Keresés

Részletes keresés

kfancsi Creative Commons License 2001.03.15 0 0 202
Kedves Karesz!
Látod tudsz Te nagyon szépen is írni,főleg a megszólítás tetszik :))))

A tényről annyit,hogy ez igaz.Az is igaz,hogy a Peti nagyon tehetséges játékos (mellesleg a referencia filmjét én csináltam az igazolás előtt),de úgy gondolom,hogy a nemzetközi rutinja,mégha sok ifi válogatott meccsen is játszott még kevés. Ettől függetlenül lehet,hogy csereként játszhatna,de ne a vb selejtezőn próbálkozzunk.Egyébként nálam a csatár sorrend:Fehér,Tököli,Horváth P., Horváth F. és csak utána jönne a Peti.

Előzmény: VASASügyi Miniszter (199)
mash Creative Commons License 2001.03.15 0 0 201
200!
mash Creative Commons License 2001.03.15 0 0 200
Én azért bizom benne, hogy nyerünk 3-4 góllal!

Ha szerinted Dombi Esell Tibi válogatott szintű csatár, akkor elég nevetséges vagy!

Előzmény: VASASügyi Miniszter (196)
VASASügyi Miniszter Creative Commons License 2001.03.15 0 0 199
Kedves és Mélyen Tisztelt KFANCSI! :-))))

Az NB1 góllövőlistájának aktuális állása nem hiszem, hogy az én véleményem, hanem szerintem tény...

Maradok tisztelettel:

Karesz

Előzmény: kfancsi (198)
kfancsi Creative Commons License 2001.03.15 0 0 198
Karesz!
Ez a Te véleményed,amin nem veszünk össze. Egyébként meg nem vagyok cicuska.Több tiszteletet!!!
Előzmény: VASASügyi Miniszter (196)
VASASügyi Miniszter Creative Commons License 2001.03.15 0 0 197
Üdv Mindenkinek!

MTI:

Londonban elkészítették a 16 éven aluli labdarúgó-válogatottak Európa-bajnokságának csoportbeosztását. Ubrankovics Mihály szövetségi edző csapata Angliát, Olaszországot és Svájcot kapta ellenfélül.
A csoportbeosztások:
A-csoport: Románia, Spanyolország, Németország, Belgium
B-csoport: Hollandia, Törökország, Lengyelország, Oroszország
C-csoport: Anglia, Olaszország, Svájc, Magyarország
D-csoport: Franciaország, Horvátország, Finnország és a Skócia, Wales, Norvégia hármas győztese.
A csoportokból az első két helyezett jut a negyeddöntőbe.

Üdv:

Karesz

VASASügyi Miniszter Creative Commons License 2001.03.15 0 0 196
Cicuska!

Nézz rá légy oly szíves az NB1. góllövőlistájára!!! :-)))
Azután meg kérdezd meg, hogy mit alkotott Horváth F. a Cottbusban és az világszintűnek nem igazán mondható izraeli ligában!
Dombi pedig pont az ilyen ügyetlen favágó védők ellen szokta hozni a maga 11-esét például és a gyors elfutásait... Mindkettőre igen nagy szükség lesz, mert összetehetjük a kezünket, ha egy gólnál többel sikerül megverni a litvánokat...

Üdv:

Karesz

Előzmény: kfancsi (195)
kfancsi Creative Commons License 2001.03.15 0 0 195
Nem rossz,de Kabát és Dombi mit keres benne? Peti inkább itt játszon az U21-ben,egyelőre. Kell még neki egy év. Dombi pedig még a keretbe sem férne be. Mindig a labda nyelét keresi és igencsak magázó viszonyban van vele.
Előzmény: karesz4 (194)
karesz4 Creative Commons License 2001.03.15 0 0 194
Mit? Sírok!!!:-((((

Inkább:

Sáfár - Korsós, Hrutka, Juhár - Fehér, Miriuta, Dárdai, Tóth N. - Fehér, Kabát, Dombi

Üdv:

Karesz

Előzmény: kfancsi (193)
kfancsi Creative Commons License 2001.03.15 0 0 193
És akkor egy tipp a kezdőre:
Babos-
-Korsós,Sebők,Mátyus-

-Lisztes,Miriuta,Dárdai,Hamar -

-Illés-

-Horváth,Fehér M.

