Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2014.05.22 0 0 11780

Na ne basszzz-----

Normális ember ilyennek nem nyitja ki az ablakot, bármit is osztogat...

Előzmény: tiva59 (11779)
tiva59 Creative Commons License 2014.05.22 0 0 11779

Erdekes jelenet tanuja voltam ma az Uranianal, Becsben. Fiatalember jart az autosok között, osztogatta -volna- a Weekend Magazint, aminek a cimlapjan Conchita kepe mosolygott.

Senki sem fogadta el.

Ilyenkor az ember elgondolkodik. Tenyleg olyan nepszerü ez a "figura" vagy csak egy szük csoport PR lobbija volt.

exxo Creative Commons License 2014.05.22 0 0 11778

Honnan tudhatod, hogy éppen a szembejövö hol fogja kinyítni a Bibliát, aminek alapján az Úr parancsára akár meg is ölhet.

Különben én nem helyezek mögéjük egy emberszerü entitást.

 

Einen wunderschönen Wochenendinn!

 

Homo Idioticus  (NIAVARANI)

Előzmény: Egon_Krenz. (11774)
Törölt nick Creative Commons License 2014.05.21 0 0 11777
Előzmény: flash.gordon (11775)
Törölt nick Creative Commons License 2014.05.21 0 0 11776

Nem az érdekes, hogy büntetik e, hanem az, hogy egy normális ember, függetlenül attól hogy melyik nem után vonzódik, nem pedofil és megérti, ha valaki nemet mond neki. Ennyi.

Ha nem, akkor beállítottságától függetlenül egy emberi korcs...

Előzmény: Egon_Krenz. (11772)
flash.gordon Creative Commons License 2014.05.21 0 0 11775
Egon_Krenz. Creative Commons License 2014.05.21 0 0 11774

Miért? Neked nincsenek az életedben fontos dolgok, amivel nem szeretnéd, hogy szórakozzanak? Én azt várom, hogy egyszer valamelyik plakátjukon az iszlámot figurázzák ki. Aztán ha a törökök rájuk gyújtanák Bécset majd csodálkoznának. :P

Előzmény: exxo (11773)
exxo Creative Commons License 2014.05.21 0 0 11773

Nem így kell ezt nézni! Lazábban.

 

Lehet, hogy még valamikor "keresztény istenhívö" korodban hagytad magad rosszul trenírozni.

Előzmény: Egon_Krenz. (11762)
Egon_Krenz. Creative Commons License 2014.05.20 0 0 11772

Mondjuk a vonatkozó osztrák törvényeket nem ismerem de a magyar törvények szerint 14 éves kortól nem büntetik a szexuális aktust sem a heterót sem a homót.

 

Az más lapra tartozik, hogy egy átlag szülő ha nem is örömmel elfogadja ha a fia lefekszik egy idősebb nővel, de hogy egy férfi kurogassa azt már kevésbé.

Előzmény: Törölt nick (11771)
Törölt nick Creative Commons License 2014.05.20 0 0 11771

Te kevered a szezont a fazonnal. Egy buzi, az nem feltétlen örült. Egyszerűen van egy kis rövidzárlatuk, ami miatt az azonos neműek tetszenek nekik. Ugyan úgy nem környékezik meg a 14 éves fiukat, ahogy én sem a 14 éves kislányokat. Amivel kevered az a pedofília...

Előzmény: Egon_Krenz. (11769)
Egon_Krenz. Creative Commons License 2014.05.20 0 0 11770

ez viszont 100%-ig helyes meglátás! :)

Előzmény: Törölt nick (11768)
Egon_Krenz. Creative Commons License 2014.05.20 0 0 11769

De vajon ennyire nyugodt lennél ha a 14 éves fiad körül kezdene egerészni egy buzeráns nyilvánvalóan másféle játékot akarván játszani mint a mostani?

Előzmény: Törölt nick (11767)
Törölt nick Creative Commons License 2014.05.20 0 0 11768

Nem nagyon hat meg, hogy nekik melyik kifejezés tetszik, melyik nem. Ez kb olyan mint a roma/cigány/kisebbségi, stb...

 

Ha cigányozol, lázadnak, ha segély kell, akkor bizony egyből cigány....

