Keresés

Részletes keresés

Grof Creative Commons License 2001.06.06 0 0 499
Szép volt fiúk!
Bevallom, hogy Korsósból nem néztem ki ezt a játékot, remélem nem csak ma volt jó napja. Illés is jobb volt, mint vártam.
Amit eddig nem tudtam: Mezey mondta ma, hogy a románok világelsők a hazai meccseket nézve!
Szóval ez ad egy kis esélyt, hogy nem voltunk _annyira_ bénák kint, mint látszott...
Husky Creative Commons License 2001.06.06 0 0 498
Lehet, hogy edzésen fekvőtámaszt kell csinálni minden vágta után ? :)
Előzmény: ZOLA (494)
Dzsojszi Creative Commons License 2001.06.06 0 0 497
Most tényleg SZÉP VOLT FIÚK !!!!!

Ezt a hajtást, lelkesedést, + jó játékot szeretnénk mindig viszontlátni. Szerintem a legjobb - lehet, hogy meglepő lesz - az Illés volt, rengeteget harcolt, küzdött, jól is játszott, utána én Lisztest és Korsóst említeném.

Viszont a Dombit el kéne már felejteni, a hasraesésénél majdnem behugyoztam :-)))))))))) A napnál is világosabb, hogy ez az ember nem tud futballozni, na mindegy. Ja, és az is jelzésértékű volt, hogy az NBI gólkirályjelöltje gyakorlatilag a pályán sem volt, a legjobb lövése az volt, amikor csak 5 méterrel célzott mellé, na de ez is mindegy, benne legalább van fantázia.

És még egyszer: SZÉP VOLT FIÚK !!!!!!!!!!!!!!!

h3o Creative Commons License 2001.06.06 0 0 496
Szép volt, fiúk!
Kivéve: Pető, Korsósgy., Dárdai, Dombi, Kabát, Horváth, Király

Aki ezek után azt állítja, hogy Kabát jobb a válogatottban (nem a Vasasban!), mint Sowunmi, azt kénytelen leszek füllentéssel vádolni.
A ,,gólpassza, ha nem is volt lövés, grúz lábról került Korsós elé.
Halmai életében először jól játszott, nem is csoda, hiszen Bicskeivel repült volna.
Horváth, Dombi tényleg nagyon szánalmasak voltak, de Dárdai és Pető a csúcs. Ezeknek gyeptégla van az agyuk helyén. Király rendesen benne volt a gólban, és ha bemegy a kapufájuk...

Korsósról még meglátjuk, hogy áldásos lesz-e, hogy ezek után örök kezdőként szerepel majd, de a 2. tényleg gyönyörű volt.
Illés megint nagyon jó volt.

Ehhez a felálláshoz mit szólnátok:
Vlaszák
MolnárZ Korsósgy. Hrutka Kiss(Mátyus)
Sowunmi Somogyi Miriuta Illés Füzi(Tóthn)
Kabát

kharon Creative Commons License 2001.06.06 0 0 495
Végra győztünk, így most BB legalább egy évig biztosítva van.
ZOLA Creative Commons License 2001.06.06 0 0 494
Arra jó ez a győzelem, hogy azt mondhassák, nincs is olyan nagy baj a magyar labdarúgással.
Dombi megoldása valóban csodálatos volt, azt hitte már bent van a 16-ososn belűl.:)
Előzmény: __Tibi (492)
Pézsmabölény Creative Commons License 2001.06.06 0 0 493
Hiába az egész, most már mienk a dicső III. hely....

Üdv. mindenkinek

__Tibi Creative Commons License 2001.06.06 0 0 492
Szép volt fiúk!
Jól küzdöttünk, sajnos ez sok mindent még nem old meg.
Azért Dombi megoldása a végén nagyon király volt (rábukott a labdára, mint szőke nő a...:-))

HAJRÁ MAGYARORSZÁG!!!

