Debrecen már egy héttel előtte kiesett szóval azért csak nem ugyan az. Szerinted Szabó Edinának ha nem lenne ennyire a tűz közelében meddig lenne még maradása?

Közben Afentaler Sára a keretben van az Eto ellen.

Előzmény: RnD (1256)
Trombozis2 Creative Commons License 2020.02.15 0 1 1260

Az MTK egy nagyon masszív csapattá ért tavaszra. Ezt megmutatták korábban a Fradi és az ETO ellen is. Az Érd meg magához képest is gödörben, ne feledjük, hogy egy elég gyenge Bistrita verte ki őket az EHF kupából Érden. Azzal, h a Vác megverte a Debrecent az Érdnek nagyon meleg lehet a pite a bajnokság végére. Kb. bárhol végezhetnek a 4-6 hely közül a magyar bajnokságban. És elnézve a formájukat, nem nekik áll a zászló sem a Debrecennel sem pedig a Váccal szemben..

Előzmény: codi1993 (1255)
hatosfalat Creative Commons License 2020.02.15 0 1 1259

Érd csúnyán kiesett az ehf kupából, kiesett hamar az MK-ból és lehet sok éve a leggyengébb eredményét fogja elérni a bajnokságban is. Most azért kiderül, hogy Szabó Edina nagy túlélő vagy mindent túlél. Ha ő marad az edző, akkor az nyugdíjig szóló megbízatás.

Süni2 Creative Commons License 2020.02.15 -1 0 1258

Az MTK-n betegség söpört végig a múlt héten, hogy kikaptak a Csabától?

Csuloktata Creative Commons License 2020.02.15 0 3 1257

Hámori. Lelkes, de középszerű játékos.

Előzmény: RnD (1253)
RnD Creative Commons License 2020.02.15 -2 4 1256

Ez ugyanaz mint Debrecenben. A szombati kudarc után nem könnyű a visszatérés. Padlón van a csapat szerintem, még az EHF-kupából kiesés miatt.

codi1993 Creative Commons License 2020.02.15 0 1 1255

Érden csak nem edzőbuktatás folyik? Időszerű lenne már.  21.  perc 17-11 az Mtk-nak.

G-T15 Creative Commons License 2020.02.15 -1 0 1254

Szerintem Despotovic Ica hibái döntően segítette a váci győzelmet. Nekem úgy tűnik többet hibázott, mint azt az MKSZ-es statisztikája mutatja. Alapvetően az volt a vereségük oka, hogy ő és Kovács vállalkozott csak. A többiek Borgyos kivételével a pályán voltak.

RnD Creative Commons License 2020.02.15 -2 2 1251

Lehet, de nem baloldalról, a legtöbbet középről lőtte.

sasaMCML Creative Commons License 2020.02.15 0 0 1250

Mondjuk ebbe igazatok van, de Despotovic is hintett nyolcat, pedig ő nem is lőtt hétméterest.

Előzmény: RnD (1249)
RnD Creative Commons License 2020.02.15 -2 3 1249

Koni jobbkettőben védekezett, Despotovic-on. Kovács Anna góljai nem rajta múltak.

Előzmény: sasaMCML (1246)
G-T15 Creative Commons License 2020.02.15 -2 0 1248

Hámorinak mi köze Kovács góljaihoz?! Nem ő védekezett vele szemben.

G-T15 Creative Commons License 2020.02.15 -2 1 1247

Főleg úgy, hogy a lövésnél a 6-oson belül állt és a mellette lévő játékos lökte meg igazából Kácsor Grétát, mert ez a neve az utolsó gólt elérőnek.

Előzmény: RnD (1244)
sasaMCML Creative Commons License 2020.02.15 -1 1 1246

"Az ő góljait többnyire a bírók szállították  tálcán."

Na meg Hámori. Szerintem az ötvenedik perc táján valaki szólt neki hogy kékbe játszanak.

Előzmény: ZLajos (1241)
RnD Creative Commons License 2020.02.15 -2 3 1245

'Épp azért írtam hogy hiába játszol 4-50 percig jól ha a végét elbukod.'

