Keresés

Részletes keresés

bagifruzsi Creative Commons License 2003.05.13 0 0 62
Csak ha Te fizetnél se adnám a kezedbe a kutyáimat.
Előzmény: hamvasat (Golf III 1.9TD) (59)
Ammandina Creative Commons License 2003.05.13 0 0 61
Sziasztok!
A szüleim tacsiját (ő látható az általam felrakott képen) ma 1/2 5-kor gennyes méhgyulladással műtik:-( Tegnap voltunk ultrahangon, és kiderült, hogy tiszta genny belül a kutyus
vibo Creative Commons License 2003.05.12 0 0 60
Szia!
De mondtam.
Előzmény: bagifruzsi (58)
hamvasat (Golf III 1.9TD) Creative Commons License 2003.05.12 0 0 59
bagifruzsi!

Én feléért agyonütöm mindet... :-)))

Előzmény: bagifruzsi (58)
bagifruzsi Creative Commons License 2003.05.12 0 0 58
Szia!

Próbáld meg, hogy a hússal együtt főzöd meg a rizst! Akkor jobban átveszi a zamatát!

Állatorvos: De akkor legalább ezen túl vagytok! Ez volt az első oltása?
Az árak valóban.... húha, be kell oltatnom 3 kutyámat, kettőt kétszer, + 3 macskámat... jajj, hadd ne számolgassak... :-(

És hogy hívják? Még mindig nem mondtad! :-)))

Szia
Fruzsi

Előzmény: vibo (57)
vibo Creative Commons License 2003.05.09 0 0 57
Szia!
Túl vagyunk az oltáson.Most valami kombináltat kapott,és még egy van hátra két hét múlva.
Kullancs és bolha ellen is kapott valami cseppeket-a nevét elfelejtettem-és állítólag egy hónapokig hatásos. Ez szerencsére nem oltás csak a bőrére kellett tenni.Ilyenről még nem hallottam ,de jól hangzik.Kérdeztem az orvostól ,hogy természetes -e ,hogy az első lábai sokkal erősebbek-a tappancsai is nagyobbak-és azt mondta ,hogy majd megerősödnek a hátsó lábai is, adjunk neki naponta egy kalcium tablettát.Ja és még kapott féreghajtó cseppeket is. Hát nem gondoltam volna ,hogy ennyi minden kell egy kölyöknek,az árakról nem is beszélve. Aztán volt egy kis ilyedtség is mert az oltás után két őrával elkezdett nyüszögni, és nagyon remegett. Felhívtam az orvost és mondta ,hogy ez előfordul adjunk neki egy negyed algopyrint.Mostmár szerencsére jól van ,úgyhogy remélem nem lesz semmi baja.
Előzmény: bagifruzsi (55)
vibo Creative Commons License 2003.05.09 0 0 56
Kiderült ,hogy imádja a zöldséglevest,a rizst viszont nagyon nem szereti,csak leeszi róla a húst.Majd kipróbáljuk pörkölttel.:))
Előzmény: Ammandina (54)
bagifruzsi Creative Commons License 2003.05.09 0 0 55
Szia Vibo!

A zöldséget az én goldednem zabálta kiskorában! Lenyalta a spenótot a húsdarabról és utóbbit meghagyta. :-) Kutyája válogatja. Mindenesetre az egészséges étrendhez szülség van a rostokra és egyéb anyagokra, amik a húsban kevésbé vagy nem találhatók meg.

A kutya neve valóban eredeti. :-) Nagyon helyes lehet! A képeket továbbra is várjuk!

Az állatorvostól ne féljetek! Hányadik oltásánál tart?