Törölt nick Creative Commons License 2001.06.06 0 0 491
Hahaha, Dombi egyszeruen hasraesett, annyira zavarta a labda! Jobb mint a Buster Keaton!
ETOFAN Creative Commons License 2001.06.06 0 0 490
NYERTUNK!!!!
big l Creative Commons License 2001.06.06 0 0 489
84. perc

Végre egy gyzelem !!!!!!!!
Ezt a játékot szeretném látni ezentul !
Hajrá Magyarok !

bigblack Creative Commons License 2001.06.06 0 0 488
72. perc szép beadást láthattunk Kabát bokájából
Előzmény: Grof (487)
Grof Creative Commons License 2001.06.06 0 0 487
"ugy focizik mint egy kislany"
Hát nem tudom, de egy rossz lövést kivéve szerintem jól játszik, ahányszor hozzá kerül a labda, látványosan megindul az akció, volt megint egy gólpasszal felérő beadása, labdát szerez, ehhez képest Horváth Ferenc ma sem csinált még semmit.
Előzmény: Igi(forzamilan) (484)
Grof Creative Commons License 2001.06.06 0 0 486
Borzalmas, de legalább összehozott 2 gólt, ez is valami :-)))
Ettől függetlenül rossz nézni, amit néha csinál.
Előzmény: Axl (485)
Axl Creative Commons License 2001.06.06 0 0 485
nem borzalmas :)))))
Előzmény: Igi(forzamilan) (484)
Igi(forzamilan) Creative Commons License 2001.06.06 0 0 484
"Ellentétben Kabáttal. Ot ki kell szolgálni" A csatart ki kell szolglani marmint passzokkal az mar mas kerdes hogy ugy focizik mint egy kislany es rossz oda nezni sowunmi meg egy labdat nem tud normalisan lekezelni pedig remenysegnek volt mar nem szanalmas.

Egyebkent nem let volna gond ha kikaptunk volna romaniatol de ilyen csufosan az a baj, lehet ugy is kikapni hogy emelt fovel jojjunk le a pajarol ne igy hogy koszonjuk meg szepen hogy csak 2 golt rugtak.
Matyus borzalams!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Előzmény: bosi (474)
Szul Creative Commons License 2001.06.06 0 0 483
Egy pozitivuma van azert a dolognak nem kell sporolni hogy eljussunk abba a rohadt messzi Japanba vagy Koreaba.:((((((((((
Tenyleg vege.Ennek is de majd az Eb-re meglatjatok:((((
A f@szom teli van hogy ezek semmire nem kepesek hat ez nem igaz!!!Ilyet ...Mindenki mondjon le!!
Le vannak ezek sz@rva....Semmire nem jok..BB takarodj!Tiszta vezetest ,Teljesitmeny aranyos bereket!!!!!!!!!!!
(bocs a stilusert de nem tudom mashogy el vagyok keseredve)

Hajra Magyarok!

