Keresés

Részletes keresés

Grof Creative Commons License 2001.10.01 0 0 892
nb1.hu:

---
Dvéri Zsolt helyett Böőr Zoltán kapott meghívót a válogatott keretbe.

Mint arról beszámoltunk, Dvéri Zsolt kisebb húzódással érkezett meg a válogatott gyülekezőjére, ezért Szilágyi doktor ultrahangos vizsgálatra küldte. Nos, a baj súlyosabb a vártnál, az első diagnózis ugyanis komolyabb izomhúzódást állapított meg Dvérinél. Gellei Imre ezért helyette a Debrecen középpályásának küldött "behívót".
---

Grof Creative Commons License 2001.09.30 0 0 891
Egy Mátyus-interjú (szintén nb1.hu):

---
- Először beszéljünk a ti tegnapi bajnokitokról…

- Sajnos duplán vagyok szomorú, hiszen a Cottbussal 2-0-ra kikaptunk a Schalkétől. Úgy jöttem haza, hogy vigasztalódom egy jó meccsel, de nem sikerült. Az örökrangadón a szerencsésebb csapat nyert.

- Úgy tűnt mintha a második gólig a Fradi jobb lett volna, vagy tévedek?

- Valóban, a zöldek a második gólig egyenrangú ellenfelek voltak, ez után viszont az MTK jobban játszott a Ferencvárosnál.

- Holnap kezdődik az olaszok ellen a felkészülés, milyen taktikával lehet esetleg esélyünk?

- Gólt kell rúgnunk. Zárt védekezésből kell indulni, a jobb játékerőt képviselő olaszok ellen, gyors kontrákkal kell majd operálni. Bízom a csapatban és magamban is. Egy pontra lehet esélyünk.

- Ha te lennél a szövetségi kapitány, akkor nagyon felforgatnád az úgy nevezett „Bicskei-csapatot”?

- Két-három helyen lehet esetleg változtatni, de úgy hét-nyolc játékosnak a helye az megkérdőjelezhetetlen. Aki eddig ott volt a válogatottban annak ott is van a helye, hiszen nem véletlenül válogatta be őt az előző kapitány. Maximum három helyen tudok változtatást elképzelni.

- Az olaszoknak viszont mindenképpen győzniük kell, nem féltek egy esetleges „pokoli hangulattól” Pármában?

- Én hétről-hétre ilyen hangulatban játszom. Nem félek semmitől, valószínű, hogy telt ház lesz, ez engem általában feldob, remélem a többieket is, és akkor képesek lehetünk egy jó eredmény elérésére.
---

"úgy hét-nyolc játékosnak a helye az megkérdőjelezhetetlen"
Hát ez nem rossz! :-)

Grof Creative Commons License 2001.09.29 0 0 890
nb1.hu:

---
A magyar U17-es válogatott 3-0-ra verte Albániát, így jobb gólkülönbségének köszönhetően kijutott a dániai Európa-bajnokságra.

A Vácott megrendezett találkozón a magyar válogatott Máté – Ködböcz, Varga, Horváth G. – Jeremiás, Vadócz, Imrik, Dömösi (Selei) – Horváth D. (Rudolf), Disztl, Tőzsér (Páli) összeállításban lépett pályára, a gólszerzők Disztl (2) és Horváth G. voltak.
Mivel a másik mérkőzésen a horvátok 2-0-ra verték Azerbajdzsánt, így jobb gólkülönbségének köszönhetően a Sarlós András vezette magyar csapat jutott ki a dániai Eb-re.
---

A Debrecen meccse után újabb bíztató jel, van itt utánpótlás is, most kéne odafigyelni, hogy ne kallódjanak el.