Szia
Fruzsi

Előzmény: vibo (52)
Ammandina Creative Commons License 2003.05.09 0 0 54
A kutya természetesen a húst szereti, a zöldséget és a rízst kiválogatja, ha tehetik, ezért úgy kell adni, hogy ne tudja megtenni. Én villával szétpaszírozom a répát, elkeverem a hússal és a rízzsel, így megeszi. Bella egyszerűen imádja az almát és a körtét, de a banánt pl. nem eszi meg. A képen látható tacsi él-hal a cseresznyéét és a meggyért;o) Szóval a gyümölcs teljesen egyedfüggő, de nam szabad sokat adni, mert meghajtja.
Előzmény: vibo (52)
vibo Creative Commons License 2003.05.08 0 0 53
Nagyon "eredeti" neve van. Morzsinak hívják. Törpetacsi, fekete színű barna zoknikkal. Az anyukámmal lakik egy kertes házban. Én csak tanácsokat próbálok adni a "neveléshez", gondozáshoz, és persze segítek kényeztetni.Szívesen játszik velem is, szereti ha felveszem , simogatom, de a gazdájáért teljesen odavan. Szinte állandóan szemmel tartja. Ha átmegy egy másik helyiségbe, vagy kimegy az udvarra, már lohol is utána.Ha egy-két órára egyedül hagyja, amikor hazajön nem tudja magáról "levakarni".Holnap nehéz napunk lesz. Oltásra kell vinnem. Remélem nem viseli meg nagyon.
Előzmény: bagifruzsi (51)
vibo Creative Commons License 2003.05.08 0 0 52
Szia!
A rizs meg a zöldség még nem jutott eszünkbe.Szeretik a zölségféléket is? És a gyümölcs? A sajtot meg a tejet nagyon szereti.
Remélem hamarosan tudok feltenni róla képet is.
Előzmény: Ammandina (49)
bagifruzsi Creative Commons License 2003.05.08 0 0 51
Ne aggódj! A tacskók igazi életművészek és a gazdi minden "gyengeségé" kihasználják. Nem lehet nekik ellent mondani és ahogy írtad a következetes ágybanalváshoz juttok. :-)))
Bár ez nem csak a kiskutyákkal van így(bocs, kicsit OFF a kép, csak szemléltetésnek :-))) ):

[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]

Kertes házban laktok, vagy lakásban? Fogjátok sétáltatni esetleg suliba vinni? Biztos nagyon örülne neki a kis tacsi!
És még azt sem mondtad, hogy hívják és hogy pontosan milyen tacsi!
És mikor lesz kép? :-))))))))))

Fruzsi

Előzmény: vibo (47)
bagifruzsi Creative Commons License 2003.05.08 0 0 50
Nem vagyok savanyú, csak nagyon nem volt egy jó poén. Ennyi.
Előzmény: hamvasat (Golf III 1.9TD) (48)
Ammandina Creative Commons License 2003.05.08 0 0 49
Ne aggódj, a lakásban tartott kutyák (főleg a kis termetűek) legnagyobb része ágyban alszik;o)
Az etetésnél figyeljetek oda, hogy hús-zöldség-rízs arány megfelelő legyen. Azért tanítani is kell, nehogy kiszaladjon egy kocsi elé. Fénykép nincs róla?
Előzmény: vibo (47)
hamvasat (Golf III 1.9TD) Creative Commons License 2003.05.08 0 0 48
Bagifruzsi! :-))) Tényleg gyenge volt, de azért még nem kell ilyen savanyúnak lenni...
Előzmény: bagifruzsi (30)
vibo Creative Commons License 2003.05.07 0 0 47
Köszi mindenkinek.
Szóval nem baj ha nem főleg tápot eszik. Hát mi nem kényelmi szempontból vettünk neki az biztos.
Most már ott tartunk,hogy a tápot csak mellékesen kapja rágcsálni, egyébként mindenfélét eszik.Ja és már nem elég neki ,hogy a gazdi szobájában alhat, muszáj neki is az ágyra feküdni. Úgy néz ki,hogy nem következetesen lesznek neki ilyesmik tiltva,hanem következetesen lesznek neki megengedve.De azért örülök ,hogy a képekből ítélve ez nem egyedi dolog.
Előzmény: Ammandina (34)
Beuska Creative Commons License 2003.05.07 0 0 46
Iffy,

Koszonom szepen:))
Ezert a kirandulasra viszek Neked szendvicset:))

Előzmény: Lord Iffy (45)
Lord Iffy Creative Commons License 2003.05.07 0 0 45
[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]

a zárócsőr elött height=500 az überfrankó, nemtúlnagy. adhatsz meg szélességet is width=

Előzmény: bagifruzsi (44)
bagifruzsi Creative Commons License 2003.05.07 0 0 44
Ügyi vagy! És helyes a kutty! De tényleg kicsit nagy!