Előzmény: nettomazsola (11763)
Törölt nick Creative Commons License 2014.05.20 0 0 11767

Mint írtam, van buzi barátunk, aki rendszeresen játszik a lányommal. Nincs ezzel baj, nem látszik rajt, nem fertőző....

Előzmény: Egon_Krenz. (11761)
milva07 Creative Commons License 2014.05.20 0 0 11766

Visszaolvasva a fórumot úgy látom néhányan  nem pontosan használják a tolerancia szót, nincsenek tisztában a jelentésükkel. Tolerálni valamit: elviselni, eltűrni, megtűrni, és nem pedig elfogadni, egyet érteni valamivel. Nagy különbség. (Homo-, és heteroszexuális témában csak egy mondat: a heterok nem kérkednek a beállítottságukkal, nem szorul "reklámra", ellenben....)

exxo Creative Commons License 2014.05.20 0 0 11765

A patriarchális (jelenleg fogyasztói) társadalomnak tudatlan, kiszolgáltatott, manipulálható birkanépségre van szüksége, nem pedig tudatos egyensúlyban, bíztonságban élö cslád(tag)okra.

 

Mert a nök lehet dolgozhatnak, de a gyermekek nevelése sokkal silányabb lett, így a felnövekvö nemzedékek egyre kevesebb értéket tudnak tovább adni.

Csak az emancipáció hatott a férfi részlegre is. Igazából nincs miért férfinak lenniük. Nincs meg a nökben már az az érték (tisztelet a kivételnek), amiért egy pasi akarjon küzdeni.

nettomazsola Creative Commons License 2014.05.20 0 0 11764

a szakallas fiut se szeretnem meztelenül latni.

söööt egy szep nöt se, egy akarkit sem.

meg teged sem!

 

egyszerüen zavar. azt hiszem nem vagyok prüd, de a meztelenkedes az 2 ( v esetleg több) ember maganügye, nem tartozik az utcara.

az is zavar, h a Heute-ban naponta van egy szep fiatal lany majd meztelen.

ez nekem sexistisch.

soha nem vagyam meg ra, h egy gyönyörü ferfinek a farkat is lassam plakaton ...

 

a szakall nekem semmivel nem több, mintha pl egy nagy tetovalas lenne az arcan. meghökkentö, furcsa, idegen, de semmivel nem negativabb.

nekem a tetovalas se tetszik, de mindenkinek a maganügye, semmi közöm hozza es eszembe nem jutna a tetovalasairol vkit megitelni.

fiamnak van olyan baratja aki mindenhol amit ruha fed tetovalt. nem tudtam, csak egy tetovalo megosztott vele fotokat a kesz müröl. mint egy festmeny. gyönyörü, de nekem egy testen bizarr. ennyi.

kisebbik fiamnak is van egy tetovalasa, jo nagy ... majdnem elajultam mikor meglattam, de istenem, ha neki ez kell a boldogsaghoz??

 

töled is kerem, h erre ne is valaszolj, mert akkor ugy erztem arra nekem is irnom kell es NEM akarok többet ebben a temaban. söt egy jo darabig ide egyaltalan nem ...

mashova se igazan. hetekig ki sem nyitom az indexet.

 

köszönöm

Előzmény: asx (11760)
nettomazsola Creative Commons License 2014.05.20 0 0 11763

utolso valasz, mert bunkosagnak tartom ha nem valaszolok, de nem szeretnek többet. engem hagyjatok ki ezutan legy szives! kösz

 

 

igen. nevezd öket melegnek. a buzi az gorombasag.
itt a schwul a teljesen elfogadott. azt hiszem legkevesbe sertö, magukat is igy hivjak.
Magyarorszagon a meleg.
Magyarorszagon a buzit kikerik maguknak, sertö, banto. senkinek nem faj "meleg"et mondani helyette.

Előzmény: Törölt nick (11755)
Egon_Krenz. Creative Commons License 2014.05.20 0 0 11762

Jellemző a meleg lobbira, hogy mindig azt figurázza ki, ami másoknak a legszentebb. Nyíltan bevallják, hogy provokálnak de ha valaki a fejükbe állít egy baltát fel vannak háborodva, holott a provokáció ebben az esetben a balta tulajdonosánál elérte a célját.