Törölt nick Creative Commons License 2001.06.06 0 0 482
Dzsojszi Creative Commons License 2001.06.06 0 0 481
Litvánia - Románia 1-2. Ezzel tulajdonképpen vége is az amúgy sem vérmes reményeinknek a vb-szereplést illetően. BB persze azt mondaná erre, hogy, ha oda-vissza lenyomnánk a grúzokat, plusz itthon a románokat, és még Olaszországból is elhoznánk egy pontot, akkor, csak kár, hogy erre én azt mondom, hogy: BB, MOST AZTÁN MÁR TÉNYLEG HÚZZÁL EL A JÓ KU..A ANYÁDBA !!!!!!!!!!!!!!!
Grof Creative Commons License 2001.06.06 0 0 480
zoliku: az összevetésedhez:
a gólkirályi cím önmagában tényleg nem ér sokat, főleg, ha olyan csapatban szerzik, ahol szinte mindig az adott csatárra játsszák a helyzeteket.
Illés szerintem mehetett volna külföldre, ha akart volna.
Az meg, hogy a többieket elvitték külföldi csapatok, önmagában szintén nem jelent sokat, Klausz pl. sokszor szerepelt a válogatottban, de nem emlékszem, hogy egyszer is maradandót nyújtott volna.
A Hamar-témát most nem említem, szerintem ebben legtöbben itt egyetértünk.
Horváth-nak volt jó időszaka, de ő is leginkább a kapu előtt jeleskedik, labdaszerzésben már nem olyan jó és ha szorosan őrzik, akkor sem nagyon érvényesül mostanában.
Fehér Miklós portugáliai szereplése már nem lehet véletlen, a válogatottban is volt, hogy jól játszott, pl. a kinti litván-meccsen.
Szabicsot én is mindenképpen kipróbáltam volna a nagyválogatottban.
Előzmény: zoliku (477)
Grof Creative Commons License 2001.06.06 0 0 479
bosi:"azt mondta, hogy Kabát kétszer annyit játszott és több gólt lott, ezért jobb"
Nem, én csak a vessző előtti részt mondtam, azt nem, hogy _ezért_ jobb. Egyszerűen csak kell oda valaki, minden idegszálával a kapu felé törekszik és ez gyakran sikerül is neki, mert gólokat kéne lőnünk.
Egyébként meg Kabátot szídni, vagy dícsérni gyertek a Kabát-topicra!

gruzilyá: freemail.hu-s email-címmel és erőltetetten sok főnévi igenévvel? :-)

Marcus Aurelius Creative Commons License 2001.06.06 0 0 478
Jó kis meccs volt. Ezek a srácok merték játszani a futballt. Gera, Terjék, Simek, Bodnár és a többiek produkcióját jó volt nézni, mégha viszonylag sok hiba is becsúszott, főleg a befejezéseknél. Ha Gyepes kapufás lövése bemegy, az év egyik legszebb gólja lett volna.
Előzmény: kharon (467)
zoliku Creative Commons License 2001.06.06 0 0 477
Lenne egy-két gondolatom még Kabát-ügyben. A Vasas üdvöskéjét éltetők leginkább azt hozzák fel, hogy milyen sok gólt lőtt az idei bajnokságban, és ő a legesélyesebb a gólkirályi címre. Nézzük már meg, hogy mennyit is ér egy magyar gólkirályi cím. Az alábbi felsorolás az elmúlt tíz év gólkirályainak nevét, a gólkirályságuk évében az életkorukat tartalmazza, valamint azt, hogy a nagy siker UTÁN milyen külföldi csapatokhoz szerződte:

1990/91: Gregor József - 28 éves - külföldi szerződés=0
1991/92: Fischer Pál - 26 év - NK OSIJEK 1 év
1991/92: Orosz Ferenc - 23 év - külföld nuku.
1992/93: Répási László - 27 év - asszem a portugál másodosztályban játszott, ha jól emlékszem az ESPINHOban 1 évet.
1993/94: Illés Béla - 26 év - csak semmi külföld.
1994/95: Preisinger Sándor - 22 év - fél esztendő GEELben.
1995/96: Igor Nicsenko - 25 év - maradt a Kárpát-medencében.
1996/97: Illés Béla - 29 év - minek ide az útlevél!
1997/98: Tiber Krisztián - 26 év - az országhatárokon belül maradt.
1998/99: Illés Béla - 31 év - mindörökké Magyarhon.
1999/2000: Tököli Attila - 24 év - az egymillió dolláros vételárat úgy látszik sokallja a dilettáns külföld.
2000/2001: Kabát Péter? - 24 év - vajon jobb futballista a föntieknél?

