Keresés

Részletes keresés

rohadék Creative Commons License 2001.04.27 0 0 340
Bicskeigeccci elmehet a retkes piccccsába........
Grof Creative Commons License 2001.04.27 0 0 339
Axl: abban igazad van, hogy Bicskei Alulértékeli a magyar ligát, de Korsós-ügyben nem értek veled egyet, több Sturm BL-meccset láttam, ahol csapata egyik legjobbja volt, támadásokat is nagyban segítette, gólpasszt adott, stb.
Üdv.

Grof

Előzmény: Axl (338)
Axl Creative Commons License 2001.04.27 0 0 338
Pontosítom magam: nem az hülyeség, hogy egy vlogatott olyan eros, mint a benne játszó focisták csapata, hanem az, ahogyan Bicskei alulértékeli a magyar ligát.
Előzmény: Axl (337)
Axl Creative Commons License 2001.04.27 0 0 337
Nemnem, ez hülyeség!
Ez Bicskei hülyesége. Ezért van tele a válogatott légiósokkal. Mert azt hiszi, hogy Korsós jobb, mint bárki a magyar ligából. És ez nem igaz! Korsós iszonyatos alibi. De a csapata nem rossz (mármint a Sturm). Ezért véd Szucs Lajos helyett Babos, ha Király hiányzik.
Előzmény: zoliku (336)
zoliku Creative Commons License 2001.04.27 0 0 336
A futball egyik alaptörvénye: egy válogatott játékereje pontosan megegyezik az abban szereplő játékosok klubjainak erejével. Íme, a magyar-finn-meccs "jegyzőkönyve" a fönti tétel alapján:

MAGYARORSZÁG:
HERTHA BSC (BREDA) - STURM GRAZ, COTTBUS, COTTBUS - VASAS, HERTHA BSC (VASAS), HAPOEL TEL-AVIV, BEERSCHOT (UTRECHT), MACCABI NETANYA - MTK (VfB SUTTGART), MACCABI TEL-AVIV

FINNORSZÁG:
HEARTS - AJAX (BRANN BERGEN), VIKING STAVANGER, VIKING STAVANGER, HELSINGIN JK - HEERENVEEN (LUTON),FC HAKA (TROMSÖ), TRELLEBORG, PSV EINDHOVEN (TAMPERE) - CHARLTON (MYLLYKOSKI PA), CRYSTAL PALACE (HELSINGIN JK)

Egy-két megjegyzés:
1. A finn válogatottból hiányzott a két liverpooli sztár.
2. A magyar válogatottban egyetlen ferencvárosi futballista sem szerepelt, holott a Fradi fölényesen vezeti a tabellát. (A fradisták közül Pinte játszott abban a szlovák nemzeti tizenegyben, amelyik döntetlent ért el bBukarestben.) Az enyhén középszerű Vasasból ketten is pályára léptek.
3. A magyar válogatott a német és a holland középmezőnyt, valamint az izraeli, az osztrák és a magyar bajnokságot, a finnek csapata pedig az angol második vonalat, a holland élmezőnyt, valamint a norvég a svéd és a finn első ligát reprezentálja. Vajon van-e különbség?
4. Osszuk Európa klubcsapatait két részre: azon klubok, amelyek már szerepeltek legalább egyszer a Bajnokok Ligájában, és azok, amelyek még nem.
A magyar válogatottban három olyan futballista szerepelt, aki BL-t megjárt klubból jött: Dárdai, Király és Korsós György. A finnek csapatában öt: egy Ajax, egy PSV, egy Heerenveen és két HJK-futballista.

Jay-X Creative Commons License 2001.04.27 0 0 335
Azt irja az NS:

...jegyhez csak a szövetségen keresztűl lehet jutni, vagy akkor ha teljes inkognitoban beáll a szurkolo a bukaresti stadion VENDÉGPÉNZTÁRÁHOZ...

háát, a vendégpénztárnál sokat ér az inkognito... :))))

Grof Creative Commons License 2001.04.27 0 0 334
kontrákból, természetesen...
Előzmény: Grof (333)
Grof Creative Commons License 2001.04.26 0 0 333
Így van, lásd az angolok otthoni selejtezőjét ellenük. Ellenünk a második félidőben kapura sem rugtak, de nem is úgy tűnt, hogy ez a céljuk.
Ami viszont sokadszor is bebizonyosodott: nem tudunk felállt védelem ellen játszani, nincs elég mozgás és kombinatív játék elől.
Románok ellen épp azért van esélyünk, mert ők biztosan nem állnak be otthon védekezni, kis szerencsével (és sok formajavulással addig) megverhetjük őket, persze az is benne van, hogy kapunk egy gólt, aztán román kontrékból még 2-t.
Hajrá Magyarok!

