Keresés

Részletes keresés

ipos Creative Commons License 2002.10.12 0 0 3192
Szerintem az x jobb lett volna,de már mindegy.
Előzmény: Sharpshooter1920 (3188)
General Horny Creative Commons License 2002.10.12 0 0 3191
HATALMAS NAGY GRATULA A FIÚKNAK!! Nagyon oda kell figyelni a Lettekre, mert nagyon jó az a csapat! A lengyeleket sem kell lenézni, de ők gyengébbek a svédeknél! San Marinot ütni kell! HAJRÁ MAGYAROK!!!
lg18 Creative Commons License 2002.10.12 0 0 3190
ahogy nézem, végeredmény...nem semmi
Előzmény: Sharpshooter1920 (3188)
bambinoamigo Creative Commons License 2002.10.12 0 0 3189
San Marino ellen győzünk,és az első helyen leszünk a csoportban,ez nem rossz.......

HAJRÁ MAGYAROK!!!!!

Sharpshooter1920 Creative Commons License 2002.10.12 0 0 3188
Még mindig vezetnek a lettek Lengyelországban!
Ha győznének, az elég jó lenne nekünk!

HAJRÁ MAGYAROK!!

Előzmény: Sharpshooter1920 (3186)
Cocu Creative Commons License 2002.10.12 0 0 3187
Semmi köze hozzá:) Nem tudom, h hoztad össze a 2t?!:)
Azé persze puszi neki is jár:))
Előzmény: mondial (3185)
Sharpshooter1920 Creative Commons License 2002.10.12 0 0 3186
Szerintem szép ez az eredmény és ha Varsóban is hozzuk az x-et legalább, plusz az itthoni ill. idegenbeli kötelezőket, akkor meglehet Portugália!!!

Szép volt Kenő! Szerdán meg egy "macedón" eredmény kéne legalább! Szóval előre a 6-0-ért! :)

HAJRÁ MAGYAROK!!!!

mondial Creative Commons License 2002.10.12 0 0 3185
De mi köze van ennek Kenőhöz?:) Vagy csak én mosom össze a dolgokat?:)
Előzmény: Cocu (3184)
Cocu Creative Commons License 2002.10.12 0 0 3184
1 szmájli, ami puszit küld, butuskám:)
Előzmény: mondial (3183)
mondial Creative Commons License 2002.10.12 0 0 3183
Csak tudnám mit kéne elképzelnem.:) A link címében szereplő "kiss" miatt nem tudom mit gondoljak.:)
Előzmény: Cocu (3181)
mondial Creative Commons License 2002.10.12 0 0 3182
"Szidni éppenséggel lehet, mégsem a játék áll a legalacsonyabb színvonalon a magyar labdarúgásban. Az ugyanis szinte csoda, hogy legalább ennyi futball kijön a sportág balkáni módon botrányos infrastruktúrájából(..)Most jó okom van megerősíteni, hogy a magyar futball többet nyújt, mint amennyi az infrastruktúrája alapján tőle elvárható lenne."

Ezzel maximálisan egyetértek, Szekeres ezúttal megtalálta a lényeget.

Előzmény: ChrisRea (3179)
Cocu Creative Commons License 2002.10.12 0 0 3181
Na azér!:)

Hüje link! Azért biztos el tudod képzelni:)

Előzmény: mondial (3180)
mondial Creative Commons License 2002.10.12 0 0 3180
Szia:)

Mindent negatív dolgot visszaszívtam Kenőről, helye van a csapatban, bizonyított. A link nem jön be.:(

Előzmény: Cocu (3178)
ChrisRea Creative Commons License 2002.10.12 0 0 3179
Rádiófotel
Nesze nekünk 21. század!
Hírforrás: www.BORSODILIGA.hu

