Keresés

Részletes keresés

bigcilu1 Creative Commons License 2015.01.23 -1 0 8290

Kedves croutisse! ha érdekel nekem van, egy apszolút nem használt, Zepter márkájú levegő ionizálló légfrissító herkentyüm. Egy idős néni vett egy Biotron lámpát , és ezt kapta vele, amire igazából nincs szüksége. Ha érdekel írj!

croutisse Creative Commons License 2015.01.22 0 0 8289

Sziasztok!

 

Feleségem és én is por allergiásak vagyunk. 

Gondolkozunk egy légtisztító beszerzésén.

Van valakinek tapasztalata?

Válaszokat előre is köszönöm!

..pözsó.. Creative Commons License 2015.01.09 0 0 8288

Szép napot!

 

Szeretnék megosztani egy saját tapasztalatot.

 

Gyermeken elég intenzíven köhögött már pár napja. Próbálkoztunk többféle gyógyszerrel, teával, nem csillapodott.

 

Hallottam a sószoba jótékony hatásáról és kis gondolkodás után készítettem saját sószobát.

A radiátorra raktam egy tálcát és teleszórtam 1 kg, adalék mentes sima sóval, majd odaültettem a gyereket, hogy játszon vele.

 

Megdöbbentő volt a hatása. Előtte 5 percenként köhögött. Fél óra "sójátszás"-nál egyet sem köhintett!

Pár napig így só-szobáztunk és semmi köhögés azóta.

 

Próbáljátok ki ti is.

 

A radiátor természetesen meleget adott játék közben. 

staiger Creative Commons License 2015.01.06 0 0 8287

hol veszed te a méhpempőt ennyiért mert én jóval drágábban látom

Előzmény: Törölt nick (8283)
Törölt nick Creative Commons License 2015.01.04 0 0 8286

Óó, ne haragudj, hirtelen azt hittem, az enyémre írtad. :S

 

Előzmény: afintha (8284)
Törölt nick Creative Commons License 2015.01.04 0 0 8285

Próbáltad? :) Mindkettőt egyszerre? :) 

Előzmény: afintha (8284)
afintha Creative Commons License 2014.12.29 0 0 8284

Hatástalan.

Előzmény: Kíler (8281)
Törölt nick Creative Commons License 2014.12.29 -1 0 8283

Szeretném leírni a saját tapasztalataimat, hátha segít valakinek.Körülbelül 10 éve vagyok allergiás mindenféle pollenre illetve a házi porra. Majdnem ugyanennyi ideig szedtem gyógyszert is rá minden nap, mivel sajnos nekem télen is ugyanúgy kijött az allergiám, mint nyáron.. Nem túlzok, ha azt mondom, hogy mikor nem szedtem gyógyszert, naponta elfújtam egy százas zsepit, ugyanez volt, ha véletlenül kicsit később vettem be előző nap a gyógyszerem, de, ha mindenre odafigyeltem, akkor is minden harmadik nap hatalmas rohamok törtek rám, már teljesen kétségbeestem, hiszen nagyon kellemetlen, ha ez társaságban történik ráadásul.. Viszont most nagyon boldog vagyok, mert végre megtaláltam a megoldást! :) Több, mint 4 hónapja nem kell szednem a gyógyszert, helyette naponta fogyasztok egy borsónyi adag méhpempőt, valamint egy kiskanálnyi homoktövist. A homoktövis őrlemény 1000 ft-ba került ( 100 gramm), ez nekem másfél hónapra elég. A méhpempő valóban nem olcsó, de tényleg nagyon keveset kell csak naponta bevenni belőle, így pl egy kis 2,5 dekás kiszerelés másfél hónapig szintén elég lehet, ami  körülbelül 2500 ft.. emellett sokkal fittebb vagyok, leszoktam a kávéról ( hihetetlen, régen napi 3-4 kávét is megittam,már nem is hatott szinte, de mióta eszem a méhpempőt, hetente  1 kávét iszom csak az ízéért..  :) ).  Nekem ez bőven megéri, hogy ne kelljen 22 évesen gyógyszeren élnem és megszabaduljak az allergiától! Viszont egy kis kitartás kell hozzá, nekem kb 3. hétig tartott, mire felerősödött az immunrendszerem és elértem a kívánt hatást! :)

55judit Creative Commons License 2014.12.11 0 0 8282

Kedves Monyekin34 !

 

Örülök hogy hatásosnak érzed a Safe Leaser 30 -at.

