Keresés

Részletes keresés

mézesmackó Creative Commons License 2010.03.16 0 0 674
egy idő után megáll. és akkor kell nagyon vigyázzni, hogy ne add fel. nehéz, de ha átlendülsz utána szép lassan megy tovább. nagyon nagyon lassan.
én nálam most már a mérlegen kilókban nem is látszik, a ruhákon szoktam inkább észre venni.
Előzmény: index27 (671)
index27 Creative Commons License 2010.03.14 0 0 673
Nem tudod mi történt a második műtét után Duccikával?
Előzmény: mézesmackó (669)
index27 Creative Commons License 2010.03.12 0 0 672
index27 Creative Commons License 2010.03.12 0 0 671

Olvasgatva a fórumokat és blogokat nekem úgy tünt, hogy a gyomorgyűrű első egy hónapjában van egy óriási fogyás aztán szép lassan 1-1kg, vagy nem?

 

Kezdem magam soványnak érezni a 146kg-mal :)

Előzmény: mézesmackó (666)
index27 Creative Commons License 2010.03.12 0 0 670
Előzmény: mézesmackó (669)
mézesmackó Creative Commons License 2010.03.12 0 0 669
meg egy dologgal kell vigyázni. (akaraterő témában) a csoki ( a jó minőségű, nem massza) az képes bármikor bármilyen formában lemenni....
főleg a Sport szelet és a Milka... nem is értem :) zőccség, gyümölcs bezzeg nem...
RingTones Creative Commons License 2010.03.12 0 0 668

Gondolom ez a térfogat a műtétet követő egy-két hétre igaz, akkor valóban nem éreztem nagyobbnak a gyomromat.

Előzmény: index27 (662)
mézesmackó Creative Commons License 2010.03.12 0 0 667
ez komoly.
itt nálunk csak egy doki csinálja (közben sok minden mást is) így szerintem nem sok ideje van egy egy betegre.. ha nincs gond nem is baj...
Előzmény: index27 (665)
mézesmackó Creative Commons License 2010.03.12 0 0 666
nincs még behúzva... maaaajd...
nekem műtét után másfél évig nem sikerült szűkíteni mert nem lehetett hozzám férni a hájtól. de akkor is fogytam csak lassabban. na azóta van h a víz sem megy le...
főleg ha stresszelek.
Előzmény: index27 (662)
index27 Creative Commons License 2010.03.11 0 0 665
index27 Creative Commons License 2010.03.11 0 0 664

Kérjük az alább felsorolt vizsgálatok elvégzését :

Vércsoport+ Rh.faktor+ ellenanyag szűrés

(Gastric-band esetén Kardiológiai szakvizsgálat hasi UH és gyomortükrözés is szükséges.)

Előzmény: index27 (663)
index27 Creative Commons License 2010.03.11 0 0 663

                         TISZTELT HÁZIORVOS KOLLEGA !

                                                                   Segítségét köszönjük.

Előzmény: mézesmackó (659)
index27 Creative Commons License 2010.03.11 0 0 662

"A gyűrű felett így képződő „új”, járulékos gyomor eleinte mindössze 25-30ml befogadóképességű, mely idővel nagyobb térfogatra tágul."

 

Hogy a fenébe tudsz két tányér levest meginni, meg öt virslit megenni?

 

RingTones Creative Commons License 2010.03.11 0 0 661

Remélem is, hiszen ezért csináltattam a műtétet!

Előzmény: mézesmackó (660)
mézesmackó Creative Commons License 2010.03.11 0 0 660
jó olvasni a blogod :) a három évvel ezelőtti kérdéseimet újra látni :) de majd meglátod mennyi minden már nem lesz idővel kérdéses...

jaaaa és a rágás... kiváncsi vagyok az első szűkítésed után mi fog lemenni.. még pépesből, és folyadékból fele ennyi sem mint most :)
Előzmény: RingTones (649)
mézesmackó Creative Commons License 2010.03.11 0 0 659
érdekes. nekem nem Pesten volt a műtétem... és nem volt se gyomortükrözés előtte se más.. egy belgyógyászati vizsgálaton voltam a kövér szakrendelésen, ahol azt mondták az akkori 170+++ kilós önmagamnak h nem ajánlják a gyűrűt, diétázzak, havi 1 kg-os fogyás már jó :) hehe 10 év múlva is jócskán 100 felett lennék.
Előzmény: index27 (656)
index27 Creative Commons License 2010.03.10 0 0 658

És mert feltettem a kérdést "Gyomorgyűrűnek" kaptam egy rövid tömör választ is.

