Keresés

Részletes keresés

Nohabf Creative Commons License 2004.12.19 0 0 12

Hali!

 

Itt található a 2004. 07.07-i Nohabos különvonati túrának a képei amit csináltam.

Érdemes megtekinteni!!

 

http://kep.tar.hu/nohabg/index.phtml?aid=27660908

m61019andras Creative Commons License 2004.12.19 0 0 11
Van egy barátom, akit kb. két éve fertőztem meg a vasúttal. Ő Szergejes lett, de nagyon szereti a dízelkirály Nohabokat is. Mikor, ma megtudta, hogy nyílt ez a topic, megkért, hogy tisztelete jeléül tegyem föl egy képét.Íme:
m61019andras Creative Commons License 2004.12.19 0 0 10
Hazánkba 1963 és 1964-ben 20 Nohab mozdony érkezett és sajnos ez a szám már később sem nőtt. De ez a kis szám csak emeli a sorozat értékét.
Előzmény: _ Liar _ (9)
_ Liar _ Creative Commons License 2004.12.19 0 0 9
hazánkam hány nohab volt? 12?
V43 blue Creative Commons License 2004.12.19 0 0 8

Sziasztok!

Van egy zenei számom amelynek a végén van egy mozdony hang.

Ebben szeretném segítségeteket kérni hogy melyik modony felől származhat.
Én a Nohabra vagy a Csörgőre gyanakszom.

Ha valaki fel tudja ismerni, akkor az írjon az e-mail címemre elküldöm neki a számot!

balazs.net@freemail.hu

Törölt nick Creative Commons License 2004.12.19 0 0 7

Mivel most csak itt vagy elérhető ezért ide írom, végre megírtódótt a neked szánt képes CD, küldöm postán holnap Bp-n adom fel, remé.lem a fa alatt tudod nézegetni.

 

Hogy ne legyek teljesen off szép téma, remélem sikeres lesz a topik, valszeg sokat nem leszek itt mert annyira engem nem izgat a sorozat, azért olvasgatni biztos fogom.

Előzmény: Nydqist (2)
Nohabf Creative Commons License 2004.12.19 0 0 6

Sziasztok!

 

Szeretnék hozzátok én is csatlakozni.A nevem Takács Gábor.A Nohabot szeretem a legjobban a mozdonyok közül,nagyon sok szép emlék fűz hozzájuk.Igaz én elég későn eszméltem hiszen 1999-től kezdtem figyelni a Nohabbal kapcsolatos eseményekre pl a 004-es balesetére.Itt jegyzem meg hogy az ismeretségi körömben elég sok Nohabbal dolgozó vezér van,pl. Szűcs Tomi,Büki Csabi  vagy a Nohab könyv 3 szerzője  stb.2000-től voltam egy pár Nohabos eseményen pl a Keletis Nohab alapítványos nyílt napon még tavaly,vagy most júl.17-én a Nohabos különvonati túrán stb.

Egyenlőre ennyit szerettem volna elmondani magamról.Ha valami eszembejut akkor úgy is írok még.

 

ÜDV:Nohabfan (Takács Gábor)

m61019andras Creative Commons License 2004.12.19 0 0 5

Na én meg örömömben felteszem az egyik kedvenc képemet amit még Tapolcán fotóztam 2000 augusztus 5-én. Itt sajnos üzemképtelen volt a mosolygós 19-es, mert forgóvázait 001 fölélesztéséhez , mondjuk úgy finoman fogalmazva, hogy kölcsönvették.

Nydqist! Nagyon örülök, hogy megcsínáltad ezt a topicot pont tegnap beszélgettem egyik barátommal, hogy milyen jó lenne egy Nohabos topic. Remélem jó sokan fogjuk látogatni és sok információt meg tudunk osztani egymással!

Leopold Creative Commons License 2004.12.19 0 0 4
Már kedvenceltem is a topicot!
m61019andras Creative Commons License 2004.12.19 0 0 3

Hurrá!!!!!!!!!! Éljen az új oldal!!!!!!!!!!!!! Minél többen látogassuk!

Az első saját képfeltöltési próbálkozásom.

M61 020 Békéscsabán
Nydqist Creative Commons License 2004.12.19 0 0 2

Köszi a bíztatást! Reméljük, sikeresek leszünk! -:)

 

Sajnos sok példány már nincsen állományban, selejtezésre kerültek, de azért szerencsére néhányuk megmenekült, és néha-néha láthatóak az országban.

Többek között nosztalgiamenetekben, és pályaépítési munkáknál.

 

Előzmény: Galahed_ (1)
Galahed_ Creative Commons License 2004.12.19 0 0 1

Sok sikert a topichoz.

Gyerekként nagyon szerettem ezt a mozdonyt, különösen a hangját. Sajna mostanában már egyáltalán nem találkoztam vele.

 

Előzmény: Nydqist (-)
Törölt nick Creative Commons License 2004.12.19 0 0 0

Minél több látogatót kívánok.

Tégy fel egy Nohab linket, hogy az érdeklődők is tudják miről van szó.

+ egy Nohab történetet 194x-től napjainkig.

Nydqist Creative Commons License 2004.12.19 0 0 topiknyitó

Ezt a topicot azért hoztam létre, mert szerintem megérdemli a típus a külön fórumot. A héten nagyon ki voltam akadva a támadások és negítív hozzászólások miatt, és el is hagytam a fórumot, mert úgy gondoltam, hogy nem akarok romboló célzatú megjegyzések áldozata lenni.

A hiedelmekkel ellentétben nem "sértődtem ki magam", csak sok az, ami sok. Itt remélhetőleg nyugodtan  leírhatok egy észrevételt anélkül, hogy valaki megjegyezze, hogy hányingere van tőle. Azért mert valakinek van több ezer hozzászólása, és öreg motorosnak számít a vasúton, még nem jogosítja fel arra, hogy pocskondiázzon.

Szeretném, ha itt ismeretlen fogalom lenne a személyeskedés, és a gyalázkodás.

 

Ennek reményében indítom útjára a NoHAB barátok topicját, amelyhez Mindenkinek jó szórakozást kívánok!

 

Üdvözlettel: Nydqist

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!