Azt hiszem láthatja mindenki, hogy önmagában a gólkirályi cím semmit nem ér, az elmúlt tíz év gólkirályai erejük teljében lévő fiatalemberekként se kellettek senkinek. És nem azért, mert a magyar csatár nem piacképes. Mi bizonyítja ezt? Íme, az alábbi névsor:

Horváth Ferenc (Genk, Cottbus, Maccabi Tel-Aviv)
Szabics Imre (Sturm Graz)
Fehér Miklós (FC Porto, Braga)
Kovács Zoltán (PAOK Szaloniki, Chateauroux)
Hamar István (Vanspor, Beitar Jerusalem, Maccabi Netanya)
Sándor Tamás (Torino, Genclerbirligi, Beitar Jerusalem)
Sallói István (Beitar Jerusalem)
Klausz László (Admira, Salzburg, Socheaux, Mannheim)

A fönti játékosok nem voltak magyar gólkirályok, mégis elvitték őket, és némelyikük nem is vallott szégyent! Nem állítom azt, hogy mindegyikük jobb futballista, mint a gólkirályaink, de azt igen, hogy ÖNMAGÁBAN A MAGYAR BAJNOKSÁG GÓLTRÓNJA SEMMIT NEM ÉR!!!!
Kérek mindenkit, hogy Kabát megítélése során ne hivatkozzon a góllövőlistán elfoglalt helyére. Helyette nézze inkább a technikai tudását, gyorsaságát, helyzetfelismerő készségét, futóteljesítményét, fizikai mutatóit, és azt, hogy milyen szituációban és milyen ellenfelek ellen estek a góljai. Az igazi csatár ugyanis nem azért jó, mert sok gólt lő, hanem azért, mert AKKOR és OTT talál a hálóba, amikor arra a csapatának szüksége van!

h3o Creative Commons License 2001.06.06 0 0 476
Sziasztok!
Bogoka!
Sebők azt mondta, hogy ő javasolta az ingyenességet Bozókynak, és az elfogadta, a hír tehát vszleg igaz

Bosi! benézhetnél a Sowunmi-topicba is!
kb azonos a véleményünk, bár én Kabátot is elfogadom, de mellé jó összjátékra képes ember kell - pl. Thomas:)) - nem Horváth.

Egyébként nagy hülyeség Thomas fizikumát és jó fejjátékát kihasználatlanul hagyni Európa legalacsonyabb(!) csapata ellen!

bogoka Creative Commons License 2001.06.06 0 0 475
Hello!

Nem tudjátok, mennyre igaz, hogy ingyen lesz a mai meccs diákkigazolvánnyal???

Aki tud vmit, gyorsan válaszoljon!!

Kösz!

bosi Creative Commons License 2001.06.06 0 0 474
Sziasztok!

Egyetértek azzal, aki megvédte Sowunmit. O jó játékos, mindenhol ott van, labdát szerez, cselez, passzol és gólt is lo. Van esze a focihoz! Ellentétben Kabáttal. Ot ki kell szolgálni. Nagyképu és öntelt, annyira viszont nem jó. Valaki összehasonlította Kabátot Sowunmival, és azt mondta, hogy Kabát kétszer annyit játszott és több gólt lott, ezért jobb. Erre azt mondom, hogy azért játszott kevesebbet, mert sérült volt, de ha a gólpasszokat is megnéznénk, még így is jobb a Kabátnál.

A Korsós Attilát is el kéne felejteni, inkább Tökölit kéne játszatni. Neki van esze a focihoz, ügyes is és van benne kurázsi. Azt kifogásolták, hogy a válogatottban helyzete sem volt: ezért inkább a középpályát kéne hibáztatni. Egyébként, kinek volt helyzete?

A középpályára be kéne tenni Szilit és Dvérit. Elegem van már az alibi futbalistákból. Halmait és társait felejtsük el végre. Dombi egy futóbolond, de a focihoz nagyon hülye, ot se kéne eroltetni.

Védelem: Mátyus katasztrófa, jobb lenne elfelejteni. Sebok, Juhár - alibiznek állandóan.

Miért nem lehet fiatal játékosokat betenni a válogatottba? Ezeknél úgyse lesznek rosszabbak!

Szerintem:

Támadók: Fehér M., Sowunmi, Tököli, Horváth F.