Igazában akkor rágtam be a tévére, amikor a csodában bízva mégis leültem abba a bizonyos fotelba a svédországi kapcsolás időpontjában, az m1-en azonban cinikus módon, se szó, se beszéd elkezdték vetíteni a bűnügyi filmet. Elvárta volna a vélhetően hatalmas publikum, hogy legalább annyi mondjon valaki: sajnáljuk a történteket, elnézést kérünk...
Ha már a csatorna a köz szolgálatában áll. Mármint elméletileg.
Zűrös volt a meccs televíziós előtörténete, hiszen még délben is olvashattunk ezen a honlapon tárgyalásokról, tűzoltásról. Aztán maradt a nagy semmi. Két igazság nem létezik, abból a két állításból tehát, hogy a magyar tévé időben átutalta a jogdíjat, illetve, hogy a partner nem kapta meg azt időben, az egyik bizonyosan hamis. Szerény banki ismereteim szerint a pénzintézetek nem folyamatosan utalnak, hanem csak bizonyos napszakban, az is megeshet tehát, hogy a magyar fél még a megadott határnapon, de már későn indította útjára a pénzt, és az végül valóban másnap ért célba.
A bajnokság első fordulójában azt írtam le a Tévéfotel-rovatban: ?Szidni éppenséggel lehet, mégsem a játék áll a legalacsonyabb színvonalon a magyar labdarúgásban. Az ugyanis szinte csoda, hogy legalább ennyi futball kijön a sportág balkáni módon botrányos infrastruktúrájából. Néhány napja még nem tudtuk, hogy mely csapatok játszhatnak a felsőházban, nem volt sorsolás, szinte mindenütt az utolsó pillanatban lettek véglegesek a keretek, hadd folyjon elmélyült, alkotó csapatépítés.? Most jó okom van megerősíteni, hogy a magyar futball többet nyújt, mint amennyi az infrastruktúrája alapján tőle elvárható lenne. Egyszerűen nem hiszem el, hogy a német Nationalelffel és az ARD-vel, az angol válogatottal és a BBC-vel ugyanez a méltatlan gyalázat előfordulhatott volna. Nesze nekünk 21. század!...
Mese nem volt, a tévéfotelből ezúttal rádiófotel lett, színvonalas produkciót hallottunk a felkészült és visszafogott Novotny Zoltán, valamint a jól összeválogatott szakkommentátorok révén. Izgulhattunk kezdettől fogva, előbb a szenzációnak számító győzelem, a hajrában pedig az ugyancsak elismerésre méltó döntetlen megőrzéséért.
A várakozáson felüli rajt dicséri Gellei Imre szövetségi kapitányt, akit meglehetősen bizalmatlanul fogadott a közvélemény nagyobb része. A mester azonban betartotta az ígéretét, a selejtezősorozat kezdetére megtalálta a csapatát. A rutinos játékosok és a tehetséges, harcos fiatalok megfelelő mixével ígéretes döntetlent ért el a csoport favoritjának tartott svédek otthonában, folytatva a spanyolok ellen, illetve az Izlandon (ugyancsak láthatatlanul) már megmutatott, formás és ütőképes futballját.
Szerdán San Marino ellen, a Megyeri úton folytatódik az EB-küzdelem. Biztos, ami biztos, ki kell menni a meccsre, mert ki tudja, hogy a magyar tévé időben meg tud-e állapodni a közvetítésről önmagával.
Szekeres István

Cocu Creative Commons License 2002.10.12 0 0 3178
OFF
Szijó:)
ON
Előzmény: mondial (3173)
Cocu Creative Commons License 2002.10.12 0 0 3177
KENŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐKE!:)
Kár, h nem húztuk ki a végégig...:(, de azért így se rossz!:)

HAJRÁ MAGYAROK!

lg18 Creative Commons License 2002.10.12 0 0 3176
Lettország vezet Lengyelországban...

Megvan a legnagyobb vetélytársunk a csoportmeccsek során :)

amúgy ez a meccs is X lesz...

lg18 Creative Commons License 2002.10.12 0 0 3175
elvileg mostanában is lesznek vmikor
Előzmény: gguszti (3168)
gguszti Creative Commons License 2002.10.12 0 0 3174
Vegyük hozzá az akkori nézőszámot is...
Előzmény: mondial (3173)
mondial Creative Commons License 2002.10.12 0 0 3173
Utoljára, ha jól emlékszem a tavaly év végi magyar-macedón volt az újpesti stadionban. Az akkori eredménnyel most is kiegyeznék.:) Na meg az akkori jegyárakkal is...(ugye ingyér volt...)
Előzmény: Dugó (3164)
mondial Creative Commons License 2002.10.12 0 0 3172
Rabóczki Balázs az első félidő után azt mondta, hogy a svéd kommentátorok európa-klasszis jelzővel minősítették a magyar csapat játékát.:)

Ezzel az eredménnyel már lehet mit kezdeni. Ez a döntetlen még a két évvel ezelőtti magyar-olasz x-nél is többet ér.

