Keresés

Részletes keresés

wererabbit Creative Commons License 2001.11.07 0 0 1109
ugye lesz Vikidal Gyuszi is? alig varom... :)

es sok sikert Gelleinek (kicsit megkesve is), bar szerintem ostort o sem fog fonni...

Előzmény: Dugó (1100)
Grof Creative Commons License 2001.11.07 0 0 1108
Eisemann-gyúró sok éve mindig ott marad, nem lehet, hogy ő a leggyengébb láncszem? Egy-egy görcsösen végigmozgott VB/EB-selejtező után talán már el kéne gondolkodni. :-)
Előzmény: karesz4 (1105)
Grof Creative Commons License 2001.11.07 0 0 1107
Ez most nem árt, normál jegyárak mellett nem nagyon lett volna néző a mostani helyzetben, haverokat sem tudtam volna rávenni, de így talán mégis.
Előzmény: gguszti (1101)
Dugó Creative Commons License 2001.11.07 0 0 1106
A vidékieknek így is úgy is gáz a hétköznap miatt.
Ha 18 órakor kezdődne az lenne a baj.
Előzmény: karesz4 (1104)
karesz4 Creative Commons License 2001.11.07 0 0 1105
Üdv!

Hát ez sem egy világverő csapat:

(MTI) - Gellei Imre, a magyar labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya szerdán megnevezte segítőit.
November 15-től Sallói István helyett Magyar Zoltán lesz az együttes menedzsere. A pályaedzők: Dajka László és Elekes József, míg a kapusokkal Tamás Gyula foglakozik majd. Valamennyien másodállásban dolgoznak a válogatott mellett.
A csapat orvosa dr. Lejkó Dezső lett, a két masszőr: Eisemann László és Váczi László.

Karesz

karesz4 Creative Commons License 2001.11.07 0 0 1104
És főleg a vidékieknek tök jó... nagyon sok vonat indul ám 22 óra után... persze lehet, hogy így akarják föllendíteni a pályaudvarok melegedőinek forgalmát....:-)))

Karesz

Előzmény: Dugó (1103)
Dugó Creative Commons License 2001.11.07 0 0 1103
Azért akkor kezdődik mert hétköznap van!
Sokan dolgoznak 18 - 19 óráig.
20.15 elvileg az éjszakások ill a plázások kivételével mindenkinek jó /többé kevésbé:)/.
Előzmény: gguszti (1101)
gguszti Creative Commons License 2001.11.07 0 0 1102
1100!

HAJRÁ MAGYAROK!!!

gguszti Creative Commons License 2001.11.07 0 0 1101
Az alábbit karesz4 másolta be a Macedón bajnokság góltotó topic-ba, beteszem ide is:

(MTI) - Csütörtökön kezdik el árusítani a jegyeket a Megyeri úti stadion pénztáraiban a november 14-i (20.15 ó) Magyarország-Macedónia barátságos válogatott labdarúgó-mérkőzésre.
A belépők egységesen 758 forintba kerülnek, abból az alkalomból, hogy 758. találkozóját játssza a magyar együttes. A diákok és nyugdíjasok ingyen tekinthetik meg a meccset.
A keddi, Üllői úti (15.30 ó) magyar-macedón utánpótlás (U21) összecsapásra a belépés díjtalan.

Szerintem korrekt, hogy ingyen -ill. nem drágán- lehet bejutni. Ugyanakkor nem értem, miért 20:15-kor kezdődik a meccs, sz*rrá fogunk fagyni a stadionban... Sajnos a nézőtér fűtése egyelőre nem megoldott. :))

Előzmény: Dugó (1100)
Dugó Creative Commons License 2001.11.07 0 0 1100
A Válogatott meccsről egy picit.

Egy kis kedvcsináló!

Szóval nem egyszerű mérkőzés lesz...hanem az MLSZ ISM stb. ezzel avatják a stadiont.
Lesz lizeres show amikor bevonulnak a játékosok, LILA LÉZER stb.
A Mérkőzés szünetében sorsolások lesznek. A fődíj egy BL jegy Münchenbe.
Aki kíváncsi a pontos programra a Megyeri úti portán elolvashatja.

Remélem sikerült kedvet csinálnom ahhoz, hogy minnél többen kilátogassanak.

HAJRÁ MAGYARORSZÁG!!!!

ADAM17 Creative Commons License 2001.11.06 0 0 1099
HAJRÁ MAGYAROK!!!!!!!
karesz4 Creative Commons License 2001.11.05 0 0 1098
Üdv!

