Keresés

Részletes keresés

h3o Creative Commons License 2001.08.11 0 0 589
Somogyi fantasztikusan indít! +iszonyú jók a pontrúgásai. Nála a szöglet tényleg gólveszély.
Szóval nagyon lát a pályán, és neki a legnagyobb a lövőereje.
Grof Creative Commons License 2001.08.11 0 0 588
Bajzát-tal is igazad lehet, de Somogyit nem értem miért szereted ennyire.
Aki még nem tudná: Rósa sérülése miatt Gera bekerült a keretbe.
Előzmény: h3o (584)
Grof Creative Commons License 2001.08.11 0 0 587
Egyébként meg Bicskei 22-es keretével nagyjából elégedett vagyok, legfeljebb Szabics férne még be (és egy egészséges Miriuta), de azzal, hogy nincs Hamar és Dombi, sokat erősödtünk.
Grof Creative Commons License 2001.08.11 0 0 586
Én pedig továbbra is tartom, hogy Kabát egyáltalán nem szerepelt le, főleg, ha pl. Horváth-tal, vagy Sowunmival hasonlítjuk össze...
De ebben úgysem tudjuk egymást meggyőzni, tényleg csak azért írtam le ismét a véleményemet, mert Te is ezt tetted.
Előzmény: h3o (584)
crack Creative Commons License 2001.08.11 0 0 585
Az előbb írt csapatból nálam kerettag lenne a Bajzát és a Füzi...na és persze a maiak.
h3o Creative Commons License 2001.08.11 0 0 584
Ezt a DVSC-meccs után is tartom:

Bár a gólokat nem láttam, Kabát sokadik leszereplését követően talán Bajzát lehetne a legelfogadhatóbb egy ilyen felállásban, mert sokkal intelligensebben és technikásabban játszik, mint Kabát, igaz, gyengébb a helyzetkihasználása és gyakran ő is ész nélkül játszik:

Vlaszák - Mátyus,Hrutka,MolnárZ - Füzi,Illés,Miriuta,Lisztes,Somogyi,Sowunmi - Bajzát

cs: Király,KorsósGy,KissGy,FehérCs,KorsósA,TóthN,HorváthF

Mit szóltok hozzá? Lehet, hogy kinevettek, de így szerintem simán kijuthattunk volna a VB-re.
Ezzel a felállással Mátyusnak nem kéne előre szaladgálnia, maradhatna a neki megfelelő 1 m-es körzetű rombolásnál, ha mégis előlragadna. Füzi beérne mögé (F-Illés összjáték nagyon jó szokott lenni). Jobboldalon kicsit szellős lenne a védelem, de Sowunmi vissza tudja kísérni lassítva az ellenfél csatárait. Ezzel nehéz lenne gól nélkül kihúzni egy meccset, de a románok ellen az összes védő ott állt és szerencsétlenkedett, úgyhogy sok védőnek sincs sokkal több értelme. Korsós is elemi hibákat vétett a grúzok ellen.
A góllövés viszont biztos menne.

Aki támogatja ezt a felállást, értékes banner-ben részesülhet.

A jelenlegiből szerintem ezt lehet kihozni:
Király
KorsósGy, Hrutka, Mátyus
FehérCs. Lisztes, Illés, KorsósA. Halmai
Sowunmi, HorváthF.

xabi Creative Commons License 2001.08.11 0 0 583
Grúzia-MAGYARORSZÁG 2001.09.01
MAGYAR-román 2001.09.05
Olasz-MAGYAR 2001.10.06.

román-Grúzia 2001.10.06.

Előzmény: nachfolger (581)
ADAM17 Creative Commons License 2001.08.11 0 0 582
HAJRA MAGYAROK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
nachfolger Creative Commons License 2001.08.10 0 0 581
Sziasztok!

Valaki be tudná írni, hogy lesznek a magyar válogatott tétmeccsei? Kérlek a románt is írd be.

Ki akarom számolni, hogy hogyan kell alakulnia az eredményeknek, hogy továbbjussunk (amire nem sok esélyt látok).