Kpálya: Szili, Dvéri, Illés, Mirjuta, Lisztes

Védo: Korsós Gy., Hrutka, Éger, Pomper, Kiss György, Stark, Molnár Zoltán, Kocsárdi

Miért nem próbálkozunk???

dez1 Creative Commons License 2001.06.06 0 0 473
Bízzunk benne, hogy valamelyik politikus rájön, hogy ma már lehet hogy több szavazatot nyer azzal, ha megszünteti a profi labdarúgást magyarországon - mondjuk az olimpiáig, az utánpótlást támogatja külföldi edzők bevonásával.
A mai 6-7 évesek 11 év mulva azután tiszta lappal kezdhetnének, a futballt körülvevő, rajta és benne élősködő hiénák addigra már más "élelem" után néznek.
A válogatott meg nyugodtan lehet amatőr, semmivel sem nyújtanának rosszabb teljesítményt amatőr focistáink.
Devil Inside Creative Commons License 2001.06.06 0 0 471
Thomas legalább egyszer-kétszer megjátszható volt, Dombi meg csak ügyesen megcsúszott amikor 10 méternél közelebb került hozzá a labda.
Előzmény: h3o (464)
zoliku Creative Commons License 2001.06.06 0 0 470
Bocs, de Krisztiánkát kifelejtettem. Szerintem a magyar foci szégyene, hogy nem lehet mellőzni a válogatott keretből, mert rajta kívül nincs olyan bevethető középpályás, aki pontosan tud passzolni a 15 méterre lévő társnak. Így aztán szegény ember vízzel főz, Bicskei meg Lisztessel...
zoliku Creative Commons License 2001.06.06 0 0 469
A mai meccs összeállításáról:
Király - Oké, ő a legjobb, ez tény, kapjon bizalmat; de a véleményemet attól még fenntartom, hogy túl van sztárolva, és kissé nagyképű.
Korsós Gy. - Európában az ilyen jobbhátvédekből 12 egy tucat, nálunk viszont unikális jelenség. Egyetértek azzal, hogy stabil ember, de többet kéne vállalnia.
Sebők Vilmos - nagyjából ugyanazt gondolom róla, mint Korsósról, azzal a különbséggel, hogy neki vezérnek kell lennie.
Mátyus - trágya egy futballista, de Juhárnál még a mostani formájában is jobb.
Pető T. - a magyar futball szegénységi bizonyítványa, hogy biztos kezdőember lett.
Halmai - a megtestesült szürkeség és unalom a játéka, de sajnos nála jobbat ezen a poszton nem tudok megemlíteni
Illés - Istenem, a Béla. Készüljön fel mindenki, hogy szokása ma is hiperaktív lesz, ha szögleteket kell rúgni, meg szabadrúgásokat elvégezni. Lehet, hogy ő a leggólképesebb magyar futballista, de az Alibiző Önjelölt Sztárnak is ő a megtestesítője. A magyar futball rossz szelleme, és szerintem lassan le kéne már számolni az ilyenekkel.
Korsós A. - Hány klubtól zavarták már el? Az ilyen vándormadarak néha meg-megvillannak, esetleg rúgnak egy gólt, aztán egy évig ebből élnek. Hamar se sokkal különb, de ő legalább megállta a helyét egy, a a magyartól idegen futballközegben is.
Horváth F. - Változatlanul Varga Zoli álláspontját vallom: a magyar futball szegénységi bizonyítványa, hoy ilyen biztos pont a csapatban!!!
Kabát - Luxemburg grófja vagy Mágnás Miska? A Homo sapiens véberiensis/váczizoliensis mintapéldánya. Nincs még egy másik ország a világon, ahol sztár lehetne.

Én ezt a csapatot játszatnám:
Király - Korsós Gy., Sebők V., Fehér Cs., Mátyus - Lendvai, Lisztes, Halmai v. Dárdai, Hamar - Sowunmi, Horváth F.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!