Keresés

Részletes keresés

Tamass1981 Creative Commons License 2019.02.07 0 0 13287

Teremgarázs beállóhely eladó!

 

12/A, B épület alatt.

 

Ár: 5MFt

 

+36303179918

galambos.tamass@gmail.com

Zera Era Creative Commons License 2019.02.06 0 0 13286

Kiváltságos a helyzeted, ennek örülök, hogy valahol legalább dolgoznak az emberek és nem csak a pénzt nyelik be.

Na, akkor reménykedünk, hátha jobbra fordul a sorsunk!

Hidd el, nem égnek a lámpák, nem szórakozásból írjuk ki azt. Más-más fórumokon szintén ezt lehet olvasni.

A gondnoknak mindenben segítség kell, ez teljesen nyilvánvaló, hiszen még a hiba bejelentéseket is elfelejti megfelelően kezelni. A központi irodából nem véletlenül lett ide rendelve a közös képviselő, kb. 1,5 évvel ezelőtt. Nem fogják eltávolítani a gondnokot, tiszteletből, inkább kontroll alá helyezték. Mi már elektronikus úton jelentjük a hibát amúgy, leginkább azért, mert annak nyoma van és nem tud senki a másikra mutogatni. Gondnokot mi csak kerülgetjük, nem kell vele foglalkozni. Az éves mérőóra leolvasással is meggyűlt a baja szerencsétlennek. Azt is ellenőrzik, de azért mindenki nézze meg jól a számokat az fogyasztó mérőórákon.

 

Előzmény: Kondoroser Weg (13285)
Kondoroser Weg Creative Commons License 2019.02.06 0 1 13285

Nem tudom, melyik bolygón éltek.

 

Múltkor kiégett az ajtóm előtt az irányfélny. - Szóltam, de már meg volt rendelve az új lampion - Pár nap múlva jött az ember és kicserélte. Én nem tudom, hogy lehetne ez ennél jobb. 

 

És ez csak az irányfény, amitől eleve világos van. Emellett a kapcsolóra kötve annyi izzós lámpa van, hogy szinte műteni lehet, el sem tudom képzelni, hogy éghetne annyi ki, hogy hasra ess. 

A gondnoknak a komplexum méretéből adódóan sok más dolga is van - célszerű, ha van segítsége. 

 

Csak szóltam, hogy mifelénk így van és a víz se sárga. 

Előzmény: kondorosi_keselyű (13283)


IP4 Creative Commons License 2019.02.06 0 0 13284

Honnan az infó? 

Előzmény: demill (13280)
kondorosi_keselyű Creative Commons License 2019.02.05 0 2 13283

Fizetünk a semmiért. Egyébként meg más normális helyen a gondnoknak kutya kötelessége kicserélni a kiégett izzót. (benne van a szerződésében) Nem kell drága pénzért villanyszerelő karbantartót fizetni aki csak pénzt viszi és nem csinál semmit. Hasznosabb és értelmesebb dolgokra is el lehet költeni ezt az összeget. Aki meg önként támogatni akarja a villanyszerelő karbantartót, az adhat nekem is ha sok pénze van.

Előzmény: Zera Era (13281)
TM1 Creative Commons License 2019.02.05 0 0 13282

Sziasztok!

 

Motoros parkolót bérelnék (hosszú távra) bármelyik teremgarázsban, a lakónegyed területén.

 

Amennyiben Neked van kiadó, kérlek, hogy keress meg a következő telefonszámon: +3670/433-3956

 

Köszönöm,

Tóth Márton

Zera Era Creative Commons License 2019.02.04 0 0 13281

Az lehet, hogy annyit vág zsebre, de a munkát el sem végzi! Lassan már szinte minden emeleten félhomály van felénk, de van olyan folyosó, ahol totál sötét. 

 

Előzmény: demill (13280)
demill Creative Commons License 2019.02.04 0 0 13280

4000 -ért cserél egy égőt.

