Keresés

Részletes keresés

sitaki Creative Commons License 2010.01.05 0 0 7098

minden 600ft/db.....kérésre mérek szívesen..

sitaki Creative Commons License 2010.01.05 0 0 7097

minden 600ft/db.....kérésre mérek szívesen..

mizseiszilvi Creative Commons License 2010.01.05 0 0 7096
Kérem szépen a csíkos kardigánt! :)
Előzmény: Adri néni (7094)
myrtill82 Creative Commons License 2010.01.05 0 0 7095
Sziasztok!
SOS-ben keresek retro stilusu ruhát(pöttyös és társai-amiben bulizni jártak a lányok akkoriban)

Ha valakinél-vagy nagyinál,anyunál-van a szekrény alján és megválna tőle,írjon lécci priviben!!!
(retro buli lesz nálunk a hétvégén)
Adri néni Creative Commons License 2010.01.04 0 0 7094

ELADÓ RUCIK

Érdeklődés esetén lécci, e-mailt küldj!!!

 

 

- Fekete, rövidujjú, szexis csipkés blúz

M/L-es méret, 40-es, mellbőség 44 cm, derékbőség 40 cm, teljes hossza 55 cm

Kicsit nyúlik, úgyhogy ezekből még enged pár centit, ha kell...

Kicsit áttetsző, de lehet viselni csak melltartóval is (na persze anélkül is... :), vagy egy top fölé, ha az idő megkívánja...

Ára 500 Ft

 

 

- Fekete, 3/4-es flitteres blúz

XL-es, nagyon lezser, kicsit indiais stílus. Mellbőség 54 cm, ujjhossza 42 cm, teljes hossza 73 cm

Ára 300 Ft

 

- Gépi kötött, fekete mellény

Sztrecs fazon, gyakorlatilag S-től XXL-ig bárkire könnyedén rámegy. Ingre, hosszú ujjú pólóra tökéletes.

Kicsit bolyhos az elején, de ezen egy bolyhozógép könnyen segít (bár szerintem így is el lehet hordani, felvéve nem olyan feltűnő)

Alapállapot/nyújtás: melle 35/60 cm, alja 35/60 cm, teljes hossza 62 cm

Ára 250 Ft

 

- Színes, kockás vászonblúz

Nagyon vidám, nagyon kényelmes, sokféle színnel variálható, jól kihasználható téli-nyári darab.

L-es, 40-es, mellbőség 60 cm, ujjhossz 54 cm, teljes hossza 67 cm

Ára 400 Ft

 

- Sportos, sötétkék pulcsi

Pamut pulcsi, belül plüss, magasan záródó, belül plüss nyakrésszel (ami lezipp-zárazva kívülre esik, ettől nagyon jól néz ki). Sportoláshoz, túrákra.

L-es, 40-es, mellbőség 58 cm, ujjhossz 54 cm, teljes hossza 70 cm.

Ára 500 Ft

 

- Szürke kapucnis kardigán

Gépi kötött, elől két zsebbel, kapucnival. Nagyon kényelmes, meleg.

L-es, 40-es, mellbőség 47 cm, ujjhossza 54 cm, teljes hossza 62 cm.

Ára 500 Ft

 

- Zöld sportpulcsi

Nagyon laza, lezser, kényelmes. Sportoláshoz, túrázáshoz ideális.

A zipp-zár szánjának fogója letört, de ettől még használható.

L-es, 40-es, mellbőség 58 cm, ujjhossza 52 cm, teljes hossza 66 cm.

400 Ft

 

 

- Bordó, áttetsző, szexi top

Könnyű, nagyon nyúlós anyagból van, picit sejtelmesen áttetsző, de nem zavaróan.

Csini, fodros az ujja és az alja. Teljes felületén elszórt, gyűrt minta díszíti.

L-XL-es, alapállapot/nyújtásban mért adatok: mellbőség 44/58 cm, 44/60 cm, teljes hossza 50 cm

Ára 400 Ft

 

- Hímzett lenvászon blúz

Alkalmi blúz, nagyon ízléses, elefántcsont színben, szép, arany színű hímzéssel az alján. Hátul zipp-zárral nyílik, kétoldalt pedig a hímzéssel megegyező fonallal szegett megkötő van. Nagyon elegáns, nagyon nőies darab, és vadiúj, sosem volt rajtam.

XL-es van beleírva, de inkább M/L-t mondanék rá (ezért is nem tudtam hordani... )

Méretei: mellbőség 43 cm, teljes hossza 60 cm.