 

kedves ....!

Bármilyen, Ön számára kellemes iízű szörppel ízesítheti a folyadékot. Egészségére!

Gyomorgyűrű

 

Az hogy milyen szájízzel megyünk neki a dolgokank sokat számít :D

index27 Creative Commons License 2010.03.10 0 0 657

Megkövetem magam a "divatból" túl erősre sikeredett hisz az esetek túlnyomó részében valóban kórosan elhízott emberekről van szó :(

 

Ne ítélj, hogy ne ítéltess.

 

index27 Creative Commons License 2010.03.10 0 0 656

Tegnap elkezdtem a gyomortükrözés procedúrát. 100km-t vezettem és nyolcezer forintot fizettem azért, hogy adjanak egy időpontot. Semmi kivizsgálás, csak megbeszéltük, hogy milyen helyesen döntöttem a gyomorgyűrűvel kapcsolatban :(

Sebaj még így is ők a legolcsóbbak és valóban altatnak nem bódítanak.

 

Bejelentkeztem a többi kivizsgálásra is. Azt valahogy mindenki elfelejtette megemlíteni,

hogy a kardiológiára célszerű minél előbb bejelentkezni. Egy nappal a bevonulásom időpontja előttre tudtak időpontot adni. A többi kivizsgálás meg belefért az 1-1,5 hónapos várólistába.

 

Beszéltem Bende főorvossal is mert a honlapon még terheléses kardiológiát említenek, a háziorvosomnak küldött papíron már csak kardiológia szerepel.

Mint kiderül egyes kardiológusok nem veszik jó néven ha egy sebész beleszól a szakterületüket érintő kérdésekbe, ezért ők dönthetnek kell-e vagy sem.

Előzmény: index27 (652)
index27 Creative Commons License 2010.03.10 0 0 655

Tudod mindenkinek más és más a szervezete.

Hiába mentem magán dokihoz gége vizsgálatra, hiába fújta be a torkom orrom lidokain spray-vel az öklendezés megmaradt.

Gondolod hogy egy cső nem váltja ki a garatreflex-t ???

 

Reflex: önműködő, önkéntelen válasz bizonyos ingerekre.

 

Ráadásul januárban a sürgősségire kerültem mert a köhögés hatására

iszonyatosan megfájdult a fejem amit az orvosi ügyeleten nem tudtak elmulasztani. Mint kiderült köhögés hatására felmegy a vérnyomásom 200 felé.

Tudod milyen szar az éjjel-nappal kordában tartani a köhögésed??? Azóta normalizálták a vérnyomásom de még mostanában is kerülöm a köhögést.

Gondolod az öklendezés kevésbé veszélyes???

 

Én nem divatból akarom megműtetni magam hanem a kialakult társbetegség miatt.

 

 

 

 

 

 

RingTones Creative Commons License 2010.03.10 0 0 654

Ne szarozz, idd meg. Ha már most azon agyalsz, hogy mit-hogyan tudsz megkerülni, finomítani akkor a gyűrű sem fog majd rajtad.

 

Ki lehet bírni, ahogy a gyomortükrözést is. Gondolj arra, miért csinálod, könnyebb lesz.

Előzmény: index27 (653)
index27 Creative Commons License 2010.03.08 0 0 653

"Készültem erre, tudtam, hogy lesz egy "béltisztítás", mondták, hogy vagy másfél litert meg kell inni ebből a sós-keserű valamiből, ami kitisztít műtét előtt. Próbáltam kikönyörögni, hogy ne kelljen meginni, de Bende János doktor elmondta, hogy ha nem sikerül kiüríteni a beleimet, akkor még több gázzal kell felfújni a hasüregemet, hogy lássa a műtéti területet. Hozzátette viszont, hogy beízesíthetem valamivel a löttyöt."

