Keresés

Részletes keresés

zeuszka Creative Commons License 2006.07.03 0 0 2195
Hát a francia csapat a szabályt erősítő kivétel :DDD
Előzmény: Turbó Fix Banán PC (2193)
pz_new Creative Commons License 2006.07.03 0 0 2194

Kulcsprobléma volt, hogy hagytuk Zidane-t szervezni, ahogy a spanyolok is. A franciák szerintem döntősök lesznek, de a németek ellen Zizou nem huzogat majd, az biztos...

Turbó Fix Banán PC Creative Commons License 2006.07.03 0 0 2193

sztem is kibaszott jol jatszottak a franciak.

 

nem szeretem oket de ami teny az teny.

 

hey zeuszka, mivan ez elmeleteddel h a negerek napja lealdozott?

 

persze igaz h a francia negerek csak brazil negereket vertek ki, nem rendes feherembereket.:)

Előzmény: zeuszka (2191)
gsn Creative Commons License 2006.07.02 0 0 2192
Köszönöm, de azért szívesen elcserélném - ahogy szerintem mindenki - azért, hogy a brazilok többet értek volna el ezen a vb-n... :-(:-)
Előzmény: Törölt nick (2187)
zeuszka Creative Commons License 2006.07.02 0 0 2191

A ket kedvenc csapatom naggya tette a franciakat,akik nem jatszottak jol,sot...de mind a spnaoyloknal es mind a braziloknal jobbak voltak,mind2szer egy pontrugas dontott.

 

Már ne haragudj, de ha a franciák tegnap nem játszottak jól, akkor a braziljaid utoljára kb. 1982-ben mutattak valamit. Hibátlan foci volt, iskolajáték, nyugodtan be lehet ismerni (és a spanyolok ellen se voltak rosszak, sőt).

Előzmény: CaRl_OS (2186)
el Papi Creative Commons License 2006.07.02 0 0 2190

ne tunjon fel, hogy tegnap megint vegig ketcsatarral jatszottak a brazilok (ezzel ki is kapcsoltak Ronaldinhot). Nem szeretek karogni, de ha ugy jonnenek be egyeb joslataim, mint ez, akkor lottoznek. Parreira megint szelsok nelkul jatszott, meg is lett az eredmenye, ezen a francia valogatotton majdnemhogy lehetetlen kozepen atmenni, raadasul amig Svajc, Togo meg Del-Korea bezarkozott hatul, es ellenuk, nehez volt barmit is tenni, hisz Henry nem a fejjatekarol hires elsosorban, semmi terulete nem volt, addig a spanyolok es a brazilok ellen, nem ok voltak a favoritok, es mindket csapat feltolt vedelemmel rendelkezett (foleg a spanyolok), es vegig tudtak kontrara jatszani, erezni lehetett, hogy barmikor eljohet az a pillanat amikor Henry vagy vmelyik szelsonek sikerul kilepnie, es nekik nem olyan a helyzetkihasznalasuk mint Ghananak, vagy a horvatoknak.

Ez a cuadrado magico europaban tobbszorosen megbukott, itt nem mukodik.

/Scolarinal sem voltak kifejezett szelsok, hanem a hetvedek jottek fel, de nala harom kozepso vedo volt, igy vissza tudtak zarni, elottuk a ket szuro es vegul a tripla R, Rivaldo, Rondaldinho, Ronaldo, utobbi centerposzton, a masik ketto kotetlenul.

A brazilok a sajat jatekukat fojtottak meg, ez eleg nagy ongol volt Parreira reszerol, plane, hogy ezt szinte meg lehetett josolni, hogy a franciak ellen, az eddigi teljesitmeny keves lesz, vagyis szinte tudni lehetett elore.

Előzmény: bigacsiga2003 (2147)
GDávid Creative Commons License 2006.07.02 0 0 2189

szép napja lehetett tegnap a mazo meg hasonló fajtáknak. ennyi örömük legyen.

