Keresés

Részletes keresés

sz.zoe Creative Commons License 2006.11.03 0 0 210
MÉG MINDÉG GAZDIT KERESÜNK!!!ELÉRHETŐSÉG.VESZPRÉM-Csatár
06-70 571 72 58 Tomi
TOMAAA Creative Commons License 2006.11.01 0 0 209
Sziasztok!
Bocs, hogy rátok török, egy kiscicát reklámozok, néhány macskás témájú topicba beírok a cicu ügyében. Kb 3 hete éldegél(t) a munkahelyem udvarán 2 kismacska. Az egyik képen mindkettő látszik, és közülük az egyiket már elszállásoltam. A világosabb, cirmos viszont továbbra is ott tengődik egy udvarban, ahol elhasznált íróasztal-alkatrészekből épített "oduban" alszik. Napi 1-2 óra potya melegedés leesik ugyan neki, meg jónéhányan etetjük (sőt, féreghajtás, bolhairtásban is részesültek), de mindenképp jobb sorsra érdemes kis jószág. Sacc alapon 8-10 hetes lehet, nőstény. Ha valakit érdekel, vagy tud valakit akinek direkte esete az ilyen "pajtacica", az dobjon nekem mailt a hbtomi@freemail.hu-ra. Én nem tehetem meg hogy mindkettőt a szárnyaim alá vegyem.
Köszi. 13. ker. Váci út Duna Plaza környékén lehet megnézni, munkaidőben, vagy max este 6-ig.

sz.zoe Creative Commons License 2006.11.01 0 0 208
SÜRGŐSEN GAZDIT KERESÜNK!!!!
2 db keverék /boxer/kiskutyák vagyunk,kan és szuka,3-4 hónaposak.
Jelenlegi gazdink kapott minket de nem kellünk.
A 2 csüngőhasú disznó meg folyton tép minket és eleszi a kajánkat!
Láb alatt vagyunk,szeretnénk olyan helyet ahol szükség van ránk!!!
VESZPRÉM-Csatárhegy,Járay Tomi

06-70 571 72 58
cavecat Creative Commons License 2006.10.30 0 0 207
egy-egy fotó róluk... félreértések elkerülése végett: Foxinak nem piros a szeme, csak a fotón ilyen, valójában kék szeme van ;) FoxiKicsipámsziámivadas lány
Előzmény: cavecat (206)
cavecat Creative Commons License 2006.10.30 0 0 206

Gazdát keres 4 simaszőrű törpenyuszi, persze külön-külön:

egy vörös bak (Foxi), egy fekete-cser (KicsiPám) és egy sziámi kisfiú, valamint egy vadas kislány.

bővebb infoért klikk ide , vagy írj a (cavecat kukac csincsilla pont info) -ra.

crumerum Creative Commons License 2006.10.12 0 0 205
Sziasztok!

Gazdát keresek 4 db (külön külön is!) kopaszegérnek!
Fiatalok, nemük vegyes. Barátságosak, kicsit még félénkek, de abszolút szelidíthetőek és okosak.
PÜben, e-mailban (bagifruzsi@freemail.hu), vagy telefonon (20/5818011) jelentkezhet, ha valakit érdekel!

Fruzsi

 

scacico Creative Commons License 2006.10.01 0 0 204
Ja, az elérhetőségem: hlcmasscyg@freemail.hu

06702037124
Előzmény: scacico (203)
scacico Creative Commons License 2006.10.01 0 0 203
Sziasztok!

Gazdit keresek két befogadott cicámnak. Jelenleg 5-6 hónapos körüliek, egy kandúrka és egy kislány. Lakásban tartottak és barátságosak, bolhátlanítva és féregtelenítve vannak. Saját cicám sajnos igen agresszív velük szemben, ráadásul szinte száműzte magát a lakásból, így nem maradhatnak.:-(








Filemon










Nyivánka








cavecat Creative Commons License 2006.09.24 0 0 202
szeretnék megszabadulni egy 100 literes terráium/akváriumtól. 78*32 az alapterülete, 40 cm magas. Évekkel ezelőtt kb 10ezer ft-ért vettük, nemtom most mibe kerül egy ekkora terrárium boltban, de mondjuk 5ezer ft asszem elég baráti ár érte... csak szabadítson meg tőle valaki...
Csipogó Creative Commons License 2006.09.22 0 0 201
Találtak egy fekete, kan 8 év körüli angol cocker spánielt Dunavarsányban.
Bekerült a tököli Ele-Ágh Állatmenhelyre.
Kiderült, hogy nagy vaj van. Kiugrott a helyéről a combcsontja és bazi nagy műtéttel lehet csak segíteni, vagy altassuk el, mert iszonyatos fájdalmai vannak.
Most ment a dokihoz és délben operálják.
Vállaltuk a műtétet.
De a műtét után is nagyon fontos az utókezelés.
Napi mozgatása az izmoknak...stb.
Állítólag olyan régi lehet már ez a ficam, hogy nem lehet csak visszatenni a helyére. Le kell vágni a bütyköt a végéről, inplantátum, új izületi szalagok....
Már el vannak majdnem halva az izmok, mivel egyáltalán nem használta a lábát.
ha felépül ugyanolyan teljes életet élhet, mint a többi spani.
Kérlek segítsetek az álomgazdit megtalálni.
06/30/275-3474
Köszönöm előre is.
Riise Creative Commons License 2006.09.21 0 0 200
ELADÓ HÁROMSZINTES RÁGCSÁLÓKETREC. MÉRETEI:
HOSSZ:56CM
SZÉLESSÉG:37CM
MAGASSÁG:65CM.
EMELETEK MÉRETEI:
HOSSZ:37CM
SZÉLESSÉG:24CM

