Keresés

Részletes keresés

gagarinka Creative Commons License 2002.07.09 0 0 17
Ok, na... én is úgy értettem... csak olyan kínszenvedés mindig egy új progit megtanulni :)

Szép bútorokat is tologathatok majd a már megtervezett lakásomban?

g.

DeadFox Creative Commons License 2002.07.09 0 0 16
gagarinka

3DS-nek nincs "nyelve" csak pictogram és egér. Az kétségtelen, hogy meg kell tanulni mi mit csinál.

a CAD programokban van egy kevés nyelv használat ebben semmi nincs. Ha meg angolul tudsz akkor gyerekjáték az egész.

A 3DS program összes lehetőségeinek a 10%-át ha megismered, már csodákra leszel képes. A többi meg jön magától.

Előzmény: gagarinka (15)
gagarinka Creative Commons License 2002.07.08 0 0 15
DeadFox,

köszi, ezt már más is mondta... csak nem akartam vón megtanulni 3DS nyelvén... de ezek szerint nincs más megoldás...

g.

DeadFox Creative Commons License 2002.07.05 0 0 14
ruzsinszk1t722

mail ment, CD az asztalomon....

Előzmény: ruzsinszk1t722 (10)
DeadFox Creative Commons License 2002.07.05 0 0 13
gagarinka
"Miért, találtál már jobbat? Érdekelne valami megoldás... "

ha ez nekem szól, akkor a válaszom a következő

- évekóta (kb 10 éve) a 3D Studio-t használom erre a célra, igaz hogy meg kell tanulni a használatát, de az eredmény az valami csodás. Ma már egy 100 m2 -es házat kivül belül minden "cikornyával" 20 óra alatt simán elkészítek, ha akarod akkor még az ablakokat is nyitogathatod benne.... csak hát dolgozni kell vele....és azt sokan nem szeretnek

- az építészeti Cad programot is kipróbáltam már azzal valóban építészetileg tökéletes rajzokat lehet késuzíteni, de látványban a 3D Stúdio sokkal szebb... természetes van még néhány hasonló célra készített program mint a 3D Studio azok is nagyon szépen dolgoznak csak hát azért mindennek a használatát nem fogom megtanulni én sem....

Előzmény: gagarinka (12)
gagarinka Creative Commons License 2002.07.04 0 0 12
Miért, találtál már jobbat? Érdekelne valami megoldás...

Nekem mindegyik olyan, mintha még Noé készítette volna a grafikáit.

g.

DeadFox Creative Commons License 2002.07.04 0 0 11
ruzsinszk1t722

olyan iszonyúan gagyi program, hogy szivesen neked adom az enyémet ingyen csak meg kell találnom otthon a CD-t. Isten bizony ha megvan boldogan megszabadulok tőle.

jelentkezz mail-ben ha kell!

a bajom jelenleg annyi, hogy fogadni tudok mailt csak küldeni nem, mert az Elender valami furmányt talált ki amit még nem vallot be nekem...

Előzmény: ruzsinszk1t722 (10)
ruzsinszk1t722 Creative Commons License 2002.06.30 0 0 10
Üdv.

Ha CD-n megvan valakinek a telepítő, akkor úgy is érdekelne a dolog!

De már jön is a szoftverrendőrség. Megyek is.

Tibi

gagarinka Creative Commons License 2002.06.27 0 0 9
Emilben kicsit nagy lenne, de próbáld meg a Kazaa-val letölteni.

g.

ruzsinszk1t722 Creative Commons License 2002.06.26 0 0 8
Üdv. Mindenkinek!

Mi is most szeretnénk tervezni és napok óta vadászok egy jó 3D tervezőprogramra a neten, de még nem sikerült találnom. Valaki ajánlotta a 3D Home Architech-et. Sajnos nem tudtam ingyenesen letölteni sehonnan. Ha valaki tud egy helyet, vagy el tudja nekem email-ban küldeni, akkor nagyon hálás lennék.