 

Ha valaki izesítette már megosztaná milyen izű és milyen típusú termékkel célszerű?

index27 Creative Commons License 2010.03.07 0 0 652

Sziasztok!
 
ha addig nem jön valami közbe május elején én is csatlakozok a gyűrűsök "népes" táborához. Időpontom(műtét), csekkem van, következhet a kivizsgálások sora.
 
Gyomortükrözés: ha az egész procedúrából valamitől tartok az ez. Februárban voltam gégetükrözésen és végig öklendeztem a vizsgálatot. Hogy hogyan fogom mégis megcsinálni? Altatásban :) És hogy minél gyorsabban túl legyek rajta jövő hétre bejelentkeztem ide .

 

Majd tartok élménybeszámolót:)
 
Addig is, csak nekem ennyire extrém érzékeny a garatreflexem, vagy más is megszenvedett evvel a vizsgálattal?

Docspeter Creative Commons License 2010.03.02 0 0 651

Sziasztok!

 

Újra itt!

A műtéten túl vagyok!

Megváltozott az életem!!!!

 

Eredményem összességében 2009.12.12-től 2010.03.01-ig

 

                                                             -37kg

 

Következmény:   -boldogabb élet

                           -új család

                           -bizakodó jövőkép

                           -egészséges élet

 

Köszönöm Nektek!

További sikereket Mindenkinek aki már csinálja és aki ezután fogja csinálni!

Szerintem még jelentkezem!!! :-)

 

mézesmackó Creative Commons License 2010.03.01 0 0 650
:) gyorsan elolvastam....

Lajcsiról annyit, hogy ő nem a gyűrűvel fogyott le, bevallotta, hogy a gyűrűt kijátszotta.....

Győzike meg azzal... egyértelmű, meg voltak a tűnetei és többen látták is állításon...

a szénsavas.. örökre? én szoktam néha.. no nem a kólát (az is előfordul havonta, de ammenyire kólista voltam. most abszolut el lehet felőlem) szóval van amikor annyira megkivánom h muszáj, szerintem azért mert már unom a víz izét .. gyümölcslevek meg nem igen mennek le, meg nem is esnek jól. igy néha megy. igaz megszenvedem....
Előzmény: RingTones (649)
RingTones Creative Commons License 2010.02.26 0 0 649

Nagyon köszönöm. Egyébként "találtam" a témában, egy friss blog-ot;-)

 

http://gyomorgyuru.blog.hu/

 

 

Előzmény: mézesmackó (648)
mézesmackó Creative Commons License 2010.02.26 0 0 648
hajrá!!!!!!!!!!!
nagyon drukkolok...
igazad van, én is mondtam ha nem fogyoztam volna egy napot sem akkor nem értem volna el én sem a 170++++ kg-ot... minden sikeres fogyókúra után visszajött a duplája és igy adodott össze.

persze a gyűrű segédeszköz, anélkül is meg lehetne... de nem tudom.. nekem segített odabent mindent rendbe rakni, elfogadni blablabla és ezután már tényleg jöttek a sikerélmények
Előzmény: RingTones (642)
sakezaf78 Creative Commons License 2010.02.24 0 0 647
Nagyon sok sikert kívánok a fogyásodhoz!!
Előzmény: RingTones (646)
RingTones Creative Commons License 2010.02.22 0 0 646

-116 kg?

 

Az igen, én is valami hasonlót tervezek;-)

Előzmény: sakezaf78 (645)
sakezaf78 Creative Commons License 2010.02.21 0 0 645
Szia! Én tejesen egyetértek avval, amit leírtál.
Szerintem jól döntöttél a gyűrűvel kapcsolatban nem lehet egy életen át fogyókúrázni. Én is hasonló problémával küszködtem 226kg voltam jelenleg 100kg vagyok és sokkal élhetőbb életet tudok élni ezzel a súllyal! Nagyon sok kitartást kívánok neked!
Előzmény: RingTones (642)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!