Keresés

Részletes keresés

Kilátó Creative Commons License 2000.10.29 0 1 8
Tiszta szemétség. Még ma is sok ember van, akinek nincs se mobilja, se otthoni telefonja, teljesen ezekre a fülkékre van utalva. Ezeknek az idejéből mind elrabolsz 3-5 percet, amíg egy másik telefont találnak. Sürgős hívásoknál ez elég kellemetlen lehet. Jó lenne, ha kicsit beleképzelnéd magadat azok helyébe akikkel ezt csinálod.
Előzmény: Ozon (7)
Ozon Creative Commons License 2000.10.29 0 0 7
Én is belegondoltam, hogy mekkora szemétség, de ez egy pofon a telefonszolgáltatóknak.
Hallottál már arról, hogy a legjobban meggazdagodni szolgáltatásokból lehet?
Előzmény: BaKa (5)
Ozon Creative Commons License 2000.10.29 0 0 6
A művelet még tesztfázisában tart. Öcsém szerint fél óra, de a Nyugatinál lévő telefonfülkék megadták már magukat egyszer 2 óra hosszára is.
És elnézést kérek azoktól, akik 2000.okt.7-én a fent megnevezett telefonfülkénél hasonló dolgot észleltek.
+ Annak a szőke lánynak üzenném, hogy ő volt a legkitartóbb!;)))) (Körülbelül 5-6 percig küzdött a telefonnal, mire _megunta_ )
Előzmény: Waratah (4)
BaKa Creative Commons License 2000.10.28 0 0 5
Jót nevettem rajta, de aztán észbekaptam és a szememet forgatva felháborodásomnak adtam hangot. De a fiam szerint tök jó balhé!!!
Előzmény: Waratah (4)
Waratah Creative Commons License 2000.10.28 0 0 4
MEnnyi az a "kis időre"?
Előzmény: Ozon (-)
Justin Creative Commons License 2000.10.28 0 0 3
Királyság:-)))
Előzmény: Ozon (-)
Hiéna Creative Commons License 2000.10.28 0 0 2
Ha meglátok egyet egyből kipróbálom.Köszi az tippet.:-))))
Ozon Creative Commons License 2000.10.28 0 0 1
Menj a telefon hírével és terjeszd az igét!
Előzmény: boba6 (0)
boba6 Creative Commons License 2000.10.28 0 0 0
asszem 0x fogom ezt kipróbálni, de azért kösz az infót, még hasznos lehet :)
Előzmény: Ozon (-)
Ozon Creative Commons License 2000.10.28 0 0 topiknyitó
Az új móka, aminek titkát szeretném felfedni előttetek. Csak nyomjátok meg egy utcai telefonon a * # 2 billentyűket egyszerre és lássatok csodát!
A kártyás teljesen kikapcsol egy időre, a pénzes készülék pedig csak segélykérésre lesz alkalmas.
Finom kis trükköket lehet alkalmazni.
Fogod a mobilodat és vársz. Mikor egy éppen telefonálásra váró egyén belép a telefonfülkébe és felemeli a kagylót te gyorsan rácsörgetsz. (ugyanis kicseng ilyenkor) az áldozat pedig nem tudja mi lehet az ok.
Vagy csengeted a fülkét és amint valaki bemegy felvenni meglepődik, hogy hiába emeli fel a kagylót a telefon még mindig cseng.

Lehet jönni azzal, hogy etikátlan és szemétség, tudom hogy az. És jöhet a nullásozás is...
* # 2-re fel!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!