Hát minimum a felnőttet másnak kellene "vinnie"... Például Milutinovicnak...:-))

az utóiratodból egy szót sem értek:

Karesz

Előzmény: kfancsi (1096)
Nym Creative Commons License 2001.11.05 0 0 1097
"Valami választ azért ad erre a helyzetre Darnyi tíz-tizenegy évvel ezelőtt megjelent nyilatkozata, amikor végignézte a válogatott egyik edzését, majd a végén azt mondta: Nálunk az uszodában a kilencéves béka kategóriás kislányok edzenek ennyit. Gondolom, a futballban a helyzet azóta annyit változott, hogy a figyelem a technikai és taktikai felkészítésre terelődött, megelőzendő, hogy futballistáink fásultak legyenek.
Egyébként meg mit lehet mondani: többet kellene dolgozni. Az élet már csak ilyen."
kfancsi Creative Commons License 2001.11.05 0 0 1096
Szia Karesz!
:)))
Azért már a felnőtt keretet is kihirdethetné a Gellei,annál is inkább,mert a meghívók már rég elmentek, csak sajna nem publikus még. Sosem értettem,minek ez a nagy ködösítés.
Arról mi a véleményed,hogy cagy három csapatot a Gellei visz még mindig? ( olimpiai,U21, és a felnőtt)
Helló!
ui.: Salec és a Kutasi Róbi december végéig marad.
Előzmény: karesz4 (1094)
karesz4 Creative Commons License 2001.11.05 0 0 1095
Üdv!

(MTI) - Gjore Jovanovski, a macedón labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya kijelölte 19 tagú keretét a november 14-i, Magyarország elleni barátságos mérkőzésre.
A szakvezető Jurica Siljanovski és Saso Lazarevski személyében két újonc középpályást is behívott.
- A jövő szeptemberben kezdődő Eb-selejtezőkig szeretnék több futballistát kipróbálni - mondta. - A rutinosabb játékosok közül ezúttal kimarad Zoran Jovanovski, Sasko Krstev és Alekszandr Mitrevski. Mindhárman sérültek voltak, sokat kihagytak, ezért érthető, hogy most nem nyújtanak jó teljesítményt. Később azonban ismét számítok rájuk.
A névsor:
Kapusok: Goce Gruevski (Rabotnicki Kometal Skopje), Orhej Nikolov (Eintracht Frankfurt)
Védők: Igor Sasa Nikolovski (Lierse SK), Igor Mitrevski (Szpartak Moszkva), Goran Stavrevski (Dinamo Zagreb), Goce Sedloski (Dinamo Zagreb), Igor Guzelov (Sahtyar Donyeck)
Középpályások: Jurica Siljanovski (Elfsborg), Zarko Serafimovski (Hapoel Haifa), Artim Sakiri (Korotan Prevalje), Vanco Trajanov (Lokomotiv Plovdiv), Mile Kstev (Groningen), Stojan Ignjatov (Sileks Kratovo), Pance Stojanov (Sileks Kratovo), Saso Lazarevski (Belasica Geras Cunev)
Csatárok: Goran Maznov (Szpartak Moszkva), Dragan Nacevski (Vardar Skopje), Argend Beciri (Sloga Jugomagnat), Miroslav Gjokic (Pobeda Prilep)

Karesz

karesz4 Creative Commons License 2001.11.05 0 0 1094
Üdv!

most a textből "agyatlanul", de korántsem büszkén idemásolom az MTI hírét: :-))))))))))

MTI) - Gellei Imre, a labdarúgó válogatott új szövetségi kapitánya Eisemann László gyúró kivételével lecseréli azt a stábot, amelyikkel elődje, Bicskei Bertalan dolgozott.
Weimper István edző, Ruzics Miklós pályaedző, Gáspár József kapusedző és Szilágyi György csapatorvos helyett mások segítik majd a munkáját. Sallói István technikai igazgató és Kutasi Róbert sajtóreferens sorsáról a november 14-i, Macedónia elleni barátságos találkozó után születik döntés.
A kapitány új munkatársainak névsorát szerdán hozzák nyilvánosságra.

Üdv:

karesz4 Creative Commons License 2001.11.05 0 0 1093
:-))))

Karesz

Előzmény: kfancsi (1090)
Grof Creative Commons License 2001.11.04 0 0 1092
nb1.hu:
---
Budapest, november 3., 22.30

Gellei Imre kijelölte a szerdai Alpok-Adria kupameccsre készülő olimpiai válogatott keretét.

A listán húsz játékos neve szerepel, és aki alaposan végigböngészi a névsort, az azt tapasztalhatja: a szövetségi kapitány olyan játékosokat hívott meg, akik szinte állandó rendszerességgel játszanak, s zömmel az élvonalban. A keret: Balogh J., Erdélyi, Szirtesi – kapusok; Szélesi, Gyepes, Nagy G., Bodor, Horváth L., Tejnóra, Torghelle, Tóth B., Fehér Z., Kanta, Buzsáky, Bajzát, Szabics, Szabó S., Hajnal, Rajczy, Németh N. – mezőnyjátékosok. A tartalékok: Czeglédi, Halgas, Oross. A meghívottak hétfő délelőtt találkoznak a Népstadionban, majd Keszthelyre utaznak, itt töltik a hétfő délutánt és a kedd délelőttöt, s a Karbona hotelben laknak. Kedd délután buszoznak át Zalaegerszegre, este már a ZTE stadionjában edzenek, ahol szerdán majd pályára lépnek a szlovén válogatott ellen. A találkozónak horvát játékvezetője (Katusa) lesz.
---
Fehér és Terjék azért hiányzik innen, lehet, hogy a nagy-keret tagjai lesznek?

