretném hogy azok az információk amiket leraktatok ide megmaradnának.
Szóval jó lenne ha felnőttként fórumoznátok tovább nem  mint két taknyos aki veszekszik a homokozóban a lapáton.
További szép napot.

niggergriff Creative Commons License 2015.01.13 0 0 277

T.Moderátor!

Elnézésedet kérem,de reménykedem,hogy semi "k.anyázásra" érdeemlegessé nem váltm mostanság e hsz-eimmel sem.

Ezeket -mint mindig-kúltúráltan,saját és sekélyes szókincsemnek(meg a valami hiányzó..)tudatában tettem,most is mint mindnnyiszor.

(ennek ellenére én már voltam "makói főtolvaj""rabló" és még "kecsege nepper2 is -recsegte sokhatos  jeneke)

Nem is kívánok erre a továbbikbn semmi féle reflektációt-részemről elmondatott minden,mi elmondható.

Előzmény: nedolaci (275)
niggergriff Creative Commons License 2015.01.13 0 0 276

engem elsőre megismertél Laci Bratyesz..én meg csak  sokára jöttem rá arra  a veled kapcsolatos bizonyos "Gazsi bácsi,.."  mondásra.

Téged sem vertelek át soha,pedig átverhettelek volna,de eszembe se jutott...és ezt te is nagyon jól tudod!

amikor előlegbe elküldted a motyóidat,mi volt  rá a garancia -szted-hogy látsz is valamit értük vissza -valaha is?!

Erről kéne regélned..pl.hogy igy volt!Hogy megkatd,amiről szó volt..Nem?

Ez a fórum nem a te személyes elképzelt sérelmeidről szól.

Tessék viselkedni rendesen és akkor nincs probléma.

A pálya széle se érdekel.

Figyelmen kívül lehet hagyni,ahogy téged is- nekem.

Előzmény: nedolaci (275)
nedolaci Creative Commons License 2015.01.13 -1 0 275

Fordítva volt ez!Nálam addig voltál "pozitív figura",amíg meg nem ismertelek!!! ;-(

 

Ha esmételten velem hozol össze mindenféle nickeket,háát aranbrátom,vastagon tévedel!!!;-)A pálya széléről bekiabáló "barátainkra" nem gondoltál még?;-(((

Nem feltétlenül én csinálok  itt mindent,ami cirkusz!Én az arcodba mondom!!!

Mondtam már sokszor,hogy ne logikázz,neked ahhoz hiányzik valami! ;-(

Előzmény: niggergriff (274)
niggergriff Creative Commons License 2015.01.13 0 0 274

mivel itt lehet egymásal is beszélgetni,engedjétek meg,hogy hozzáfűzzem z eddig elmondottakhoz:

pont te voltál az,aki nyilvánosan ráglmztál több esetben,kárörvendtél a "a zen" légfegyveres topikon-a "bukásomat2 kívántad és a   amai napig is günyolódsz ,kár tagadnod,hiszen ott a "hárfás" szösszeneted..

Elhiszem,hogy fáj,hogy vannak olyan      emb erek,akiknek a velem kpcsolatos véleménye  nem egyezik a 2-3ótok véleményével-akik ismernek,azoknak  egyértelműen pozitiv figura vagyok(nedo nem számít,mint  ismerős,az ő indokait ismerjük:3kincsesláda"-effekt..

Megértem,hogy bánt.néhány bárkás,aki z alapító "keménymag" ott jól el tud társalogni egymással,de Python  is néha be-belátogat,Bando Bá és norinco is hozzánkszólnak-sokan vannk,kik csak olvasgatnak,de nem fórumoznak..Ha ti nem tudtokpéldaértékűen magatokat meghazudtolva-normális emberhez méltó módon  beszélgetni-mert lételemetek a viszályszítás,a felforgatás-akkor miért nem cv ag yt o k   csak szótlan olvasók?

Előzmény: janek666 (271)
niggergriff Creative Commons License 2015.01.13 0 0 273

Többször felajánlottam :akinek bármilyen kárt okoztm az álljon elém,konkrét példával,esettel-amit igazolni is tud(levelezéssel,tárggyal,tanúkkal..

sosem jelentkezett senki!

