Keresés

Részletes keresés

bicycle-repairman Creative Commons License 2002.02.05 0 0 1619
"Abszolút igazad van, ha erre azt mondod a pályán kell nagypofájúnak lenni"

Képletesen értve, jó értelemben véve. A legjobb példa erre Peter Schmeichel (és nem Sebők Vilmos), akinek legfőképp a hozzáállást tekintve (furcsa mód) épp Király Gábor halad a nyomdokain.

Előzmény: mondial (1614)
karesz4 Creative Commons License 2002.02.05 0 0 1618
Üdv!

"a legjobb formaban levo magyar focista!"

Hát Dárdait, Petőt és a fél magyar NB1-et nem számítva...

Azért a Werder is szépen megindult most a lejtőn a hisztis-balerinával... év végén bagóért leszenk kénytelenek túladni rajta...

Karesz

Előzmény: _tybor_ (1616)
mondial Creative Commons License 2002.02.05 0 0 1617
"büdös bunkó,favágó, a zselés, a hisztis-balerina, meg a fetrengő"

Hát igen, így is lehet nevezni válogatott futballistákat, de én mégsem teszem, ez téged minősít. Egyébként tévedsz, Bicskei alapcsapata a 4 év alatt nem sokat változott, egy erős mag mindig adva volt és legfeljebb a kiegészítő emberek cserélődtek, ahogy az manapság a futballvilágban szokványos is. Király,Sebők,Kórsós,Fehér Cs., Lisztes,Dárdai,Illés,Halmai,Horváth mindig adva volt, voltak kisérletezgetések, akkor is inkább a közvélemény nyomására(Zavadszky stb.), de ezek nem váltak be igazán.

Előzmény: karesz4 (1613)
_tybor_ Creative Commons License 2002.02.05 0 0 1616
es Lisztessel mi a bajod?

a legjobb formaban levo magyar focista!

Előzmény: karesz4 (1613)
kz_2 Creative Commons License 2002.02.05 0 0 1615
Most, hogy írod valóban Sáfár Szabolcs védett többet, bár mindig ő védett volna! Emlékszem a norvégok elleni selejtező meccsre, a Népstadionban (1-1 lett) akár nyerhettünk is volna, ha nem lett volna Babos, s az ő kapitális hibája, mikor egy lövést középre öklözött a kaputól kb. 20 méterre, hát reméltem akkor látom őt utóljára válogatott mezben. 11 ember kemény munkája, kb. 40 ezer jelenlévő szurkoló reménye ment tönkre miatta.
Megjegyzem azon a meccsen Kuttor is katasztrófális volt, válogatott focistát nem láttam még így fosni, (úgy kellett biztatni "Ne félj Kutya!" de hiába...) pedig láttam Vidáts Csabát a világhírü Edström-mel szemben is anno 1973 magyar -svéd Népstadion 90.000 néző 3-3 , s ott a Vidáts nem félt, hanem keményen odatette magát a hórihorgas svéd középcsatár mellé.
Szerintem egyiknek (Babos,Kuttor) sincs helye a válogatott közelében sem !
Előzmény: mondial (1607)
mondial Creative Commons License 2002.02.05 0 0 1614
Figyelembe ajánlom Mátyus legújabb nyilatkozatát az esélyeinkről az EB-re való kijutást illetően.

Tény, hogy néha viselkedtek úgy ahogy nem kéne, nyilatkoztak nem túl szimpatikusan, de a magyar válogatottban mindig is voltak un "nagydumás" vagy "vagány" futballisták, akikre azért mindig is szükség volt. Abszolút igazad van, ha erre azt mondod a pályán kell nagypofájúnak lenni de én megkockáztatom, nem csoda, hogy a 4 év alatt ez a 2 játékos kirobbanthatatlan volt a válogatottból. Szvsz Mátyus teljesítménye a bal oldalon és Sebők vezéregyéniség szerepe miatt volt nélkülözhetetlen. És most vonatkoztassunk el a grúzok elleni idegenbeli meccstől.

Előzmény: bicycle-repairman (1612)
karesz4 Creative Commons License 2002.02.05 0 0 1613
Üdv!

"A válogatott 4 éve együtt van,"
K: ez tételesen nem igaz! A büdös bunkó négy év alatt kb. száz focistát játszatott... Olyanok voltak csak nála kb. stabil emberek mint a favágó, a zselés, a hisztis-balerina, meg a fetrengő... na jól le is szerepeltünk velük...

"nem vitatom rá fért már egy kis frissítés(itt nem az emberanyagra gondolok elsősorban, hanem a szakmai stábra),"
K: szerintem meg az emberanyagra is ráfér... sőt a fiatalítás is! Jól láthatjuk a bolgároknál a cseheknél és a románoknál, hogy hova vezetett "a jó az öreg a háznál", meg a "kár szétzavarni az összeszokott csapatot" kezdetű nóták... elég nagyot zuhantak, korábbi teljesítményükhöz képest! És a vb-n mindegyik csapat, amely elsősorban az öregebbekre épít, ugyanígy zuhanni fog!