kfancsi Creative Commons License 2001.11.04 0 0 1091
Az nagyon fontos hely a tv-ben ... az összes mani ott van :)) Egyenesen gyönyörű a neved ... :)
Előzmény: Luca 41 (1088)
kfancsi Creative Commons License 2001.11.04 0 0 1090
Szia Karesz!
1.Én is mondhatnám,hogy bocs, fátylat rá :)) Pihent volt az agyam tegnap,de nagyon ...

2.Majd kifaggatom,de még össze is futhatunk :))
Szia,és jó szurkolást a Vasasnak! -majd csak megtanulnak újra nyerni már!

Előzmény: karesz4 (1089)
karesz4 Creative Commons License 2001.11.04 0 0 1089
Kedves KFancsi!

1. Elnézést a tegnapi hangnemért és a sértésekért!
2. tv2 text... mint áltálaban, ebben az esetben is negyed információk alapján ítélsz... Kérdezd csak tovább az informátorodat...:-)))

Üdv:

Karesz
(még egyszr bocs!)

Előzmény: kfancsi (1083)
Luca 41 Creative Commons License 2001.11.04 0 0 1088
Azért remélem Te nem dívány vagy egy tv-ben,s nem onnan tudod,hogy hol dolgozik? :))

hmm ...

Látom engem nem ismersz, mert én a páncélszekrény vagyok. :-))

Előzmény: kfancsi (1087)
kfancsi Creative Commons License 2001.11.04 0 0 1087
Szia Luca! (jó a neved,tetszik)
Tudom,csak szórakozom vele,mert megérdemli. Tudod,ha valakinek más a véleménye,mint az övé,azt már bunkó módon sértegeti és kioktatja. S akkor jön azzal,hogy micsoda fontos ember ő. Hát persze,hogy röhögsz rajta,ráadásul fogalma sincs kivel beszél,mivel foglalkozom, még azt sem tudja férfi vagyok-e vagy nő,mert néha a tesóm is irogat a nick nevemmel.
Azért remélem Te nem dívány vagy egy tv-ben,s nem onnan tudod,hogy hol dolgozik? :))

V-Man:
Remélem nem komoly a Király sérülése,habár ki lehetne próbálni más kapust is a válogatottban.

Előzmény: Luca 41 (1084)
V-Man Creative Commons License 2001.11.04 0 0 1086
lesérült Király Gábor :(
Grof Creative Commons License 2001.11.04 0 0 1085
Nem nevezzük át a topic-ot "ki a nagyobb médiasztár"-ra? :-)
Luca 41 Creative Commons License 2001.11.04 0 0 1084
Hát én azért más helyet/tévét is tudok/tudnék mondani, ahol Karesz nevét olvashatod. :-)))
Előzmény: kfancsi (1083)
kfancsi Creative Commons License 2001.11.03 0 0 1083
Szóval az a "tekintélyes poszt" egy tv2-es teletext szerkesztőségi tag. Fantasztikus,igazán dicsekvésre való! Másolod az MTI híreit. -van,aki ezeket írja és szerkeszti is,igaz nem Mátészalkáról :)) sőt onnan még forgatni sem jár-
Majd eldicsekszem a tv-ben, milyen okos is vagy :)) és,hogy mennyire ugrassz minden baromságra :))
Előzmény: karesz4 (1076)
h3o Creative Commons License 2001.11.03 0 0 1082
Karesz! Tudom, hogy ilyenkor elragad a hév, úgyhogy pár óra múlva próbáld meg megérteni, amit írtam. Ezenkívül, fel kell, hogy hívjam a figyelmed arra, hogy Bicskei 5, Gellei pedig 3 támadójátékossal állt fel, a játékosok szarok, de a szándék között látható különbség van. Gellei bevallottan tisztes ,,helytállásra" játszott, pedig kötelessége lett volna megszerezni a 3. helyet. Tehát visszatekintve B. támadóbb volt, mint Gellei. Ettől én még nem szeretem őt.
kfancsi Creative Commons License 2001.11.03 0 0 1081
Még szerencse,hogy a te stílusod megüti a királyi tv szintjét. Szerintem pont oda való vagy,habár ott még nem láttalak...
Szánalmas vagy...
Nincs semmi érved,csak sértegetni tudsz ...
Na, mindegy egy kis agytornának megfelelsz ... :))
Előzmény: karesz4 (1080)
karesz4 Creative Commons License 2001.11.03 0 0 1080
no persze...

Stílusod alapján a Mátészalkai körzeti adónál alakalmazhatnak...

a díványon...

Karesz

Előzmény: kfancsi (1079)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!