Keresés

Részletes keresés

cyanne Creative Commons License 2008.10.22 0 0 630

a gondolkodás (tépelődés, aggódás, agyalás stb) túl van hangsúlyozva mostanában.

 

ne tudd meg, mekkora erőfeszítésembe került, míg elértem, h néha ne gondoljak semmire.

Előzmény: ghepard (628)
ghepard Creative Commons License 2008.10.22 0 0 629
majd ha azt úgy megélem, eszembe jutsz....
Előzmény: cyanne (627)
ghepard Creative Commons License 2008.10.22 0 0 628
"én nem gondolok semmire: azt eszem/iszom/szívok, amit kívánok."

Ez nálam is így van, de nekem a mondat első része nem stimmel. Szerintem olyan nincs, hogy nem gondolok semmire, mert az a vég...... Szerintem az ember mindig valamire gondol és nagyon nem mindegy, hogy mire.....
Előzmény: cyanne (626)
cyanne Creative Commons License 2008.10.22 0 0 627

kár is lenne erre gondolnod.

hh hogy fogsz focizni? úgy, ahogyan most: lábbal:)

nagyanyám 90 évesen még úszni járt.

Előzmény: ghepard (625)
cyanne Creative Commons License 2008.10.22 0 0 626
én nem gondolok semmire: azt eszem/iszom/szívok, amit kívánok.
Előzmény: ghepard (624)
ghepard Creative Commons License 2008.10.22 0 0 625
Igen, pontosan akkor fogok felfordulni. De erre még nem gondolok, azon töröm a fejem, hogy hogyan fogok 90 évesen focizni........
Előzmény: cyanne (623)
ghepard Creative Commons License 2008.10.22 0 0 624
Úgy van rendben, a sajátoddal kell foglalkozni, hogy ne legyenek benned, de gondolj arra is, hogy ne kerüljenek beléd s akkor lehet nem is kellene méregteleníteni.....
Előzmény: cyanne (621)
cyanne Creative Commons License 2008.10.22 0 0 623
akkor fordulsz majd fel, ha itt lesz az ideje. vagy szted már nincs itt dolgod?:)
Előzmény: ghepard (622)
ghepard Creative Commons License 2008.10.22 0 0 622
"Tudom, hogy a legtöbb dolgot meg is tudod magadnak termelni, "

Hát sok mindent, pedig csak kb 160 négyzetméter van. De járom a természetet és ott sok mindent találok (cseresznye, alma, szilva, barack, körte, dió, mirabell, csipke stb.....). Idegen tájról valót nem nagyon eszem (már ami a friss zöldség/gyümölcsöt illeti, nálam a friss azt jelenti, hogy leszakítom és már eszem is, ettől nincs frissebb, életerősebb)

"de azért az internetet nem szedheted le a kertben"

Valóban. Okosodok Tőletek és mindig mindenkitől...........

"Elhiszem és egészen biztos, hogy az életmódszerűen folytatott méregtelenítés(maradjunk ennél a szónál) sokkal jobb, mint a kampányszerű próbálkozások."

Ez szintén felemelő (köszi) és erőt ad..... Ha lehúzok így mondjuk még 20 évet, ami összesen 50 volna (orvos nélkül, probléma nélkül, s még focizni is akarok addig), akkor lehethogy azt fogom hinni, hogy működik a dolog........ De az is lehet, hogy holnap felfordulok...... :))
Előzmény: drkbk (619)
cyanne Creative Commons License 2008.10.22 0 0 621
örülök, gepike, bár annyira nem vagyok önzetlen, h egy nikk mérgeivel foglalkozzam, elég nekem a sajátom is:P
Előzmény: ghepard (620)
ghepard Creative Commons License 2008.10.22 0 0 620
Na ez felemelő Cyanka. Vedd úgy, hogy néhány molekula, elektron, proton, lepton, kvark stb méreg eltávozott belőlem :))
Előzmény: cyanne (618)
drkbk Creative Commons License 2008.10.22 0 0 619
No persze, ez mind szép és jó. Tudom, hogy a legtöbb dolgot meg is tudod magadnak termelni, de azért az internetet nem szedheted le a kertben