Grof Creative Commons License 2001.09.29 0 0 889
"ossze kell csiszolodni"
Na ez az, ami nem nagyon sikerülhet 1 hét alatt, de attól még nyerhetünk. :-)

"nem kell betojni, hinni kell, merni kell, jol fel kell keszulni"
Ha ezt a gondolkodást rá tudnád erőltetni a csapatra, akkor talán nem is járnánk rosszul, ha Te lennél a kapitány. :-)

Előzmény: ADAM17 (888)
ADAM17 Creative Commons License 2001.09.28 0 0 888
HAJRÁ, MAGYAROK!!!

Na itt a debreceni pelda, hogyan kell a klasszisokkal jobbnak tartott (ez tevhit), joval (el)ismertebb csapatokat tonkreverni, csak az a kar, hogy a 4. golt nem a magyar csapat rugta, es utana nem tudtak meg 2 golt betomni.
El kell vonatkoztatni az idegbeteg mediafrocsogestol, nem kell betojni, hinni kell, merni kell, jol fel kell keszulni, ossze kell csiszolodni, aztan jatszani kell, jol kell jatszani es nyerni kell Olaszorszagban.

Ugye milyen egyszeru?
Lehet, hogy elvallalnam a szovetsegi kaptanyi posztot, ha felkernenek. : )

HAJRÁ, MAGYAROK!!!

Zolaa Creative Commons License 2001.09.28 0 0 887
Gera serult...
Előzmény: Grof (884)
Vámpír Creative Commons License 2001.09.28 0 0 886
Én is attól félek, hogy bár a régi védelem is szar, de mi lesz egy vadonatújjal kint? Na mindegy, hajrá magyarok, de Sebők Vilmos nélkül!
Előzmény: Grof (885)
Grof Creative Commons License 2001.09.28 0 0 885
"Elvárható, hogy nézhető játékot, új játékosokat próbáljon ki."
Én pedig épp úgy érzem, hogy elég sokat változtatott a Bicskei-kerethez képest, akkor még egyszer:

Nincs benne a keretben pl. (vagy csak tartalék lett):
Illés
Halmai
Fehér Cs.
Korsós A.
Korsós Gy.
Horváth Ferenc
És akkor még a régi BB-kedvencekről (Hamar, Dombi...) még nem is beszéltünk.

Bekerült többek között:
Bodnár
Kuttor
Győri
Miriuta
Ferenczi
Egressy (...)

Szóval szerintem egész bátran hozzányúlt a csapathoz a (877)-ben említettekhez képest.
Amit még mindenki joggal kérdezhet, hogy a Sebők-Mátyus védőpáros miért lesz kezdő megint, de kérdés, hogy így jobb, vagy úgy, ha teljesen összeszokatlan védősorral megyünk Olaszországba...
Hát ez majd jövő hétvégén kiderül.
Hajrá Magyarok!

Előzmény: h3o (881)
Grof Creative Commons License 2001.09.28 0 0 884
Persze, Kabát is tud önző lenni. Bizonyítani akar, és ez vsz. így is marad legalább addig, amíg nem kezdi el lőni a gólokat a válogatottban is.
Hülye vagyok, Pető T. védőnek van nevezve, így természetesen az Pető Z. a középpályások között.

Ezt pedig azért nem láttam, mert nb1.hu-n nem írták:
---
biztonsági tartalék: Fehér Csaba (NAC Breda), Hrutka János (FTC), Kiss György (Dunaferr), Korsós Attila (Salzburg),
Sztipánovics Barnabás (NK Maribor)
---
Gerával mi is a helyzet?