Előzmény: rage (3154)
TOPMAN Creative Commons License 2002.10.12 0 0 3171
Én tudom a választ, ahogy a haját igazgatja az valóban mesteri, mondhatnám topmodell, amolyan Beckhem.
Lát valaki különbséget a két futballzseni között? :))
Előzmény: Zolaa (3166)
xabi Creative Commons License 2002.10.12 0 0 3170
Én is azon kevés szerencsés közé tartozom Zoltán jóvoltából, hogy láthattam a meccset, és ezt ezúton is köszönöm neki! Egyetértek a leírtakkal, ezeket már ott is megbeszéltük nagyjából. :-)
Azért ez a mai svéd válogatott talán tényleg verhető lett volna egy kicsit gólratörőbb játékkal, de nem elégedetlenkedek, hiszen a mérkőzés előtt nagyon örültem volna a döntetlennek!
Az első félidőben olykor kifejezetten szépen tartották a srácok a labdát, ez kicsit meglepett. Aztán ahogy telt az idő, egyre jobban jöttek a svédek, és sajnos nem bírtuk a nyomást. Azért még azt megjegyezném, hogy 0-1-nél nem sokkal a gólunk után volt egy nagy helyzetünk, ahol nagyon nagy bravúrral védte a svéd kapus Tököli fejesét. Ha az bemegy, akkor 0-2-ről talán megtarthattuk volna az előnyt, bár ki tudja...
Előzmény: _Zoltán_ (3169)
_Zoltán_ Creative Commons License 2002.10.12 0 0 3169
Mivel azon kevés szerencsések(!) közé tartoztam, akik láthatták a meccset, egy kis összefoglaló, közhelyszerűen, a lényeget kiragadva:
végre már egy nem csak szavakban, de tettekben is erős válogatottat láthattam, igazán nem sok kifogásolható volt a játékunkban. Mégsem vagyok elégedett, ugyanis a mai svéd válogatottat gólratörőbb játékkal megverhettük volna. Sajnos az egyébként remek Király Gabi hibázott az egyenlítésnél... Nekem legjobban Fehér Csaba játéka tetszett, a gól előtt zseniálisan lódult meg. Lisztes viszont sok labdát elszórt, ,erre oda kellene figyelnie. Mindegy, az összkép így is nagyon szép, gratulálok a fiúknak. Remélem, a legközelebbi idegenbeli selejtezőnket nem mondjuk egy costa-ricai tévécsatornán kell megtekintenem.

Hajrá Magyarország!

gguszti Creative Commons License 2002.10.12 0 0 3168
Ha minden igaz, 11-kor lesznek összefoglalók.
Előzmény: kezil (3167)
kezil Creative Commons License 2002.10.12 0 0 3167
Most volt összefoglaló az EURO-n. A gólnál szvsz Király hibázott.
Zolaa Creative Commons License 2002.10.12 0 0 3166
megis miert, mert Gellei szerelmes a Mikibe, csak tudnam mit eszik rajta...
Előzmény: Dugó (3165)
Dugó Creative Commons License 2002.10.12 0 0 3165
Fehér Miki megint játszott 30 percet. így már 16×-os válogatottnak mondhatja magát...igaz labdába nem ért.

Kenőt mi a fenéért kellett lecserélni ?

Dugó Creative Commons License 2002.10.12 0 0 3164
azért, hogy ne ázzál el, ha ilyen szar idő van mint ma

messze ? metro
és mi az, hogy mindig ?

Előzmény: Törölt nick (3159)
bippo Creative Commons License 2002.10.12 0 0 3163
Fel tudná rakni valaki ide a Kenő-gólt!
Előre is kösz!
A minidigókat szerdán kitömjük!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!