Ára 600 Ft

 

- Vidám, színes kardigán

Kényelmes, gépi kötött darab, keveset használt, hibátlan, XL-es méret, kedvenced lehet!

Kérésre mérek! 600 Ft

 

- NEXT nőies, türkiz felső

Gépi kötött, puha, kellemes anyagból. Kicsit nyúlik, M/L-es méret, kérésre pontosan mérek! 600 Ft

 

- Legmelegebb zöld kardigán

XL-es, olajzöld kardigán, gépi kötött, anyagában mintás, nagyon vastag fonalból. Praktikus, zipp-záros kivitel, elasztikus, rugalmas. Túrákra, hideg, téli estékre.

Kérésre pontosan mérek! 600 Ft

 

- Elegáns, lazacszínű felső

XL-es, rövidujjú, kényelmes, laza esésű felső, sötét lazacszín, dekoltázs felett anyagában figyelemfelkeltően, csipke-szerűen lukacsos.

Sokoldalúan hordható akár kosztümhöz, akár farmerhez is.

Kérésre mérek! 400 Ft

 

- Dögös, áttetsző fekete felső

M/L-es, fekete felső, anyagában csipkeszerűen áttetsző (de nem teljesen átlátszó) csíkokkal.

Nagyon szexi! J

Kérésre pontosan mérek! 400 Ft

 

 

- eredeti ESPIRIT lovaglónadrág

Fekete, klasszikus lovaglónadrág-fazonban lefelé szűkülő szár, vastag, strapabíró anyag: ideális ehhez a sporthoz. 40-es méret 450 Ft

 

- bordás anyagú lovaglónadrág

Fekete, vastag anyagú, szintén lefelé szűkülő szárú, anyagában bordázott fazon. Méretezése egy római II-es, de összemértem a másikkal és ez is ugyanakkora, 40-es.

Kényelmes, szélesen gumírozott derékkal! 400 Ft

 

- fekete, bőr alkalmi cipő,

40-es méret, keveset használt, újszerű állapotban 700 Ft (olcsóbb lett!)

 

 

- bordó, lakk bőr alkalmi cipő,

41-es méret megkímélt állapotban (a talpa végig vajszínű volt, ahol a földdel érintkezik, ott már lekopott a festék, de a talpa nem látszik viselés közben, egyébként nagyon szép állapotban van), 600 Ft

 

- dögös magasszárú csizma

41-es méret, telitalpú, de a sarka emelt, nagyon kényelmes, végig zipp-záros. Széles lábfejre, vádlira is kényelmes viselet. Szoknyával is jól néz ki. Sajnos az egyiknek egy helyen az orránál és a zipp-zár mentén mindkettőn sérülés látható, de egyébként ez egyáltalán nem feltűnő a fekete szín miatt (bár a vaku itt nagyon kihozza, nem is baj, erről tudni kell, ezért ilyen olcsó) 400 Ft

 

- vagány, törpesarkú, csatos cipellő

40-es van beleírva, de sztem 41-esre is jó lehet, mert nekem 40-es a lábam és én csak pamutzoknival tudtam hordani. Pont ezért is volt kevésszer a lábamon. Nagyon kényelmes, szupercsini darab, egyedi díszítéssel. 700 Ft

 

- Budmil gyöngyvászon válltáska

Szuper, sokzsebes, oldaltáska fazon, lazán elfér benne az A/4-es, meg még egy csomó minden!

Könnyen variálható, de nem koszolódó, sötétszürke színben!

Eredeti BUDMIL.

A vállpántot tartó karikák picit oxidálódtak, de ez cserélhető egy perc alatt, amúgy hibátlan) 1000 Ft (olcsóbb lett!!!)

 

- Különleges, fehér válltáska

Keresztbe nyíló, nagy, egyterű, fényes vászon anyagú táska 400 Ft (olcsóbb lett!)

 

- Tiszta bőr hátizsák

Klasszikus bőr hátizsák fazon: elől két zseb, bent egy pici zipp-záros a hárrésznél, és persze a fő-raktér! J

Az összehúzó részén a bújtatók szakadtak el, és kicsit kikopott pár helyen a bőr, ezért ennyi. 400 Ft (olcsóbb lett!)

 

- Vaj/olajzöld divattáska,

osztott belső terű, pakolható, műbőr, kétszer használt, 400 Ft (olcsóbb lett!)

 

- Avon mini hátizsák

Sosem használtam, csak állt a szekrényben 300 Ft

 

- Lila praktikus fittnessz-tatyó

Philips hajszárítóhoz járt ajándékba, talán, ha 2-szer használtam, gyakorlatilag új 200 Ft (olcsóbb lett!)

