lg18 Creative Commons License 2002.10.17 0 0 3346
a kapu mögött állva engem átejtett :)
Előzmény: Dugó (3344)
lg18 Creative Commons License 2002.10.17 0 0 3345
az első az nem gólpassz volt, az Gera miatt lett gól. Ő csak lepsszolta neki, mert nem tudott jobbat. legalábbis sztem.
Zolaa Creative Commons License 2002.10.17 0 0 3343
mintha 2golpassza lett volna... vagy rossz meccset neztem ?
lg18 Creative Commons License 2002.10.17 0 0 3342
egyetértek...

a 60. percben már a fülükön is vették a levegőt. A labdabirtoklás kb. 90-10 volt ide. és még csak jó se volt a védelmük, mint a feröerieknek és időt se húztak, mint ugyancsak a feröeriek. Mellesleg Németország-Feröer 2-1....

Előzmény: Dugó (3339)
lg18 Creative Commons License 2002.10.17 0 0 3341
hát Keneseivel és Fehérrel összehasonlítva egészen kiváló volt. ügyetlenkedett, de próbált hajtani. meg volt egy gólpassza. de legyen igazad, és módosítom 5-ösre :)
Előzmény: Dugó (3338)
Dugó Creative Commons License 2002.10.17 0 0 3340
Tökölinek hányszor kell még bizonyítania, hogy nem való a válogatottba ?
És Fehér Mikinek ? :)) /ez nem maradhatott el/
Dugó Creative Commons License 2002.10.16 0 0 3339
Azért azt csendben megjegyezném...
Ezt a san marinoi csapatot egy ötössel kellett volna hazaküldeni.
büszkék nem lehetünk.
Dugó Creative Commons License 2002.10.16 0 0 3338
Egyelten dolog kivételével egyetértek, szóról-szóra!
Tököli nálam nem kapott volna 5-ösnél jobbat.

lg18 Creative Commons License 2002.10.16 0 0 3336
a bozóty meg szopja le magát. a stadionban elvették egy ismerősöm fényképezőjét a biztonságiak azzal, hogy nem lehet bevinni. Aztán kiderült, hogy be lehet vinni, de csak elem nélkül, vagyis úgy, hogy nem működik.

Magyarul titkos a meccs. Ha azért nem engednék be, mert be lehet dobini, és veszélyes tárgy, azt megérteném, de így?????

buzi mlsz...

lg18 Creative Commons License 2002.10.16 0 0 3335
Hát ez jó szar volt.

Gerát és Gyepest visszavonom. Gera most remek volt, bár szerintem tavasz eleje óta ez volt az első meccse, úgyhogy lutri volt behívni.

Gyepes meg magasan a legszarabb játékosunk volt. Ezek a harmadosztályú, technikátlan és erőnlét nélküli kékek is többször hozták megalázó helyzetbe. Egyszerűen béna. Többször odapasszolta nekik a labdát, átjátszották, lecselezték, és főleg lefutották. Dragóner is rendkívül gyenge volt, aláfutott többször is a labdának, őt is jópárszor befűzték.

Lipcsei meg szintén gyér volt. a 80. percig nem volt olyan passza, ami előre ment volna, Urbán miatta kapott sárgát, rengeteget hibázott.

Az első félidőben csak Urbán volt pályán, a másodikban már többen is.

Sztem:
Király 0 - ahogy vártuk, nem volt dolga.
Urbán 7 - hajtott, küzdött, jól játszott
Dragóner 5 - bizonytalan játék, védőmunkáját nem oldotta meg 100%-osan, a támadásokhoz meg semmit se tett hozzá
Gyepes 4 - U.a. mint Dragóner de még ügyetlen is volt
Fehér 5 - semmit se csinált az első félidőben, a másodikban már voltak momentumai
Lipcsei 4,5 - sokat hibázott, gyenge volt
Lisztes 5 - sokkal többet várok tőle. Középen szórakozott, mikor szélre kellett volna húzodni (lásd Gera)
Dárdai 4 - nem tud távolról lőni, mégis mindig újra próbálkozik. másra meg nem volt jó egy ilyen meccsen
Lőw 6 - az első félidőben visszafogottabb volt, a másodikban Gerával remekül összejátszott. Többször be kellett segítenei (!!) Gyepesnek is. Ilyenkor jól lépett közbe
Tököli 5,5 - rengeteg hiba, de nagy aktivitás és egy szép gólpassz jellemezték
Kenesei 4 - lézengett a pályán

Gera 9 - bemutatta, mit kell csinálnia egy csatárnak
Fehér M. 0 - kevés volt az ideje, kb. Kenesei és Tököli közt volt a teljesítménye
Miriuta 0 - volt vagy 10 perce, azalatt egy métert se futott

Még megjegyezném, hogy be szokás állítani a hazai csapat játékosát egy válogatott meccsen. Koró igazán bejöhetett volna kavarni a középpályára. Szerintem illetlenség volt Gellei részéről, hogy nem hozta be.

HAJRÁ MAGYAROK!!!!!!!!!!!!

gguszti Creative Commons License 2002.10.16 0 0 3334
Most értem haza.
Az első félidőben finoman szólva is döcögött a játék, de a második játékrész már jobban tetszett.

HAJRÁ MAGYAROK!!!

despota2000 Creative Commons License 2002.10.16 0 0 3333
FT Hungary [3 - 0] San Marino

49' [1 - 0] Gera

58' Urban

61' [2 - 0] Gera

65' Roberto Selva

67' Valentini

68' Vannucci

89' [3 - 0] Gera

Csak így tovább fiúk!!! :))

ipos Creative Commons License 2002.10.16 0 0 3332
Nehezen indult,de faszán végződőtt!

Hajrá Magyarok

Saláta Creative Commons License 2002.10.16 0 0 3331
Gera zseniális volt. Az egyetlen baj, hogy az eddig sem pici arca menthetetlenül kinövi a Népstadiont. Ki fogja tudni elmagyarázni neki a szükséges alázatot a mai meccs után???
V-Man Creative Commons License 2002.10.16 0 0 3330
Gera nagy napja! 1. parádés, 2. csodaszép és a 3. se csúnya gól volt :)