Előzmény: h3o (881)
Grof Creative Commons License 2001.09.27 0 0 883
Bajzátnál arra a 2-3 helyzetre gondolok, amikor felnézett, látta, hogy bent érkezik az ember, de mégis inkább ellőtte. Persze az is benne van, hogy egészséges önbizalommal úgy gondolja, hogy nagyobb az esély a gólra, ha ő lövi el. Ebben semmi rossz nincs, önbizalom terén nagy hiány van a magyar játékosok (főleg a csatárok) között.
Én éreztem rajta egy kis egyéni bizonyítási vágyat, de ezen ne vesszünk össze, mert _kiválóan_ játszott, mai játéka alapján megkockáztatom, hogy ő jelenleg a legjobb formában lévő magyar csatár.
Előzmény: h3o (881)
h3o Creative Commons License 2001.09.27 0 0 882
Nekem tök mindegy, de speciel ez most Pető ,,sajnálom, hogy beadásaimból nem tudtunk nagyobb veszélyt kialakítani'' Tamás
h3o Creative Commons License 2001.09.27 0 0 881
De bizony, az isteni Korsós Attila ott van a tartalékok közt!
2. Ez egy tét nélküli meccs. Elvárható, hogy nézhető játékot, új játékosokat próbáljon ki.
Horváth NEM sérült! Hülyeség kihagyni, hiszen teljesen kiszámíthatatlan a formája, klubjaiban is jelentéktelen volt külföldön mindig. (tudom, sérülése, stb. miatt is)

Hogy Bajzát ÖNZŐ?! mikor? egyszer rálőtte, végülis csatár:) Szerintem nem is a max-ot nyújtotta. De ez a külföldi megfigyelős egy kicsit durva. Végtére is ez az én mániám Kabáttal kapcsolatban. Emlékezz az első grúz meccsre! Ott egyértelmű volt.

3. Hát nem a legolcsóbb fogás volt Gera behívása?
Bajzát viszont tényleg nagy játékos lesz, és be kell építeni. Abból mit tudunk meg, ha lő 10 gólt a makedónoknak?

Egressy, Sebők, ÁÁÁáááááááááááááá....

Grof Creative Commons License 2001.09.27 0 0 880
Na még egy kérdés, de aztán keljetek fel és szóljon más is hozzá. :-)
Az ott tényleg Pető Zoltán a középpályán, vagy Pető Tamás, csak elírták?
Grof Creative Commons License 2001.09.27 0 0 879
"Korsós jobb, mint Bajzát?!"
Ezt hogy érted? Egyik Korsóst sem látom a keretben!

Én örülök, hogy Gelei legalább ennyire hozzá mert nyúlni a csapathoz (Kuttor, Dvéri, Ferenczi, Miriuta!), mert:
- Gelei egy banda Bicskeiékkel, vagy legalábbis nincsenek rosszban, nem mondhatta azt kapásból hogy "akiket te válogattál, azok sz@rok".
- Ha pl. Bajzát A-kerettel készülne, akkor senki sem mosná le róla, hogy "szétveri" az U21-et a nagyválogatott és a népszerűség kedvéért.

Előzmény: h3o (875)
Grof Creative Commons License 2001.09.27 0 0 878
---
Az A-válogatott kerete:

Király, Babos, Szűcs – kapusok,
Pető T., Bodnár, Kuttor, Dragóner, Juhár, Sebők, Győri, Mátyus – védők,
Dárdai, Pető Z., Lendvai, Miriuta, Dvéri, Lisztes, Egressy – középpályások,
Ferenczi, Kabát, Tököli – támadók.

Az U21-es válogatott kerete:

Takács T., Balogh J. – kapusok.
Bognár, Szélesi, Korolovszky, Udvari, Gyepes, Lőw, Bodor – védők,
Farkas B., Tokody, Simek, Torghelle, Polonkai, Buzsáky, Halmosi – középpályások,
Terjék, Szabics, Fehér M., Bajzát – támadók.
(bp)
---
Győri védő lett, Miriuta ott van a középpályások között, és összesen 3 csatárral indulunk.
Horváth Feri sérült? Furcsállnám, ha egyébként nem válogatta volna be Gelei.

