Keresés

Részletes keresés

ifjú padavan Creative Commons License 2010.01.27 0 0 351
Á, köszi. Nem gondoltam, hogy ott kell keresni. Így már jó.
Előzmény: Törölt nick (350)
Törölt nick Creative Commons License 2010.01.27 0 0 350
Windows (XP) Startmenüt írtam, nem véletlenül. Azt hihetnénk, nincs köze hozzá, de ott van a "Hálózati jelszavak" tárolása.

Régebben ott volt közötte a MS Passport, amikor még azzal ment a Messenger, most LiveID van, vagy nem tudom, mert amúgy én nem használom ezeket, de ott volt a jelszó.

Vagy van itt egy program is:

http://www.nirsoft.net/utils/mspass.html
Előzmény: ifjú padavan (349)
ifjú padavan Creative Commons License 2010.01.27 0 0 349
Nekem Windows Messengerem van, ott ilyen nincs (vagy nem találom).
Előzmény: Törölt nick (348)
Törölt nick Creative Commons License 2010.01.26 0 0 348
Startmenü tetején a felhasználó ikonjára kattintva, megjelenő ablakban egyet vissza, jelszó törlése?

Előzmény: ifjú padavan (347)
ifjú padavan Creative Commons License 2010.01.26 0 0 347
Teljesen hülyének érzem magam. Régen sokat msn-eztem, teljesen jól ment a dolog. De most, hogy újra kezdtem nem megy a dolog. Általában semmi nem működik, de ami a legnagyobb gáz, hogy 3-an használjuk mégis mindig az én nevemben jelentkezik be, méghozzá magától. Akárki használta utoljára, ha bekapcsolom belép a nevemben. Pedig nem kértem, hogy jegyezzen meg vagy ilyesmi. Hogy lehet ezt kikapcsolni?
badorjan Creative Commons License 2010.01.26 0 0 346

Sziasztok!
Olyan problémában kérek segítséget, ami a videobeszélgetést érinti:
Laptopon megvan a saját kamera képe, bejön a partner kamerájának a képe, de a partnernél nem jelenik meg a laptopról továbbított kép.
Olyasmire gondolok, hogy valamelyik port, valamilyen védelmi rendszer nem engedi ki a képet, itt szülök rajta két napja, de nem jövök rá mit állítsak át.

HELP!

 

OS: Win XP Home 2002-es verzió Szervízcsomag 3
Windows Live Messenger: v2009 (Build: 14.0.8089.726)

DeeDee83 Creative Commons License 2010.01.09 0 0 345
Nem jöttünk ki túl jól. :)
És közben meglett a bajomra a megoldás is: a TV-tuner kavart be, az MSNt áttette egy 2. monitorra, ami elvileg van, gyakorlatilag nincs.
Hallelujah.
Előzmény: locsemege (315)
vasmadár Creative Commons License 2010.01.09 0 0 344
büdös nagy kavarás van a mess live és az msn körül.. kiknek jó ez?
vasmadár Creative Commons License 2010.01.05 0 0 343
kis kép pedig az inzertről, de nagynak találja... vmi 8ezres hibakód, nem enged bejelentkezni, próbáljam újra... már napok óta?
vasmadár Creative Commons License 2010.01.05 0 0 342
http://imgfrm.index.hu/imgfrm/6/6/6/3/THM_0006966663.gif
vasmadár Creative Commons License 2010.01.05 0 0 341
msn mess és a win live mess két különböző rendszer? a szoftverbázisban sem lehet megkülönböztetni, de most egyik sem enged be.. ezt írja mindg:

rushlilla Creative Commons License 2009.12.29 0 0 339
sziasztok! Lenne 1kérdésem,remélem tudtok segíteni.Az msn-en van 1program,hiyo a neve,és nemtudom eltüntetni,pedig már kitöröltem az egész programot,de mégsem tűnik el!Segítsetek légyszi! köszi!
zolika14 Creative Commons License 2009.12.25 0 0 338
Sziasztok. Nekem egy olyan problémám lenne hogy az MSN 9.0-n minden partneremmel tökéletesen működik mind a webcamera, mind a játék is. Viszont 1 partnerrel semmi. Nála is ugyan ez a helyzet. Kérlek segítsetek. Köszönöm előre is, Kellemes Ünnepeket :)
slaci Creative Commons License 2009.12.17 0 0 337
Szerintem Te egy kicsit paranoiás vagy, de ez nem baj az IT világban, sőt:) Csak szerintem diszkriminálsz is: úgy tudom, MSN-t nem használsz, de Skype-ot, GMail-t igen, őket mennyivel ismered jobban? Vagy azért bízol meg bennük, mert nem Man szigetekiek? :) Idevonatkozó cikk, bár szerintem a cikkíró volt felelőtlen, hogy a teljes levelezését (>7000 email!), ki tudja hány évre visszamenően rábízta a google-re, azaz nem volt mentése! Nos, szerintem ez tényleg hülyeség...
Előzmény: DJG (336)
DJG Creative Commons License 2009.12.15 0 0 336
És egy ismeretlen, Man-szigeteki bejegyzésű weboldalra te rábízod a nevedet-jelszavadat? Jó ötlet, mit mondjak...
Előzmény: slaci (334)
1545/50 Creative Commons License 2009.12.15 0 0 335
Sziasztok!HELP: lenne egy kérdésem mit lehet ezzel az üzenettel tenni és, hogy kell javítani vagy mit kell még telepíteni?

os_check:80280004!!!!