Előzmény: exxo (11748)
Egon_Krenz. Creative Commons License 2014.05.20 0 0 11761

Jellegzetesen buzi észjárás azt állítani, hogy, aki a melegekkel foglalkozik maga is meleg. Érdekes érvelés a homokosoknál, hogy amíg a buzi parádét meg ezt a szakállas genyót azért rendezik, hogy megismerjék őket. De, aki megismeri és nem tetszik, amit lát gyorsan ráfogják, hogy a saját homokosságát akarja vele leplezni.

Ugyanez van a homofób szóval is. Míg a buzi, ratyi és egyéb jelzőket kikérik magukat általánosító és sértő mivoltuk miatt ők nyugodtan homofóboznak.

Egyébként a toleranciád azért kíváncsi vagyok meddig tart voltaképpen. Mert sok ember, aki így nyilatkozik mint te, abban a pillanatban, hogy a gyereke körött elkezdene egy ilyen egerészni hirtelen feladják (nagyon helyesen) a toleranciájukat és foggal-körömmel harcolnak ez ellen.

Előzmény: Törölt nick (11744)
asx Creative Commons License 2014.05.19 0 0 11760

Ezt már nem tolerálod? Hogyhogy?

Szakállas nő az OK, de ha farka van az már nem OK? Nem kettős mérce ez véletlenül?

Előzmény: nettomazsola (11749)
Törölt nick Creative Commons License 2014.05.19 0 0 11759

Az sem az én bajom :-)

Előzmény: exxo (11758)
exxo Creative Commons License 2014.05.19 0 0 11758

Csak ha a jobbik, Mustafa vagy Ivan felháborodik egy ilyen plakáton és majd az ünnepélyen szétverik Évát&Ádámot, akkor meg van a baj.

Előzmény: exxo (11757)
exxo Creative Commons License 2014.05.19 0 0 11757

Ha-ha-ha, tipikus férfi!

Előzmény: Törölt nick (11750)
Törölt nick Creative Commons License 2014.05.19 0 0 11756

Ezernyi más dolog is csípheti az ember szemét, pl a sok hajléktalan, nyáron az iszonyatos kövér és izzadó emberek (ha még félmeztelenek is az csak hab a tortán), a régi autók fekete kipufogófüstje, a botrányosan öltözködő tinik, a hangoskodók, az utcán heverő szemét, stb.

Ez ilyen. Akit zavar az élet, az menjen remetének :-)

Előzmény: nettomazsola (11753)
Törölt nick Creative Commons License 2014.05.19 0 0 11755

Csak a különbség, hogy nekem semmi bajon Conchita Wursttal, meg a többi buzival sem ( melegnek is nevezhetnénk őket, meg homoszexuálisnak is, de a buzi a legkevesebb karakter és  a legelterjedtebb elnevezés). Nekem azzal van bajom, hogy az egész felhajtást ami körülötte van az generálja, hogy a sok (látens buzi),  vagy intoleráns ember vagy franc sem tudja hogyan nevezhetjük őket és miért teszik, állandóan ezen háborog és gyalázkodik.

 

Nekem van egy "meleg" jó barátom, hosszú évekig nem is tudtam róla hogy az. Nincs vele semmi bajon, gyakran összejárunk, bejárós a családunkban. bennem nincs egy fikarcnyi homofóbia sem. Semmi bajom velük.

Előzmény: nettomazsola (11751)
nettomazsola Creative Commons License 2014.05.19 0 0 11754

http://www.seitenblicke.at/top-stories/danke-conchita-wurst

 

minden szavaval egyetertek. en is igy erzem ...

 

"

Ich ertappte mich in den letzten Tagen oft dabei, von jenen Menschen, die andere einfach nicht so akzeptieren können, wie sie sind, und ihre Verbitterung, ihren Hass und ihre Aggression offen präsentieren, angesteckt zu werden. Nämlich selbst verbittert, hassererfüllt und aggressiv zu werden, weil ich die ausgeprägte Intoleranz dieser Menschen wiederum nicht akzeptieren kann und will.

 

Doch dann werfe ich ein Blick auf dieses "es". Auf Conchita Wurst.
Und ich sehe einen Menschen, der seit frühester Jugend diskriminiert wurde. Weil er schwul ist. Anders ist.
Einen Menschen, der als Kunstfigur schon lange vor seinem Triumph einen Song-Contest-Hype und eine Begeisterung erzeugt hat, wie ihn dieses Land noch nicht gesehen hat - und der trotzdem angefeindet, beschimpft, bedroht wird.