Grof Creative Commons License 2001.09.27 0 0 877
Viszont Bajzát továbbra is önző kicsit, egy ilyen meccsen meg nyílván bizonyítani akart a külföldi megfigyelőknek is.
Előzmény: Grof (876)
Grof Creative Commons License 2001.09.27 0 0 876
Van keret? Még nem is néztem.
Épp most akartam írni, hogy Bajzátot és Böőrt a válogatottba! :-)
Az tényleg nem volt semmi, amit ma csinált a Debrecen, Bajzát védője a végén már teljesen kétségbeesetten vágta ki a labdát, miután átfűzte, vagy 8-10-szer.
Előzmény: h3o (875)
h3o Creative Commons License 2001.09.27 0 0 875
Ez már tényleg túlzás!
Egy tét nélküli meccsre ezt a keretet összerakni:
Ergressy??? Miért?!
Ferenczi, a falábú?
Tököli, aki 6 meccsen lőtt 1 potyagólt, és aki Egervári(!) szerint azért veszekedett csapattársaival és azért játszott minősíthetetlenül 3 fordulón keresztül, mert bántotta, hogy nem került a kezdőbe a válogatottban?
A katasztrofális Dragóner?
Lendvai, akinek utolsó értékelhető megmozdulása a liechtensteini kapufa volt?
KorsósA.? Sztipánovics??

* VILMOS?!!!-Ez azért tényleg túlzás!

Korsós jobb, mint Bajzát?!

Grof Creative Commons License 2001.09.25 0 0 874
Látom nagy a pangás, csak Te tartod itt a frontot, de két hét múlva olasz meccs, lassan jönni fognak a válogatottal kapcsolatos hírek, akkor majd beindulunk.
Hajrá Magyarok!
Előzmény: ADAM17 (873)
ADAM17 Creative Commons License 2001.09.25 0 0 873
MAGYAROK!!!!!!!!
ADAM17 Creative Commons License 2001.09.18 0 0 872
AZERT IS HAJRA MAGYAR VALOGATOTT!!!
HAJRA GELLEI IMI!!!
Grof Creative Commons License 2001.09.16 0 0 871
A listádról:
Így együtt tényleg sci-fi, de az első előfordulhat egy jobb napon, lásd magyar-olasz. Belgákat itthon megverhetnénk, mert nem túl erősek az utóbbi években szvsz, de azért nem 3 góllal. Azt, hogy a finnek megverték őket, egyáltalán nem tartom meglepőnek.
A probléma csak az, hogy ilyen eredményekhez nekünk sokminden össze kell, hogy jöjjön, ami hosszú távon semmiképp sem működik.

Más: Néztem ma az MTK-Dunaferrt, Füziből talán még lehet valami, egész jól tapad hozzá a labda vizes füvön is, Győri viszont egyelőre nem győzött meg.

Előzmény: zoliku (870)
zoliku Creative Commons License 2001.09.10 0 0 870
Ha nem tévedek, ez a lista a Sport Pluszban jelent meg. Szerintem nevetséges. Indoklás (sorrend nélkül):

Magyarország-Ausztrália 0-3 - bosszantó eredmény, de hadd emlékeztessek mindenkit arra, hogy a középpályán a Bukrán-Lendvai-Vincze O. trió szerepelt, elől pedig a Zavadszky-Nagy T.-Klausz csatársor (és mellettük befért még Bódog is a kezdőcsapatba). Szerintem ez a csapat még B-válogatottnak is vékony volt.

Csehszlovákia-Magyarország 4-1 - fölfogni nem tudom, miért kell mohácsozni, meg nemzeti katasztrófázni egy olyan vereség miatt, amit az akkori Európa egyik vezető futballhatalmától szenvedtünk el. Mellesleg érthetetlen, miért állítják egyesek még ma is, hogy nemzeti tragédia, hogy nem jutottunk ki a VB-re '70-ben, meg '74-ben? Ha jól tudom, Franciaország, Spanyolország, Portugália, Ausztria és Jugoszlávia sem szerepelt a két ominózus világbajnokságon - vagyis valahol ők is elbukták a selejtezőt. Az ő labdarúgásuk miért nem kezdett el rothadni?

