úgy, hogy a mi csapatunk leállt és egy kicsit sokat cseréltünk, ami nem tett jót a csaőpategységnek.

Akit érdekel az az nb1.hu galériában megnézheti.

Előzmény: big l (166)
big l Creative Commons License 2001.03.06 0 0 166
De yo ezt hallani ! Én 90 percben halottam hogy 2-2 . Ekkor azt mondtam hogy a f...ba tudtak kiegyenliteni a török majmok :)
Előzmény: mash (164)
mash Creative Commons License 2001.03.06 0 0 164
Magyar fiatalok - Török Fiatalok 3-2 (2-0)
Hajnal, Bajzát és a végén Halmosi
Az első félidőben sokkal jobban játszottunk a török fiatloknál, a másodikban magunkra huztuk őket az utolsó percekben ki is egyenlítettek, de a hosszabbítás utolsó percében a Haladás játékosa megszerezte a győztes gólt!
Axl Creative Commons License 2001.03.06 0 0 163
Há nem mondom, hogy ezek között mindenki válogatott szintű játékos.
Sowumni nincs olyan formában, Ferenczi és Tóth N. (!!!!!) nem válogatott szintű labdarúgó.
Erősnek és Kabátnak pedig még sokat kéne fejlődniük hozzá. Mondjuk Lendvait be lehetett volna hívni...
Előzmény: karesz4 (161)
VIOLA_ Creative Commons License 2001.03.06 0 0 162
A sportfórum szerint az m1-en láthatjuk majd, tehát - a határokon belül - senki nem marad le semmiről.
karesz4 Creative Commons License 2001.03.06 0 0 161
Üdv Mindenkinek!

ismét az MTI:

Bicskei Bertalan szövetségi kapitány kijelölte kezdőcsapatát a Jordánia elleni szerdai barátságos labdarúgó-mérkőzésre. A találkozó magyar idő szerint 17.30-kor kezdődik és jordán bíró vezeti majd. Ferenczi István most szerepelhet először a nemzeti együttesben.
A magyarok várható összeállítása:
Sáfár - Hrutka, Sebők, Mátyus - Dombi (Sowunmi), Lisztes, Erős, Illés, Tóth N. - Fehér M. (Ferenczi), Kabát

Üdv:

Karesz

VIOLA_ Creative Commons License 2001.03.05 0 0 160
Szerdán tévémeccs lesz a jordán-magyar

2001 már. 05 12:20 - Forrás: sportforum.hu - (Munkatársunktól)

Hétfő délután háromnegyed négykor indul Jordániába a magyar
labdarúgó-válogatott, ahol szerda este fél hatkor barátságos mérkőzést
játszik a házigazdák együttesével. A futballtörténelem első jordániai-magyar
összecsapását az előzetes információk szerint a Magyar Televízió is közvetíti.

24-26 fok körüli hőmérséklet várható. Az összecsapás színhelye az egy évvel
ezelőtt átadott King Abdullah-stadion lesz, ahova 15 ezer néző fér be.

karesz4 Creative Commons License 2001.03.04 0 0 159

Íme az MTI:

Bicskei Bertalannak sérülések miatt három helyen is meg kellett változtatnia a szerdai Jordánia elleni barátságos labdarúgó mérkőzésre készülő magyar válogatott keretét. A szövetségi kapitány Vasile Miriuta, Fehér Csaba és Rósa Henrik helyett Ferenczi Istvánt, Thomas Sowunmit és Dragóner Attilát hívta be az együtteshez.
- A jordánok ellen a középpályán szerettem volna Miriutát és Illést együtt szerepeltetni, sajnálom, hogy erre nem lesz lehetőségem. Vasile csapata, az Energie Cottbus hétvégi bajnoki mérkőzésén a 75. percben szenvedett könnyebb sérülést, de végig kellett játszania a találkozót. Állapotáról hétfőn kapok bővebb információt, miután a kórházban is alaposan megvizsgálták.
A jordánokról Bicskei nem rendelkezett sok információval, annyit mondott róluk, hogy játékerejük a szaúd-arábiai válogatottéhoz hasonló (a szaúdiakkal tavaly a magyarok Győrben 2-2-es döntetlent játszottak).
- Ellenfelünk játékosai technikailag képzettek, főleg egyéni megoldásokra törekednek. Argentin szövetségi kapitányuk volt, aki azonban két héttel ezelőtt szívinfarktust kapott és elhunyt. Az új szakvezetőjükről nincs semmilyen információnk.
A magyar válogatott hétfőn délután 15.50 órakor Frankfurton keresztül utazik el a találkozóra és kedden hajnalban fél 2-kor érkezik meg Ammanba. A jordán fővárosban a szerdai összecsapás magyar idő szerint 18 órakor kezdődik.
Az utánpótlás válogatott (U-21) kedden Törökországot fogadja 17 órakor az Üllői úton. A belépés ingyenes.

