Keresés

Részletes keresés

h3o Creative Commons License 2001.05.27 0 0 373
Nálam Horváth-Sowunmi páros a nyerő
Grof Creative Commons License 2001.05.27 0 0 372
__Tibi: "Mi a faszt keres a keretben Korsós Attila???" - ezt én sem értettem, de a legutóbbi meccsen egész bíztatóan mozgott a gólján kívül is. Azért románok ellen nem raknám be, inkább legyen Horváth + Kabát.
Üdv.

Grof

Előzmény: __Tibi (369)
Dugó Creative Commons License 2001.05.25 0 0 371
Kabát Péter a mai produkciója után meghívot kapott B-től!
Grof Creative Commons License 2001.05.25 0 0 370
Azt hiszem a védőket és középpályásokat előre tudhattuk, de erre a támadó-listára én is nagyot néztem. Már kezdtem elszomorodni, hogy mi lesz itt, de szerencsére friss hírek szerint Bicskei berakta a keretbe Kabátot.
Horváth biztos kezdő lesz, Dombi Bicskei szerint csereként lendületet tud vinni a játékba, ő csere lesz, Korsós pedig csak nem lesz kezdő, szóval szerintem Sowunmi és Kabát közül kerül be valaki, erősen remélem, hogy Kabát lesz az.
Üdv.

Grof

__Tibi Creative Commons License 2001.05.25 0 0 369
Mi a faszt keres a keretben Korsós Attila???
Dombiról, Hamarról már nem is beszélve, bérelt helyük van.
Mostanában Horváth sem csinál semmit.
Hüje vagy Bicskei.
macika.fly Creative Commons License 2001.05.25 0 0 368
Hajrá Magyarok!
zeuszka Creative Commons License 2001.05.25 0 0 367
Horváth Péter lőtt akciógólt tavasszal?
Előzmény: gorillaember (366)
gorillaember Creative Commons License 2001.05.25 0 0 366
Megint sikerült egy nagyon gyenge keretet összehoznia Bercinek.
Nem tudom ,hogy Dombit mikor felejti már el végre.
Horváth F. is egy nagy nulla!
Tököli,Kabát,Kenesei,Horváth P.-miért nem lehet kipróbálni őket ?
Nagyon hülye Bicskei!!!
Előzmény: Dugó (365)
Dugó Creative Commons License 2001.05.25 0 0 365
Csupán nem lőtt gólt fél éve !
Én örülök, hogy nem hívták meg peciel.
Ellenben Kovács Z. jó formában volt tavasszal, akárcsak Tököli. Persze ez erősen szubjektív.
Azért nem ártott volna legalább két aránylag normális csatár még ! Dombi és Kancsó sem kimondottan az!
Előzmény: zeuszka (363)
zeuszka Creative Commons License 2001.05.25 0 0 363
Fehér Miklóssal mi a fasz van?
Előzmény: Dugó (362)
Dugó Creative Commons License 2001.05.25 0 0 362
Bicskei Bertalan szövetségi kapitány kihirdette a Románia ellen készülő magyar válogatott 21 tagú keretét.

A Bicskei által meghívott játékosok:

Kapusok: Király Gábor (Hertha), Babos Gábor (NAC Breda), szűcs lajos (Ferencváros).

Védők: Korsós György (Sturm Graz), Fehér Csaba (NAC Breda), Sebők Vilmos (Cottbus), Dragóner Attila (Ferencváros), Mátyus János (Cottbus), Juhár Tamás (Vasas).

Középpályások: Pető Tamás (Vasas), Dárdai Pál (Hertha), Vasile Miriuta (Cottbus), Halmai Gábor (Hapoel Tel-Avív), Lendvai Miklós (Beerschot), Lisztes Krisztián (VfB Stuttgart), Illés Béla (MTK), Hamar István (Netanya).

Támadók: Dombi Tibor (Utrecht), Thomas Sowunmi (Vasas), Horváth Ferenc (Maccabi Tel-Avív), Korsós Attila (Videoton).

