Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2018.11.23 0 0 74

...a nickneved a William R. Forstchen-könyvekből jött, vagy csak úgy...? :)

Előzmény: FordEdsel. (72)
enrico beneti Creative Commons License 2018.11.23 0 3 73

Hát nekem egyszer volt szerencsém végig nézni ahogy egy csajjal falták egymást. Azt bánom, hogy egy darab képem sincs :(

Előzmény: FordEdsel. (72)
FordEdsel. Creative Commons License 2018.11.21 0 0 72

Eddig szépen fokozatosan mindenre. Arcra, szájba élvezésre, igazi szopni szerető ribanc az ágyban. Először meglepte amikor kinyaltam a fenekét (is), engem meg az lepett meg, hogy mekkorát élvezett mikor meg is újjaztam az kis popóját. Nem volt ellenére amikor megleptem egy Dildóval is... viszont arra nem tudom rávenni, hogy egy nővel bújjon ágyba. Pedig nagyon izgatna ha úgy dughatnám meg, hogy egy nő kinyalta. Van/volt valaki hasonló helyzetben? 



Bipasi_Érd Creative Commons License 2018.11.21 -1 0 71

Én hagytam magam rávenni arra, hogy megengedjem neki, hogy kipróbálja az tesómat.

Megmondom őszintén, nem esett nehezemre. 😃

 

Törölt nick Creative Commons License 2018.11.20 0 7 70

Többesre sikerült a páromat rávenni és a kezdeti vonakodások után igen csak meglepett mennyire bevállalós lett.

 

Szerette ha csapkodják szex közbe a fenekét, erre hármas szex közben jött rá..

Tud spriccelni! ezzel mindenkit meglepett. :)

Nagyméretű pasival sem volt gondja, befért rendesen a srác pedig bekapni már alig tudta a mérete miatt.

Hatalmasat tud élvezni ha nyalás közbe egy idegen farok van a szájában!

Egy éjszaka volt hogy ketten a barátunkkal sokszor szexeltünk vele felváltva egymás után, és meg sem kottyan neki. :)

Imád a kiszemelt idegennel kacérkodni, húzni, villantan neki...

Egy csinos meztelen női test sem hagyja hidegen, a punci nyalás és másik nővel csókolózás is tetszett neki!

Törölt nick Creative Commons License 2018.11.20 -1 0 69

kérlek ird le azt a bizonyos pillanatot, amikor igent mondott erre, az első személyes találkozást, és hogy hogyan zajlott le az elsó hármas szex. Ja és hogy te hogyan reagáltad le, amikor először élvezett el egy idegen férfi farkától a párod! Ezek tényleg érdekelnek! köszi.

Előzmény: Penge666 (67)
LTvedtél? Creative Commons License 2018.11.17 -1 5 68

Ma éjszakás vagyok és Emma munkába indulás előtt fölvetette, h haza is jöhetnék egy szopásra.

Este megfürödtem és miután elaludt otthon a gyerek, hazamentem.  Az ajtón való belépés után a céges emblémás munkás nadrágomon lehúztam a cipzárt és kivettem a csomagot. Emma akkor jött ki és elkerekedett a szeme. Aztán berángatott a szobába, hanyatt feküdtem és kezébe vette az irányítást. Nem sokkal utána szájba is.

... hát nem volt rossz! Imádja ezeket a szokatlan helyzeteket.... és én is kibírtam valahogy :-)

Mindennek nincs egy órája sem.

Penge666 Creative Commons License 2018.11.17 0 0 67

Egy darabig nálunk is ez volt.Talán azért,mert ez kényelmesebb volt.Kit keressünk harmadiknak,vajon tetszeni fog-e neki,meg ilyenek.Aztán elpattant az a húr és rájött,hogy az igazi mégis izgalmasabb..:)

Előzmény: Törölt nick (66)
Törölt nick Creative Commons License 2018.11.17 -1 0 66

eddig arra, hogy használjunk egy müfütyit a szex közben, és az nagyon izgatja, ha egyszerre van benne 2 kemény farok! Én a szájában a müfütyi meg a punciban! De arról hallani sem akar hogy a müfütyit lecseréljük egy igazira! 

boróka 41 Creative Commons License 2018.11.04 0 0 65

Ime,a legjobb fogyókúra recept....! Gratulálok.

Előzmény: Törölt nick (64)
Törölt nick Creative Commons License 2018.11.04 0 5 64

...most arra, hogy újfajta játékokat játsszunk egymással. Nekem fogynom kell, így megbeszéltük, hogy ha leadok tíz kilót, akkor összeszed valakit s leszopja úgy, hogy tudjak róla, vagy lássam. Ő is fogyni akar, az ő jutalma egy erotikus masszázs, ami átcsap hármas szexbe. 

Penge666 Creative Commons License 2018.11.04 0 0 63

Hmmmm...Az nagyon izgalmas..Egy arcra,szájba,vagy cicire élvezés....Hmmm..