Ára: 7000Ft

Julcsa Creative Commons License 2006.08.31 0 0 199

Sziasztok,

 

Fila Brasileiro kutyát vennék. Törzskönyv nem szükséges.

06302746460

 

Köszi,

J*

aranylonci Creative Commons License 2006.08.29 0 0 198

Köszönöm a tanácsot,de akkor legfeljebb felakasztja magát!Bárhol kimegy,ha dörgés-villámlás,vagy petárdázás,tüzijáték,akár dübörgős zene is lehet,ilyenkor pánikszerűen menekül,kárt tesz önmagában.

De majd javaslom a leendő gazdájának:-)

Előzmény: dumba (197)
dumba Creative Commons License 2006.08.29 0 0 197
Meg kell dönteni a kerítés tetejét, azon nem mászik/ugrik át.
Előzmény: aranylonci (195)
Csipogó Creative Commons License 2006.08.29 0 0 196

Ezzel a gyönyörűségessel már találkoztam egy hónapja. Akkor megetettem, megitattam...akkor még volt rajta egy fekete bőr nyakörv , olyan fém tappancsok és csont alakos....
Másnap kerestem, de nem volt ott /Dunaharaszti OMW kút/ tegnap megint összefutottunk....
Gyönyörű, kedves fiatal kan kutyus....hihetetlen S Á R G A !!!! szemekkel...
Bűbáj, bújós, egyből a hátáéra vágja magát.
Az utcán bringázó gyerekek társaságát nagyon keresi...szóval egy édes pofa...
Nekem már 4 van....
Légyszi segítsetek neki. Reggelre totál elázva feküdt az utcán....a Rónai Gy. u.-ban....
Szállításban segítek....06/30/275-3474
aranylonci Creative Commons License 2006.08.28 0 0 195

Még mindig

Larának gazdit keresek!



Jobb lenne neki egy saját szerető gazdinál!



http://pet.site.hu/u/falka/lara/



Gazdái külföldi munkavállalás miatt helyezték el nálam
panziózni hosszútávra,még év elején.

Úgy alakult,hogy nem jönnek vissza,tehát
új otthont szeretnék találni,ennek a nagyon kedves,játékos,temperamentumos,
egészséges 5-6 év körüli
fajtatiszta német juhászkutyának.

Lakásban tartható,abszolút szobatiszta,
nem rongál.
Családiházba csak bejárósnak ajánlom,
mert fázós nagyon,
így nem telelhet a szabadban.

Kutyákkal,macskákkal agresszív,kizárólag egyke
kedvencnek való.

Viharban fél,és a lövésektől is,petárdázás,stb.
menekülésre készteti,
csak ember mellett nyugodt ilyenkor.

100 %-os kerítés szükséges,de rendkívül ügyesen mászik,
szökik ki bárhol,tehát felügyelet nélkül
nem tartózkodhat udvaron szabadon.

 

0630-4017341

tmarcella Creative Commons License 2006.08.22 0 0 194

Kiállítási minőségű Brüsszeli Griffon kan kiskutya törzskönyvvel, chippel eladó.

Érdeklődni a 30/9732359-es telefonszámon.

 

 

cavecat Creative Commons License 2006.08.16 0 0 193
van. írtam e-mailt :)
Előzmény: Riise (192)
Riise Creative Commons License 2006.08.16 0 0 192
Cavecat van még törpenyulad?
szorsi Creative Commons License 2006.08.10 0 0 191

Sziasztok!

 

Május végén a szentendrei Hév vonalán, Budakalász állomáson találtunk egy 2 éves, kistestű, fekete-cser színű kan tacskókeverék kutyust. Lakásban otthonosan mozog, nyugodt, csendes, de mozgásigénye nagy. Gazdáját vagy befogadóját keressük. Jelenleg a vasadi állatotthonban van. Érd.: 0670-580-1372 vagy szendreiorsolya@freemail.hu

További képek:

http://pet.site.hu/u/szorsolya/talalt_kutya.jpg.html
http://pet.site.hu/u/szorsolya/talalt_kutya2.jpg.html
http://pet.site.hu/u/szorsolya/talalt_kutya3.jpg.html

http://pet.site.hu/u/szorsolya/talalt_kutya_0520_budakalasz.jpg.html

 

