Keresés

Részletes keresés

csinnnKA Creative Commons License 2003.09.23 0 0 1349
Hahh, már a provokálásom se a régi (hatású)! :-)

Ami meg a román borokat illeti: no comment! :-(
Vagy mégis: ha ekkora értékeket őrzök a pinyóban, akkor nem olyan tapló takarítókat alkalmazok, akik megkérdezésem nélkül, önhatalmúlag kihajigálják a vagyont érő "kincseket". Nagyon marhahülyének kell lennie ahhoz egy embernek, hogy ne ismerje fel az értékes régi borokat. S ha még nem is tudja megsaccolni a pünklichte értékét (mert hiszen honnan is tudná), legalább megkérdezné. Persze a felelősség nem az övék... hisz ők "csak" rendet csináltak! Aki ott felejtette őket, bezáratlanul-őrizetlenül, azok viszik a balhét, gondolom! :-/

Te, és ez a kis Kököjszi tündér hová szökött el?!

ZöPö Creative Commons License 2003.09.22 0 0 1348
JAJ! :-((
ZöPö Creative Commons License 2003.09.22 0 0 1347
Erre most lenne egy olyan nagyon zöpös kontrám, de inkább kihagyom. :-))))))))))))
Előzmény: csinnnKA (1346)
csinnnKA Creative Commons License 2003.09.22 0 0 1346
Tényleg, de nagyon leültünk. Én most fel is állok! :-)
Talk Talk Creative Commons License 2003.09.18 0 0 1345
Na, mi ez a punnyadás itt, kérem szépen?
csinnnKA Creative Commons License 2003.09.16 0 0 1344
Édes! :-)))
Hallottam egy hasonlót már, annak valami olyasmi volt a poénja, hogy a nő, akit gyűrkészett, korábban már megvolt, és menet közben korholja magát: "Nahát-nahát, nem ismerted fel a hölgyet... már te sem a vagy a régi!" vagy valami ilyesmi! :-)

checkbox!
Köszönöm az infót, ma is tanultam valamit! :-)

Előzmény: dr. Nad Madox (1343)
dr. Nad Madox Creative Commons License 2003.09.16 0 0 1343
As she lay there dozing next to me, one voice inside my head kept saying, "Relax...you are not the first doctor to sleep with one of his patients," but another kept reminding me, 'Howard, you are a veterinarian.'"
- Dick Wilson

dr. Nad Madox
med. univ.
idézte

Előzmény: csinnnKA (1340)
Köki Creative Commons License 2003.09.16 0 0 1342
ZöPö és FD: sikerült bejutnom végre, babrálni kellett a szerveren és a gépemen is, de végreeeeeee!!!! Köszi a segítségeteket!
/Most, hogy sikerült, annyi a munkám, hogy ihaj... Murphy?:)/

Csinn: Köszi:)

Puszik: Kököjszi

Előzmény: ZöPö (1337)
checkbox Creative Commons License 2003.09.16 0 0 1341
QED, quod erat demonstrandum = amit bizonyítani kellett
Előzmény: csinnnKA (1340)
csinnnKA Creative Commons License 2003.09.16 0 0 1340
Checkbox!
Igazad van, meggyőztél, emiatt kénytelen vagyok némi megadással_részleges(!)_visszavonulást fújni. :-)
(Bár kicsit bekavar az a latin idézet, mi tagadás, félművelt vagyok, sejtelmem sincs, hogy mit jelent.)

Dr. Nad Madox!
Isteni recept, most kérném a házi húszezres-gyártás receptjét is.
Lehetne az a címe, hogy "a pénzpapírtól a papírpénzig". :-)

Kökike!
Hát, azt hiszem, azt leszögezhetjük, hogy az imádkozó sáska és a feketeözvegy mindenképpen hervasztólag hat rájuk! ;-D
(Nagyon tetszett, amit küldtél.)

Csiribingyó! :-)))))
Azért Senki Alfonzról se feledkezzünk meg! ;-)
(Hogy az időben visszafelé haladva Yoghurtkáról se feledkezzünk meg!)
Gejza meg aztán Gejza volt, szintúgy kékkel (mint a pár hsz-sal lejjebb említett Johny), és szigorúan pontos "j"-vel.