Mivel vannak eü. problémáim, most én is kapok fiamtól egy ilyen készüléket, és megkapom az 500-asat is, amit mozgásszervi bajokra fogok használni.

 

Még csak ma vagy holnap hozza meg a futár a készülékeket, de már nyitottam is egy topic-ot ahol a készüléket használók majd megoszthatják egymás között tapasztalataikat. Eddig sajnos csak olyan írtak véleményt aki még nem is láttak ilyet, de bízom benne kaphatunk olyanoktól is használatra vonatkozó jó tippeket akik már megtapasztalták áldásos hatását, és leírják gyógyulásuk történetét.

 

Elmondom, én addig semmiben nem hiszek amíg meg nem tapasztalom a jótékony hatást. Így volt ez a parlagfű evéssel is. :) Ez mondjuk ingyen van, a készülék pedig jó drága.

 

A topic neve: "Safe Laser- t használok"

Kérlek ha vannak tapasztalataid a készülékkel kapcsolatban, írd meg ott. Köszönöm.

 

Jó egészséget kívánok !

Előzmény: monyekin34 (8263)
Kíler Creative Commons License 2014.12.08 0 0 8281

Sziasztok !

 

Van itt valaki aki használ, használt ezüstkolloidot asztma kezelésére ???

 

Tisztelettel: A BETEG.

pkl Creative Commons License 2014.11.28 0 0 8280

Köszönjük a jókívánságot! Tej nem igazán érint minket,mert csemete teljes tejmentességen van; ezáltal némileg mi is.

Előzmény: 55judit (8279)
55judit Creative Commons License 2014.11.28 -1 0 8279

Kedves pkl !

 

Amíg várod kérdésedre a választ, szeretettel ajánlom figyelmedbe Szendi Gábornak a tejjel kapcsolatos írásait: http://www.tenyek-tevhitek.hu/tartalom.htm#tej

 

Gyermekednek mielőbbi teljes gyógyulást kívánok !

 

 

Előzmény: pkl (8278)
pkl Creative Commons License 2014.11.27 0 0 8278

Sziasztok!

Gyermekünk tejfehérje allergiás. Amióta oviba járunk ez minden megfázásnál asztmás rohamban nyilvánul meg. Pulmonológus felírta a Montelukas nevű gyógyszert. A mellékhatásig eljutottunk mert tiszta zizi. Van olyan aki tartósan adja gyermekének? Volt javulás?

Előre is köszi!

55judit Creative Commons License 2014.11.04 0 0 8277

Szia!

 

Akkor tudod elkezdeni a parlagfű fogyasztását, mikor legalább 10-15 cm-esre nő. Én május 10-e körül találtam először ekkorkákat. Amíg ilyen kicsi, fogyasztható a föld feletti teljes rész. Ha erősödik, csak a csúcs hajtását csípem le. Innentől lesznek elágazódásai, és mindig a hajtásokat szedem le. Amit aszalóban szárítottam abból van kifejezetten friss hajtás, és olyan is külön üvegben, ahol már bimbóban van a virágzat, de még nem adja a pollent. Porrá van őrölve.

 

Aki allergiás, annak tavasszal az első hajtásokat már fogyasztani kell ahhoz, hogy mire szórja a pollent, már ne árthasson neki. Végül is nem a parlagfű a hibás, hanem az immunrendszer. Ha elérjük hogy optimálisan működjön, tovább már nincs gond.

Előzmény: lazy g. (8276)
lazy g. Creative Commons License 2014.11.01 0 0 8276

Szia!

Húúú...ez engem nagyon érdekel!

Már én is hallottam erről,de sajnos én nem tudtam eddig ezt a kúrát megcsinálni,mert vagy későn kapcsoltam,vagy pedig egyszerűen nem találtam parlagfüvet. Pedig én is nagyon szívesen kipróbálnám,sőt! Ki akarom próbálni!

Minden segítséget nagyon szívesen fogadok és megköszönök!

Óriási dolog lehet,amikor egyszerűen csak megszűnik ez az átok...

Szóval a segítség felajánlásod köszönettel elfogadva! :-) 

Várom az információkat,de szerintem elég lesz kb. febr.márc. körül elkezdeni fogyasztani,nem?

 

Előzmény: 55judit (8275)
55judit Creative Commons License 2014.10.24 0 0 8275

Szervusztok!