A keretnek több érdekessége is van (nyilván sokan hiányolják majd például Kabátot, Szabicsot, vagy éppen Tökölit), ám a véleménynyilvánítást – kultúrált formában! – olvasóinkra bízzuk.

Hát ez érdekes keret..előre félek!
Dragóner, Mátyus, Halmai, Hamar MINEK ? Persze lehet még vitázni Illésen és Kancsón(Korsós) is!
Azért:

font color="red" size="6">Hajrá Magyarok!

ADAM17 Creative Commons License 2001.05.22 0 0 361
MAGYAROK!!!

En csak teven kovetem majd a roman meccset,
de barkik is huzzak fel a cimeres mezt,
gyozni kell!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

S aki a palyan lesz, a gyozelemre toro valogatottunk tagja lesz. Remelem, mindenki jo napot fog ki, es jol megverjuk a rivalist!

Azert ha szabad igy nekem masokat utazasra buzditani : )
MINDENKI BUKARESTBE!!!

Azaz remelem, minel tobb magyar lesz kinn a meccsen, azaz min. tele lesz a vendegszektor, rendben lesz az utazas, es mindenki bekesen hazater, a romanok szomoruan, a mieink oromittasan.

RIA, RIA, HUNGARIA!!!

Grof Creative Commons License 2001.05.21 0 0 360
Hamar viszont ott lesz... ;-)
Grof Creative Commons License 2001.05.21 0 0 359
Szerintem egyiküknek sincs komoly esélye bekerülni a csapatba, max Radokinak taktikai csereként a végén, mert annyian emlegették már Bicskeinek, hogy hazahívja mindig szegényt, aztán mégsem lép pályára.
Egyébként honnan az info?
Üdv.

Grof

Előzmény: h3o (358)
h3o Creative Commons License 2001.05.21 0 0 358
HORROR!
Az alábbi hírt csak 18 éven felüli, egészséges szívműködésű személyek olvashatják!

Kovács Z, Korsós A., Radoki a válogatottban.
Így már egypár öngól is lesz.

h3o Creative Commons License 2001.05.16 0 0 357
Király - Mátyus KorsósGy Hrutka MolnárZ - Füzi Somogyi Miriuta Sowunmi - HorváthF Kabát

cs: Vlaszák, FehérCs., Sebők, TóthN., FehérM., Illés, Bükszegi

Mátyus helyett kit??

karesz4 Creative Commons License 2001.05.16 0 0 356
Üdv Mindenkinek!

Sebők, Mátyus, Dárdai, Illés...Te Úristen! Miért kell nekünk eleve négy embernyi hátrányban pályára lépnünk????

Üdv:

Karesz

Grof Creative Commons License 2001.05.16 0 0 355
Én inkább a következőnek örülnék: (ha Bicskei marad 3-5-2-nél)
Király - Mátyus, Sebők, Korsós - bárki, Illés (vagy Miriuta), Dárdai, Lisztes, Pető - Fehér, Kabát
, ahol bárki = bármilyen bal szélső, akihez, ha labda kerül, akkor nálunk is marad (Hamar nem tartozik ebbe a kategóriába, bár küzd, az biztos), tőlem lehet Tóth Norbert is.

A te összeállításodról egyéni vélemény: szerintem Tóth Mihály mostanában nem válogatott szintű, Dvéri nem rossz, de középpályásból nálam már így is ki kell hagyni Illést, vagy Miriutát, akiket jobbnak tartok, hacsak nem rakunk egy jobblábast a hiányposztunkra is...
Tökölinek is kéne esélyt adni, de előbb Kabátnak.
Üdv.

Grof

Előzmény: bogoka (354)
bogoka Creative Commons License 2001.05.16 0 0 354
Király- Balog Z.(Molnár Z.), Sebôk, Mátyus- Korsós Gy.- Dárdai, Dvéri(Lisztes), Illés, Tóth N.- Tóth M, Tököli

Srácok!

Mit szólnátok egy ilyen bukaresti kezdôhöz?

gguszti Creative Commons License 2001.05.14 0 0 353
Felhozom, az sohasem árthat...

HAJRÁ MAGYAROK!!!