"Én sose méregtelenítek úgy ahogy itt olvasgatom, némely procedúrától égnek áll a hajam..... :))"

Elhiszem és egészen biztos, hogy az életmódszerűen folytatott méregtelenítés(maradjunk ennél a szónál) sokkal jobb, mint a kampányszerű próbálkozások.
Előzmény: ghepard (617)
cyanne Creative Commons License 2008.10.22 0 0 618
nah kivételesen minden szavaddal egyetértek (gepike:P)
Előzmény: ghepard (617)
ghepard Creative Commons License 2008.10.22 0 0 617
"Úgy gondolom, hogy amit te csinálsz az nem méregtelenítés, legalábbis nem a mai értelemben. "
Pontosan. Én sose méregtelenítek úgy ahogy itt olvasgatom, némely procedúrától égnek áll a hajam..... :))

"Te valamilyen úton-módon függetlenítetted magad a lehető legtöbb környezeti ártalomtól. "
Na ezt valahogy telibe találtad, legalábbis attól "védem" magam, amit ismerek, hogy nem jó.......... Valahogy nagyon régen elhittem (úgy 30 éve), hogy a nyugalom, lelki béke, lelki erő, a lassú nyugalmas élet jót tesz az embernek - és eleindultam ezen a fonalon......

"Csak tudnám miből élsz :-)"
Ha a pénzre gondolsz, akkor ez is igaz. Akkor vagyok a legnyugodtabb, ha egy k... vasam sincs, mert akkor már nem kell a fejem törni, hogy mire b.... el :))
Előzmény: drkbk (615)
Törölt nick Creative Commons License 2008.10.21 0 0 616
Levegobol :-))))
Előzmény: drkbk (615)
drkbk Creative Commons License 2008.10.21 0 0 615
Úgy gondolom, hogy amit te csinálsz az nem méregtelenítés, legalábbis nem a mai értelemben. Te valamilyen úton-módon függetlenítetted magad a lehető legtöbb környezeti ártalomtól. Csak tudnám miből élsz :-)
Előzmény: ghepard (614)
ghepard Creative Commons License 2008.10.20 0 0 614
"Szerintem itt is igaz, ami mindenhol, hogy kinek ez jó, kinek az. "

Igen, ezt osztom. Sok függ attól is, hogy ki mit kapott (vagy nem kapott) a természettől. Például nagypapim pipázott, mint a törökök (bár nem is tudom, hogy azok pipáltak), mégis simán megélte a 93 évet (egy csonttörés után halt meg néhány napra), 90 évesen még kerékpározott......

"Ettől függetlenül nagyon szép gepi és a te eredményed is. "

Hát, köszi szépen, de mondjuk én majdnem semmit sem csinálok, csak igyekszem lelki békében és nagyon "lassan" élni (és itt ott lélegezni is nagyon lassan bizonyos saját hangok kiséretében)........

Előzmény: drkbk (610)
ghepard Creative Commons License 2008.10.20 0 0 613
Minden elismerésem. Lehet majd én is valamivel próbálkozom, ha fog kelleni...... Persze én még fiatal vagyok (csak 56 éves) és sokszor az az érzésem, hogy még nem nőtt be a fejem lágya :)
Előzmény: tigristomi (611)
drkbk Creative Commons License 2008.10.18 0 0 612
Ez igen!!
Előzmény: tigristomi (611)
tigristomi Creative Commons License 2008.10.18 0 0 611
A beontest nem magasrol csinalom, de forgok. Eloszor a baloldalamra fekszek, utana kb, 1 percig gyertyaba, utana a jobb oldalamra. Utana megemelem a hasam, es haton kb. 8 percig maszirozom a hasam. Utana meg egy nauli, hasizom forgatas is beleszokott ferni. Utana megismetlem.