 

Megosztok veletek egy tapasztalatot:

 

Idén májusban elkezdtem fogyasztani a parlagfüvet. Zöld turmixként iszom, azóta alig maradt ki 1-2 nap.Eleinte csak a friss hajtásokat fogyasztottam, később mikor már sokat találtam, aszalógépben szárítottam, kávédarálóban porrá őröltem. Időnként ebből raktam az italomba. Mivel vége a szezonnak, a következőig ezt fogyasztom. Ültettem a kertbe is néhány szálat, hogy reggelenként kéznél legyen a friss hajtás nyáron.

Lehet kapni tablettázva is a parlagfüvet jó borsos áron, ettől óva intek mindenkit. van parlagfű lekvár is, annak pedig borzasztó lehet az íze. A saját szedés ingyen van, városi embernek pedig kirándulás alkalmával egy élmény a begyűjtése.

 

Mire elkezdte a pollent adni a parlagfű, már semmilyen allergiás tünetem nem volt. Sem parlagfű, sem más, még a por-atka allergiám sem jelentkezik. A lényeg, mindjárt tavasszal kell elkezdeni a fogyasztását, hogy az immunrendszer működése normalizálódjon mire jön a pollen szezon.

A parlagfű nem gyomnövény, hanem gyógynövény.

 

Akit érdekel hogyan és mikor milyen részeit szedem, fogyasztom, hogyan készítem el, vagy bármi más kérdése van, szívesen válaszok, megosztom tapasztalataimat.

Előzmény: lazy g. (8274)
lazy g. Creative Commons License 2014.10.13 0 0 8274

A 2014-es parlagfű-szezon,érdeklődés hiányában elmaradt...

Előzmény: kotkoda52 (8271)
staiger Creative Commons License 2014.10.01 0 0 8273

nekem is ezek a tapasztalataim és én sem értem. lehet tényleg magas de meggyógyúltunk. vagy megerősödtünk és a magas szint már nem vált ki  hatást csak az extra magas ami már lecsengett

Előzmény: kchris12 (8270)
Hudorm Creative Commons License 2014.09.26 0 0 8272

Sziasztok! Nekem ami sokat segített a spirulina tabletta. Próbálta már valaki közületek?

kotkoda52 Creative Commons License 2014.09.26 0 0 8271

Neked úgy látszik, igen :D Szeptember első hete nagyon kemény volt. De az érdekes, hogy az idén rövidebb volt a szezon, másfél hónap helyett 2-3 hetet taknyáltam.

Előzmény: ..pözsó.. (8269)
kchris12 Creative Commons License 2014.09.26 0 0 8270

mostmár nem is lesz semmi... jönnek a hidegebb reggelek ezek nem kedveznek a parlagfűnek. Nekem azért kellett gyógyszert szednem aug vége-szept elején, de az akkor átvonuló 2-3 komolyabb esőzés sokat javított...Mondjuk azt nem értem hogy hivatalosan még mindig magas a szint itt Bpen is, de én nem szedek semmit se 2 hete..

Előzmény: ..pözsó.. (8269)
..pözsó.. Creative Commons License 2014.09.23 0 0 8269

Elmaradt az idei parlagfű virágzás? Semmi komoly gyógyszerezés, napi 2db helyett heti1db :)

Előzmény: kchris12 (8265)
ghepard Creative Commons License 2014.09.23 0 0 8268

:)

Előzmény: ötfelezős (8267)
ötfelezős Creative Commons License 2014.09.21 0 0 8267

Ha alaposan körbejártad a témát, akkor talán tudod a váalszokat...

Idzek magamtól:

Ami a te általad adot linken levő cég szövegét illeti, szerintem a szezont és a fazont kissé keverik, mivelhogy:

- a lézerfény gyógyhatású

- a polarizált fény gyógyhatású

- a monokromatikus fény gyógyhatású

Csak azt nem mondták még orvosi szaklapok, hogy a hármat össze kell mixelni, mert csak úgy lesz jó. :)

Előzmény: monyekin34 (8263)
kotkoda52 Creative Commons License 2014.09.20 0 0 8266

Nekem semmilyen tünetem nincs már második hete (kopp-kopp).

