Keresés

Részletes keresés

misztik Creative Commons License 2010.02.16 0 0 663


A kutyus rövidszőrű , bézs színű kb. 5 éves nagyon kedves szeret ölbe lenni más kutyákkal is barátságos . Nem az én kutyám csak segítek neki gazdit találni.
Előzmény: qkszi (662)
qkszi Creative Commons License 2010.02.16 0 0 662
Misztik mit jelent az, hogy felnött? Hány éves vagy hónapos milyen színű rövid vagy hosszú szőrű? Valami bővebbet ha el akarod adni vagy ajándékozni?
misztik Creative Commons License 2010.02.15 0 0 661
sziasztok
Felnőtt normál méretű csivava lány kutyus gazdit keres csak megbízható családba kedvencnek!
sappi Creative Commons License 2010.01.11 0 0 660
köszi, már visszatért a régi Beni. :-) 3 napig nem nagyon volt jól, a közérzete sem volt az igazi, csak sántikált. Jó nagy pukli van a vállán még mindig. De most már szaladgál, játszik a játékokkal.
Előzmény: Brendosz (659)
Brendosz Creative Commons License 2010.01.11 0 0 659
Ohhhh szegény Benike...:( nekem is volt ilyen Brendivel egy oltás után...2-3 napig húzta a lábát....és rettenetesen vinnyogott mikor odanyúltam,mire én is rájöttem h a szuri helye valószínüleg rosszul adták be mert nekünk nagy pukli is lett utána becsomósodott.. talán még 2 hónap is kellett mire eltünt a duzzanat...és ez kétszer is előfordult aztán állatorvost váltottunk.most profi kezekben vagyunk a héten de legfőképp jövőhéten megyünk mi is a kicsivel.Remélem minden ok lesz Veletek.:)
Előzmény: sappi (656)
sappi Creative Commons License 2010.01.11 0 0 658
Kedves Mikolt!
Szerintem nézzetek körül az expressz.hu-n. Sokszor van, h felraknak örökbefogadható csiviket. Igaz, nem kölyökkutyát, hanem idősebbeket. Érdemes megpróbálni. Csivi mix kiskutyák pedig mindig vannak fent, azokért nem kérnek sokat.
Előzmény: Mikolt (657)
Mikolt Creative Commons License 2010.01.08 0 0 657
sziasztok! itt a kornyekunkon egy bacsinak elpusztult a 13 eves csivavaja. szeretne uj tarsat, es mindenkeppen maradna ennel a fajtanal. szivesen orokbefogadna gazdara vagyo csivava, vagy csivava keverek kutyust.
sappi Creative Commons License 2010.01.08 0 0 656
Gartula az új kutyihoz! :-)
Nálunk lehet korai volt az öröm, Benike nincs jól. Este teljesen jól volt, reggel már nem akart lábra állni. A doki szerint az alatató szuri utóhatása ez, mert a bal lapockájához kapta és most az a lábát nem nagyon akarja használni. Lényegében egész nap fekszik. De most este evett, ivott, remélem erőre kap hamarosan.
Brendosz Creative Commons License 2010.01.07 0 0 655
Brendosz Creative Commons License 2010.01.07 0 0 654
:)
Brendosz Creative Commons License 2010.01.07 0 0 653
Sziasztok:)Na örülök,hogy túl vagytok.egyszer Brendoszt is altatták és olyan kis kótyagos volt...hmm azért érdekes ez a fog probléma.....na majd elviszem én is és most máshová járunk úgyis...csak ő nagyon harapós és nem nagyon tudnak belenézni a szájába mert egy sima oltásnál is összekötözik a kis pofiját...:(amúgy ma bővült a kis család....egy kislány érkezett....csivi kislány....nagyon édesek brendike egyből megosztott vele mindent...ágyát tálját játékait......:)
Előzmény: sappi (652)
sappi Creative Commons License 2010.01.07 0 0 652

Szia!

Köszi a szorítást! :-)
Csodálkozom, h Nektek nem momdta a doki, h ki kell szedni, mert később ezek a fogak gondot okozhatnak. A rendes fogak nem tudnak kinőni, és a bent maradó tejfogak szuvasodást is okozhatnak.
Mi itt lakunk a IX. kerületben, itt az egyik doki műtötte meg. Ha érdekel, megírom a számát.
A négy fog kiszedése altatással együtt 13 000 ft volt.