Előzmény: IP4 (13279)
IP4 Creative Commons License 2019.02.03 0 0 13279

Ez erdekelne. A story. 1 izzo csere 50Ft/db 2 csere mar 60/db, esetleg 5 mar 1000/db?

vagy hol a mennyisegi novekedes? Es hogy egetik ki? Mar aki kiegeti? Mint Yoda? A kezevel rakuld egy villamot? Vagy hajnalban, amikor mindenki alszik, kapcsolgatja fel/le, mig ki nem eg? Okosits mar fel? 

Előzmény: demill (13277)
I. ütem Creative Commons License 2019.02.02 0 0 13278

168-178 b lph. 3.63 zsíros hajú igénytelenség már megint dobál kifelé a lakásból dolgokat a teraszra, így este 10-kor.

Kizárólag akkor hagyja abba, amikor leordítják. Jól felpörgeti magát, amivel nincs semmi gond, csak a lakótársait hagyja már békén, különben csúnya vége lesz a történetnek :(

 

demill Creative Commons License 2019.02.02 -1 0 13277

Jó pénz a villanyszerelő karbantartónak az izzócsere. Minél sűrűbben égnek ki, annál nagyobbat lehet kaszálni.

Előzmény: Virág Viri (13275)
kondorosi_keselyű Creative Commons License 2019.02.02 -1 0 13276

Egyetlen egy lehetőség van. Leváltani a közös képviseletet. 

De ehhez összefogás kell. Volt már rá példa, hogy úgy elzavarták a szelei serfőző közös képviseletet, hogy még a környékre se mertek visszajönni.

Virág Viri Creative Commons License 2019.02.02 0 0 13275

Több tároló feltöréséről tudok. Régebben voltak a “jelölések“, de nem a lakás ajtókon. Ami tény és való, hogy elég sűrűn égnek ki az emeleteken az izzók mostanában, és általában egyszerre. Lábtörlők tűnnek el, másról nincs infóm.

Előzmény: Kondorosi Lakó (13271)
IP4 Creative Commons License 2019.02.02 0 1 13274

Nezz inkabb NatGeo-t a sok krimi helyett! Miert tondolod, hogy nincs egy kockas fuzete, ha be akar jelolni vmit? Vagy a gyengebbek kedveert esetleg ki irhatna, ha mar ugy is tudod, mit jelent a karc. 

Előzmény: Kondorosi Lakó (13271)
Zera Era Creative Commons License 2019.02.01 0 0 13273

Takarítókkal találkoztam még január elején, úgy dohányoztak, hogy nem lehetett tőlük a kapun ki és bemenni, csak amikor rájuk lett szólva, hogy álljanak már arrébb.

Egyáltalan van közös képviselet? Számlaszámuk létezik, azzal nincsen semmi gond, hogy húzzák le a lakókat. 

Takarítás nincs, kertészek szintén nincsenek, amikor munka lenne, törik fel a tárolókat, sötétülnek el a folyosókon a lámpák,  hiába jelenti be a lakó, marad a kiégett izzó továbbra is, fűtésrendszernek a hibáját valahol egy éve nem sikerült még kijavítani, bármit bejelentünk vágják a pofákat hozzá, és fel vannak háborodva, hogy szóvá van téve a folyamatosan elmaradt munka.

Mégis ezek az emberek, mit képzelnek magukról? A gondnokot sehol mashol nem látni, csak a kukák tetején ugrálva. Közös képviselő bevágja magát a székbe, amikor megérkezik ( már amikor itt van ) folyamatosan nézi az óráját, hogy mikor tápászkodhat fel és léphet meg. Addig sóhajtozik vagy 100-at, hogy mekkora a teher rajta. Hát rajtunk sem kevesebb, hogy ezek az emberek vannak itt!

 

Előzmény: kondorosi_keselyű (13272)
kondorosi_keselyű Creative Commons License 2019.02.01 -1 0 13272

Van még takarítás a lakóparkban?