Tapio Creative Commons License 2001.05.02 0 0 352
Ja, és ahogyan karesz4 is mondja, természetesen Thomas Sowunmi (Egyszer a Lehel téren a metróbol felfelé jövet a lépcsőn felfelé futottam vele versenyt :) -na nem ezért!- is állandó helyet érdemelne magának a válogatottunkban.

Horváth Ferikét(Minden tiszteletem az Ővé! Nagyon szépen köszönöm Neki mindazt, amiket eddig tett az országunkért, de eljött már annak az ideje, hogy csatárposztokon CSATÁROKAT játszassunk!) lassan már mellőzni illene. Thomas az ő (végleges)cseréje nálam!

Előzmény: Tapio (351)
Tapio Creative Commons License 2001.05.02 0 0 351
"A Vasasból Kabát és talán Pető kivételével nincs értelme mást beválogatni."

Szerintem a VASAS több válogatottat is adhatna!
Simek Péter és Szili Attila hétről hétre jól teljesítenek, és nem ingadozó a formájuk. Véleményem szerint SIMEK megoldaná a jobboldali középpályás kérdését.

"A Ferencvárosból viszont Szűcs Lajosnak, Hrutkának és Horváth Péternek"

Szűcs már lassan egy éve kirobbanó formában véd, attól az 1-2 bakitól eltekintve, kijelenthetjük, hogy neki és Pintének köszönheti a Fradi az 5 pontos előnyt.

"Az újpestiek közül valóban nincs olyan, akinek biztosan a keretben lenne a helye"

Dvéri még nemzetközi szinten is jó játékos, akárcsak a kispesti Szabó Tibor.
Én azt mondom, hogy nagyon hiányzik a válogatottunkból az ilyenfajta szervezőjátékos.
Persze Lisztes ott van, de 10 percek alatt nem lehet csodát művelni. Bicskeinek hatalmas nagy hibája volt SUOMI ellen, hogy Lisztes nem játszott az elejétől. Vagy mondjuk egy Dvéri ha jászott volna...mindketten kitűnően lőnek távolrol, nagyszerű labdákat tudnak adni.
EZ nagyon hiányzott erről a meccsről. Visszatérve Szabó Tiborra, ha jól tudom, Ő jelenleg jugoszláv állampolgár. Nem tudom, hogy lépett-e pályára jugoszláv ifj. válogatottakban, de ha lehetséges, akkor szerintem mielőbb lehetővé kellene tenni, hogy játszhasson a MAGYAR válogatottban. Nagyszerű képeségei vannak, igazi irányitó, nagyon jól tartja a labdát, jól passzol, igaz nem szerez sok gólt, de hasznosan játszik. A középpálya baloldalán biztosan a válogatottunk erőssége lehetne! Úgy látom, hogy elegendő mennyiségű elfogadható tudású játékos áll a szövetségi kapitányunk rendelkezésére, csakhát Bicske Úrnak valamiért ez mégis kevés.
Amikor látom játszani Molnár Balázst(Tatabánya), Németh Tamást(Videoton), vagy akár korábban Sebők Józsefet, vagy a Rósa testvéreket, de felsorolhatnék akár még egy csapatravaló fiatal tehetséget, akkor nem igazán értem Bicskeit, hogy miért kell a Hamar&Halmai&Dombi féle -általam alkalmatlannak ítélt- egyénekkel szenvedni.

"jobb futballisták, mint Juhár, Tóth Norbert vagy Sowunmi."

A ballábas védő posztjára tényleg nem állnak valami sokan rendelkezésre, ez sajnos komoly probléma, bár -megint csak egy fiatal- az újpesti Lőw Zsolt is kiemelkedőt szokott nyújtani a klubjánál! Szegény Radoki Jani pedig igazán kaphatna már bizonyítási lehetőséget Bicskeitől,
elég már abból, hogy hosszú ideje hülyítve van; Tóth Norbert. Nos én az Ő helyzetét is Dvériéhez hasonlítanám, ha nem Magyarországon teljesedett volna ki, most minden bizonnyal egy jó európai középszínvonalú elit játékos lehetne.
Hamar Pistánál klasszissal jobb játékos, sajnos ezt mégsem tudja bizonyítani, sajnálom, mert egy ilyen kvalitású játékos jobb sorsot -pályafutást- érdemelne!