 

a kiesés okait már leírtátok, sok újat nem lehet hozzátenni. meg kell fiatalítani a válogatottat. van anyag bőven, 4 évük lesz, hogy beérjenek. Cafunak mennie kell, Ronaldónak is szvsz, mert most fontosabb, hogy a fiatalok beépüljenek. nagy kár, hogy Cafu volt a csk, mert ezért vol biztos kezdő. nem merte kivenni, és betenni Cicinhót, mert tuti, hogy látta, hogy jobb lenne.

RC a legnagyobb kedvencem, de nehéz lesz őt pótolni. 4 év múlva meg már úgyse fog játszani, nem tudom ki tudná őt tökéletesen(bár őt úgy nem lehet) pótolni.

 

a tegnapi meccs meg tényleg sajnos az edzőn ment el. amikor látta, hogy nagy a gond, akkor sem mert időben változtatni.

horst_fuchs Creative Commons License 2006.07.02 0 0 2188

"de szanalmas tartom,h a franciak akar dontot is jatszhatnak"

 

hát akkor az mennyire szánalmas lett volna, ha az ellen a szánalmas francia válogatott brazília játszotta volna a döntőt... :))))

 

nem figylesz oda, ha a győztest szidod, azzal a vesztest(magadat) is degradálod.

De végülis a te dolgod...

Előzmény: CaRl_OS (2186)
Törölt nick Creative Commons License 2006.07.02 0 0 2187

 

 

 

TIPPVERSENY (idő előtti) VÉGEREDMÉNYE:

 

  1. gsn                        17 pont
  2. Dorado                        16
  3. The Evil                        15
  4. bigacsiga2003             14
  5. jokedvu                       13
  6. pimpa51                      11
  7. gerrardo                      10
    henry15                       10
  8. Cocu                              9
    Steffi21                          9
  9. CaRl_OS                        8
  10. dodo29                         5
  11. serpentin                      4
  12. El Chino                        2
    maZo                            2
    perempe                       2

Sajnálom, hogy ilyen gyorsan véget ért ez a verseny is.

Köszönöm mindenkinek a játékot, egy pici gratula gsn-nek is!

R.I.P. Brasileira Seleçao!

:-(

 

Minden jót!

 

Előzmény: Törölt nick (2130)
CaRl_OS Creative Commons License 2006.07.02 0 0 2186

Megerdemeltuk,foleg azert mert semmi kudzeni akaras nem volt bennuk,egyszeruen nem ertettem,h miert nem futnak egy kicsit.Egy kivetel van azh Robinho,o baze vegig kuzd hajt fut,lehet ha  befejezeseknel nem volt szerencseje,de o mindent megtett,ezzel a buzi sztarmentalitassal van a gond.Ronaldinho katasztrofalisan focizik fel eve,az oszi szezonjabol el.Ronaldoval nincs baj,nem voltak tarsai igy ennyit tud.Adriano cserekent jo volt,de kezdokent neki se ment a jatek.Cicinho padoztatasa is egyertelmu bakloves,valamint 2 vkp kellett volna erre a meccsre.Siman atjottek rajtunk kozepen.Az egycsataros jatek meg valoban hulyeseg volt.

Na,de a masik fo gond,h ugyanazt a hibat kovettek el a brazilok is mint a spanyolok.Kozepen nem tudtak atmenni,szelen meg semmit nem probalkoztak,ezert lett volna jo Cicinho ill. R.Carlos,es emiatt kellett volna 2 szuro,h nyugodtan segithessek a tamadasokat.A ket kedvenc csapatom naggya tette a franciakat,akik nem jatszottak jol,sot...de mind a spnaoyloknal es mind a braziloknal jobbak voltak,mind2szer egy pontrugas dontott.

A masik,h a ket del-amerikai csapat is ugyanugy kapott ki,ellazsaltak a meccset es nem azt csinaltak amit tudnak.Pokolian hianyzott,h felporgesse a jatekot,erre egyedul Robinho volt kepes,de egyebkent eleg lettt volna ha 2-3 kozeppalyas nekiall orult iramban jatsszani.

Zidane nagyot jatszott,hihetetlen motivalt volt meg mindig,nagyot kuzdott.Ot nagyon szeretem,de szanalmas tartom,h a franciak akar dontot is jatszhatnak,ez jellemzi a VB-t,h 0 foci.