Minden segítőnek köszi!
slaci Creative Commons License 2009.12.14 0 0 334
Ha nem kell csilivili, használjátok ezt: IMO. Abszolút "portable", ráadásul a legtöbb népszerű üzenetküldőt ismeri, még a skype-ot is...
nagyzoltan004 Creative Commons License 2009.12.09 0 0 332

Hello! Egy olyan gondom lenne, hogy újra raktam a gépet és most nem tudom feltenni a windows live-ot mert azt hiszi a gép fent van. Telepíteni akarom és azt írja ki már fent van. Valószínüleg mikor újra raktam a gépet nem törölte rendesen le a régit, de nem tudom. Mert a régi nincs már a Program Files-ban. De nem tudom felrakni mert azt írja fent van már. Valaki segítene?

ritacska0120 Creative Commons License 2009.12.04 0 0 331
Sziasztok!
Van egy kis gondom! Az msn 9.0 verziója van feltelepitve.a partnereimmel szeretnék játszani, behozza az ablakot mintha jó lenne, és kiirja, hogy KRITIKUS HIBA 2 . Már próbáltam ujratenni a messengert, de igy se jó!!Fontos lenne!

Előre köszönöm.
sacek11 Creative Commons License 2009.11.25 0 0 330
Üdv

A 9 es msn el nem tudok külső kamerát(miniDV) használni 8.5 ön simán ment
a beállításokban kiválasztom az eszközt ad is képet, de partnernél azt írja hogy hibát észlelt az msn és leáll. laptopba épített kamerával megy. ötlet?
dog07 Creative Commons License 2009.11.25 0 0 329
Documents and Settings/Felhasználónév/Local Settings/Application data/Microsoft/Messenger/Az emailcímed a könyvtár neve amin regisztrálva vagy a messenger szolgáltatásba/Object store/User Tile/ itt vannak a dt2 kiterjesztésű fájlok.
dog07 Creative Commons License 2009.11.25 0 0 328
Ú.Eltűntek a backslash jelek amiket írtam.
dog07 Creative Commons License 2009.11.25 0 0 327
Kössz szépen ezt a büdös életbe meg nem találtam volna így, hogy még a kiterjesztését sem tudom.Ráadásul úgy el van ásva, mint atom.
Én itt találtam meg őket:
Documents and SettingsFelhasználónév-atied-Local SettingsApplication dataMicrosoftMessengerAz emailcímed a könyvtár neve amin regisztrálva vagy a messenger szolgáltatásbaObject storeUser Tile itt vannak a dt2 kiterjesztésű fájlok. (amiket soha nem találtam volna meg). Átnevezve jpgbe valóban a betöltött fényképek.Nagyon köszönöm a segítséget!


Még annyit zárószónak, hogy aki keresi a képeket, az vegye figyelembe, hogy a Local Settings, és az Application data könyvtárak rejtett könyvtárak, így azok csak akkor fognak látszódni, ha a fájlkezelő programban be van kapcsolva a látszik rejtett/system fájl opció is. T.C-ben BeállításokÁltalános beállításokKépernyőott van.Csak szakembereknek.LOL
Még1x köszönöm
Törölt nick Creative Commons License 2009.11.25 0 0 326

Nem tudom, de előfordulhat, hogy *.dt2 kiterjesztéssel találod, amit át kell nevezni *.jpg-re stb.

 

http://www.msghelp.net/showthread.php?tid=25512 

Előzmény: dog07 (325)
dog07 Creative Commons License 2009.11.25 0 0 325
Üdv mindenkinek! Egy kis segítségre lenne szükségem MSN-el kapcsolatban, habár a kérdés nem tökéletesen passzol ide. Kicsit amatőr kérdés,de:): MSN messenger Live-ban mikor képeket készítek webkamerával, azok a képek hová kerülnek eltárolásra? Sajnos sehol sem találom őket, pedig néztem a dokumentumokat, a Messengerrel kapcsolatos mappákat is és nem találom.Pedig elvileg videót is lehet rögzíteni, de azt még nem próbáltam. Előre is köszönöm a segítő célzatú hozzászólásokat.
ritacska0120 Creative Commons License 2009.11.22 0 0 324
Sziasztok!
Van egy kis gondom! Az msn 9.0 verziója van feltelepitve.a partnereimmel szeretnék játszani, behozza az ablakot először nagy fehérség, utána meg mintha jó lenne, és kiirja, hogy KRITIKUS HIBA 2 . Már próbáltam ujratenni a messengrt, de igy se jó!!Fontos lenne!

Előre köszönöm.
slaci Creative Commons License 2009.11.19 0 0 323
De működik a régi is, csak vissza kéne olvasni 1 picit: 311-es hozzászólás:-) Persze a messenger plus! nem fog menni, de talán ez nem akkora gond...
Előzmény: Törőlt_nick (322)
Törőlt_nick Creative Commons License 2009.11.18 0 0 322
igen, ezt én is megtaláltam elsőre persze, csak azt hittem, hogy a régi verzió is él még, de ezek szerint annyi neki.
Előzmény: revire (318)
Törőlt_nick Creative Commons License 2009.11.18 0 0 321
nem a beépített windows messengerről beszélek hanem arról amivel mindenki pofázik a hálón, de már úgy néz ki, hogy a régebbi verzió gyakorlatilag eltünt a netről, már csak a Live-messenger tölthető helyette. Nekem is van egy régi 7.5 msn-en de felcsatlakozás után kötelezően letöltődik a frissítés ami ugye a LIVE msn. Mondjuk azt viszont nem értem, hogy akkor akár merre nézem mndenki a régi, megszokott kinézetű verzióval nyomul. Nekik hogy hogy működik??
Előzmény: Törölt nick (319)
Törölt nick Creative Commons License 2009.11.18 0 0 320
Talán még azzal is el lehetne játszani, hogy a Windows összetevőknél megpróbálni visszarakni, ehhez bekérheti a telepítőlemezt is.
Előzmény: Törőlt_nick (317)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!