Mit szóltok hozzá?

karesz4 Creative Commons License 2001.03.15 0 0 191
Üdv Mindenkinek!

(MTI) - Bicskei Bertalan, a magyar labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya kijelölte keretét a március 24-i, Litvánia elleni világbajnoki selejtező-mérkőzésre.
A szakvezető ezúttal a biztonsági tartalékokat is behívta az együtteshez, ezért huszonöten készülnek az összecsapásra. A keret tagjai hétfőn 11 órakor találkoznak a Népstadion toronyépületében.
A névsor:
Kapusok: Babos Gábor (NAC Breda), Sáfár Szabolcs (SV Salzburg), Szűcs Lajos (FTC)
Védők: Korsós György (Sturm Graz), Hrutka János (FTC), Sebők Vilmos (Energie Cottbus), Juhár Tamás (Vasas), Mátyus János (Energie Cottbus)
Középpályások: Fehér Csaba (NAC Breda), Lisztes Krisztián (VfB Stuttgart), Vasile Miriuta (Energie Cottbus), Dvéri Zsolt (Újpest), Halmai Gábor (Hapoel Tel-Aviv), Dárdai Pál (Hertha BSC), Illés Béla (MTK), Tóth Norbert (Vasas), Hamar István (Netanya)
Támadók: Dombi Tibor (Utrecht), Fehér Miklós (Braga), Tököli Attila (Dunaferr), Kabát Péter (Vasas), Thomas Sowunmi (Vasas), Horváth Ferenc (Maccabi Tel-Aviv), Egressy Gábor (ZTE), Nagy Tamás (Sopron)
x x x
Bicskei Bertalan az utánpótlás-együttes (U-21) szövetségi edzőjével, Gellei Imrével közös sajtótájékoztatót tart hétfőn 11 órakor a Népstadion toronyépületében.

Üdv:

Karesz

gguszti Creative Commons License 2001.03.14 0 0 190
A nagy részére azt mondom: úgy legyen! De azt a Klauszt szedjük már ki onnan könyörgöm... :)
Előzmény: berliner (189)
berliner Creative Commons License 2001.03.14 0 0 189
szerintem egy honap mulva legalább a 46. helyen állunk, mert addig megverjük a litvánokat!!!
(vagy 45.?!)
MAGYARORSZÁG-LITVÁNIA 4-0!!!
g.: Dárdai,Fehér M., Miriuta, Klausz v. Horváth F.
a román meccs után 36. pozición állunk majd!!!!

HAJRÁ!!!

Axl Creative Commons License 2001.03.14 0 0 188
SZerintem inkább az lehetett, hogy az eddigi 47. kikapott, mi meg döntetlent játszottunk.
Még ennél is sokkal jobbnak kéne lennünk!
Előzmény: TOMcat (187)
TOMcat Creative Commons License 2001.03.14 0 0 187
Szasztok!

"Magyarország - a februári rangsorhoz képest egy pozíciót előrelépve - a 47. helyre jött fel a Nemzetközi Labdarúgó Szövetség(FIFA) legfrissebb világranglistáján. Az élen változatlan a sorrend, Brazília őrzi előnyét, a világ- és Európa-bajnok Franciaország továbbra is második, Argentína pedig a harmadik. A portugálok - kettőt előrelépve - feljöttek a negyedik helyre. A mieink világbajnoki selejtezőbeli ellenfelei közül Olaszország az 5., Románia a 13., Grúzia a 66., a csoport utolsó helyezettje, Litvánia a 89."

