Keresés

Részletes keresés

karesz4 Creative Commons License 2002.04.17 0 0 2125
Üdv!

Gellei Imre, a magyar labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya:
- A fehéroroszok igazolták a vb-selejtezőkön elért eredményeiket. A játék minden elemében jobbak voltak, az összes hibánkat góllal büntették. A középpályán az első félidő jelentős részében egyáltalán nem tudtunk labdát szerezni.

Eduard Malofejev, a fehérorosz-válogatott szövetségi kapitánya:
- Elégedett vagyok csapatom teljesítményével, de szerencse is kellett a győzelemhez. A magyarok több labdát eladtak, és ez döntött a javunkra.

Karesz

mondial Creative Commons License 2002.04.17 0 0 2124
Azt remélem senki sem gondolja komolyan, hogy a szlovén válogatottnak nemzetközileg magasabban jegyzett játékosai vannak mint nekünk.

A szlovén válogatottat meg kell nézni, hogy hol voltak a 2000-es EB előtt, megmondom utolsók lettek a 98-as vb selejtezőcsoportjukban. Átvette Katanec az irányítást, hagyták dolgozni és csodák csodájára kijutottak az EB-re, sőt utána még a vb-re is.

Előzmény: _Zoltán_ (2121)
karesz4 Creative Commons License 2002.04.17 0 0 2123
Üdv!

hááááát... bicskának egyetlen egy világos és jól érzékelhető koncepciója volt:
megőrizni a székét minden áron! Taktika meg annyi volt nála, hogy "győzni kéne gyerekek"...
Gelleit én sem tartottam jó húzásnak, de bicska négy éves "kapitánykodása" volt a mélypont! Onnan csak fölfelé vezethet az út... Mondjuk szerintem nem Gelleivel, de ez már egy régi vita...

Karesz

Előzmény: Strong (2112)
Ciani Creative Commons License 2002.04.17 0 0 2122
Azért írtam oda zárójelbe, hogy "ha van neki".
Én megvárnám az első tétmeccset az ítéletalkotással.
Előzmény: Strong (2112)
_Zoltán_ Creative Commons License 2002.04.17 0 0 2121
A szlovénok kijutottak a legutóbbi EB-re és a VB-n is ott lesznek. Nincsenek született klasszisaik, de hogy nem balfaszok gyülekezete és hogy masszív csapat, az teljesen biztos. Összehasonlítási alapnak ott vannak a románok ellen vívott meccsek.
Előzmény: mondial (2116)
mondial Creative Commons License 2002.04.17 0 0 2120
Ezért nem kéne állandóan változtatgatni a játékosokat. A Bicskei csapat 4.helyen végzett a csoportjában, véleményem szerint maradhatott volna ő a kapitány, persze frissíteni kellett volna hozzá a csapatot ez tény, de nem kierőszakolták a váltást és kikiáltották, hogy mindenképpen fiatalítani kell, mert az utánpótlás csapat legyőzte idegenben a B csapatával kiálló olaszokat.

Gellei ismerkedik a csapattal és sajnos nem vagyunk olyan jók, hogy ezt ilyen mérközések nélkül megéljük.

Előzmény: Törölt nick (2117)
gabika18 Creative Commons License 2002.04.17 0 0 2119
Viszont akkor nemigen lesz dontetlen...
Előzmény: mondial (2116)
_Zoltán_ Creative Commons License 2002.04.17 0 0 2118
BOCSIIIIIII!:-))))))))
Jogos, elnéztem! Idegenben sima zakó! Ok, sorry!!!
Úgy rémlett, hogy itthon kezdünk. Akkor viszont vereség.
mondial Creative Commons License 2002.04.17 0 0 2116
Én kitartok akkor is ha San Marinot nem tudjuk legyőzni.:)) Nem mondtam, hogy tehetségesek, de kérdem én a szlovénok azok?

Én örülnék a svédek elleni idegenbeli döntetlennek(ugyanis idegenben játszunk szeptemberben).

