Keresés

Részletes keresés

Dugó Creative Commons License 2002.10.13 0 0 3229
Vszínű itt jött ki az amit írtatok többen...
rutintalan
Előzmény: V-Man (3226)
lg18 Creative Commons License 2002.10.13 0 0 3228
most IDEGENBEN értünk el eredményféleséget komoly csapat ellen...ez rég sikerült már
Előzmény: Törölt nick (3217)
cmm Creative Commons License 2002.10.13 0 0 3227
Sztem az első 30-40 percben oktattuk a svédeket.

Külön öröm volt, ahogy Fehér a gól előtt behűtötte a két sokszázezer eurót érő védőt.

De azért ne bízzuk el magunkat.

Az MTV hozza a SanMarinót?

V-Man Creative Commons License 2002.10.13 0 0 3226
ráadásul tök felesleges rúgta meg, már nem sokat tudott volna kezdeni vele "cselsztrőm"
Előzmény: Ciani (3225)
Ciani Creative Commons License 2002.10.13 0 0 3225
Igen, így azért más. Jó volt ez az összefoglaló, de azért teljes képet ezzel sem kaptunk.
Az mindenesetre biztos, hogy a végén mákunk volt, Gyepes felrúgta a svédet.
Előzmény: ipos (3224)
ipos Creative Commons License 2002.10.13 0 0 3224
Elnézve a meccset(pláne a végét...) én mégjobban örülök az x-nek,mint tegnap:)
ChrisRea Creative Commons License 2002.10.13 0 0 3223
BRAVO

A FORDULÓ LEGÉRDEKESEBB MECCSÉT NEM LÁTHATTUK MI MAGYAROK, A SAJÁT CSAPTUNKAT.

MAGYAR KÖZSZOLGÁLATI KORMÁNYTÉVÉ.

Eurosport 19:00 Szlováki-Anglia 20:00 Svédország-Magyarország.

phx Creative Commons License 2002.10.13 0 0 3222
Úgy látszik beszűkült a tudatom.
Köszi! :)
Előzmény: Ciani (3220)
gguszti Creative Commons License 2002.10.13 0 0 3221
Éljen!
Előzmény: Ramos_ (3218)
Ciani Creative Commons License 2002.10.13 0 0 3220
Az, hogy nem kaptunk ki :-)
Előzmény: phx (3219)
phx Creative Commons License 2002.10.13 0 0 3219
Amellett, hogy minden elismerésem a srácoké, nem tudom mi a szenzációs (NS így kommentálta a címlapon az eredményt) az X-ben.
Ramos_ Creative Commons License 2002.10.13 0 0 3218
A eurosport a svéd magyart választotta a legérdekesebb meccsnek és leadják majd egészben azt mondták