Üdv.: Orsi

Gazdit keres!!
Törölt nick Creative Commons License 2006.08.09 0 0 190

S.O.S gazdát keres egy mudijellegű krém-fehér színű szuka kutya. Rettenet aranyos a kutty, puszis, bújós, de először félénk. Sajnos mostani befogadója nem tudja tovább tartani 1-2 napnál és nem tudjuk ezek után mi lesz. Tegnap találtuk Zuglóban. Kérem aki tudna segítneni hívja a következő számokat: 0670/2753210 VAGY 0620/4653714

Már szinte Budapest összes menhelyét, állatvédő egyesületét felhívtuk és sajnos sehol sem tudják befogadni. Nem tudjuk sokáig tartani az ideiglenes befogadónál, de nem szeretnénk, ha visszakerülne az utcára.

http://gallery.site.hu/u/Doszka/Kep_101.jpg.html

nextdoor Creative Commons License 2006.08.08 0 0 189

Bp. XI. ker. Háromszék u. környékén július 29-én idősödő gordon szettert kant találtunk. Hátán már vki ollóval nyírbálta a szőrét. Orvosi megfigyelés után panzióban helyeztük el, de ott kifejezetten rosszul van, pánikol, sír. Nagyon jólnevelt, kedves, békés öregúr, akinek eredeti gazdája az intenzív hirdetés és plakátolás mellett sem jelentkezik.

Nagyon fontos lenne számára, ha kikerülhetne a panzióból, ezért sürgősen keresünk ideiglenes befogadót is neki

Tel.: 06 30 5000 209 vagy 06 30 594 31 05

http://www.ungarnspezial.ch/gallery/album722

sz.zoe Creative Commons License 2006.08.07 0 0 188

ACHÁTCSIGA-ÜGYBEN:küldtem neked E-mailt,szóval hogy EXPRESS+AJÁNLVA add mert tűnt már el csomagom,és lécci üzizz mielőtt feladnád őket...meg ne fulladjanak,stb!BOCSI de már MOST aggódom értük!Cimet E-mailben elküldtem a múltkor.KÖSZI

fendermania2000 Creative Commons License 2006.08.05 0 0 187

Macsakaszőr allergia miatt sajnos örökbe kell adnunk kedvencünket. 4 éves kis termetű szeretetet adó és igénylő ivartalanított nőstény lakáscica. Ha lenne új szerető gazdája, enyhítené a szomorúságunkat. mollicica@citromail.hu vagy 0662 476375. A cicát az országban bárhová elvisszük, csak legyen jó sora. Természetesen minden holmiját adjuk vele.

 

 

Molli cica
sz.zoe Creative Commons License 2006.08.05 0 0 186
Figyi,ha kalitkástúl adnád én átvenném,pont kismadarat keresek-van egy nagy kalitom de nem tom nem e férnek át a rácsain?Másik gond hogy el kéne hozni őket Veszprémbe.Veszprém külterületén lakom,van sok kisállatom-patkányok,hörcsögök,deguk,egér,3 kutya...stb.Pont kis madarat keresek!Kocsim nincs.
Előzmény: ewet (185)
ewet Creative Commons License 2006.08.04 0 0 185

SOS!!

Sziasztok!

A családom meg akar válni a pintyeinktől, 10 nap múlva megyünk nyaralni, addig. Internetre kéne felraknom a hirdetést, de félek, hogy valami hüllő eledel lesz belőle, sok ilyen történetet hallottam már. Kereskedésekbe nem veszik be őket.

Segítsetek!

 

Éva

crumerum Creative Commons License 2006.08.02 0 0 184

7 éves, fajtatiszta golden retriever szuka kutya, ajándékba elvihető. Törzskönyvezett, jófej kutya, családi okok miatt.

 

20/5818011

help@retriever.hu

kidana Creative Commons License 2006.08.01 0 0 183

Sziasztok!

 

Gazdit keres egy 6-8 hetes, fekete, kék szemű tündéri kiscica, akit vasárnap találtunk nagyon rossz állapotban. Mint utólag kiderült, a halál küszöbén volt szegény, de már kezelés alatt áll és valószínűleg rendbejön. Nagyon édes, imád ölben lenni. Jelenleg egy kedves idős néninél várja szerető gazdiját. Ha tudtok valakit, aki befogadná, kérlek szóljatok: 06/30-482-7904.

 

Köszönöm.

cavecat Creative Commons License 2006.08.01 0 0 182

gazdit keresnek a képen látható kisnyuszik. a nyuszik budapestiek, júni 23-án születtek, augusztus közepétől lehet őket hazavinni (addig még a mama mellett maradnak)

a kékvidra, duplagénes (bal fönt) kisfiú, a másik 3 kislány.

(a vadas  - bal lent - simaszőrű, a másik 3 oroszlánfejű)

a szülők mindketten oroszlánfejűek, 1,5 és 1,3 kilósak.

a papa, Bartolomeoa mama, Szonja
sz.zoe Creative Commons License 2006.08.01 0 0 181
Helyileg HOL vagy?Én Veszprémben.Érdekelnének a csigák de kocsim nincsen...
Előzmény: bizerte (180)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!