Üdv:

Karesz

gguszti Creative Commons License 2001.03.02 0 0 158
Igen, bocsi a téves információért! Én is az nb1.hu-t néztem.
Előzmény: msrj (155)
Axl Creative Commons License 2001.03.02 0 0 157
Köszi. :)
Előzmény: gguszti (156)
gguszti Creative Commons License 2001.03.02 0 0 156
Igen, a gólszerző Fefe és Barbarez volt.

Hidd el, nem vesztettél sokat, még ha ez nem is vígasztal. Ritka szar meccs volt, és még ebből is kimagaslott Tóth Norbi. Szörnyen játszott. Nekem csak ennyi maradt meg. Ez is jellemző a színvonalra. Persze az enyémre is... :) Ja, Miriuta: nem volt rossz, de szerintem nem volt kiemelkedő.

Mielőbbi gyógyulást, közeleg a litván meccs! :)

HAJRÁ MAGYAROK!!!

Előzmény: Axl (154)
msrj Creative Commons License 2001.03.02 0 0 155
A magyar-litván meccs március 24-én lesz, csak az nb1.hun rosszul van meghirdetve.
Axl Creative Commons License 2001.03.02 0 0 154
Bosznia-Magyarország 1:1
A gólokat asszem Horváth Feri és Barbarez szerezték.
Irreális körülmények között. Vki berakhatna vmi részletesebb eredményt. A meccset nem láttam, mert épp' a lábamat műtötték. :( Eredménye másfél hónapos foci-eltiltás. :(
Kicsit fel kéne lendíteni ezt a topicot, nem igaz?
HAJRÁ MAGYAROK!
gguszti Creative Commons License 2001.01.30 0 0 153
Igaz, elnéztem, de ha jó láttam, akkor 04.24.
Előzmény: nandris (152)
nandris Creative Commons License 2001.01.30 0 0 152
Van még egy magyar-litván vb-selejtezo márciusban, de barátságos meccsen játszunk még mostanában Jordánia és Bosznia ellen is.
Üdv
Előzmény: gguszti (151)
gguszti Creative Commons License 2001.01.30 0 0 151
VB-selejtező:
Románia-Magyarország 06.02.
Magyarország-Grúzia 06.06.

Ez a 2 első, de gondolom, még tavasszal mindenképp lesz barátságos meccs (ha megtudom, mi és mikor, majd leírom).

berliner Creative Commons License 2001.01.18 0 0 146
a buzi olasz szavak se, de azért vannak portugál illetve brazil szavak is.
davai vengrija!
hungria sempre prá frente, vamos vencer, gostamos de vocčs!mais um góóóóóól!
totelcamp Creative Commons License 2001.01.18 0 0 145
Eleje jó, csak azok a buzi francia szavak nem illenek a képbe.
Előzmény: berliner (144)
berliner Creative Commons License 2001.01.17 0 0 144
hajrá magyarok, hajrá király, sebök, mátyus, korsós, mátyus, dragoner, hrutka, dárdai, lisztes, lendvai, salamon, fehér cs.,miriuta, horváth, dvéri, löw, bodnár, fehér m., petö, hamar, ..., BICSKEI !
FORZA UNGHERIA, ALLEZ LES ROUGES_BLANCS_VERTS!
faz mais um gol prá gente ver!
ADAM17 Creative Commons License 2001.01.17 0 0 143
HAJRA, MAGYAROK!!!!!!!!!!
brian78 Creative Commons License 2001.01.12 0 0 142
Axl! Bocs, de akkor én fejeztem ki magamat rosszul. Lisztesre, úgy gondoltam, hogy az idei évadban fog szerintem igazán nagyot dobbantani a vállogatottban. Mert ugye eddig nem sokmindent művelt.
Axl Creative Commons License 2001.01.12 0 0 141
Lisztes ügyes, helye is van a válogatottban, de az marhaság, hogy új felfedezett.