Egy tény van: Meg kell verni a románokat. Legalább 1 kapura lövés legyen, s abból 1 gól (ezt csak a kinti meccs miatt mondom)

Kösz.

alte Creative Commons License 2001.08.10 0 0 580
Közeledik a magyar-román visszavágó!
Mindnyájan tudjuk, hogy ez több mint szimpla válogatott meccs, e tekintetben a grúzok elleni eredmény sem számít, a románok ellen mindenképp győzni kell.
A közel kétmillió erdélyi magyarnak is tartozunk ennyivel, nekik ez még sokkal fontosabb.
A Népstadionban transzparensekkel is ki kellene fejezni velük való szolidaritásunkat. Mutassuk meg, hogy a politika után (státusztörvény) a lelátó népe is 15 millió magyarban gondolkodik!
Néhány ötlet: "Vezesd még egyszer győzelemre néped, Csaba királyfi, csillagösvényen" (idézet a Székely Himnuszból) vagy "Édes Erdély itt vagyunk, érted élünk és halunk", esetleg "győz a szittya fergeteg" (Erdély-induló).
Sok millió magyarnak itthon és szerte a nagyvilágban borsódzana a háta, ha a tv előtt ülve meglátna egy ilyen kiírást. Kár lenne egy ilyen lehetőséget elmulasztani!
Aki tenni óhajt és tud az ügy érdekében, esetleg további ötlete van, írja meg a „Magyarok! Mindenki Bukarestbe!” fórumba!
csabiman Creative Commons License 2001.08.10 0 0 579
Na, még mindig senki, aki készítene egy bannert a topiknak..? :(( Pedig megérdemelné(nk) szerintem.
Grof Creative Commons License 2001.08.09 0 0 578
Na azért a Zalaegerszeg nem nyomja rosszul eddig, Kabát Petitől pedig majd megijednek, ha látják játszani! :-)
Előzmény: palagyi (576)
msrj Creative Commons License 2001.08.09 0 0 577
A meccs kezdetekor ki kéne lőni csúzlival a felfújható sörösdobozlufikat, hogy már ne tudják pótolni, szépen leeresztenének, mi pedig látnánk is.
palagyi Creative Commons License 2001.08.09 0 0 576
Szerintem negy-ot jatekostol eltekintve katasztrofalis. Persze itt rogton abba is hagyom, mert sajnos en is ezeket valogatnam be Berci ba' helyeben. Remelem azert a nemetek nem olvassak a zarojelbe tett csapatneveket: ettol, hogy Goztepe, meg Zalaegerszeg, biztos nagyon megijednek majd.
Grof Creative Commons License 2001.08.08 0 0 575
Nem nagy itt az élet, szóval itt a keret.
Vélemények?

---
Kapusok: Király Gábor (Hertha BSC), Babos Gábor (NAC Breda)
Védők: Pető Tamás (NAC Breda), Fehér Csaba (NAC Breda), Sebők Vilmos (Energie Cottbus), Hrutka János (Ferencváros), Korsós György (Sturm Graz), Győri János (MTK), Mátyus János (Energie Cottbus), Kiss György (Dunaferr)
Középpályások: Lisztes Krisztián (Werder Bremen), Rósa Henrik (Dunaferr), Halmai Gábor (Hapoel Tel-Aviv), Dárdai Pál (Hertha BSC), Illés Béla (MTK), Lendvai Miklós (Charleroi)
Támadók: Thomas Sowunmi (Dunaferr), Kabát Péter (Göztepe), Tököli Attila (Dunaferr), Horváth Ferenc (Maccabi Tel-Aviv), Korsós Attila (SV Salzburg), Waltner Róbert (Zalaegerszeg)
---

ADAM17 Creative Commons License 2001.07.18 0 0 574
HAJRA MAGYAROK!!!

Ja, es mikor latok vegre valogatott meccsen valami olyasfele transzparenst, hogy:

"Felfujhato sorosdobozok, takarodjatok a palyakrol!"

???!!! Brrr...

RIA, RIA, HUNGARIA!!!!!!!!!!!!!