Anita! :-***
Mer' hogy fejlemény az vanik! :-)

Előzmény: checkbox (1320)
ZöPö Creative Commons License 2003.09.16 0 0 1337
Nem véletlenül Geyza volt pontosan, aki Spice-szal turbékolt a presszóban? :-))
Köki Creative Commons License 2003.09.16 0 0 1336
Csiribingyo: Gejza ismerősnek tűnik, azaz emlékszem a nevére:)

Azok a szép idők....
:)

Előzmény: Törölt nick (1329)
Köki Creative Commons License 2003.09.16 0 0 1335
FD, ZP: köszi, köszi! Mindegyiknél azt írja, a 7777-nél is, hogy a lap nem található:((

A hp bejön, de ott Vámos Miklós honlapján voltam már három éve és most két hete nem tudok bemenni legalább. Nekem már egy évnek tűnik:(( írtam a hp-nek is, de hiába:(( Segítséééééééééééég!

Előzmény: ZöPö (1328)
ZöPö Creative Commons License 2003.09.15 0 0 1334
Mé', neked nem? :-o :-)))))))))
Előzmény: aniTA (1333)
aniTA Creative Commons License 2003.09.15 0 0 1333
Há' ja, van akinek társasjáték...:))))
Előzmény: ZöPö (1332)
ZöPö Creative Commons License 2003.09.15 0 0 1332
A szex.

:-DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Előzmény: aniTA (1331)
aniTA Creative Commons License 2003.09.15 0 0 1331
És mi lenne az döndöm-boklétám? :)

Amúgy valami hiba van a valamelyik készülékembe'; nemtom követni a fejleményeket, de azér megvagyok. :)

Előzmény: ZöPö (1317)
ZöPö Creative Commons License 2003.09.15 0 0 1330
Jaj Istenem, jaj Istenem! :-DDDDDD
Előzmény: Törölt nick (1329)
ZöPö Creative Commons License 2003.09.15 0 0 1328
Na még egyszer, mert linkelve linkeltem. :-)))

1. Próbálj meg először a www.hp.com oldalra menni, és onnan elnavigálni a magyar részig, vagy, ahogy fd javasolja, egyből a http://www.hp.com/country/hu/hun/welcome.html oldalra ugrani!

2. Ha csak símán beírod, hogy www.hp.hu, akkor mi a válasz? (Hibaüzenet?)

3. Ha ide kattintasz: ZZZZZ, akkor mi a válasz?

Előzmény: Köki (1325)
ZöPö Creative Commons License 2003.09.15 0 0 1327
1. Próbálj meg először a www.hp.com oldalra menni, és onnan elnavigálni a magyar részig, vagy, ahogy fd javasolja, egyből a http://www.hp.com/country/hu/hun/welcome.html oldalra ugrani!

2. Ha csak símán beírod, hogy www.hp.hu, akkor mi a válasz? (Hibaüzenet?)

3. Ha ide kattintasz: ZZZZZ, akkor mi a válasz?

Előzmény: Köki (1325)
fd Creative Commons License 2003.09.15 0 0 1326
Ezen a cimen se?

http://www.hp.com/country/hu/hun/welcome.html

Előzmény: Köki (1325)
Köki Creative Commons License 2003.09.15 0 0 1325
Lenne még egy kérdésem: ZöPö, ha már annyi mindent tudsz:)
A www.hp.hu-ra hogy lehetne jutni, ha nálunk az axelero egyik szervere nem jó,vagy itt a szerver nem jó, vagy nincs beállítva rendesen /fiúk nem tudják megcsinálni, azt hiszem/, de nagyon be szeretnék menni, de egyszerűen nem tudok már egy hete??
Köki Creative Commons License 2003.09.15 0 0 1324
Köszi, kedves ZP! Igen, nem jutottam el, de most már mentek:))
Készültek képek a kirándulásról, annyit nevettünk:)

Puszi:
Kököjszi

Előzmény: ZöPö (1323)
ZöPö Creative Commons License 2003.09.15 0 0 1323
Eljutottál idáig?
Előzmény: Köki (1322)
Köki Creative Commons License 2003.09.15 0 0 1322
Sziasztok!

ZöPö, az első ez a link volt, amit kipróbáltam:) De nem tudtam menteni... tölteni a gépemre.