Miért?

mert nem mer?(finoman írom.rágalmazni   mer?)

egy emberen kívül,akit szintén nem csaptam be-és ez fordítva sem igaz!) aki Vacillál  meg uszigat..valamilyen(általam ismert és többször ismertetett )ok miatt)

"kiszökik akennelből"-mondjátok..

Ti meg "beszöktök       "akennelbe..

De én ezt el is várnám,sőt.kérem..hogy gyertek be-csak viselkedni kell-nem személyeskedni,nem rágalmazni

vitázni,érvelni,okosítani..akármi.

De erre mi történ ik?

Az in dexesfórumok őskövület trollj minden nap új reg.gel      belátogat,rá  köszön és a topikot a xa portál "kávézgatós-vécézgetős sütanapoos"- topik szintjére akarja            hozni-és ez a jobbik!

mert máskor pedig nyíltan,sisakfelcsapva nekem ront..

Én ilyeneket nem teszek...ha"kiszököm" más fórumokba-hová nem kell kiszöknöm,a bejárásom szabad-kommentelek,segítek,mint pl. a slavka görbecsavaros történetnél..vagy más eseteket is lehet említeni.Neked is segítettem sok esetben(Persze,tudom,hogy ez nem igaz..)

Előzmény: janek666 (271)
niggergriff Creative Commons License 2015.01.13 0 0 272

Ez  pedig,mindketten tudjuk,hogy nem igaz!

Tehát:rágalom!

Előzmény: janek666 (271)
janek666 Creative Commons License 2015.01.13 0 0 271

Laci, minden szavad igaz, annyiban korrigálnálak, hogy a szurkolók nagy többsége sem a hecc kedvéért kiabált, hanem mert valóban sértett volt a nevezett "úriembertől".

De hagy mókoljon a karámjában, és szerintem senki nem támadgatja élvezetből, hanem mert ki-ki mászkál és piszkálódik!

NAGY piros pont a 0 toleranciának!

Előzmény: nedolaci (267)
python 357 Creative Commons License 2015.01.12 0 0 270

Így van,-én is így gondolom!!!!.......

Előzmény: SzótlanJoe (269)
SzótlanJoe Creative Commons License 2015.01.12 0 0 269

Minden vicc fele igaz!

Előzmény: python 357 (266)
SzótlanJoe Creative Commons License 2015.01.12 0 0 268

Pedig leírtam nem is 1x! Keresd vissza!

De tömören azért kapjátok (akire illik a lenti felsorolásból bármelyik is) intravénásan most:

 

Azért, mert nem tudtok fórumozni!

Azért, mert nem tudjátok ignorálni, akit kell!

Azért, mert kerestétek, kutattátok, vadásztatok rá, ahelyett, hogy hagytátok volna a pitlibe éhenhalni.

Azért, mert nem tudtok meglenni nélküle.

Azért ...azért... azért..

 

Előzmény: nedolaci (267)
nedolaci Creative Commons License 2015.01.12 -1 0 267

Értem én,hogy minden éremnek,legalább két oldala van.Értem én azt is,hogy miután,nem ugyan onnan nézzük,mást látunk!Értem én azt is,hogy "hivatalból"a Ti oldalatok az "egyetlen helyes"nézőpont.De azt azért még nem értem,hogy miért kéne nekem is látnom,amit Ti láttok?Meséld legalább el,hogy elképzelhessem!

Én úgy látom,hogy volt egy "tagja" ennek a clubnak,aki kitalálta,hogy mókából,rosszindulatból,valamiből szembe megy az egész"világgal".

Ki is lett baxva,mint TROLL!Később,még ebben a státusában kinyírta a fórumot,majd röviddel az újraindulás után az egyik választott MODINKat.Ezt a (már nem tag)

TROLLT,most egy állatkísérlet okán 3827haló porából feltámasztottátok véditek mindenkivel(saját magatokkal,adottszavával,szavatokkal,szabályzatokkal,jóérzésetekkel) szemben !

Ennek okát,csak Ti értitek(?)De kérlek,azt ne várd el,hogy még tapsikoljak,tapsikoljunk is a szitunak!Meg tán azt se hogy "apró" alattomosságait rá hagyjam,csak a béke kedvéért!Ismerem,már annyira,hogy azok az "aprók"utóbb eltakarnák az Eiffel tornyot is! ;-)A "kedves"oldalvonalról bekiabáló barátainknak,meg kell a shaw!Többségük,csak játszik!