Előzmény: Brendosz (649)
sappi Creative Commons License 2010.01.07 0 0 651

Sziasztok!
Hát, túl vagyunk a műtéten, szerencsére nem volt semmi gond. Délután még kicsit kába volt  drága, de most már úgy jön-megy, mintha semi sem történt volna. :-) Már a játékok is kellenének, de azt még nem adom oda, még ne rágcsáljon.

Neki csak a 4 szemfog maradt bent, a többi kipotyogott, ezeket szedték ki.

kisedo Creative Commons License 2010.01.07 0 0 650
hello!
nekünk is kiszedték ősszel a maradék fogakat , elég sok volt 8-10 db. szivem szakadt meg miatta... :S (de muszáj volt, h ne deformálódjon az állkapocs)
elkábították és du-ra tért magához teljesen , még akkor is elesett volt. viszont este már ropogtatta száraztápot, szóval nem fájt neki szerencsére! :)
Előzmény: sappi (648)
Brendosz Creative Commons License 2010.01.06 0 0 649
Szia az én kis Brendimnek sem estek ki a tejfogai pontosabban ha jol láttam 2-vagy 3 ..elég csálén állnak és gyakran rossz a lehelete..:S Akármelyik orvosnak mondtam csak annyi volt a válasz hogy ezeknél a fajtáknál ez gyakori....tehát akkor van megoldás mert hogy műtétileg el lehet távolítani....jujj szegénykét nem irigylem...de ha túl vagytok kérlek írd meg hogy hol és mennyiért végezték el a beavatkozást...!!Szerintem nekünk is aktuális a dolog..:(Szorítok Nektek...:)
Előzmény: sappi (648)
sappi Creative Commons License 2010.01.06 0 0 648

Sziasztok!

Csak feléled a topik. :-)
Nagyon szépek a kutyik, akiket felraktatok. :-)
Beni még csak 10 hónapos, de holnap vár rá egy műtét. :-( Nem estek ki a tejfogai és holnap kiszedi a doki.

Brendosz Creative Commons License 2010.01.06 0 0 647
Sziasztok.Nekem is van egy 2 éves kan csivavám most szeretnék neki egy kislányt venni.esetleg ha valaki tudna olcsóbban szép kis csivibabát akkor megköszönném a segítséget.csak szuka érdekel.
kisedo Creative Commons License 2010.01.06 0 0 646

remélem, feléled a fórum és tavasszal/nyáron lesz esetle vmi rendezvény is!

 

és egy kép az én picikémről (14 hónapos), pepéről: 

 

 

Brendosz Creative Commons License 2010.01.06 0 0 645
PihiPihiPihiPihi
Brendosz Creative Commons License 2010.01.06 0 0 644
Brendike.:)
Brendosz Creative Commons License 2010.01.06 0 0 643
Sziasztok.Nekem is van egy szépséges 2 éves kan csivavám..Most szeretnék neki egy kislányt venni.Ha valaki tud esetleg olcsóbban kölyköt,akkor megköszönöm ha szól.:)
sappi Creative Commons License 2010.01.03 0 0 642

Kedves Csivavások!

 

Ha vki erre téved és tud vmi csivis találkozóról, rendezvényről, kérem tudassa! Köszi. :-)

sappi Creative Commons License 2010.01.03 0 0 641
csak sikerült. :-)
sappi Creative Commons License 2010.01.03 0 0 640
sappi Creative Commons License 2010.01.03 0 0 639
sappi Creative Commons License 2010.01.03 0 0 638
sappi Creative Commons License 2010.01.03 0 0 637
de hol vannak a képek????
Előzmény: sappi (636)
sappi Creative Commons License 2010.01.03 0 0 636

Szia!

Sajnos elég halott a topic, de hátha újra éled. :-)
Teszek fel pár képet én is a mi kedvencünkről.

Előzmény: dan79 (634)
leokuty Creative Commons License 2010.01.02 0 0 635
KIÁLLTVÁNY A KUTYÁKÉRT!

2009. karácsonya táján minden magyar emberhez elérkezett a változás szele! A gleccserek, jégmezők olvadása már nem színes dokumentumfilm többé. Emlékezünk az egész napos hóviharra, a mínusz 18 fokra. Majd a négy nappal későbbi plussz 20 fokos nyárelőre.

Ideje felismernünk, hogy a közös jövőnkért itt kell tenni a mában, most. A környezettudatosságot nem lehet levenni a polcról, betenni a kosárba és kifizetni. Azt magunkban kell kialakítani!