"hiba lenne ezt a csapatot szétzavarni."
K: hm... szóval Te láttál csapatot?????Csapatnak nevezhető az, amelyiknek négy év utáni teljesítménye egy ötcsapatos vb-selejtezőcsoportban a 4. hely?????? Ez nem csapat, ez egy csürhe, aminek nem akadat megmenteni való értéke!

Karesz

Előzmény: mondial (1610)
bicycle-repairman Creative Commons License 2002.02.05 0 0 1612
Maradjon.

Nem szeretnék rombolónak tűnni, hogy nem mondok mást, csak azt, hogy őket ne, de a nagy dumához nem kell profi futballistának lenni, profi futballistához pedig nem kell nagy dumásnak lenni. Ezek ketten listavezetők az egyikben, épp ezért száműztem volna őket már rég. Az ember rosszabbik fajtáját képviselik, akiknek az óvodában megállt az értékítéletük fejlődése.

Előzmény: mondial (1611)
mondial Creative Commons License 2002.02.05 0 0 1611
Nem az a fontos, hogy én mit gondolok, nem magamat akarom igazolni, csak egy kérdés volt, de ha nem akartok rá válaszolni, akkor maradhat költői is.
Előzmény: bicycle-repairman (1609)
mondial Creative Commons License 2002.02.05 0 0 1610
El lehet kezdeni megint fiatalítani, meg teljesen új csapatot építeni, de kérdem mi értelme lenne?
Mindenki arra hivatkozik, hogy ezek a fiuk megverték idegenben az olaszokat, csak el felejtik hozzátenni, hogy az az olasz csapat már biztos továbbjutóként, a tartalékcsapatával állt fel. Erre építsünk?

A válogatott 4 éve együtt van, nem vitatom rá fért már egy kis frissítés(itt nem az emberanyagra gondolok elsősorban, hanem a szakmai stábra), hiba lenne ezt a csapatot szétzavarni.

Előzmény: bicycle-repairman (1604)
bicycle-repairman Creative Commons License 2002.02.05 0 0 1609
Azért mondjunk, mert szerinted nincsenek?
Előzmény: mondial (1606)
mondial Creative Commons License 2002.02.05 0 0 1608
Egyébként szimpatikus csapat, bár a két középső védővel nem értek egyet, az előző hozzászólásomban mondottak miatt.
Előzmény: kz_2 (1600)
mondial Creative Commons License 2002.02.05 0 0 1607
Babos csanknál nem volt alapember, hiszen Sáfár Szabolcs volt az első számú kapus, ráadásul ő Hollandiában a hírek szerint kiváló formában véd, szerintem hiba lenne lemondani róla, megkockáztatom, hogy ha én lennék a sz.k. akkor nálam ő lenne az első számú kapus.

Kuttor tényleg nem a jövő, de kell egy rutinos, öreg róka a védelembe, ez azt hiszem a Bicskei csapatnál is bebizonyosodott(mármint a hiánya). Idővel ezt a szerepet átveheti a Vili, mert szvsz róla is hiba lenne lemondani.

Előzmény: kz_2 (1600)
mondial Creative Commons License 2002.02.05 0 0 1606
Ez a közvélemény hangja, ami egyértelműen Mátyus, Sebők szerepeltetése ellen van. Ugyanez a közvélemény találta ki az olaszok elleni itthoni döntetlen után, hogy Mátyuséknak igen is ott kell lenniük a VB-n.

Mondjatok náluk jobbakat!

Előzmény: karesz4 (1605)
karesz4 Creative Commons License 2002.02.05 0 0 1605
Üdv!

Úgy van, de a favágó már nincs benne a keretben.... vagy mégis????????????????????,
:-((((((((((((

Karesz

Előzmény: bicycle-repairman (1604)
bicycle-repairman Creative Commons License 2002.02.05 0 0 1604
Teljesen igaz, nálam Mátyussal együtt.
Előzmény: karesz4 (1601)
kz_2 Creative Commons License 2002.02.05 0 0 1603
Szervusz Karesz!

Mondj valakit pl. Lisztes helyett!

Üdv
kz_2

Előzmény: karesz4 (1601)
gguszti Creative Commons License 2002.02.05 0 0 1602
1600!

HAJRÁ MAGYAROK!!!

karesz4 Creative Commons License 2002.02.05 0 0 1601
Üdv!

Még mindig ott tartotok, hogy Sebők, meg Lisztes, meg Horváth????? Felejtsük már el ezeket egy életre!!!!

Karesz

kz_2 Creative Commons License 2002.02.05 0 0 1600
Az én kezdőm (Gellei keretéből):

Király - Bodnár, Korolovszky, Gyepes, Mátyus -
Fehér Cs., Dárdai, Lisztes, Füzi(Halmosi) - Gera, Tököli

Gellei keretén kívül kapuban Szücs Lajos, hátvéd: Lőw , középpálya : Simek, Cvitkovics, csatár: Horváth Ferenc
mindenképpen szükséges.