Előzmény: Tapio (329)
karesz4 Creative Commons License 2001.04.26 0 0 332
sajna egy újabb nagyon rossz hír:

Nem sikerült a bravúr a magyar ifjúsági (U16) labdarúgó válogatottnak az angliai Európa-bajnokságon. Ubrankovics Mihály szövetségi edző csapata utolsó csoportmérkőzésén egygólos vereséget szenvedett a házigazdák együttesétől és nem jutott a nyolc közé.

C-csoport:
Anglia-Magyarország
1 : 0 (1:0)

Az első játékrészben a hazaiak irányították a mérkőzést. A szünet után a magyarok játszottak fölényben, a találkozó képe alapján a döntetlen lett volna a reális eredmény. Azért az olaszok elleni 4:3 szép volt!!!

Karesz

karesz4 Creative Commons License 2001.04.26 0 0 331
hát lehet, hogy Te magasabban jegyzed őket, de a nemzetközi ranglistán viszont hátrébb vannak...

Karesz

Előzmény: Tapio (329)
Axl Creative Commons License 2001.04.26 0 0 330
Amikor Pinte Attila magyar válogatott...
Illés szar!
Előzmény: totelcamp (325)
Tapio Creative Commons License 2001.04.26 0 0 329
Nem akarok közharag tárgyává válni, de azt azért ne felejtsétek el, hogy a finn válogatott nem egy harmadrangú csapat. Európában magasabban jegyzik őket, mint a magyar válogatottat...ezt figyelembe véve pedig nem akkora katasztrófa ez a döntetlen.
Én sem vagyok BB híve, és én is többet várok a válogatottunktól, de egy ilyen tétnélküli meccsen többet nem igazán kérhetünk számon a válogatott-tól. Egy sportszerű, viszonylag hajtós, ámde kevésbé eseménydús meccsen igazságos döntetlen született.
Hajrá
MAGYARORSZÁG!
Hajrá SUOMI !
Eller Creative Commons License 2001.04.26 0 0 328
Egyet azért ne felejtsetek el. Most már talán csak egy pár olyan válogatottat tudunk mondani amelyik ellen simán győzhetünk. Itt van ez a Finn csapat. Hiába tartalékosak, majdnem az egész csapat a Szigetországban rúgja a bőrt (az most mindegy, hogy elsőbe vagy másodikba). Nálunk meg: a kiesőjelölt Cottbusban hol játszik hol nem a Sebők Vilike, Mátyus most kezdő de meddíg,Izraelről és a Magyar bajnokságról ne is beszéljünk. Összeségében van két olyan játékosunk akik valamit is érnek, Király és Dárdai. De egy Illésbélacsatártjátszom azért egy kicsit sok. Hamarról ne is mondjak semmit (sajnos nagy kedvence BB-nek).
Tehát. Kb. ha 10 percig játszottunk elfogadhatóan. Viszont ha Pető 6-os, akkor szerintem Pali is megérdemli.
Mindazonáltal akkor is a MI CSAPATUNK bárhogyan is játszik.

Ui.: Kökény úr - egy barátságosért talán máshogyan döntöttem volna, ha tényleg jó a kicsike.

Kökény úr Creative Commons License 2001.04.26 0 0 327
Baszki, gyerekek,

ez egyszerűen hihetetlen. Tényleg ennyit tudunk?
Most azt magyarázzátok már el nekem, hogy van még ennél lejjebb? Csatlakozom az előttem szólóhoz, de ehhez tényleg csak a 0-6 mérhető. Azt a két percet leszámítva nem voltunk a pályán. Hogy a jófenébe akarunk mi tisztes eredményt Bukarestben?
Azt hiszem inkább vállalok egy háromórás gyökérkezelést, mint hogy a mieinket nézzem. És lemondtam egy csodálatos randit ezek miatt a fatökűek miatt. Most tényleg ki vagyok akadva.

TOMcat Creative Commons License 2001.04.26 0 0 326
Teljesen kész voltam este. Komojan mondom, hogy a vakok a csörgőlabdával pontosabban játszanak.
Ha ezek a nyomorékok (kiemelném:1.Illés Alibi Bélát 2.Hamar holalabda István 3. Mátyus Összevisszaszaladgálok Jánost és atöbbiek is szarok voltak) ezzel a játékkal túlszárnyalják a mexikói Magyar-Oroszt. Ez biztos.
Volt két játékos aki egy átlagos szintet hozott (a két kapus) és Pető aki bejátszotta magát a csapatba a tegnapi teljesítményével.