Grúzia-Magyarország 3-1 - kínos meccs, de szerintem nem röhög rajtunk Európa, egyszerűen azért nem, mert papírformának tartja.

Szovjetunió-Magyarország 6-0 - borzalmas eredmény, de ezt is "túllihegtük". Mexikóban például nemcsak mi kaptunk egy meccsen hatot, hanem Uruguay is, mégpedig Dániától. Az uruk végül két döntetlennel továbbvergődtek a legjobb 16 közé, ahol Argentína ellen kiestek. Nekik legalább olyan megalázó volt 6-1-re kikapni, mint nekünk 6-0-ra. Miért nem omlottak össze? Hogy lehet az, hogy egy évvel később már megnyerték a Copa Americát? De a hatosok kapcsán említhetném még Bulgáriát, amelyik 1998-ban Spanyolországtól kapott ki, vagy Jugoszláviát, amelyet a legutóbbi EB-n Hollandia ruházott meg. Szörnyű egy ilyen vereség, sokan átélték már, mégis csak mi "haltunk bele"...

Liechtenstein-Magyarország 0-0 - maga a rettenet, de legutóbb a spanyolok is alig bírtak velük. Azok a spanyolok, akik kaptak már ki az elmúlt évtizedben Izlandtól és Ciprustól is, mégse omlottak össze...

Végül még egy dolog, kedves GalambÁsz! Félreértetted a listámat. Én nem a kudarcokat soroltam fel , hanem olyan meccseket, amiket AKKOR A KÖZVÉLEMÉNY KUDARCKÉNT KÖNYVELT EL, véleményem szerint teljesen TÉVESEN. Aki szerint például a finnek elleni 0-0 rossz eredmény, azok ugye azt állítják, hogy mi jobbak vagyunk Litmanenéknél. Azaz minimum azokat az eredményeket tudnánk hozni, mint ők. Vajon igaz ez? Mi a véleményed az alábbi science-fiction-ba illő listáról?

Magyarország-Németország 2-2 VB-selejtező, gól: Illés, Korsós A.
Magyarország-Belgium 4-1, barátságos, gól: Horváth F. 2, Kabát, Dárdai
Magyarország-Görögország 5-1, VB-selejtező, gól: Illés 2, Horváth F. 2, Tököli