Mégiscsak elismerték a veretlenségi sorozatunkat??? vagy inkább nem látták a jordán meccset! :))

Tomcat

big l Creative Commons License 2001.03.13 0 0 186
Össze is szarom magam ha kikapunk :)
Előzmény: Axl (185)
Axl Creative Commons License 2001.03.13 0 0 185
Azért idehaza csak nem kapunk ki a litvánoktól. SŐT...
Előzmény: big l (184)
big l Creative Commons License 2001.03.13 0 0 184
Ruzics Miklós, a magyar labdarúgó válogatott pályaedzője furcsa dolgokra lett figyelmes Cipruson, ahova a litván és a román válogatottat érkezett megfigyelni Bicskei kapitány megbízásából. Nevezetesen, hogy a dolgokat nem a hivatalosan kinevezett kapitány, az éppen ellenünk debütáló JULIUS KVEDARAS irányítja, hanem egy olasz edző a háttérből... (Képünkön a litvánok hálóját háromszor megterhelő Fehér)

- Mindez azért volt számomra furcsa - meséli Ruzics Miklós - ,mert a litván szövetségben több emberrel is jó kapcsolatba kerültem, hiszen októberben még én voltam az előőrs, a csapat előtt 10 nappal érkeztem Vilniusba. Amikor februárban megérkeztem Ciprusra, már jó ismerősként fogadtak, de feltűnt, hogy a csapatnak nem a litván kapitány magyaráz, hanem egy olasz tréner, akiről akkor még azt sem tudtam, ki fia borja. Később aztán, amikor Ciprus ellen játszottak, s 2-1-re nyertek a litvánok, az olasz tréner fenn ült a tribünön, onnan küldte a papírokat a kispadra, érezhető volt, hogy ő a főnök, hogy a háttérből ő irányítja a dolgokat...

- Miből gondolja ezt?
- Nem csupán abból, hogy a litvánok gyakorlatilag teljesen olasz focit játszanak, hanem később megtudtam, hogy a kollégát, akit egyébként Roberto Landinak hívnak, 44 éves, s előtte a másodosztályú Rimini edzője volt, évi 75 ezer dolláros fizetéssel szerződtette a litván szövetség, tehát az ő alkalmazottjuk. Ennyi pénzt nem szoktak pályaedzőnek fizetni... Amikor ez kiderült számomra, már egy pillanatig sem volt kérdéses előttem, hogy valójában a háttérből ő irányítja a litván válogatottat, s csak azért nem az előtérből, mert a litvánok mégis egy selejtezőcsoportban vannak az olasz válogatottal, tehát inkább amolyan szaktanácsadóként foglalkoztatják Landit, semmint, hogy hivatalosan is kinevezzék.

- Milyen nyelven kommunikál Landi a csapattal?
- Angolul, szavai tolmács segítségével jutnak el a labdarúgókhoz.

- Amúgy mi volt a benyomása a litvánokról Cipruson?
- Az, hogy a négyes torna első mérkőzésén Ciprust 2-1-re megverték, önmaga helyett beszél, jelzi, hogy ez már nem az a litván válogatott, amely ellenünk éppen mélyponton volt. Azóta kilábaltak a hullámvölgyből. A döntőben egyébként simán, 3-0-ra kaptak ki a litvánok a románoktól, de ez ne tévesszen meg senkit, hisz egyrészt csupán egy nap pihenőjük volt a két mérkőzés között, másrészt ezen a találkozón a litván, akarom mondani az olasz segédje a fél a csapatot pihentette.

- Tehát mire számíthatunk ellenük a Népstadionban?
- Mindenképpen nehéz meccsre, erre hívtam fel a kapitány figyelmét is a Ciprus ellen látottak alapján. A derék olasz a románok ellen szerintem taktikázott, amikor nem a legerősebb csapatot ajánlotta a hivatalos litván kapitány figyelmébe...

Axl Creative Commons License 2001.03.13 0 0 183
És ha láttad a jordánok elleni meccset, akkor légyszi ne fárassz Erőssel és Kabáttal. Illetve (annak ellenére, hogy Fradi-drukker vagyok) azt isnel kell ismerni, hogy Dragóner is tré volt.
Melyik cspatból válogatnál még?

Újpest? ::::(

MTK? ::::::::::(((((((((

Fradi? Kb. mindenkit leírtam, aki onnan számításba jöhet.