Előzmény: _Zoltán_ (2113)
Strong Creative Commons License 2002.04.17 0 0 2115
Zolika, MIROL BESZELSZ???EZZEL A JATEKKAL HATOT KAPUNK A SVEDEKTOL !!!
Előzmény: _Zoltán_ (2113)
mondial Creative Commons License 2002.04.17 0 0 2114
Nem tudom. Az a csapat szinte teljesen a 96-os olimpián részt vett játékosokra épült és tán bennük még ott volt az az egészséges nemtudommi, nagyon egységesek voltak és tombolt a csapatszellem, plussz Bicskei nem a defenzív játékot erőltette. Valahogy a mostaniakon nem érzem ezt a nagy csapatszellemet, persze össze kell szokniuk lehet, hogy az ellenfél is közrejátszott abban, hogy nem alakult ki ilyen érzésem.
Előzmény: Ciani (2103)
_Zoltán_ Creative Commons License 2002.04.17 0 0 2113
De, nagyon is igazad van, esélyünk sem lesz az EB-részvételre. Miért, mit gondolunk, szeptemberre a svédek ellen már tudnak majd focizni? Összehoznuk majd egy semmire sem jó döntetlent, de ez is csak a legjobb esetben. Kurvára elegem van már az "alakuló válogatott" jelzős-szerkezetből.

Mondial!
Tisztelem az optimizmusodat, de ez a válogatott nem érdemli meg sem Te, sem más bizalmát. Tehetségtelenek. 95 óta nem nyertünk komoly tétmeccset(akkor épp a svédeket vertük).

Előzmény: gabika18 (2105)
Strong Creative Commons License 2002.04.17 0 0 2112
Ciani ! Te milyen koncepciorol beszelsz ? Te is vak vagy? A Bicskei csapatnak sok hibaja volt, de a kezdetektol volt taktikaja, arculata . Ennek a valogatottnak mije van ???
Előzmény: Ciani (2106)
relf2 Creative Commons License 2002.04.17 0 0 2110
Most jöttem haza és hallottam a hírt.
EZ BORZALMAS!!!!
EZ A VÉG!!!!!!!!!!!!!!!!!
EGY TAPODTAT SEM FEJLŐDTÜNK!!!
EGYRE ROSSZABBAK VAGYUNK!!
IRÁNY AZ AMATŐR VILÁG!!
gabika18 Creative Commons License 2002.04.17 0 0 2109
Hat!!Nem igaz....
Egy-egy-el lehoztak a cserek...
Persze,amikor az ellenfel mar szinte csak azt varta hogy vege legyen mar,akkor kepessek voltunk tartani a KULONBSEGET.
Ugy nezem kezdodik a hulyites megint.De hat igaz,mindig meg tudjak magyarazni.
Előzmény: gabika18 (2105)
mondial Creative Commons License 2002.04.17 0 0 2108
Remény mindenre van, nem ez a probléma. A kérdés az, hogy ez a csapat mire képes. Én már többször leírtam, hogy ebben a generációban benne érzek egy világversenyen való részvételt, mely ha nem is a következő EB-n, de az azutáni vb-n realizálódhat.
Előzmény: Törölt nick (2102)
Strong Creative Commons License 2002.04.17 0 0 2107
GELLEi, A KURVA ANYAD!!!

MIRE VAN REMENY ? SEMMIRE.

GARANCIA VISZONT VAN ARRA, HOGY AMIG EGY IDIOTA NYILATKOZAT UTAN NEM RUGJAK KI EZT A FASZT,ADDIG REMENY SINCS ARRA , HOGY JOBB LEGYEN .

Kikaptunk ot kettore... ilyenkor csondbe kell lenni , nem a remenyrol pofazni .

TAKARODJ !!!

Előzmény: Törölt nick (2102)
Ciani Creative Commons License 2002.04.17 0 0 2106
Bicskei elég sok időt kapott. És egy időben valóban volt is egy elfogadható válogatottunk.
Hiba lenne kirúgni Gelleit, neki is meg kell adni az esélyt, hogy a koncepcióját (ha van neki) megvalósítsa.
Előzmény: mondial (2101)
gabika18 Creative Commons License 2002.04.17 0 0 2105
Igen,valoszinuleg jobban is fogunk jatszani,es erosebb elenfelekkel szemben is fogunk jobb eredmenyt produkalni.
De EB reszvetelrol almodozni szerintem felesleges,es ezt nem emiatt az egy meccs miatt mondom.
Egyszeruen az elmult idok eredmenyei alapjan en erre semmi eselyt nem latok.Ez persze az en sajat velemenyem,nem biztos hogy igaz.Sot,ne legyen igaz!De sajnos most igy latom...
Előzmény: mondial (2100)
vvdaniell Creative Commons License 2002.04.17 0 0 2104
Úgy legyen! :)

Képzeljétek csak el mi lenne ha mindent nyernénk.. milyen unalmas lenne :)

Előzmény: mondial (2100)
Ciani Creative Commons License 2002.04.17 0 0 2103
Hát, ennél csak jobb lehet...
Azért ez a formálódó csapat szerintem nem hasonlítható össze Bicskei csapatépítésével, ami nekem sokkal tudatosabbnak tűnt.
Persze nem Gellei hibája, hogy ilyen gyengék vagyunk, ez is igaz.