időpontot még nem tudok de este kiderül

OLD FOX Creative Commons License 2002.10.13 0 0 3216
Nagyon batran es jol jatszottunk ,kis szerencsevel 15 perc utan 3 gollal vazethettunk volna,a svedek csöndben es megdöbbenve figyeltek a magyarok jatekat,amig tudtuk jatszani az egy ket erintös jatekunkat a svedek csak kerestek a labdat.Gratula a kis Magyar tabornak nagyon jok voltatok ,kulönösen az elsö 30 percben amikor se a sved jatekosok se a sved szurkolok azt se tudtak mi törtenik a palyan.Ha ezt a jatekot tudjuk jatszani ugy 50-60percen keresztul realis eselyunk van a tovabbjutasra a 15-20 perc + nehany fellangolas mint tegnap is lattuk nem volt eleg a gyözelemre,de en annak is nagyon örultem hogy vegre a gyözelemre jatszottunk idegenbe is.
Kiraly;a golig a meccs legjobbja,ha a kapuba marad kifejelhette volna a Zlatan fejeset.
Urban;HATAROZOTT ÖNFEALDOZO JATEK, kicsit lassu.
Dragoner:Lasd Urban.
Gyepes:kicsit meg csiszolatlan de van benne valami
Feher CS.A CSAPAT LEGJOBBJA
Lisztes:klasszis megoldasok elemihibakkal tarkitva
Lipcsei:SZORGOS IPAROS
DARDAI:Sok futas,de többet vartam töle.
Löw:Batran es jol jatszott.
Kenesei:Egy gol es mas semmi.
Tököli:Sokkal többet tud mint amit mutatott.
Feher M:Technikas de lomha.
GERA ;A LEGLATVANYOSABBAN JATSZO CSATAR A PALYAN.
kar hogy a templomkulccsal egyutt nincs hatvan kilo egy olyan sarkalasos kötennyel vette el a labdat a Jakobssontol hogy a svedek felalltak es megtapsoltak öt.
Wisey_ Creative Commons License 2002.10.13 0 0 3215
Azt ne feledjük, hogy a svédek - többek között - Henrik Larsson nélkül álltak fel.
Persze, ettől függetlenül bravúros az idegenbeli döntetlen! :-)
San Marino ellen 2000-ért? Ha Pesten lennék, se mennék ki :-(
A lengyelek és a svédek is be fognak keményíteni a rosszabb kezdés után, a lettek pedig kb velünk vannak egy szinten. Izgalmas lesz!
ipos Creative Commons License 2002.10.13 0 0 3214
Így van!!

20 óra és 22 óra között lesz a mi meccsünk is többek között!