Dunaferr? Rósa szerintem nem jobb, mint Miriuta, Lisztes, Dvéri vagy Vincze Ottó.
Molnár Zoli csak a bunkóságával tűnik ki, Salamon lassú, mint az öreganyám.
Tököli? Na jó, őt elfogadom.

....

Axl Creative Commons License 2001.03.13 0 0 182
Karesz!

Ok, Illést nem gondoltam komolyan. A 2. válogatottam az igazi, azt írtam, miután átnéztem az elsőt. Illést zárójeélbe tettem, talán csak azért, hogy Bicskei öröme meglegyen. Vele kapcsolatban biztos, hogy igazad volt, akkor már inkább Dvéri, Miriuta, Vincze O. v. bárki más.
Illés egy szar.

Mátyusra rá lehet fogni, hogy favágó, de jelenleg nincs nála jobb. Jól szerel, ügyesen fejel, nem lassú (mint Sebők...). És ráadásulk Fradista volt. :)

Sebőköt azért írtam, mert jelenleg nem kátok senkit, aki jobban ellátná a feladatot. Juhár?
Nem hiszem, bár lehet, hogy valamivel jobb Sebőknél.

Hrutka pedig egyáltalán nem béna. A legjobb magyar hátvéd, legalábbis az egyik legjobb. Persze, még bele kell lendülnie a játékba. Láttad a románok elleni szabadrúgásgólját???
Idézd fel magadban, talán akkor majd nem írsz ekkora hülyeséget.

Na végre Lisztes jön. Szerintem a magyar válogatott egyik legjobbja. A jordánok ellen is lőtt egy kapufát, a többiekhez képest jól játszott. Jól lő és jól szervezi a játékot.

Horváth Feri a legjobb magyar csatár. Ne nevettess, egyszerűen nics jobb nála. Láttad te az OLASZ VÁLOGATOTT ELLENI MECCSET???? Vagy nekes az olaszok nem eléggé komoly csapat? (??????)

Ellég sokan játszottak az általam legjobbnak tarott csapatból, és a döntetlen fantasztikusan jó eredmény. A Jordánia ellen elszenvedett egy-egyből túl súlyos következtetéseket vontál le.

Egyébként nézzük a te csapatod!
Tudom, hogy kiket fogsz berakni. Pl. Juhár, Sowumni. Utóbbiról az a véleményem, hogy bár jó fizikai adottságokkal rendelkezik, túl lassú, és nem tud mit kezdeni a labdával.

Na ennyi Axl

göli Creative Commons License 2001.03.13 0 0 181



Hajrá MO.Teszt!
Hogy nézki?



karesz4 Creative Commons License 2001.03.12 0 0 180
Üdv Mindenkinek!

AXL!

Attól tartok, higy Te sokat ittál! :-))
Hát milyen "válogatottat" írtál te ide??? Elsírnám magam egy ilyen csapat láttán... már csak Illést kellen beleraknod és kész. Akkor ott lenne az összes olyan falábú, aki miatt bicskeit el kellene hajtani a halálba...

Mátyus, Sebők, Hrutka - ezt a három favágó hülyét Te komolyan gondolod????
Lisztes - már megint nem fér be a Stuttgartba... sem! Amióta nem játszatják, elmozdult a holtpontról a sváb csapat... no comment!!!
Illés - most látom, hogy mégsem hagytad ki. Igazad van! Így teljes a kép! Nehogy már a főfaláb maradjon le...:-(((
- Horváth F - egyenesen a világraszóló izraeli ligából... szerencsétlen Cottbus, hogy örült, hogy sikerült valakire rásózni... na de itt!!! Ide feltétlenül kell ám...

jó ég, micsoda csapat!!!! Adná az ég, hogy egyszer valami komolyabb ellenfél ellen ilyen összeállításban álljunk ki! Lenne itt olyan Irapuato, hogy csak néznénk!!! Persze bicskei abban is látna pozitívumot, affelől semmi kétségem! :-(((

Van még valakinek raktáron hasonló színvonalas csapattterve??? Kérem írja le, szeretek jókat vidulni!!! :-(((

Bocs egyébként, nem bántani akarlak, csak szeretném ha fölébrednél végre, s túl tudnál lépni ezeken az kreált sztárokon!