Én már nem tudok optimista lenni.

Előzmény: mondial (2096)
Törölt nick Creative Commons License 2002.04.17 0 0 2102
Gellei Imre azt nyilatkozta a rádiónak, hogy a cserejátékosok egy-eggyel lehozták a meccset, tehát van remény.
Imre.
Mire van remény?
Előzmény: mondial (2096)
mondial Creative Commons License 2002.04.17 0 0 2101
Sajnos Magyarországon 86 óta csapatot építünk, épp azért mert az ilyen vereségek után rögtön kikezdték a mindenkori kapitányt, aki általában vette a kalapját és jött egy új kapitány, aki kezdte előlröl az egészet. Az a baj, hogy később mindig visszasírjuk az előzőt.
Előzmény: vvdaniell (2099)
mondial Creative Commons License 2002.04.17 0 0 2100
Ez egy meccs volt, én azt mondom, ugyanúgy mint a moldávok elleni meccsből ebből sem érdemes nagy következtetéseket levonni. 2-5, nem szép eredmény, de ez csak egy barátságos meccs volt. Belorusszia a FÁK országok között a harmadik legjobb játékerőt képviselik ez egyértelmű. Az eredmény megmondom nem is érdekel különösebben. A horvátok ellen biztos vagyok benne, hogy jobb magyar válogatottat láthatunk majd.
Előzmény: gabika18 (2097)
vvdaniell Creative Commons License 2002.04.17 0 0 2099
Formálódó csapat? :)

Bocsi de 87-ben is ilyeneket mondtak :)

Amúgy nem láttam a meccset, mert most értem haza, de az eredményből ki tudom találni milyen élmény lehetett...

Előzmény: mondial (2096)
Strong Creative Commons License 2002.04.17 0 0 2098
Amit a vedelmunk es a kozeppalyas sorunk mutatott az meg a nullat sem erte el.Lassu, erotlen tilitoli...

A vedelem kritikan aluli , a kozeppalyas sorunk nem volt kepes normalis tamadasok kialakitasara.
A csatarok nem kaptak hasznalhato labdat, igy az lett a vege , ami .

TRAGEDIA!SZEGYEN !!!

Ez az a csapat , akinek eselye van kijutni az EB-re ???

gabika18 Creative Commons License 2002.04.17 0 0 2097
Ok,de ki jojjon helyette?
Inkabb ugy tunik Bicskeit is felesleges volt elkuldeni,mert ezt o is osszehozta volna a csapataval.
Nincs szerintem olyan edzo aki lenyeges elorelepest tudna itt csinalni.Majd ha egyszer lesz egy olyan CSAPAT akikkel lehet valamit kezdeni,akkor lehet az edzovel varialni.Addig felesleges...,persze igaz,jelen pillanatban tenni sem igen lehet mast.
Előzmény: Törölt nick (2094)
mondial Creative Commons License 2002.04.17 0 0 2096
Hát ez nagy verés volt...2-5 ez van. Azt azonban meg kell mondjam, hogy egyet nem szabad elfelejteni. Ez a magyar csapat csak egy formálodó válogatott, a vereség alól felmenteni nem kívánom őket, de míg a fehéroroszok majdnem továbbjutottak a csoportjukból, kész csapattal rendelkeznek, addig mi még csak keressük az embereket. Ez van, a fehéroroszok per pillanat jobbak, de én továbbra is optimista vagyok.

Az tény, hogy a lengyelek ellen ez a teljesítmény kevés lesz.

Kis_Joe Creative Commons License 2002.04.17 0 0 2095
nincs kiből válogatni,ez itt a gond.........
Törölt nick Creative Commons License 2002.04.17 0 0 2094
Gellei takarodj.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!