Előzmény: SzótlanJoe (265)
python 357 Creative Commons License 2015.01.12 0 0 266

:))) Na,-lehet,-hogy ismerjük is egymást személyesen Joe,-valamelyik lőtérről!!!...Sőt lehet,-barátok is vagyunk,-közben meg nem is tudjuk,-hogy itt a fórumon meg én vagyok a bárány,-Te meg a farkas!!!!!.............:-D

Vicc vót!!!!....😎😎😎

Előzmény: SzótlanJoe (265)
SzótlanJoe Creative Commons License 2015.01.12 0 0 265

neki egy tiltáshoz,tán még vért is kell ontania

- noooo! Szerinted, ezt a sok napi dolgaitokat más fórumcsoportban, más fórumokon ugyan így megtehettétek volna? Ugyan!

(tegyétek össze kezeiteket, hogy minden fegyveres moderátor ólom és lőpor mérgezett !!)

 

Előzmény: nedolaci (264)
nedolaci Creative Commons License 2015.01.12 -1 0 264

Gyanítottam,mivel erősen nekem címezted!;-)

Hidd el,nekem mindegy,már belefáradtam!

Lehet,hogy nem reálisan,de én Így látom!(neki egy tiltáshoz,tán még vért is kell ontania)

Miért?Nem minden eszkimó meleg helyre vágyik?! ;-)

Előzmény: SzótlanJoe (263)
SzótlanJoe Creative Commons License 2015.01.12 0 0 263

Olvastam.Értettem(?)Tudomásul vettem.

- Helyes! Az egyik nagy esélyes te vagy.

 

De biztos,hogy ez a legijesztőbb eljárás?Hosszabb tiltás?

- Mit szeretnél még pl. magadnak?

 

Momentán a legjobb sora,legnagyobb szabadsága,legtöbb lehetősége a fórumon ,a sokszorosan kikiáltott és kitiltott TROLLnak van!

- HA reálisan belegondolnál egészen mást írnál.

 

Kicsit olyan ez,mint az eszkimók fenyegetése a pokol melegévell!

- Jobban jött volna ki a poén, ha négert írsz.

Előzmény: nedolaci (262)
nedolaci Creative Commons License 2015.01.12 -1 0 262

T.Joe!

Olvastam.Értettem(?)Tudomásul vettem.

De biztos,hogy ez a legijesztőbb eljárás?Hosszabb tiltás?

Momentán a legjobb sora,legnagyobb szabadsága,legtöbb lehetősége a fórumon ,a sokszorosan kikiáltott és kitiltott TROLLnak van!

Kicsit olyan ez,mint az eszkimók fenyegetése a pokol melegévell! ;-))

dészáz Creative Commons License 2014.12.31 0 0 261

BUÉK!

Törölt nick Creative Commons License 2014.12.31 0 0 260

BÚÉK Mindenkinek, aki erre jár.

 

Az alábbit senki ne vegye komolyan.. :)  De tényleg...

 

roland7 Creative Commons License 2014.12.31 0 0 259

BÚÉK a moderátor csapatnak! :)

SzótlanJoe Creative Commons License 2014.12.31 0 0 258

A renitenskedés nélküli fórumozást nem kívánni kell, hanem akarni és úgy csinálni!

 

Neked is BUÉK!

Előzmény: python 357 (257)
python 357 Creative Commons License 2014.12.31 0 0 257

Boldog Újévet és kevesebb renitenskedő usert kívánok Neked,-és a többi Modinak!!!....

Ez az év elég "mozgalmas" volt!!!!.....

Előzmény: SzótlanJoe (255)
SzótlanJoe Creative Commons License 2014.12.31 0 0 255

Minden kedves Fegyverhasználónak gyakorlásokban és eredményes lövésekben bővelkedő Boldog Új Évet Kívánunk!

nedolaci Creative Commons License 2014.12.31 -1 0 254

T.Moderatúra!

Éleslátásban,jó döntésekben és sikerekben gazdag,boldog új esztendőt kívánok!! ;-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!