Mert ha igen, azt jól titkolják. Esetleg a közös képviselet a körmükre nézhetne, de én ezektől már nem várok el semmit.

A biztonsági szolgálat embereit meg honnan kukázták ki? Olyat csulázott a földre zsebredugott kézzel két számmal nagyobb fényvisszaverő mellényben az egyik előttem, hogy majdnem elcsúsztam a takonyban.

Kondorosi Lakó Creative Commons License 2019.01.31 0 0 13271

Valaki tudna információval szolgálni betöréssel, vagy annak esetleges kísérletével kapcsolatosan a lakóparkban?

Lakás bejárati ajtó felső zárjának karcolása, azzal jelölve, hogy melyik ingatlan van kiszemelve stb.

 

TV előfizetés Creative Commons License 2019.01.31 0 0 13270

"A közlekedés kitűnő. Busszal vagy villamossal 3 perc alatt a 11. kerület központjába lehet érni."

A Fonyód utca vagy a Kalotaszeg utca a 11. kerület központja?

Előzmény: the crow (13261)
cimbóka Creative Commons License 2019.01.30 0 0 13269

Helyesbítek. Nem 250 ezer, hanem több, mint 500ezer havonta az" őrzés".  De remélem, már nem sokáig dobáljuk ki rá a pénzt!!

Előzmény: onlame (13268)
onlame Creative Commons License 2019.01.29 0 0 13268

Szerintem nem nagyon lehet ilyet ütemenként megállapítani. Sok múlik a lakáson is. Meg a szomszédokon. Az egyik társasházban (talán a 12/A) sikerült megszabadulni a biztonsági szolgálattól, ami költség, viszont kevés előnyét látta eddig a lakópark. Pl. az egyik ütem alatt feltörtek nemrég néhány tárolót, hiába fizet havi 250 ezer forint körül az őrzésért a társasház. 

I. ütemben illetve a 10/B-ben gyakran panaszkodnak, hogy sárga a víz. Ez nem tudom, hogy megoldódott-e már. 

 

Általában elmondható, hogy a hangszigetelés nem éppen tökéletes, vagyis minél kevesebb szomszédod van, annál jobb. Illetve az se hátrány, ha nem az egyik "U" betűben laksz, vagyis nem két épületszárny közötti belső udvarra néz a lakásod, mert ott ha valaki nyitott ablaknál néz tévét hangosan, vagy hallgat zenét, akkor azt mindenki más is hallgatja... Otthonról dolgozni állandóan ne akarj ilyen freelancerként... 

 

Nekem egy falszomszédom van, az is konyhafal szomszéd, és a nagy belsőudvarra nézek, illetve elég magasan vagyok, úgyhogy zajokra egyáltalán nincs okom panaszkodni. :) Cserébe északi fekvésű a lakás, ami engem mondjuk nem zavar, mert így légkondira se kell költenem nyáron, viszont nem az a "napfényes" lakás. 

 

Az újabb ütemekben leginkább nyúlketrecek vannak (garzonok), illetve másfél szobások meg néhány nagyobb lakás. Az I. ütemben vannak szerintem nagyobb másfél szobásak is, meg olyanok is, ahova a másfél szoba mellé még egy pici félszobát besuvasztottak, de ez kisgyerekeseknek okés lehet.

 

Egy-két ütemben van Digi, meg épül ki a Telekom. A töbiben csak Amtel van, ami drágán ad neked lassú netet. Mondjuk nekem a legnagyobb csomagjuk van, és megy vele a Netflix meg az HBO Go, gond nélkül. Meg az nCore TV. :)

 

Néhány ütemben a lakásoknak van folyosóra néző ablaka is. Ezt az eladók előnyként szokták kiemelni, de én úgy láttam, hogy többnyire lehúzva tartja mindenki a redőnyt ott, akinek ilyen van, mert senki nem vágyik rá, hogy a folyosóról bebambuljanak a szájába... 