Előzmény: kchris12 (8265)
kchris12 Creative Commons License 2014.09.20 0 0 8265

Ti mit Tapasztaltok most milyen lesz elkövetkezendő napokban a koncentráció? Én annak ellenére hogy nem szedik gyógyszert Csak a megfázás jeleit tapasztalom.

ghepard Creative Commons License 2014.09.16 0 0 8264

Én nem a videóra vagy a készülékre reagáltam, hanem arra, hogy az ember még ugyanazt is hajlamos hatásosabbnak érezni, ami teljesen egyforma, csak drágább. Egyébként én is rengeteget foglakozom rezgésekkel, csak nem művi úton bevittekkel (fény, lézer, ultrahang stb), hanem saját magam keltette rezgésekkel. A lézer hatásos lehet, hisz az is egy rezgés, ami energiát hordoz és visz át a sejtekbe. Már a múlt század 20 éveiben is foglakoztak a rezgésekkel és annak hatásaival az emberre és a bacikra, vírusokra, gombákra stb. De ez a műszer is csak akkor hat, ha kéznél van és bekapcsolod. Hogy tartós e marad a hatás az jó kérdés. Mitől is volna tartós? Igaz segíti rendbepofozni a sugárzás környéki sejteket, de mi lesz ha nem lesz bekapcsolva. De rátéríthet a jobb útra, amin aztán már elboldogul az ember a lézer nélkül is.........

Előzmény: monyekin34 (8263)
monyekin34 Creative Commons License 2014.09.16 0 0 8263

Sziasztok!Mielőtt valaki nem nézi meg ezt a videót http://www.vntv.hu/2014/07/gyogyito-lagylezerek-uj-generacioja/,addig felesleges itt bármiről is beszélni,méghogy ugyanaz csak más köntösben a régebbi orrlézerek max.3-4-5mw-ot tudtak teljesítményben míg ez a safelaser 30 30mw-ot tud,olyan mintha egy forma1-es autót összehasonlítanánk egy személyautóval minél nagyobb a teljesítmény annál mélyebben hatnak!Alaposan körbejártam a témát,mielőtt kifizettem volna ennyi pénzt,itt kifejezetten a lencse a nagy találmány, mert emiatt lehet nagyobb teljesítményű lézert biztonságosan használni,és ez a lézer nem csak az orrnyálkahártyára van kitalálva!!Pozitívak nagyon a tapasztalataim,mióta meg van a lézer /kb.egy hete/,abszolút nem kellet antihisztaminos gyógyszert szednem,pedig előtte már rendesen be volt gyulladva a nyálkahártyám,a belézerezés után 2-3 óráig abszolút elmúltak a tünetek,és utána jöttek vissza valamelyest,a hölgy amikor vettem azt mondta,amikor ilyen gyulladt állapotban van valami akkor nyugodtan lehet a napi egy kezelést 2-3-ra is növelni,úgyhogy így tettem én is,de most ilyen esős időszak után már visszaálltam napi egyre!!Nem tudom mondani,hogy elmulasztotta az allergiámat,mert az csak egy év múlva fog kiderülni a következő szezonban,de hogy nagyon pozitív a készülék az biztos!!Először nézzétek meg a videót,és utána lehet véleményt mondani!

Előzmény: ghepard (8262)
ghepard Creative Commons License 2014.09.16 0 0 8262

Ötszörös árért még akár el is várhatom tőle.

 

Hát igen. Például pontosan ugyanaz a holmi, csak más csomagolásban és más néven - de drágábban árusítva hatásosabb. Ennek bizonyításáért hogy még Nóbel díjat is kaptak...... 

Előzmény: ötfelezős (8261)
ötfelezős Creative Commons License 2014.09.14 0 0 8261

Én meg épp azért jöttem ide, hogy mondjam, megjelent egy új orrbavilágítós. :D

http://wellmed.hu/Bremed-Alergos-fenyterapias-keszulek-BD5500

Ami ugyan nem lézer, de az elődjét (Medinose) én elég régóta használom, és azt a hatást, hogy kitisztul az orrlyukam tőle, azt azzal is elérem.

Ettől persze nem kételkedem abban, hogy a lézer akár jobb is lehet. Ötszörös árért még akár el is várhatom tőle.

 

A Medinose-zal kapcsolatban régebben néha vitáztam, volt itt valaki, aki kuruzslásnak nevezte, meg tény és való, hogy a hivatalos Magyarország megbüntette őket azon az alapon, hogy a követelményeket nem teljesítő, kis létszámú csoporton próbálta ki az izraeli orvosgárda, valamint hogy ami az ottani emberekre igaz, az az itteniekre nem feltétlenül. Ez a kettő érv szerintem hülyeség. :)

 

Ami a te általad adot linken levő cég szövegét illeti, szerintem a szezont és a fazont kissé keverik, mivelhogy:

- a lézerfény gyógyhatású

- a polarizált fény gyógyhatású

- a monokromatikus fény gyógyhatású

Csak azt nem mondták még orvosi szaklapok, hogy a hármat össze kell mixelni, mert csak úgy lesz jó. :)

Előzmény: monyekin34 (8257)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!