Előzmény: zoliku (348)
karesz4 Creative Commons License 2001.05.02 0 0 350
meg Simek, meg Thomas...

na mindegy...

Üdv:

Karesz

Előzmény: zoliku (348)
karesz4 Creative Commons License 2001.05.02 0 0 349
6:2!!!!!!
Előzmény: zoliku (348)
zoliku Creative Commons License 2001.05.02 0 0 348
Egy-két megjegyzés:
1. A védelmünkkel nincs baj. 1998 óta mindössze kétszer fordult elő, hogy kettőnél több gólt kapott a válogatott: a portugálok és az ausztrálok ellen. Korsós György a jobbhátvédek között messze a legjobb.
2. A Vasasból Kabát és talán Pető kivételével nincs értelme mást beválogatni. A Ferencvárosból viszont Szűcs Lajosnak, Hrutkának és Horváth Péternek a keretben lenne a helye (csak a keretben, mondom, és nem feltétlenül a kezdőtizenegyben). Az újpestiek közül valóban nincs olyan, akinek biztosan a keretben lenne a helye, de olyanok vannak, akik egy jobb tréner mellett odaférhetnének (Kisteleki ugyanis egy kókler): Pető Zoltán, Dvéri és Herczegh jobb futballisták, mint Juhár, Tóth Norbert vagy Sowunmi.
h3o Creative Commons License 2001.04.29 0 0 347
Axl, nem baj, hogy más poszton játszanak?
Axl Creative Commons License 2001.04.29 0 0 346
Igen, Kabáttal kapcsolatban igazad van. Sowumninál bitos jobb. Én is betenném a csapatba.
Előzmény: Grof (344)
Grof Creative Commons License 2001.04.29 0 0 345
Korsós ügyben pedig nem is próbállak meggyőzni, ha nem lehet, de én úgy emlékszem, hogy volt olyan meccs, ahol szinte vállán vitte a Sturm-ot.
Szerintem még a védősorunkkal van a legkevesebb probléma, ha a helyükön vannak, de hajlamosak néha elbambulni, akkor van gond.
Üdv.

Grof

Előzmény: Axl (343)
Grof Creative Commons License 2001.04.29 0 0 344
Azt szerintem senki nem mondja, hogy nem voltak verhetőek, én csak azt állítom, hogy sok mozgással, elég jól védekeztek, felállt védelem ellen pedig gyengék vagyunk, ez már sokadszor bizonyosodott be.
Ha már jó formáról beszélünk, akkor én adnék még esélyt Kabátnak, aki azt hiszem kétszer játszott eddig, a Macedónok ellen adott egy gólpasszt, a másik meccsen viszont labdát sem kapott. A bajnokságban pedig egyre nagyobb előnnyel vezeti a góllövőlistát.
Üdv.

Grof

Előzmény: Axl (343)
Axl Creative Commons License 2001.04.28 0 0 343
1. Korsóssal kapcsolatban nem lehet engem meggyozni. Én is nézeemm a Sturm meccseit, de az a véleményem, hogy csak össze-vissza szaladgál a pályán, igazából nem csinál semmit. Egyáltalán nem hasznos, és baromi lassú is.
2. Elsírom magam, ha valaki azt meri mondani, hogy nem volt verheto ez a finn csapat. Gyengék voltak, és látszik, hogy nem igazán jó képességu játékosokból állnak. Igaz, hogy a legjobbjuk, Hyppia hiányzott + Litmanen is.
A 3. pontban Zolikuval és Groffal is egyetértek. Azt kéne beválogatni, aki éppen jó formában van... A mai meccs (FTC-Lombard) alapján, amit a helyszínen szurkoltam végig, fogalmam sincs, hogy a Fradiból ki jöhet szóba. Az Újpestbol Dvéri, o sokkal jobb, mint Illés.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!