Bicskeit és a nyilatkozatát nem kommentálnám mert akkor egy darabig nem szerepelhetnék ezen a néven...

Hajrá Magyarok!

Tomcat

totelcamp Creative Commons License 2001.04.26 0 0 325
Zannyavalagát a BB-nek! Hogyan lehet Illés stabil kezdö? Úr isten! Mikor lesz itt foci?
Előzmény: Grof (323)
second coming Creative Commons License 2001.04.25 0 0 324
Csak hogy klasszikust idézzek:
"Ki fog itt gólt lőni?" :(
Grof Creative Commons License 2001.04.25 0 0 323
Illést pedig szerintem csak azért cserélte le Bicskei, mert úgyis stabil csapattag, ki kellett még próbálni 1-2 embert.
Grof Creative Commons License 2001.04.25 0 0 322
Irígylem a határozottságotokat, hogy lehet pl. Babost leosztályozni 2 labdalehúzás alapján?
Ezt a Pető-osztályzatot pedig én sem értem.
Előzmény: h3o (318)
Grof Creative Commons License 2001.04.25 0 0 321
Szerintem a Jordánok ellen ennél is gyengébbek voltunk, litvánoknak meg volt sok helyzetük ellenünk, ott ki is kaphattunk volna.
Pető egész meccsen egyszer hibázott és meg tudta kavarni a jobboldalt, szóval őt is a jók közé sorolom, a védőknek meg nem nagyon volt dolguk a 2. félidőben, őket ennyi alapján nem lehet megítélni.
Üdv.

Grof

Előzmény: h3o (317)
karesz4 Creative Commons License 2001.04.25 0 0 320
Te ezt komolyan gondolod, hogy illés faláb béla joban játszott mint Pető??????? Melyik meccset nézted, ember???????

Karesz

Előzmény: h3o (318)
Jay-X Creative Commons License 2001.04.25 0 0 319
Király7-Korsos4,Sebők6,Mátyus5-Pető6,Dárdai7,Lendvai4,Halmai5,Hamar4-Illés3,Horváth5
h3o Creative Commons License 2001.04.25 0 0 318
Szerintem: Király7, Babos6, Korsós5, Sebők4, Mátyus4, Dombi5, Pető5, Dárdai4, Halmai1, Hamar2 Lendvai1, Horváth3, Illés6, Sowunmi6, Lisztes6
h3o Creative Commons License 2001.04.25 0 0 317
yvEz azt hiszem minden eddigit alulmúlt, a többségből még az akarat is hiányzott. Illést hiába szidja mindenki, kár volt lecserélni.
Szerintem Lisztes és Sowunmi hajtott tisztességesen és játszott viszonylag jól.
Grof Creative Commons License 2001.04.25 0 0 316
Ja, Lisztesnek szerintem is ott lenne a helye, ő legalább néha próbál valamit kombinálni.
Az én középpályássorom mostani állás szerint
xxx,Illés,Dárdai,Lisztes,Pető, vagy valamelyikük helyett Miriuta, ahol xxx szinte bárki, akit nem úgy hívnak, hogy Hamar István. Igaz, hogy ma volt egy jó lövése, de sajnos még mindig nem tanult meg focizni és nem is fog soha. De akár Miriuta is lehet, szerintem egy megfelelő jobb lábas játékos is képes lenne azon a poszton Hamar átlagteljesítményét nyújtani.
Üdv.

Grof

Előzmény: Axl (315)
Axl Creative Commons License 2001.04.25 0 0 315
Lisztest
Axl Creative Commons License 2001.04.25 0 0 314
Igen, ez tényleg meglepo.
Én is drukkolok a csapatnak, nem arról van szó, és Bicskei csinált egy jó cserét. Liszest behozta.
Előzmény: Grof (313)
Grof Creative Commons License 2001.04.25 0 0 313
Axl: én még a pozitív szakaszban tartok. :-)
De ha kikapunk a románoktól, akkor ez még változhat...
Engem Pető lepett meg, egész jól játszik szerintem, előre nem bíztam volna benne.
Üdv.

Grof

Előzmény: Axl (312)
Axl Creative Commons License 2001.04.25 0 0 312
Igen, tudod, ebbol az optimizmusomból fakadt az a tévhitem is, hogy ebbol a Bicskei-csapatból még lehet valami. Most is így gondolom, csak most már tudom, hogy mi lehet belole: egy nagy lóf@sz.
Előzmény: karesz4 (311)
karesz4 Creative Commons License 2001.04.25 0 0 311
:-)))
Üdv!

Szerinted kihúzzák döntetlenrea finnek ellen???!!! Milyen hurráoptimista vagy!

Karesz

Előzmény: Axl (310)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!