Keresés

Részletes keresés

Gyurci1024 Creative Commons License 2008.12.14 0 0 11

Megnéztem természetesen, hogy minden ok-e mielőtt visszaküldtem!

Építem folyamatosan ahogy hozza a postás :)

Az enyv az gyorsan elfogyott de még szerencse, hogy van asztalos ismerősöm aztán adott egy litert :)

Most épp a 10-11. számot várom, utoljára a 8-9. jött kb 1 hete de azt összeraktam.

A ragasztó bőven megszárad mire ide ér a következő :)

Előzmény: KoAn (10)
KoAn Creative Commons License 2008.12.14 0 0 10
Én visszavittem sk.
Viszont mielőtt visszaviszed, vagy visszaküldöd, nézd meg, nem-e sérült valamelyik elem. nehogy a sérültet tartsd meg, és a jót küld vissza.

Már elkezdted összerakni?
Előzmény: Gyurci1024 (9)
Gyurci1024 Creative Commons License 2008.12.13 0 0 9

Na ja!

 

A nő akivel beszéltem telefonon, azt mondta vagy visszaküldöm saját költségre vagy befizetem megint a csekket!

Kicsit komolytalanok és abszolút nem rigalmasak!

Felkéne nőniük a feladathoz :D

Előzmény: KoAn (8)
KoAn Creative Commons License 2008.12.13 0 0 8
Az jó, legalább visszaviheted, és átadod a fölösleges pakkot ha odaadják a soron következőt cserébe :))
Előzmény: Gyurci1024 (7)
Gyurci1024 Creative Commons License 2008.12.10 0 0 7

Hello Mindenki!

 

Ez a havi egy csomag küldése nekem is ismerős dolog!

Rettentően össze-vissza érkezik a dolog!

Múltkor hozott a postás egyszerre két pakkot, mondanom sem kell mind a kettőben a 4. 5. szám volt!

NO COMMENT!

Felhívtam a központot és még kb én voltam lecseszve amiért kettőt küldtek!

 

KoAn Creative Commons License 2008.12.05 0 0 6
Itt tartok jelenleg. Van ideje megszáradni a ragasztónak mire megjön a következő pakk :)
KoAn Creative Commons License 2008.11.19 0 0 5
Hihetetlen dolog történt: Megérkezett a csomag a 4-5. számmal. A postai bélyegzőn 11.17-e szerepel.
Most vagy a kiadó, vagy a posta a link.

Mindenesetre havi egy csomag érkezik, a 2 hetente helyett.
KoAn Creative Commons License 2008.11.19 0 0 4
... folytatás :

10. 20-án egy cetlit találtunk a levélszekrényben: "ismételt értesítés küldemény érkezéséről". Az értesítés szerint elősször 10.16-án kísérelték meg kézbesíteni a csomagot. Azt a csomagot, amit 9.26-án feladtak... IX.kerületből a XIX. kerületbe. Nagy út, ezért tarthatott ilyen sokáig. (Érdekes, Hong-Kong-ból a csomagom itt volt 5 nap alatt... de ez nem ide tartozik.)

Szóval már maga az értesítés is furcsa, hiszen direkt a munkahelyi címemre kértem, mert itt mindig van valaki, még munkaidőn kívül is aki csomagot átvesz. Ráadásul az első értesítést se kaptuk meg, pedig a levélszekrényből még semmi nem tűnt el.

A Magyar Postánál reklamáltam, 28 nap múlva válaszoltak is, hogy nem tudom bizonyítani az állításomat!

A csomagot elhoztam a postáról. Mivel én már ezt a 2 lapszámot átvettem személyesen, ezért ez fölösleges, visszavittem a kiadónak.

Vártam tovább a 2. csomagot. Meg is érdeklődtem megkapták-e a pénzt, küldik-e a következő csomagot. 11. 5-én értesítettek, hogy megérkezett a befizetés, 7-én küldik a következő csomagot. Megkérdeztem: Megoldható-e, hogy a meghirdetett 2 hetente csomag érkezés 2 hetente legyen, ne havonta? De válaszra se méltattak.

Szóval most itt tartok. Csomag még sehol, van 3 lapszámom. Újságárusnál hol tartanak? 11 vagy 12?

Ha ilyen ütemben küldik a csomagokat, akkor sose lesz meg az összes, mert ha vége az újságosnál, akkor pár hónap múlva megszűnik a cég, és az elmaradt lapszámokat nem fogják tudni küldeni.

Szóval van olyan valaki, akinek rendben érkeznek a csomagok, vagy csak én rendeltem meg? :)

Ha van fejlemény még írok...
Előzmény: KoAn (-)
KoAn Creative Commons License 2008.11.19 0 0 3
A lemondáson már gondolkoztam, de nem az anyagi oldala miatt.
Előzmény: compot (1)
KoAn Creative Commons License 2008.11.19 0 0 2
Nem, nem sértődöm meg. Tudok róla :)

a: Kicsit bíztató, hogy a németeknél még nem szűnt meg, ott a 59. lapszámnál tartanak. (Der-Rotebaron-modell) Bár hozzáteszem, hogy Nekik biztos nem a Magyar Posta terjeszti...

b: Igen, elég drága lesz, de a pénz nem minden.

A motor és a távirányító. Igen, külön kell megvenni, de legalább csak akkor, ha már összeállt a gép. De rögtön megválaszoltad, hogy miért nem biztos, hogy akarom reptetni.
Előzmény: Törölt nick (0)
compot Creative Commons License 2008.11.19 0 0 1

Szvsz mond le az előfizetést. Kb 90 lapszámra van tervezve, igy csak ez a rész ~200e ft és még sehol az elektronika. Ráadásul egy több mint 3kg, robbanómotoros gép.

 

Ha ilyet szeretnél kerits egy tervrajzot és abból csináld meg. Vagy 60e van kit.

Előzmény: KoAn (-)
KoAn Creative Commons License 2008.11.19 0 0 topiknyitó
Üdv mindenkinek ezen a topikon!

Ezt a topikot azért nyitottam, mert hátha más is előfizetett vagy vásárolja a Vörös Báró kiadványt rajtam kívül, és kíváncsi lennék mások véleményére, tapasztalataira is.

Történt egyszer, 2008. szeptember elején, hogy megjelent a fent említett lap első száma az újságárusoknál. Meg is vettem. Rögtön mondták is nekem, hogy hülyeség az egész, mert egy ilyen modellt olcsóbban meg lehet venni készen. Igen, akinek van pénze erre. Ha hitelből venném készen, akkor már nem lenne olcsóbb a kamatok miatt, és akkor elmaradna a megépítés öröme.

Ígyhát fel is adtam a postára a megrendelő lapot (szeptember elején!). Előfizetéssel olcsóbb is mint az újságárusnál, és nem kell vadásznom a lapokra. Mert ugye ha egy lap is hiányzik, akkor már nem lehet megépíteni.

Aztán csak vártam, vártam, és vártam... végül e-mailon érdeklődtem a kiadónál és 9.23-án azt a választ kaptam, hogy mai napon postázták, és ezentúl kéthetente fogok gomagot kapni 2 lapszámmal.

De a csomag még mindig nem jött. 10.13-án ismét érdeklődtem, azt a választ kaptam, hogy 9.26-án feladták a csomagot, érdeklődjek a postán. Ez már nem tetszett, mert a feladónak van lehetősége reklamálni, hogy értelme is legyen. Ezért abban maradtunk, hogy bemegyek érte a IX.kerületbe személyesen. Így meg is lett a csomagom. Még aznap fel is adtam a pénzt, hogy ezért ne késsen a további csomag.

folyt. köv....



Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!