Ha meg alaposabb akarok lenni, akarok csinalok egy shankalaprakshalanat (CSak reggel, ugye). Sos vizes emesztorendszer tisztitast. Itt a vizet megiszom, ami ugyanott jon ki a torna gyakorlatok hatasara mint a beontesnel. Ez viszont a vekonybelet is kitisztitja, amit a colonhidroterapia sem tud.
Az olivaolajos, grapefruitos majtisztitas masnapjan ilyet szoktam csinalni, mivel ugye az nem jo, ha az epe az emesztorendszerben marad. Errol a majtisztitasrol aki irt konyvet, a beontest o is javasolja, amit en csinalok, az ugy gondolom alaposabb.
Előzmény: drkbk (610)
drkbk Creative Commons License 2008.10.18 0 0 610
Gratulálok, szépen csináltad, remélem ez mezdemát is megnyugtatta. Azért az energiabevitel a juharfaszirup mellett mondjuk nem csökken le annyira, hiszen szinte tiszta cukor, tehát könnyen hasznosítható természetes energiához juttat. Kb. mint a méz. Ha mézes vizet ittál volna vastag citromkarikákkal,(limonádé szerűen) akkor ugyanazt az eredményt érted volna el.
A beöntés egy érdekes kérdés. A magas beöntés, ami igazán használ nem olyan egyszerű. A többi meg inkább csak a végbéli szakaszt üríti ki. Nem véletlen a colon hydroterápia népszerűsége.

Szerintem itt is igaz, ami mindenhol, hogy kinek ez jó, kinek az. Ettől függetlenül nagyon szép gepi és a te eredményed is. Van, aki lélegzik, a másik léböjtöl, vagy phönix termékeket fogyaszt.
Előzmény: tigristomi (598)
ghepard Creative Commons License 2008.10.16 0 0 609
Hát igen, már látom is. Első olvasásra nem vettem észre a pontot a nem után (s másodszor meg most olvasom). Hát igen, elnézést kérek, a ponttal már vicc..........
Előzmény: cyanne (608)
cyanne Creative Commons License 2008.10.16 0 0 608

de hát mondom, h nem.

phönixet használok, nem mágnest.

Előzmény: ghepard (607)
ghepard Creative Commons License 2008.10.16 0 0 607
Vegyem úgy, hogy tényleg hásználtál valamit? Esetleg megosztanád, hogy mire és hatott, nem hatott stb. Engem speciel érdekel a dolog, bár én sose használtam. Nálam a méregtelenítés csak a gondolaton és a légzésen alapszik. A mágnes az egy nagyságrendekkel nagyobb erő, mint a gravitáció, ezért veszélyes is lehet. De nem lesz meglepetés, hogyha ezen fog alapulni (a mágnesen) a nagyon hatásos rák elleni harc.......
Előzmény: cyanne (606)
cyanne Creative Commons License 2008.10.16 0 0 606
nem. vicc volt, gepike.
Előzmény: ghepard (603)
ghepard Creative Commons License 2008.10.16 0 0 605
Ez szép hsz. Elég arra gondolni, hogy az ember jobban érzi magát, ha huzamosabb ideig nem eszik/iszik. Én például ezt mindennap el is húzom, mert utoljára kb 16 óra körül iszom/eszem és csak másnap kb 7.30 körül eszem/iszom újból (és akkor érzem magam a "legkönnyebbnek") .....
Előzmény: tigristomi (597)
ghepard Creative Commons License 2008.10.16 0 0 604
S még használod a darabokratöröttet is? :)
Előzmény: Törölt nick (602)
ghepard Creative Commons License 2008.10.16 0 0 603
"mivel? (mágnes?;)"

Cyanka, itt a mágnes után kérdőjel van. Én is kérdezek. Esetleg próbáltál valami mágneses cuccot is valamire használni? Valami mágneses ékszer, gyenge mágnes, erős mágnes, mágnesezett folyadékot stb.....
Előzmény: cyanne (585)
Törölt nick Creative Commons License 2008.10.15 0 0 602
A kristalydeo? Az tok jo, nekem is nagyon bejott, csak leejtettem, es darabokra torott, igy kicsit nehezebb hasznalni :-)
Előzmény: cyanne (599)
cyanne Creative Commons License 2008.10.15 0 0 601
egyébként a phönix nekem továbbra is nagyon bejön, és beöntés se kell hozzá:)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!