Üdv:

Karesz

"Egyébként az a véleményem, hogy bicskeit el kell zavarni!!!!"

Előzmény: Axl (174)
gguszti Creative Commons License 2001.03.12 0 0 179
Jó kérdés! Én már csak röhögök, és üvöltve szidom vmi jó kis rigmussal... :) Szép vagyok ilyenkor -is! :)
Előzmény: Axl (178)
Axl Creative Commons License 2001.03.12 0 0 178
Ez igaz. :)
Mellesleg Viczét már jó régóta nem láttam játszani, úgyhogy lehet, hogy Dvéri éppen monst jobb, mint ő.

Illés nevetséges. Példa erre a Jordánok elleni "háromméterrőlnemtudomeltalálnialabdát". Nem tudtam, sírjak-e vagy röhögjek.

Előzmény: gguszti (177)
gguszti Creative Commons License 2001.03.12 0 0 177
Abban, hogy Vincze jobb, mint Dvéri, nem egyezik a véleményünk, de nem fogunk ezen összeveszni... Asszem, alapvető különbségek miatt van így. :)

Illést pedig ideje lenne eltakarítani!!! Méghogy az évtized labdarúgója...

Előzmény: Axl (176)
Axl Creative Commons License 2001.03.12 0 0 176
Dvéri rendben van, de szerintem van elég olyan játékos a válogatottban, aki irányít. Lisztes, Miriuta és az (sajnos) egyeéőre kihagyhatatlan Illés. Meg az általam javasolt Vincze Ottó is, szerintem ő pl. jobb, mint Dvéri.
Előzmény: gguszti (175)
gguszti Creative Commons License 2001.03.12 0 0 175
Akkor én bedobok még egy nevet: Dvéri Zsolt.
Van is ilyen topik itt a DK-ban. Vélemény?

Bicskei szerintem maradjon, én kedvelem, jobb pedig nem nagyon van jelenleg.

Előzmény: Axl (174)
Axl Creative Commons License 2001.03.12 0 0 174
Mondjuk egy ilyen válogatottnak örülnék:

Király (Szűcs L.) - Mátyus, Sebők, Hrutka, - Dárdai - Lisztes, Miriuta (Gera) , Lendvai , Vincze O. (Illés) - Horváth F., Fehér M. (Horváth P.)

TI hogy vagytok vele?
Nem hiszem, hogy BIcskeit el kéne zavarni.

Axl Creative Commons License 2001.03.12 0 0 173
Mondjuk egy ilyen válogatottnak örülnék:

Király (Szűcs L.) - Mátyus, Sebők, Hrutka, Fehér (?) - Dárdai - Lisztes, Lendvai, Illés (Gera) - Horváth F., Fehér M. (Horváth P.)

TI hogy vagytok vele?
Nem hiszem, hogy BIcskeit el kéne zavarni.

Axl Creative Commons License 2001.03.08 0 0 172
Hát ez elég iralmas.
Most meg jobb híján a veretlenségi sorozattal vagyunk nagyra. Hát nem mondom, hogy ez volt a legerősebb magyar válogatott, de azért vooltak olyanok is, akik játszottk pl. az olaszok ellen.
Bicskeit nem kéne elzavarni, ez egy próbameccs volt. Rájött, hogy igaza van, és a légiósokat kell játszatni, mégpedig ugyanazokat, akiket eddig is. Hrutka visszakerülhetett volna a csapatba, miért nem játszott?
Bicskei a meccs után a védelmet dicsérte. Nem azért mondom, de látva a jordánok gólját... 2 csatár 1 védőre... :((
Baromi gyenge volt a játék, és ezt nem lehet semmire ráfogni. A talaj kifogástalan minőségű, nem is volt akkora meleg, hogy ne lehetett volna játszani. Egyszerűen az akarás nem volt meg.
Lisztes kapufája azért szép volt. De amit Illés kihagyott... Nevetséges.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!