 

Illetve általában elmondható, hogy a földszinti lakásokkal óvatosan, mert nem tudhatod, kik laknak feletted. Sajnos vannak olyan türhő senkiháziak, akik simán ledobálják a csikkeket, vagy egyebeket. Viharos napokon meg sokmindent találsz a kertedben. Karácsony után meg van aki csak kidobja a karácsonyfáját az udvarodba, majd bemegy, és onnan viszi el. De persze a tűlevél halom az udvarodon marad.

 

Persze ezek ilyen extrém esetek, de amikor az ember hosszútávra tervez, akkor kockázatot akar minimalizálni, hogy minél kevesebb frusztráció érje. Ehhez nekem ezek a szempontok voltak fontosak.

Előzmény: Vas Bonifác (13266)
ildifl Creative Commons License 2019.01.28 0 1 13267

Kedves Favi,

 

Érdekelne a lakás - milyen elérhetôségen tudnánk egyeztetni? 

 

Köszönöm,

Ildi

ildigirl@hotmail.com

20/403-4236

Előzmény: Favi87_a3 (13244)
Vas Bonifác Creative Commons License 2019.01.28 0 0 13266

Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat! Esetleg röviden tudtok írni valamit az egyes ütemekről? Jó/rossz, előnyök/hátrányok stb.

cimbóka Creative Commons License 2019.01.28 0 0 13265

8-9 Kondorosi 8.B

10-11 Kondorosi 8.A

Előzmény: dombinori (13264)
dombinori Creative Commons License 2019.01.28 0 0 13264

és így tovább....

 

(VI)   -    (VII)

 

(IV)   -    (V)

 

(II)    -   (III)

 

(         I       ) Fehérvári út

Előzmény: Vas Bonifác (13262)
Betty.Ford Creative Commons License 2019.01.27 -1 0 13263

Sztem a Fehervari ut feloli (168-178) az 1. utem, a kondorosi feloli reszek pedig a 2.es 3.utem🙄

Előzmény: Vas Bonifác (13262)
Vas Bonifác Creative Commons License 2019.01.27 0 0 13262

Sziasztok!

 

Nem találom sehol az interneten, hogy melyik épület melyik ütemhez tartozik. Tudna valaki ebben segíteni?

the crow Creative Commons License 2019.01.27 0 0 13261

Kondorosi Lakópark- Albertfalva kiadó lakás.

Első emeleti 30nm-es egyszobás (+hálófülkés), +fürdőszoba +amerikai konyhás lakás kiadó a XI. kerületben Kondorosi lakóparkban.

A lakás félig bútorozott, gépesített (mosógép, hűtőgép, tűzhely), kertre néző, ideális egyedülállóknak.

Azonnal költözhető, kizárólag nemdohányzóknak.

(2 hónap kaució szükséges)

A lakás és a környék bár központi helyen van de csendes.

A közlekedés kitűnő. Busszal vagy villamossal 3 perc alatt a 11. kerület központjába lehet érni.

Parkolás ingyenesen lehetséges az utcában

Érdeklődés esetén további infót és képeket küldök.

sirakuza@freemail.hu

nagypetyaa Creative Commons License 2019.01.23 0 0 13260

Érdekelne a teremgarázs hely, ha meg van még, kérem keressen e-mailben: nagypeter9552@gmail.com vagy telefonon: 06-30/735-6251

Köszönöm!

Előzmény: newcastpit (13228)
IP4 Creative Commons License 2019.01.23 0 0 13259

10/B-ben kapott már valaki Digi árajánlatot? 

Tímea Balázs Creative Commons License 2019.01.23 0 0 13258

Üdvözletem! Mélygarázsban szeretnék helyet bérelni hosszú távra. 10/A épületbe költözöm vasárnap, szeretnék garázst bérelni. Kérem akinek van kiadó garázsa jelezze felém: timea.balazs81@gmail.com Köszönöm

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!