 

- Pénztárca

Klasszikus fazonú, sokrekeszes, műbőr, barna pénztárca (ezt se nagyon használtam, úgyhogy ez is újszerű) 200 Ft (olcsóbb lett!)

 

 

- Palmolive-os nesszeszer

Világosszöld, nagyon jó állapotban, csak pihent egy sarokban a szekrényben… 100 Ft

 

-EIST téli dzseki

Kifordítható, meleg, XL-es, divatos pufi dzseki.

Egyik oldala fekete, másik fehér/sötétkék/szürke, két-két zipp-záras zsebbel, magasan záródó nyakkal!  2500 Ft (olcsóbb lett!)

 

- Világoskék sídzseki

XL-es Könnyű, mégis meleg, unisex, világoskék/fehér sídzseki rejtett kapucnival, lélegző anyagból 2500 Ft (olcsóbb lett!)

 

-Iguana dzseki

Szőrmegalléros, dögös kígyóbőr-mintás, vagány, műbőr átmeneti dzseki csatos övvel, sok vagány zipp-zárral 2500 Ft (olcsóbb lett!)

 

-M/L-es, bordó, átmeneti kabát 800 Ft (olcsóbb lett!)

 

-XL-es, vajszínű, klasszikus télikabát

Lezipp-zárazható, szőrmés kapucnival 1000 Ft (olcsóbb lett!)(2 gomb minuszban van, gombcsere javallott)

 

 

Segítsetek kiüríteni a szekrényt, mert nem férek eeeeeel!!!!!!

 

 

 

Memeri Creative Commons License 2010.01.03 0 0 7093
Ne aggódj, már mindannyian túlvagyunk ezen! ;) (Nagy baromság az egész... )
Előzmény: sziamaci (7090)
sziamaci Creative Commons License 2010.01.02 0 0 7091

Itt a kép van, mert linket változatlanul nem tudom beszúrni, marha béna vagyok!:-)

 

sziamaci Creative Commons License 2010.01.02 0 0 7090

Igen, köszi, ezt nem is vettem észre!

Akkor itt a link:

 

 

 

 

Memeri Creative Commons License 2010.01.02 0 0 7089
Feltöltés után katt a "beszúrás"-ra is. :)
Előzmény: sziamaci (7082)
k2k Creative Commons License 2010.01.02 0 0 7088
Keres

Béres Alexandra: változz vissza dvd.jét elérhető áron!
kiss pont dobos kukac gmail pont comra várok mélt!
wdetti Creative Commons License 2010.01.02 0 0 7087
KÍNÁL

4 éves Münchenben 499 euroért vásárolt teljes alakos Privileg márkájú szolárium eladó!
220 V-ról működtethető, 8 x 100 W-os csövekkel + arcbarnítóval. Az görgőkön guruló állványt az ágy alá tolva a szolárium vízszintesre fordítható, így saját ágyunkra fekve napozhatunk. Használat után függőlegesre állítva akár a sarokba tolva kis helyen tárolható. Neten vettem, de nálunk csak a sarokban áll, nem használjuk. A csövek használtak, de még bírják egy darabig. Aki erős szolit szeret, annak csövet kell már cserélni. Bp-ről vihető el, a szállításban sajnos nem tudok segíteni.
Fix ár: 32,000 Ft

Vibra Belt fogyasztó, alakformáló, masszírozó gép 5 különféle övvel
Elégeti a a felesleges kalóriát. Serkenti a limfatikus- és vérkeringést. Erősíti a kar-, láb-, fenék- és hasizmokat. Hatékony segítség a szövetekben lerakódott felesleges víz eltávolításában. Maximális teherbírása 100 kg.
5 féle masszásöv
- a narancsbőr ellen és a tökéletesen sima bőrért
- a kar és vállak masszírozására (2 db)
- testálycsökkentéshez és alakformáláshoz
- lazító masszázshoz
- speciális öv a hát masszírozásához
Vibra Belt - műszaki jellemzői:
- 88 W
- szabályozható magasságú állvány 69 - 104 cm
- szabályozható masszázsintenzitás
Fix ár: 23000 Ft (új ára: 35000 Ft)

Ha valaki a két gépet egyben kéri, odaadom 50,000 Ft-ért! Étkezési jegyben is fizethetsz!