Nálunk abszurdum, de nem a finneknél...
Magyarország-Belgium 4-1

Előzmény: GalambÁsz (869)
GalambÁsz Creative Commons License 2001.09.10 0 0 869
zoliku
Találtam egy két eredményt ami nálad nem szerepel, és a címe az adott:
Arcpirító vereségek
1924. május 29, Párizs
Magyarország–Egyiptom 0–3
Az olimpiai tornán Husszein Hegazi kétszer vette be Biri kapuját, míg Ali Riad egyszer. A jóval később hazamerészkedő magyar válogatottat tüntető tömeg várta a pályaudvaron, az „egyiptomi csapás” után.
1932. április 24., Bécs
Ausztria–Magyarország 8–2
A játékosok szó szerint szívükre vették a meg-
aláztatást, a ferencvárosi Takács I. a meccs után szívgörcsöt kapott az öltözőben és elájult.
1941. április 6., Köln
Németország–Magyarország 8–2
A politika nevezte ki a válogatott irányítóit, akik nem tudtak dönteni a WM-rendszer és a modern támadójáték között. Ez lett a vége!
1956. február 19., Isztambul
Törökország–Magyarország 3–1
Akkoriban ez nem volt elegáns! Különben is öt év alatt már másodszor kaptunk ki!
1968. december 3., Marseille
Csehszlovákia–Magyarország 4–1
Először maradtunk le a vb-ről, s ez több volt, mint nemzeti katasztrófa!
1975. június 7., Szófia
Bulgária–Magyarország 4–0
Sokk a javából az olimpiai selejtezőn!
1986. június 2., Irapuato
Szovjetunió–Magyarország 6–0
Ahhoz képest, hogy azt hittük, minimum a négyben leszünk a mexikói vb-n, fejbe kólintó kis este volt. Bár nem tudtuk, hogy a pokoljárás java még előttünk van...
1988. május 17., Budapest
Magyarország–Ausztria 0–4
Fú, de kínos!
1989. december 11., Valetta
Málta–Magyarország 2–2
Ezen a vb-selejtezőn azt hittük, nincs lejjebb!
1989. április 12., Budapest
Magyarország–Málta 1–1
Pedig volt. Főként, hogy ajándék 11-esből sikerült egyenlíteni!
1992. június 3., Budapest
Magyarország–Izland 1–2
Újabb vb-selejtező, újabb kudarc: higgyék el, nem zúgott a Népstadionban a „szép volt, fiúk”!
1995. június 11., Reykjavik
Izland–Magyarország 2–1
Papírforma az Eb-selejtezőben.
1997. október 19., Budapest
Magyarország–Jugoszlávia 1–7
Marseille óta tudtuk, hogy a pótselejtezőkkel nincs szerencsénk.
1998. november 15., Belgrád
Jugoszlávia–Magyarország 5–0
Tisztes helytállás!
1999. szeptember 4., Vaduz
Liechtenstein–Magyarország 0–0
Tisztes helytállás?
2000. február 23., Budapest
Magyarország–Ausztrália 0–3
A kenguru visszavág!
2001. szeptember 1., Tbiliszi
Grúzia–Magyarország 3–1
Rajtunk röhög Európa!

A románia elleni nincs benne, de azóta nemcsak Európa röhög rajtunk.

Gyurka_d Creative Commons License 2001.09.08 0 0 868
Azért megnyugtató, hogy a Magyar Narancs újságírói még mindig OLYAN DE OLYAN okosak.
Azért egyszer....legalább 10 évente egyszer (ha jól emlékszem egyszer '96ban sikerült) írnának egy olyan cikket ami nem fröcsögéssel és utálattal van tele, hanem pl. javaslatokkal, példákkal, ötletekkel. Kritizálni nagyon könnyű. Fikázni még könnyeb. De építő kritikát gyakorolni már csak intelligens emberek tudnak.

Mindazonáltal a mai magyar válogatott még ezt a fröcsögést sem érdemli meg.

Gyurka

Előzmény: verecke09 (863)
kacsakacsa Creative Commons License 2001.09.08 0 0 867
Egy portugál sporthonlap úgy tudja, hogy Bölöni kapott egy hívást a magyar szövetségi kapitányi posztra. örült neki De mivel a Sporting edzője nemrég óta, így nem vállalhatja.

a szöveg internetes (gépi) angol fordítása, sajnos egy-két szót nem tudott fordítani, de kikövetkeztethető

For while it is in Alvalade
Bölöni rejects invitation of the Hungarian
selecçăo the trained one of the Sporting, Laszlo Bölöni, continues
to deserve to the attention of some controllers of the European soccer. After having rescinded with the Rumanian Selecçăo to enter
the club of Alvalade, Bölöni received a convinte of the Hungarian
Selecçăo, to substitute Bertalan Bicksei, but the trainer of the
Sporting rejected prosposta.

Questioned
on the subject, the coxwain of the " Lions " considered that " it is a
honroso invitation, that fulls me of pride, but I do not have nothing
to say, nor no reply to give. At this moment, I am trainer of the
Sporting ".