Lebenstod Creative Commons License 2006.07.02 0 0 2185
Tiszteletet a veszteseknek. Emberi minimum.
sgabcsi Creative Commons License 2006.07.02 0 0 2184

Egyébként valóban szorítottam ezeknek a csapatoknak egy kicsit is ahol, Barcás játszott, de leginkább azért, hogy a fiaink hogyan játszanak.

Ami pedig különösen nem tetszett az az, hogy bejársz egy olyan topicba akiknek a csapatát utálod, és itt fröcsögsz folyamatosan. Ez az ami nem tetszik főleg.

 

Én sem szívlelem többek között a franciákat, angolokat de nem is járok a topicjukba fröcsögni.

Nem biztos hogy pl az angolok szurkolóknak jól esett a kiesés, gondolom az sem esen jól ha oda irogatnék, na milyen érzés szar ugye?!

Előzmény: maZo (2173)
horst_fuchs Creative Commons License 2006.07.02 0 0 2183
egyébként én mérhetetlenül nemkedvelem ezt az orángutáninhot, DE azért nem kell szidni, két-három centi és kapufa... és ha én dönthettem volna, akkor(persze én lőttem volna, de más kérdés) én is őt ajánlottam volna...
Előzmény: Stormy_18 (2179)
sgabcsi Creative Commons License 2006.07.02 0 0 2182
Tökéletesen igazat adok most ebben Neked. ja Te Madridos vagy:)
Előzmény: bigacsiga2003 (2176)
brasil82 Creative Commons License 2006.07.02 0 0 2181
Ebben igazad van, Lehmann, sőt Kahn is 1969-esek!
bigacsiga2003 Creative Commons License 2006.07.02 0 0 2180
hát pedig én pont RC-vel lovettem volna. mind1, soha nem tudjuk meg.
Előzmény: Stormy_18 (2179)
Stormy_18 Creative Commons License 2006.07.02 0 0 2179

"Ronaldinho meg menjen vissza bohockodni a barcaba, az utolso szabadrugast megis miert ő lotte el??? Azert mert a barcaban egy évben ellő 121 ugyanilyen szabadrugast, amiből egyet belő??? Elképesztő. "

 

Talán mert akkor mát nem volt a pályán sem Kaká, sem Juninho, akik még szóba jöhettek volna. Majd valószinü h az a Roberto Carlos fogja rúgni, aki garantált h bele bombázza a sorfalba.

 

Előzmény: bigacsiga2003 (2163)
horst_fuchs Creative Commons License 2006.07.02 0 0 2178

ok, de te Norvégiáról beszéltél...

az 2006...

 

amúgy Lehmann is asszem 69-es, tehát 37 éves(bár lehet, hogy rosszul tudom...)

Előzmény: brasil82 (2175)
horst_fuchs Creative Commons License 2006.07.02 0 0 2177
persze Podolski és Agüero(hogy neked is legyen valami jó) mellett...
Előzmény: Saviola7 (2174)
bigacsiga2003 Creative Commons License 2006.07.02 0 0 2176

nem azzal van a baj, nem kell a brazilokat szeretni mint csapatot, sőt. csak elég furcsa amilyen vidéki tahó paraszt stilusban irdogaltal a brazil focistakrol, mikozben a kedvenc csapatod istene egy brazil.

 

remelem erted a kulonbseget a "nem drukkolok nekik" és a "taho paraszt mód fikázom" között, ha nem szólj, leírom mégegyszer.

Előzmény: maZo (2173)
brasil82 Creative Commons License 2006.07.02 0 0 2175
Kerlont kifelejtettem, valóban most úgy néz ki, ő lehet a jövő csillaga!

Horst fuchsnak: 2010-ben Dida 37, Zé Roberto 36 éves lesz! Láttuk mire ment Cafú is 36 évesen
Saviola7 Creative Commons License 2006.07.02 0 0 2174
nem rossz a kezdőd. de azért az se jó, ha szinte csak 20 évesekböl áll a csapat. de ha már feltétlen öket akarjuk, akkor Kerlont nem szabad kihagyni. 2010 legnagyobb sztárja lesz!
Előzmény: brasil82 (2171)
maZo Creative Commons License 2006.07.02 0 0 2173

Miről beszélsz?