Megjöttem, nagyon klassz volt a kétnapos kirándulás: Herend, Zirc, Pápa, Celldömölk: itt egy kialudt vulkán, gyönyörű! néha ugyan mondogattam, hogy még nincs végrendeletem... mikor a korláton kívül másztunk. Hát, azt érdemes megnézni, megmászni!

Csinn: hát, nem tudom, férfi kellene, hogy megmondja, mitől lesz kisebb a libidójuk bizonyos rovarfajták emlegetésére:))

Legyetek jók, ha tudtok: Kököjszi

Előzmény: ZöPö (1314)
dr. Nad Madox Creative Commons License 2003.09.15 0 0 1321
Hogyan készítsünk házilag műanyagot?

1. Vegyünk tíz csomag ropit.
2. Adjunk hozzá 1 liter vizet.
3. Főzzük 1 órán keresztül, majd szűrjük le a levét, fennmaradó kulimászra nem lesz szükség, kidobható.
4. A lébe tegyünk egy félkilós polipot, majd főzzük ismét 1 órán keresztül.
5. Szűrjük le újra és máris készen van a polip-ropilén.

dr. Nad Madox
med. univ.

checkbox Creative Commons License 2003.09.15 0 0 1320
Annyit kérnék szépen, igen nagy tisztelettel, hogy tessen kiskegyed önnön magát is ugyanazzal a mérceléccel méricskélni, mint másokat! Ha checkbox nem tudhatja, mert ott sem volt, akkor csinnnKA sem tudhatja, mert ott sem volt. Ha pedig ott sem volt, akkor ZöPö végképp nem lehetett ebben a liazonban involválva, quod erat demonstrandum.

Alázatos szolgája:

Előzmény: csinnnKA (1319)
csinnnKA Creative Commons License 2003.09.15 0 0 1319
Újfent kötözködünk! :-)))))))))))))))

Catalaunumi csata emlékezetem szerint 451-ben volt (igaz, bármennyire is hihetetlen, én akkor még nem éltem), mellesleg egy finom borhoz kötöttem... tán burgundi?! ;-D
Az "agrincourti ütközet" (ami nekem szintúgy csataként emlegetődik, mint a catalaunumi) bevallom nem jön fel kristálytisztán, sacc/kb. V. Henrik rémlik, évszám nem, esetleg kérdezzük meg a közönséget.
Jalta: 1945?
Varsói Szerződés: 1955?
JFK: Dallas, 1963. november?
John Lennon: New York, 1980. (valami Chapman nevű fickó)
Olof Palme: 1986.
Béka poraikra!

"Mert mi is a név? Mit rózsának hívunk, bárhogy nevezzük, éppoly illatos..."
(Márpedig engem ugye Rózsá(né)nak hívnak.)
csinnnKA vagy csinCsilla, mondd, hát nem mindegy? Az özvegység mivolta a lényeg! A névviselés csupán formai kérdés! (Különben is: a névváltoztatásomat a Belügyminisztérium engedélyezte, a Nyelvtudományi Intézet jóváhagyta... most mit kötözködsz?) ;-P

checkbox Creative Commons License 2003.09.14 0 0 1318
Kérem tisztelettel, mikor volt a catalaunumi csata? Az agrincourti ütközet? Vagy mikor kötötték meg a jaltai megállapodást, mikor alakult meg a Varsói Szerződés? Mikor lőtték le JFK-t, John Lennont vagy Olof Palmét? Te azt nem tudhatod, mivel ott sem voltál. Na persze! :-( Csakhogy, kérem tisztelettel, csinnnKA akkor még nem is létezett, mikor Marhulovy Kompot már régen örök jobblétre szenderült. Az őszibarackbefőttnek egy bizonyos prémes kisállattal volt liazonja, szükséges-e, hogy leírjam a nevét?

Előzmény: csinnnKA (1315)
ZöPö Creative Commons License 2003.09.14 0 0 1317
Passivity? Azt a "nahátbunkózöpö, énsejövökidetöbbet (dejólkib...okezzelveletek)" nagyasszonyaink jáccák, nem én.

Igazság szerint egyetlen társasjáték van, amit én nem unok. :-))))))

Előzmény: aniTA (1316)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!