Most nem szólunk a madarakról, az erdőkről, a kipufogó gázokról, az elpocsékolt energiafelhasználásunkról, a csomagolóanyagokról, a kommunális hulladékainkról, a felesleges vásárlásainkról.

Most a kutyákról szólunk!
Több tízezrük él menhelyeken, ketrecben, a szerencsésebbje némi jó szóval, némi törődéssel.
Több ezrük él utcákon, az éhhalál küszöbén, autók, kamionok, vonatok között állandó életveszélyben.
Több tízezren élnek láncon, udvari portákon, elhanyagolva, élelem, orvosi ellátás, szeretet szűkében. Rettegésben, félelemben, bizonytalanságban, agresszivitásban, vagy teljes közönyben, méltatlan szerepben.

Ma elérkezett az idő, hogy észrevegyük, erről nem mások tehetnek, hanem mi magunk.
Itt az ideje, hogy ma, gondolkodást váltsunk.
Képesek legyünk egymással beszélni és megvizsgálni, én mit tehetek értük.

Be kell látnunk, hogy a kutyák tenyésztése tanulmányokat, pénzt, időt, szelektálást és minőségi követelményeket igényel. Meg kell értsük, hogy ők érző lények, akik ki vannak szolgáltatva nekünk embereknek. Mi hoztuk létre őket, nekünk is kell értük felelősséget vállalni.

Itt az ideje, hogy elfogadjuk a problémát és kitaláljunk különböző megoldásokat. A törvények, rendeletek és szabályok csupán időt húznak és altatnak.
Eljött az idő, hogy felébredjünk mély álmunkból és megoldásokat keressünk, tettekkel!
Ideje, hogy megvizsgáljuk mivel tudunk tenni itt a mában, hogy a sok problémára megoldások szülessenek.

Néhány maroknyi csapat igyekszik erőn felül tenni a kutyákért. Mentik őket, élelemhez, gyógyuláshoz és otthonhoz juttatni őket. Mind emellett szükség lenne tájékoztatásra, megelőzésre, és mindenek előtt gondolkodásmód váltásra.
Ideje, hogy valami picit tegyünk értük is, csatlakozzunk hozzájuk. Éppen annyira ami nem erőn felüli, hanem ami jól esik. Nem várhatjuk egymástól, hogy megszakadjon, de jólesően adhatunk bele egy apró dolgot, hogy megszülethessenek a megoldások!

Van, akinek pénze van. Van, akinek ideje. Van, akinek szállítóeszköze, valaki jól tud kommunikálni, valaki ért a számítógéphez, valaki az internetet bújja, valaki szívesen ápol, valaki szívesen gyógyít, sétáltat, nevel. Valaki csak a másik emberhez szól, de a lényeg, hogy tehetünk valamit értük.
El kell jutni az állatvédelemmel minden emberhez, hogy megelőzzük a felesleges szaporulatokat, a kóborlást, az utcára dobást, a kutyák ezreinek felesleges létét és halálát.

Szükségünk van nevelőkre, akik a gyerekeknek mutatják a jövő kutyatartásának elveit. Türelmes emberekre akik elmagyarázzák a chipeztetés és az ivartalanítás jelentőségét.
Tettre kész emberekre, akik elhárítják a bajt, akik kimentik a rászoruló kutyát a legsanyarúbb körülményből, legnagyobb veszélyből. Szükségünk van egymásra, hogy meghalljuk egymás gondolatait.
Még az is segítség, hogy meghallgatjuk az állatvédőket. Kezdetnek elég nézni és hagyni őket ahogyan teszik a dolgukat. Majd meglátva tettük jelentőségét, elismerve munkájukat, jó ha magunkénak érezzük már nézeteiket. A többi jön magától.
Lassan megszületnek a cselekedetek, a tettek, a megoldások.
Mi emberek, tudunk tenni a kutyákért, jobb sorsukért, európai körülményeikért!

Itt az ideje, hogy változzon a gondolkodásmódunk!
A kutyákért, a környezetünkért, az emberiségért és egy új földért!

Sztrucska Ildikó
dan79 Creative Commons License 2009.11.01 0 0 634
Sziasztok csivisek.Bár ez a topic teljesen halott,de ha vki ellátogatna esetleg ide,rakok néhány képet a kutylimról.puppi
Itt épp rongál :)puppi1
Minimanó korábanpuppi3

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!