Ne keverd a szezont a fazonnal! Abból hogy a Barcának szorítok, miért kéne következnie, hogy a braziloknak is.

Ronaldinho pedig tegnap annak a brazil válogatottnak volt egy tagja, amelyiknek a kieséséért drukkoltam az egész vébén.

Majd ha augusztusban felhúzza magára a Barca mezt, újra szeretni fogom.

 

(egyébként ezen analógia alapján akkor gondolom a brazilok mellett a spanyoloknak, hollandoknak, mexiconak, argentínoknak, franciáknak, svédeknek, stb.. is drukkoltál. Érdekes lehetett..)

Előzmény: sgabcsi (2158)
horst_fuchs Creative Commons License 2006.07.02 0 0 2172

én azért hagynám Didát, ő jól játszott.

meg Zé is(de vele kapcsolatban elfogult vagyok)

Előzmény: brasil82 (2171)
brasil82 Creative Commons License 2006.07.02 0 0 2171
A tegnapi meccsről nem sok mindent lehet magyarázni: TELJESEN MEGÉRDEMELT A FRANCIÁK GYŐZELME!! Egy álommal biztos, hogy szegényebbek lettünk. Tavaly novemberben egy cimborámnak azt mondtam, hogy a brazil címvédés 70%-ban Kaká és Ronaldinho teljesítményén fog múlni! Sajnos igazam lett!
A jövőről: kell egy fiatal kapitány - mondjuk a 94-es gárdából valaki, akinek megfelelő intelligenciája is van/volt a játékhoz, pl.: Jorginho, Ricardo Gomes, vagy a jelenleg az U-20-as edző, Branco, de én el tudnám képzelni Leonardot és Dungát is, bár tudom, hogy ők nem edzősködnek!
Elképesztő fiatalítást kell végrehajtani, amit már ősszel el kell kezdeni, nem szabad várni egy pillanatot sem, a cél 2010, még ha addig nem is lesznek azonnal eredmények. Ha 2010-et nézzük a célnak, akkor el kell köszönni Didától, Cafútól, Roberto Carlostól, Juantól, Émersontól, Gilberto Silvatól, Juninhotól és Ronaldotól. Lúcio 32 éves lesz akkor, elvileg maradhat, tegnap szerintem a legjobb volt.
Állítólag augusztusban játszunk Norvégia ellen, egy ilyen összetételű gárdát szeretnék látni a pályán:
Júlio César - Cicinho, Lúcio, Luisao, Adriano - Daniel Alves, Fabio Rochemback, Kaká, Ronaldinho - Adriano, Robinho

Cserék: Gomes, Raffinha, Naldo, Dudu Céarense, Daniel Carvalho, Fred, Nílmar, Ánderson (FC Porto) + egy pár fiatal, otthon játsztó tehetség, akiket még nem igazán ismerünk.
Szöv.kap.: Branco

VIVA BRASIL!!!

Ui.: mi voltunk a legesélyesebbek, de messze nem mi voltunk a legjobbak - NEM ÉRDEMELTÜNK ARANYAT!!
horst_fuchs Creative Commons License 2006.07.02 0 0 2170
ez még mérsékelt volt, ahhoz képest, amekkorát örültem tegnap este :))
Előzmény: Lebenstod (2169)
Lebenstod Creative Commons License 2006.07.02 0 0 2169
Mérsékletet, fiam.
Előzmény: horst_fuchs (2168)
horst_fuchs Creative Commons License 2006.07.02 0 0 2168

hihihi. kiesett a kamu bonito...

Kesereghet a sok divatbrazil-drukker... HAHAHAHA

(tisztelet a kivételnek...)

perempe Creative Commons License 2006.07.02 0 0 2167
Off:
A friss, hiteles VB-interjúkat hol találhatok a neten?
bigacsiga2003 Creative Commons License 2006.07.02 0 0 2166
ja hat igen a kapott golunk egeszen kabaré volt. Végulis Henryre nem kell senkinek figyelni, 5 méterre ne legyen tőle senki...
Előzmény: a szurkoló (2164)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!