 

Der aber dennoch nie wurde wie seine Gegner.

 

Conchita Wurst beschimpft nie diejenigen, die sie beschimpfen. Wird auch dann, wenn das Mikrofon oder die Kamera abgedreht ist, nie aggressiv oder verbittert, wenn ihr Hass entgegenschlägt. Conchita Wurst lebt die Toleranz, die sie sich selbst so wünscht, intensiver als jede(r) andere und gibt ihren Kritikern die richtige Antwort auf der Bühne ...

 

DAS steckt an. Und zwar nicht nur mich.

 

Denn es war nicht nur überwältigend zu sehen, wie Europa "unsere" Conchita feierte, sondern auch, wie die Seitenblicke-Facebook-Community hinter Conchita Wurst steht. Im Gegensatz zu den paar gehässigen Postings gab es Hunderte positive Kommentare und Tausende "Likes" für unsere Song-Contest-Starterin. Dafür möchte ich mich bei Ihnen, liebe LeserInnen, einfach einmal bedanken.

 

Und natürlich auch bei Conchita Wurst, denn von ihr können wir alle noch lernen. Viel lernen.
Danke, Conchita!"

 

"Conchita Wurst beschimpft NIE diejenigen, die sie beschimpfen."  !  es ezert IS kalap le, en birnam...

 

ezzel en be is fejeztem, megint kiveszem a topikot a kedvencekböl, inkabb nem olvasom. betegallomanyban voltam, volt idöm, holnaptol van dolog. sok.

meggyözni ugysem fogok senkit.

 

 

nettomazsola Creative Commons License 2014.05.19 0 0 11753

nehez nem nezni, ( en probalom) elegge ki van plakatolva a belvaros ...

Előzmény: Törölt nick (11750)
nettomazsola Creative Commons License 2014.05.19 0 0 11752

sajnalom, h nem latjak, h ezzel többet artanak, mint hasznalnak;

 

"Keszler: Wir hoffen mit Plakat zu provozieren

Die Life Ball-Organisatoren scheinen ihr Ziel erreicht zu haben. Dass das Plakat provoziert, nimmt Ball-Veranstalter Gery Keszler gern in Kauf. „Wir hoffen es sogar“, sagte Keszler bei der Präsentation der Plakate Anfang der Woche. Das Motto des Plakats lautet „Ich bin Adam - Ich bin Eva - Ich bin ich“. Darauf ist das Transgender-Model Carmen Carrera nackt zu sehen - mehr dazu in Life Ball wirbt mit Transgender-Plakat.

„Wir sind sehr stolz, nach Pierre et Gilles im Vorjahr, einen weiteren international renommierten Fotografen für den Life Ball und seine Botschaft für Toleranz und Akzeptanz gewonnen zu haben. In ihrer Freiheit dient Kunst stets verschiedenen Aspekten: sie kann das Bekannte darstellen oder auch das Fremdartige; sie kann erfreuen gleichermaßen wie irritieren – beides hat seine Berechtigung und ist die Essenz von Kunst, um Themen zu vermitteln oder auch Diskussionen anzuregen“, heißt es aus dem Life Ball-Büro gegenüber wien.ORF.at. Die Organisatoren würden „nebst kritischen Stimmen auch sehr viele positive Rückmeldungen und unzählige Anfragen zum Ankauf des Posters“ erhalten.

Zudem habe die GEWISTA die Rechtmäßigkeit des Sujets „vorab überprüfen lassen. Die juristische Prüfung hat ergeben, dass keinerlei Gesetze durch das Plakat verletzt werden und auch kein Werbeverbot die Publikation beeinträchtigt“, heißt es aus dem Life Ball-Büro abschließend."

nettomazsola Creative Commons License 2014.05.19 0 0 11751

a buzizas mar homofob es szerintem te pont annyi " rugozol rajta" mint barki mas ... ha nem rugoznal akkor nem irtal volna ide a temaban mar Xszer mindig m a s o k a t vadolva homofobiaval. pedig te paradebeispiel vagy ra!

Előzmény: Törölt nick (11747)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!