Iffy! Te profi vagy! Kicsinyíteni hogyan kell? Csak mert ilyennl már nekem is voltak problémáim...

Előzmény: Beuska (42)
Beuska Creative Commons License 2003.05.07 0 0 43
Hat ez sikerult, de k.... nagy lett
bocs;((

meg van mit tanulnom:))
mindenestre O az en tacsim, Sissy

Előzmény: Lord Iffy (41)
Beuska Creative Commons License 2003.05.07 0 0 42
[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]
Előzmény: bagifruzsi (40)
Lord Iffy Creative Commons License 2003.05.07 0 0 41
na megálljál, majd szombaton a fejedbe verem de alaposan...:O))
Előzmény: Beuska (38)
bagifruzsi Creative Commons License 2003.05.07 0 0 40
Bocsánat! Még egyszer.
Szóval beírod, hogy img src=elérhetőség, ami a http://www.-tal kezdődik és ezt az egészet teszed két ilyen kacsacsőr közé:<>
Előzmény: bagifruzsi (39)
bagifruzsi Creative Commons License 2003.05.07 0 0 39
Szia!

Ha fent van valahol a képed az interneten, akkor a következőket kell csinálnod:

Beírod, hogy
(Az idézőjelek nem kellenek.)
Ennyi.

Előzmény: Beuska (38)
Beuska Creative Commons License 2003.05.06 0 0 38
Szivesen tennek fel a kutyimrol kepet, de sajnos meg mindig nem birtam megerteni a kep beillesztes fortelyait.
:(

Előzmény: bagifruzsi (32)
bagifruzsi Creative Commons License 2003.05.06 0 0 37
Nálunk is voltak hasonló problémák. Tacsi domináns falkaelsőként inkább betegre zabálta megát, csak hogy másnak ne jusson. :-(

Ezzel szemben Töpike a leguccsó és rendre éhen marad. :-( Így kénytelenek vagyunk külön etetni a nagyoktól.
Íme két kép róla is:

[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]

[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]

Előzmény: Ammandina (36)
Ammandina Creative Commons License 2003.05.06 0 0 36
Sajnos nem igazán kiskutty, finoman szólva nem sovány;o)
Előzmény: bagifruzsi (35)
bagifruzsi Creative Commons License 2003.05.06 0 0 35
Helyes kiskutty! :-)
Előzmény: Ammandina (33)
Ammandina Creative Commons License 2003.05.06 0 0 34
Szia!
A kistestű kutyák általában szeretnem felülni , feküdni kanapéra, fotelben, mert onnan jobban látják a családot.
A kiskutyának 1/2 éves koráig napi 3x kell enni adni, de eléggé egyedi dolog, a mi kutyánk pl. kb 5 hónapos korában magától ráállt a napi 2x evésre (az ebédet nem kérte). 1/2 éves kortól 1 éves korig napi 2x, utána napi 1x kell ennie.
A táp biztosan egészséges, de nem lehete valami finom. (Én se nagyon örülnék, ha egy szárított izére azt mondanák, hogy csikre krumplipürével és savanyúsággal;o))
A táp igazán a gazdinak kényelmes, mert nem kell összeállítani a kutyusnak egészséges menüt (hús, rízs, zöldség)
Előzmény: vibo (28)
Ammandina Creative Commons License 2003.05.06 0 0 33
Egy 11 éves Úrihölgy vendégségben (nálunk):

[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]

[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!