A Babos,Kuttor már elég sok lehetőséget kapott, nemigen élt vele (ld. Csank-féle válogatott)
Sebők Vilmos alapember volt Bicskeinél lehetőséget kéne adni a fiatalabbaknak is.
Nagy kérdés a csatársorban Fehér és Szabics, jó lenne ha csapataikban szerepelnének, akkor a válogatottban is számításba vehetők lehetnének.
Balhátvédben igéret az újpesti Lőw.
(Bár nekem nem szimpatikus ha éppen a Fradi ellen játszik jól :)) de nemegyszer láthattam, hogy nem rossz a srác )
Látni kell, hogy Horváth Feri az utóbbi időben az egyetlen biztos gólfelelőse volt a válogatottnak, a nehéz meccseken általában hozta magát. Bizalmat érdemel!

Grof Creative Commons License 2002.02.05 0 0 1599
Jó éjt!
Előzmény: mondial (1598)
mondial Creative Commons License 2002.02.05 0 0 1598
Az iráni tornát tényleg nem adták, de régebben pl amikor a Nehru kupán játszott a válogatott azt sem. Lehet, hogy itt Ázsia kevert be, nem tudom. Remélem adják, merthát Ciprus azért nem a világ vége, kérdés, hogy mennyire komoly csapattal jönnek az ellenfelek.

Na de én megyek, hogy tudjam tartani a napi 4 órás alvásátlagomat. :))

Jóéjt!

Előzmény: Grof (1597)
Grof Creative Commons License 2002.02.05 0 0 1597
Bízom benne, hogy adni fogják, a barátságos meccseket mindig közvetítik. Elég ritkán szoktunk ilyen kis tornákon játszani, legutóbb talán Iránban volt? Azt tényleg minha nem adták volna.
Én nem hiszem, hogy Bárányos és Gera kezdő lesz a csehek ellen, de valamelyik meccsen szerintem is be fogja őket cserélni.
Előzmény: mondial (1596)
mondial Creative Commons License 2002.02.05 0 0 1596
Azért nem írtam kezdőt Gellei szemszögéből, mert ebből a keretből bőven lesznek olyan játékosok szvsz, akiknek ez lesz az utolsó fellépésük. Valszeg ő is kisérletezgetni fog, biztos Bárányos meg Gera alapból kezdő lesz a csehek ellen, de ez igazából kiszámíthatatlan. Tényleg vajon tv adja majd? Az ilyen tornákról, valahogy sose közvetítenek.
Előzmény: Grof (1594)
mondial Creative Commons License 2002.02.05 0 0 1595
Én is Füzit játszatom a bal szélen.
Előzmény: Grof (1593)
Grof Creative Commons License 2002.02.05 0 0 1594
Ezt még a te hozzászólásodtól függetlenül írtam, tőlem Kabát mehet Tököli mellé is, de abban igaza van h3o-nak, hogy akkor viszont kezdje el rugdosni a gólokat, mert már nagyon ráférne.
És szerinted mi lesz Gellei kezdője? Na jó, ez még korai egy kicsit.
Előzmény: Grof (1593)
Grof Creative Commons License 2002.02.05 0 0 1593
Az én kezdőm (Gellei keretéből):

Babos - Bodnár, Kuttor, Juhár, Mátyus - Kabát, Lisztes, Dárdai, Füzi (Halmosi) - Tököli, Ferenczi (Kenesei)

Kabáthoz csak annyit, hogy Törökországban a középpályán játszott és azt hiszem eddig a Levszkiben is.

mondial Creative Commons License 2002.02.05 0 0 1592
Jó tudom, csak ezt muszáj volt leírnom. :))

Ha ebből a keretből kell gazdálkodnom, akkor visszahúzom Bodnárt a védelembe(jobb) és a helyén a Bőőr Zoli, míg a csatársorban Tököli mellett Kabát kezdene. Ennyi a változtatás.

Előzmény: karesz4 (1573)
Grof Creative Commons License 2002.02.05 0 0 1591
Gellei keretéből kérdeztem.
Nálam a bal oldali középpályás most Füzi.
Előzmény: mondial (1590)
mondial Creative Commons License 2002.02.05 0 0 1590
Egyébként az én ideális kezdőcsapatom

Király(Babos)-Kórsós Gy.,Kuttor(Sebők),Juhár,Mátyus-Bodnár,Lisztes,Dárdai,Pető T.(Füzi,Rósa),-Tököli,Horváth F.(Fehér M.)

Ezt most így első szuszra írtam, biztos lehet rajta alakítgatni és itt főleg a bal oldali középpályás posztjára gondolok, mert az nálam egy kicsit lyukas.(gondolom nem csak nálam)

Előzmény: Grof (1577)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!