Előzmény: croco125 (62)
croco125 Creative Commons License 2018.11.03 0 3 62

A páromat sikerült rávennek az arcra élvezésre. Most már kinyújtott nyelvel, elém térdelve várja, hogy az arcára élvezzek. Nagyon szexin csinálja.

piskóta-új Creative Commons License 2018.11.01 0 0 61

Kinek mi jön be :), engem pl zavana, sajnos mostanság velem sem nagyon van az asszony, mert akisebbik fiam lefoglalja teljesen(anyatejes baba, így ő elsőbbséget élvez)

Előzmény: Hagló (20)
piskóta-új Creative Commons License 2018.11.01 0 2 60

Arra, hogy pisiljen a kezembe, ezt azét jó lenne tovább fejleszteni l pisiljen a hímvesszőmre, számba, stb

Tibiio Creative Commons License 2018.10.27 0 0 59

Sajnos semmire pedig annyi minden feldophatna a szexualis eletunket.imadom magam mutogatni,izgatna ha mutogathanam otis.de nem olyankinyalhatna a fenekem,megsem merem kerni.akar sex masokkal is.

CeglédiFérj Creative Commons License 2018.09.18 0 0 56

Beszélhetünk... adj elérhetőséget.

Előzmény: Woahh (54)
Penge666 Creative Commons License 2018.09.18 0 0 55

Hasonlóan indult nálunk is...Nálunk azzal folytatódott,hogy egy idő után nem beszéltem róla.Aztán eltelt egy év és ő állt elő,hogy hogy is gondoltam az egészet.Eleinte csak magunk szórakoztatására,izgatására nézelődtünk különböző oldalakon ,majd elkezdtünk ismerkedni..Ennek már 11 éve.Azóta rendszeres a swinger élmény..:) Persze ehhez kellett,hogy megfelelő párt találtunk kezdéshez...Az első buli meghatározó élmény volt és ezért volt folytatás...

Előzmény: Hagló (23)
Woahh Creative Commons License 2018.09.17 0 0 54

Szólj, mert 20 percre vagyok Ceglédtől! 😉

Előzmény: CeglédiFérj (50)
Törölt nick Creative Commons License 2018.09.17 0 0 53

Én is ismerek egy olyan párt, ahol a férj rávette a feleségét, hogy dugjon rögtön elsőre egy idegen pasival. Én voltam az az idegen pasi.

Előzmény: CeglédiFérj (50)
fp2018 (X) 2018.09.15 -5 0 52

Próbáltátok már hármasban? Nézzetek szét a forropercek szexpartner keresőn és nem bánjátok meg :) Itt minden álmod teljesülhet :)

activöreg Creative Commons License 2018.09.15 0 2 51

Mosogatásra!

CeglédiFérj Creative Commons License 2018.09.15 0 2 50

Pl.arra,hogy dugjon egy idegen pasival....első találkozásukkor...

Inspektor Creative Commons License 2018.08.31 0 0 49

off-

 

úristen, Qqberci, te őstulok bakker, én is itt voltam már a kezdetektől de aztán valahogy elkallodtam innen pár év után. Nem mondom meg ki vagyok, de 5xxx a sorszámom  : DD

Előzmény: Qqberci (1)
Inspektor Creative Commons License 2018.08.31 0 0 48

marha...   : DD

Előzmény: Qqberci (1)
AeonLeo Creative Commons License 2018.08.29 0 0 47

vettem egy acél nyakörvet, kipróbálta, de azt mondta, hogy nehéz meg szokatlan, le is vettük gyorsan.

 

aztán pár nappal később mégis úgy fogadott, hogy semmi más nem volt rajta, csak a nyakörv, elképesztően nézett ki benne, én meg hatalmasat élveztem

tobeee Creative Commons License 2018.05.07 0 0 46

Szia!

 

Ez egy jó téma! Erről én is szívesen beszélgetnék.

Előzmény: szexárdiférj (43)
ekc124 Creative Commons License 2018.05.07 0 0 45

skype :-)

Előzmény: ekc124 (44)
ekc124 Creative Commons License 2018.05.07 0 0 44

Azért ez a Skyp-os dolog megmozgatta a fantáziámat :-)

 

Előzmény: szexárdiférj (43)
szexárdiférj Creative Commons License 2018.05.07 0 7 43

Sziasztok!

 

Sok mindenről szoktunk beszélgetni a nejemmel, most 45 év felett már ő is sokkal nyíltabban beszél a fantáziáiról, vágyairól. Sajnos a kipróbálásban már jóval visszafogottabb, mint a beszélgetésben, fantáziálásban. De már elértem vele olyanokat, amiket 20 éve kategorikusan elutasított,  mint pl. a közös masztizás. Talán ezen a téren ment a legmesszebbre, amikor egyszer arra vettem rá, hogy skype csevegés közben a munkahelyén elégítse ki magát. Fehér köpenyes munkahelye  van, az irodájában levette a bugyiját és úgy simogatta a szőrös punciját, miközben kint jöttek, mentek a kollégái. Közben arról beszélgettünk, fantáziáltunk, hogy hogyan kukkolnák meg a munkahelyén vagy mi történne, ha most így maszti közben bejönne egy pasi. 

 

Ha esetleg valakinek van kedve hasonló dolgokról, nőkről, nejekről csevegni a kozma333@gmail.com címen is megtalál. 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!