Várom válaszotokat!

Tibi

gagarinka Creative Commons License 2002.06.26 0 0 7
"A Woodstone programját én nagyon nehezem ,vagyis nem tudom használni."

Igen, ez egy tragédia. Elég igénytelen darab, és én hülye még pénzt is adtam érte - ha nem is sokat.

A 3D home és a 3D Home Architect jobb, de azokkal sem vagyok kibékülve, elég gyatra a grafikája...

g.

drojid Creative Commons License 2002.06.24 0 0 6
Sziasztok!
A Blendert én is tudom ajánlani, én lakás látványterveket készítettem vele (animációk), gyorsan lehet vele ilyesmit csinálni, bútorokat tologatni, stb, csak ügyeskedni kell, hogy a fények is korrektek legyenek...
Drojid
Előzmény: Hülyesamu (5)
Hülyesamu Creative Commons License 2002.05.03 0 0 5
Van egy többlplatformos free 3D proggi:

www.blender.nl

a neten pörögnek róla tutorialok, etc is. pythonban scriptalhető, nem kizárt, hogy lehetne vele "fal"-at stb. csinálni. Ez "látványtervező, s nem CAD, nem fogsz vele kótázni, etc.

egyébkén én kipróbáltam linux /wine alatt az Autocad LT-t, s tök korrektül működött.

Előzmény: Tomato Justice (4)
Tomato Justice Creative Commons License 2002.04.22 0 0 4
Nem tud valaki véletlenül ilyenről? Építész cad linuxra. Örülnék neki, ha tudna, mert jó lenne. Ja, és jó lenne ingyenes :), de ingyenesen jogtiszta. Tudok egyet: www.cycas.de ,de ez fizetős 198 euro a prof verzió, ha letöltöd. Ha cd-n kéred, 258 euro. Van demo vezió is fönt, meg lehet nézni, én még nem próbáltam ki egyenlőre.
vadcicfbi Creative Commons License 2002.04.15 0 0 3
Sziasztok!

A Woodstone programját én nagyon nehezem ,vagyis nem tudom használni.Ha valaki segítene megköszönném.
Egyébként írj be a vizsla keresőjébe hogy:lakástervező esetleg program szavakat ,vagy más keresőkbe is és kiad reeware programokat,ami talán könnyebb is.
Várom a válaszokat is!
Írjatok,hogy ti mire jutottatok!

kakukkmadár Creative Commons License 2002.04.15 0 0 2
kozmica: javaslom a 3DHOME programot, nem nehez kezelni, es 3d-ben eleg sok mindent meg lehet nezni benne. Ezzel egyutt en mar tobbszor utkoztem korlatba a hasznalata kozben.

Mas kerdes, ha teljes hazat akarsz tervezni, es nem csak "nezegetni" azt: akkor tenyleg terveztesd meg.

/k

Karl May Creative Commons License 2002.04.04 0 0 1
Szerintem vidd el a skicceidet egy építészhez, ő majd megtervezi a házadat egy profi tervezőprogram segíségével. Jótanács: Amikor "tervezel" ne a Szép házak c. giccsmagazint nézegesd példák után kutatva.
Előzmény: Kozmica (-)
Törölt nick Creative Commons License 2002.04.04 0 0 0
0D-s nem jó? :-)))
Kozmica Creative Commons License 2002.01.28 0 0 topiknyitó
Hello!

Nagy erőkkel keresek ArCon 5, home architect, vagy valami hasonló színvonalú tervezőprogramot. Kérek mindenkit, aki tudja ezek elérhetőségét, hogy segítsen, mert jön a tavasz és építkeznénk :)
Igaziból nem szeretnék fizetni érte... (warez?)
A TÉGLÁt megnéztem, de fejlesztés miatt nem lehet használni.

Előre is köszönöm: Zita

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!