Írtad, de hol mondtam én ennek az ellenkezőjét? Nem ez volt itt a téma.

Előzmény: codi1993 (1240)
RnD Creative Commons License 2020.02.15 -3 4 1244

A játékvezetés annyira elfogult azért nem lehetett, mert például Tóvizit nem mindenki állította volna ki két perccel a vége előtt azért a faultért amiért itt kiállították.

Előzmény: Gojira (1242)
RnD Creative Commons License 2020.02.15 -4 6 1243

?

Amit írtam az közismert kézisek között, semmi új vagy meglepő nincs benne.

Előzmény: Tonio 2.0 (1239)
Gojira Creative Commons License 2020.02.15 -1 2 1242

"Nagy bravúrt vitt véghez ma a Vác: legyőzte a hazai csapat által támogatott bírópárost!"

Ezzel teljesen egyetértek, rég láttam ilyen elfogult "bíráskodást".

ZLajos Creative Commons License 2020.02.15 -1 3 1241

Kácsor, Lakatos válogatott formában, de rajtuk kívül még volt több jó teljesítmény is a vendégeknél. A hazaiaknál Deszpotovics igyekezett felzárkóztatni a csapatot. Kovácsról nem beszélek, az ő góljait többnyire a bírók szállították tálcán.

codi1993 Creative Commons License 2020.02.15 -1 0 1240

Siófok és az őszi Loki közt két  meccsen nem hogy 15 gól nem lenne ha nem lehet 5 sem.

Épp azért írtam hogy hiába játszol 4-50 percig jól ha a végét elbukod. Debrecennel ez történt kétszer is. Valószínű ha van Vámos és Despotovic továbbjutnak a csoportból.  Jövőre kellő rutinnal 1-2 érkezővel még több esélyük lesz.

Előzmény: RnD (1237)
Tonio 2.0 Creative Commons License 2020.02.15 0 6 1239

Ne égesd magad.

Előzmény: RnD (1238)
RnD Creative Commons License 2020.02.15 -7 7 1238

Bárhol játszott Misi, támadásbefejezésben valamennyi csapatában sokkal jobb volt mint támadások szervezésében. (Ezt várta el tőle Róth Kálmán is egyébként.) Misi technikája nem elég jó ahhoz h elit szinten irányítson, bár ezt is megoldja azért. De igazi irányítónak nem mondanám.

Előzmény: G-T15 (1236)
RnD Creative Commons License 2020.02.15 -3 5 1237

Van olyan h jól játszik egy csapat, de mégsem tud nyerni. A győzelem több mindentől függ, pláne ha egy-kétgólos különbség van csak az ellenfelek között. És itt egyébként is arról volt szó h lendületes-e a Loki, vagy már az első EHF-meccset követően elveszítette a lendületét, ez nem ugyanaz.

A Siófok meg kit érdekel...? Játékerőben jobb a kerete mint a Lokinak, ezért különben is elvárás hogy túljusson ezen a török csapaton.

Előzmény: codi1993 (1225)
G-T15 Creative Commons License 2020.02.15 0 5 1236

Én nem tudom mit néztél kézilabda helyett, de én csak középen láttam játszani Misikét már az ETO ifiben is! Az, hogy kitették szélre vagy időlegesen más posztra, szerintem előfordul bármelyik játékossal. T.G. egyébként általában lövőt játszott R.K.-nál szintén az ETO fiataljai között.  A védekezésük között pedig akkora különbség van, mint az utca támaszkodós italozó és a belvárosi szállodák kávézója között.

Ezek tények és nem szimpátia dolga.

Előzmény: RnD (1223)
nicko Creative Commons License 2020.02.15 -4 0 1235

Grat a Vacnak!

Tippmix gyanus eredmeny :D

schanc Creative Commons License 2020.02.15 -1 1 1234

Nagyot küzdött a Vác, a Debrecennek meg 5-5 percnyi jó játék nem volt elég ahhoz, hogy megnyerjék a meccset.

Különösen tetszett, hogy a második félidőben milyen okosan támadott a Vác. Nagyon jó meglátásokkal játszották át a debreceni védelmet, akárhogyan is próbálkoztak.