Attilio Creative Commons License 2001.07.08 0 0 573
csupán hála a 7-1 ért :)
Előzmény: Grof (572)
Grof Creative Commons License 2001.07.08 0 0 572
Szép gondolat. :-)
Előzmény: Attilio (571)
Attilio Creative Commons License 2001.07.07 0 0 571
kapusposzton valóban rendben vagyuk de legalább megakadályozhatnánk hogyx a szerbek is rendben legyenek :)
Előzmény: Grof (570)
Grof Creative Commons License 2001.07.07 0 0 570
Szerintem kapus-poszton rendben vagyunk, Babos ritkán védhet Király mellett, pedig Hollandiában 2. legjobb focistának választották valahol, egy másik helyen pedig legjobb kapusnak, úgy emlékszem. Szűcs-öt is sokan szeretnék a válogatottban látni.
Előzmény: Attilio (569)
Attilio Creative Commons License 2001.07.07 0 0 569
Istvan Dudas - Charleroi

--------------------------------------------------------------------------------

Position: Goalkeeper
Date of birth: Thursday 2nd August 1973
Birthplace: Yugoslavia
Height: 1.90m
Weight: 86kg
Signed from: Lleida

--------------------------------------------------------------------------------

Dudas arrived in February 2000 to strenghten the squad and give Lecomte more competition for the first goalkeeping spot, but he has since claimed the position as his own with a string of good perfomances. Before coming to Charleroi, Dudas was at Lleida in the Spanish second division but was kept on the bench by former Barcelona goalkeeper Carlos Busquets. Many in Yugoslavia predict a bright future for Dudas and want to see him in the national side.

NEM KELLENE BEVÁLOGATNI EZT A FAZONT NEHOGY VÉLETLENÜL JUGOSZLÁV VÁLOGATOTT LEGYEN ?

Grof Creative Commons License 2001.07.04 0 0 568
Szerintem Lisztes nem rossz, és Illés is tud játszani, ha nem érzi úgy, hogy bérelt helye van (ld. grúz meccs).
Előzmény: karesz4 (567)
karesz4 Creative Commons License 2001.07.04 0 0 567
Egész jó érzékkel kiválogattad a totális selejteket... bár még mondjuk nyugodtan hozzá teheted Horvát Ferikét és Favágó Mátyust is...

Üdv:

Karesz

Előzmény: amu (550)
Attilio Creative Commons License 2001.07.04 0 0 566
Attilio Creative Commons License 2001.07.04 0 0 565
">
gguszti Creative Commons License 2001.06.16 0 0 564
Jól emlékszel!
Ha minden igaz, az európai nemzeti labdarugó szövetségek elnökeit is meg fogják hívni + "hiper-szuper-dekirály" gálát ígérnek. De ezekre én nem emlékszem biztosan. :)
Előzmény: xabi (563)
xabi Creative Commons License 2001.06.14 0 0 563
2001.08.15. - ha jól emléxem
Előzmény: Grof (562)
Grof Creative Commons License 2001.06.14 0 0 562
Így már rémlik. Érdemnek lehet érdem, mert gyenge csapatok ellen is jól kéne játszani. Kabáttal való összevetésében pedig különbözik a véleményünk, de ez nem is baj.
más:
Mikor lesz az az MLSZ-évfordüló, amikorra meg akarják hívni a németeket?
Előzmény: h3o (561)
h3o Creative Commons License 2001.06.14 0 0 561
Nem érdem, mert gyenge csapat ellen történt, de tény, hogy Thomas akkor 2x összevissza pörgette a védőket, másodszorra lefutott az alapvonalig és visszapasszolt Illésnek, aki lendületből érkezett, az ötösön kapta a labdát, de sikerült a kapusba rúgnia.
Grof Creative Commons License 2001.06.14 0 0 560
sporttárs: természetesen nem arra gondolok (az a lövés Illés felé ment volna, mielőtt megpattant), hanem az első félidőben arra a helyzetre, amit Korsós aztán kihagyott kb. 10m-ről. Ezért is írtam "gólpasszal felérő"-t, nem gólpasszt.
Előzmény: Törölt nick (557)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!