Grof Creative Commons License 2001.09.08 0 0 866
Ehhez meg csak annyit, hogy azt a 11-est Mátyus harcolta ki, de Sebők végezte el és övé volt az a hírhedt gólöröm is.
Előzmény: verecke09 (863)
Grof Creative Commons License 2001.09.08 0 0 865
Ha majd az "újjászervezett" válogatottba is meghívják később, akkor játszani fog, ha meg nem, akkor mondhatja azt, hogy ő mondta vissza a válogatottságot.
Előzmény: zlotyi11 (864)
zlotyi11 Creative Commons License 2001.09.08 0 0 864
Ez nem normális!
Ehez sok mindent nem lehet hozzáfűzni!
Előzmény: Grof (862)
verecke09 Creative Commons License 2001.09.08 0 0 863
Sziasztok!

Elso hozzaszolasom.

A Magyar Narancs publicisztikaja a magyar focirol.

"Merjünk nagyon lenni!
- Magyarország nem lesz, hanem van, hisz a jövő elkezdődött.

Magyarországon a labdarúgás fog. Nem lenni fog vagy fog lenni, hanem beszennyez, megfogja, aki kapcsolatba kerül vele. Egy tévéközvetítés után a nézőnek is érdemes lezuhanyoznia, még ha tudja is, merő öncsalás, pótcselekvés, amit tesz. Mert nincs az a víz, ami ezt a mocskot levinné, még róla se. Hazai pálya.

Még itthon, a grúzok ellen, lealáztuk a baltaarcúakat, jöttek holtfáradtan, három nappal az olaszok elleni helytállásuk után, mi meg mindenért, de mindenért bosszút álltunk rajtuk, volt egy tizenegyes, valahogy mégis bement, pedig Mátyus rúgta. Gólöröm, futott még három lépést, lecövekelt, bemerevített, keze görcsben kaszált röviden, mintha csak azt mondta volna, hogy "Vae victis", pedig csak azt mondta: basszáj, kurva anyád.

Mi meg azon gondolkodhatunk, hogy ezek ott a pályán, csonttörések és köpetek közt, mit is gondolhatnak a labdarúgásról, erről az egyébként gyönyörű sportról.

Bozóky MLSZ-elnök mint ilyen havi rengeteg forintot keres. Mit gondol Bozóky, amikor a bankja értesíti a havi átutalásról? Mit gondol Bozóky, ha ez az átutalás egy napot késik? Mit gondol Bozóky, ha a vásárolgató nejét imígyen feddi: tán lopom én a pénzt?

Mire véljük az MLSZ-elnökség hétvégi rendkívüli ülését? Azt tudjuk, hogy mit gondolt erről Bicskei kapitány. "Én nem tudom, miért nem is értem."

Mire jutott az elnökség? Jaj, szar a szar, mindenről a Berci tehet, csapjuk el. De jó-e az, ha elcsapjuk, a világbajnoki selejtezősorozat végéig szól a szerződése, ha most megy, jár neki 20 millió forint végkielégítés. Á, elront ez mindent, ugyan tovább akkor sem jutunk, ha az összes ellenfelünk öngyilkos lesz, de mégis, az oláh ellen ugye presztízs a mérkőzés, és a macskazabálóknak is meg kéne mutatni, milyen a magyar, ha megharagszik. Bercinek mennie kell. Hogyhogy hová, a pénztárhoz, hülye, de közülünk való, rendes gyerek tulajdonképpen. Majd jön Gellei, és megtudja a szőröstalpú, milyen is a stoplis cipő. Aztán majd jön Mészöly. Tényleg, mikor jön már Kálmán meg a többi lator előre nyújtott marokkal?

És mit gondol a nemzet első focistája, hordja mindenki szerte-szana a szekérderék lóvét, csak ha itt az idő, álljanak ki a szurkolók elé. Ne azért, hogy itthon tartsák az egyik pontot a szamoaiak ellen, hanem azért, hogy megmondják annak a pár szavazásra jogosult szerencsétlen elmebetegnek, hogy hova szavazzanak.

Ilyen nincs. Ez képtelenség. Ma Magyarországon a mindenre képtelenség egy járható út a hosszú, gazdag élet felé. Csak jól kell helyezkedni."

verecke09

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!