Nézzetek be a honlapomra is:

http://onlinebazar.gportal.hu

sziamaci Creative Commons License 2010.01.01 0 0 7085
Na még egyszer!
sziamaci Creative Commons License 2010.01.01 0 0 7084
Nem megy valamiért, de a teszveszen megtaláljátok a sziamaci nicknév alatt!
sziamaci Creative Commons License 2010.01.01 0 0 7083
Megpróbálkozom egy linkkel!
sziamaci Creative Commons License 2010.01.01 0 0 7082
Valamiért nem megy! Akkor újra!
sziamaci Creative Commons License 2010.01.01 0 0 7081
A képek!
sziamaci Creative Commons License 2010.01.01 0 0 7080

Sziasztok!

 

BUÉK! mindekinek!

 

Nekem lenne egy eladó Sherpa férfi snowboard kabátom! Gyönyörű állapotban van, M-es, impregnálva van, a belső polár meg kimosva, úgyhogy teljesen tiszta! M-es méretű, egy telet használtam, de rájöttem, hogy nekem nagy! Ja, van hószoknyája is és egy kompatibilis Sherpa nadrághoz hozzá lehet csatolni!

Egyetlen apró hibája, hogy elől van egy kb. 1 cm-es fekete csík, nem tudom mi lehet! Nem feltűnő!

Ár, amire gondoltam: 15.000,-

kabipo Creative Commons License 2010.01.01 0 0 7079
Sziasztok!

Aítv már elkelt.
Előzmény: kabipo (7074)
Adri néni Creative Commons License 2009.12.31 0 0 7078

 

Boldog új évet kívánunk mindenkinek!!

Pamina Creative Commons License 2009.12.31 0 0 7076
Szia,
én ma voltam Auchanban, és az új Jamie természetesen c. könyvet 4990-ért adják.
Előzmény: exminiemberke (7075)
exminiemberke Creative Commons License 2009.12.31 0 0 7075
Sziasztok!

Valaki nem kapott karácsonyra dupla jamie oliver szakácskönyvet? Vagy esetleg nincs valakinek elfekvőben otthon? :)
Ex
kabipo Creative Commons License 2009.12.30 0 0 7074
Sziasztok!

Eladó vált egy Techwood 3 éves sík képcsöves, de hagyományos 51cm-es színes tv, és egy mp3-as autórádió, amely levehető előlapos, mindkettőért, külön külön 10000 Ft-ot gondoltam.
Alla Pugacsova Creative Commons License 2009.12.30 0 0 7073
Kozmetikumok, pamut elkeltek.
Előzmény: Alla Pugacsova (7058)
megaracska Creative Commons License 2009.12.30 0 0 7072
en kerem, en kerem!! :-) irok mailt!
Előzmény: Törölt nick (7071)
Almi602 Creative Commons License 2009.12.30 0 0 7070
Nyúl, ráértek :) még én sem szóltam a húgomnak :) a mélysége a tv-s résznél a legmélyebb. Később lemérem a tévénket mert az éppen befért oda :)
Előzmény: Nyurga Nyúl (7068)
excominfo Creative Commons License 2009.12.30 0 0 7069
Hát...valami műszál keverék...Nem béléses,sima melegitó anyag.Kicsit fényes felületü.Ha érdekel,légy olyan jó,és privit irj,itt nagyon pörög a fórum!
Előzmény: kabipo (7059)
Nyurga Nyúl Creative Commons License 2009.12.30 0 0 7068
Almi, kb én is olyan hosszúnak tippeltem. Kellenének a mélységek is. Türelmet kérnénk, mert még csak gondolkodunk, tervezgetünk.

Ha másnak azonnal kell, akkor átadjuk, mert mi nem tudjuk még konkrétan!
Nyúl :-)
Előzmény: Almi602 (7067)
Almi602 Creative Commons License 2009.12.29 0 0 7067
Nyúl :) Leméretem a húgommal és készíttetek vele fényképet nappal, hátha azon a szín is jobban látszik ( a pulsz polccal együtt kb 4 méter lehet a szélessége. Az egyiknek meg tudod nézni a színét. Ami utólag lett csináltatva, a 3 polcos polc :) Ugyanakkor lett csináltatva még egy és az itt van nálam. Jöhettek bármikor megnézni, csak szólj előtte, hogy tuti itthon legyünk :)
Előzmény: Nyurga Nyúl (7062)
viktorya Creative Commons License 2009.12.29 0 0 7066
SZóval engem érdekel, csak önállósította magát a gépem... írnál privit?  Köszi:)
Előzmény: viktorya (7065)
viktorya Creative Commons License 2009.12.29 0 0 7065
Milyen csokit szeretnél érte? Engem
Előzmény: Alla Pugacsova (7064)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!