Előzmény: Zolaa (3209)
mondial Creative Commons License 2002.10.13 0 0 3213
Szerintem a svédek jövőre összerakják a csapatukat, nagyon sok fog eldőlni azon a tavaszi pesti meccsen...szóval én őket továbbra is kiemelném a csoportból. A lengyelek szerintem verhetők. Ami negatívum, hogy úgy néz ki a lettek is nagyon komoly csapattal rendelkeznek...
Előzmény: VIOLA_ (3206)
mondial Creative Commons License 2002.10.13 0 0 3212
Ilyenkor ősszel mindig sajnálom, hogy még jövőre is kéne játszani. Mennyivel több esélyünk lenne, ha az egéz selejtező sorozatot ezen az őszön bonyolítanák le! Sajnos tavasszal nem nagyon szokott menni a válogatottnak, szóval az első két forduló alapján nem érdemes szvsz nagy következtetéseket levonni. Szerintem a lengyelek inkább megfoghatóbbak lennének mint a svédek, de a lettekkel sem árt vigyázni. Azt még nem jelenteném ki olyan egyértelműen, hogy a 4 csapatnak azonos esélyei vannak a továbbjutásra, de ha lesznek még körbeverések(úgy néz ki ebben az irányban mozdul el a csoport), akkor abból akár nagyon jól is kijöhetünk.
Előzmény: Ciani (3198)
karma police Creative Commons License 2002.10.13 0 0 3211
Hát, én nem bízom nagyon a San Marino elleni meccsben talán(!) megverjük őket.
Grof Creative Commons License 2002.10.13 0 0 3210
Én is nagyon örülök az eredménynek és annak, hogy a hírek szerint az elején bátran és jól játszottunk. A lettek bebizonyították, hogy nem csak mázlijuk volt, hanem tényleg komolyan kell számolni velük, de a lengyeleket se írja le senki, mert ne felejtsétek el, hogy itt hónapok fognak eltelni, azalatt sokminden történhet. Szóval szerintem szoros küzdelem lesz a 4 csapat között az első 2 helyért.
A lettek ellen annyival előrébb indulunk a lengyeleknél, hogy mi már biztosan nem fogjuk lekezelni őket és nem tekintjük a meccset "kötelező győzelemnek", ami tényleg nem szokott menni a csapatnak (gondoljunk az itthoni litván-meccsre, vagy a Liechtenstein ellenire). San Marino már ez a kategória, őket verni kéne kétszer. Tudom, hogy közhely, de ha hamar gólt lövünk, akkor nem lesz gond, megszórhatjuk őket, de a mai fociban simán benne van, hogy egy kis csapat végig tudhat bekkelni egy meccset, a lengyelek is nehezen verték őket, igaz idegenben.
Zolaa Creative Commons License 2002.10.13 0 0 3209
jol, ha jol figyeltem akkor 19:00tol leadjak az Szlovak-Angol meccs 1oras osszefoglalojat, es utanna mint a _legerdekesebb_ meccs a Sved-Magyar hosszabb osszefoglaloja kovetkezik, aszem ez is 1oras lesz, koszonjuk Eurosport!
Előzmény: Cocu (3207)
V-Man Creative Commons License 2002.10.13 0 0 3208
ilyen kicsi kés hogy nem is lácczik? ;)
Előzmény: _Zoltán_ (3204)
Cocu Creative Commons License 2002.10.13 0 0 3207
Yool hallottam fél füllel a Jurosporton, h holnap leadják a svéd-magyart? (v 1 1 órás összefoglalót v vmit -mire felkaptam a fejem elmondta:()
Nem hallotta vki?:)
Bár én holnap este vonatozni fogok, úccse látom, de legalább az infó l1en ide beírva, h aki erre jár +tuggya!
VIOLA_ Creative Commons License 2002.10.13 0 0 3206
Az első meccset játszottuk le a selejtezőben, mégis kimondható, hogy ezegyszer a csoportban nekünk áll a zászló! Miközben mi bravúrpontot szereztünk, a két esélyes máris veszített az előre betervezett keretből. Gondolom, nem így képzelték el a svédek és a lengyelek sem... Emiatt fájjon az ő fejük, másrészt végre mi is tettünk érte, hogy másokról szóljon a kudarc. Ide tartozik a vb-nyolcaddöntős két döntetlenje, vagy a legalább pótselejtezőre tippelt válogatott otthoni zakója. Csak nehogy eközben a fentieket túl korán elhigyjük magunkról, hisz akkor mindez mit sem ért.
Télen csoportelsőként fordulhatunk, ezt kimondani is izgalmas! A lengyeleket itthon abszolút verhetőnek tartom, míg a mai svéd meccsben a jól összerakott csapat mellett benne lehet, hogy a vb óta nem különösebben izgatta az ellent a felkészülés. A visszavágó nagy meccs lehet és nem hátrányból kezdünk... Számolni úgy tűnik, még a lettekkel kell - ha idegenben nem is hozzuk ki majd a maximumot, a második hely kinéz nekünk. A rajt előtt nem sokan látták, láttátok így. Amikor pedig kellett volna, már senki nem... Az MTV-nél azonnal mondjon le mindenki!!!!
bambinoamigo Creative Commons License 2002.10.12 0 0 3205
:-))))))))))))))
Előzmény: _Zoltán_ (3204)
_Zoltán_ Creative Commons License 2002.10.12 0 0 3204

Az agresszív Kenesei Krisztián késsel támad a szerinte hibázó játékvezetőre.

_Iteo_ Creative Commons License 2002.10.12 0 0 3203
Király nagyon jól védett.. egészen a gólig, ott nagyot hibázott..
jó lenne teljes egészében látni a meccset. Tudja vki közvetit-e vki a HUN-SMA meccset?
Előzmény: gguszti (3199)
gguszti Creative Commons License 2002.10.12 0 0 3202
Sokat nem lehetett megállapítani 10 perc alapján.
Mindenesetre voltak nagyon szép(!) támadásaink, ez bizató, ahogyan persze az eredmény is.
A svédeknek a végén meg lehetett volna adni egy büntetőt. Mindegy, az ilyen feltételes módú mondatok nem érdekelnek senkit.

HAJRÁ MAGYAROK!!!

Előzmény: Degec007 (3201)
Degec007 Creative Commons License 2002.10.12 0 0 3201
bazz lemaradtam róla:(
Előzmény: gguszti (3199)
bambinoamigo Creative Commons License 2002.10.12 0 0 3200
köszi...
Előzmény: gguszti (3199)
gguszti Creative Commons License 2002.10.12 0 0 3199
Eurosporton a mi meccsünk mindjárt!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!