Keresés

Részletes keresés

morpet Creative Commons License 2000.01.06 0 0 61
A topic elsüllyedése valóban méltatlan.
A többi gimis topic elnemsüllyedése összefüggésben lehet az élő diákság számítógéphez férésével.
Doba méjle: ig@ejg.hu, a www.ejg.hu tájékoztatása szerint.
Tóth Attis Creative Commons License 2000.01.06 0 0 60
Én nem rejtem a nevem. :)

92/98 első hatévfolyamos évfolyam B oszt.
ofő:Fila Edit

Vidor emléxel még a Vidor without you-ra?
(vagy ha ő nem olvassa, akkor kérdezzétek meg tőle)

A Pajzsot nem is említitek?

Allia Creative Commons License 2000.01.05 0 0 59
Azt hiszem még érdekelne. Dobj egy mélt, ha van neki mél címe, akkor azt is írd meg lécci.

Szerintem ez a topic nem érdemli meg, hogy ilyen méltatlanul elsüllyedjen.

Éljen sokáig az E5vös gimi. (a többi gimis topic vajon miért nem süllyed el?)

Előzmény: Alonso Mosley (58)
Alonso Mosley Creative Commons License 1999.11.25 0 0 58
Pénteken találkoztam vele a Merlinben, tehát valószínüleg még most is életben van. Bár, ha kiment arra a Fradi-Újpest polómeccsre, amire hívott, akkor nem biztos. :o)
Ha nagyon érdekel, valószínűleg meg tudom szerezni az elérhetőségét.
Előzmény: Allia (48)
morpet Creative Commons License 1999.11.24 0 0 57
Egesz pontosan az EJG nevelotestulete kapta a dijat az emlitett lap szerint.
Előzmény: morpet (56)
morpet Creative Commons License 1999.11.22 0 0 56
Kössz az infót, majd megnézem az újságban.
Előzmény: ggg (55)
ggg Creative Commons License 1999.11.19 0 0 55
Nem ő kapta hanem az iskola, valami Budapestért emlékérem vagy ilyesmi, a tegnapi Népszabiban benne van.
morpet Creative Commons License 1999.11.19 0 0 54
Volt ma a budapesti körzeti hiradoban a Doba, valami hosszabb riport vegen kapcsolodtam be. Ha jol ertettem, valami dijat kapott, azert keszult a riport. Nem tudja vki, hogy mit is kapott tulajdonkeppen?
morpet Creative Commons License 1999.11.10 0 0 53
Hol vagytok? Süllyedünk! Tessék felvenni a topicot a my Törzsasztalba!
mizandria Creative Commons License 1999.10.27 0 0 52
hmm..micsoda topic...en is oda jartam...89-93 szinten...A osztaly...hihi

:))

morpet Creative Commons License 1999.10.26 0 0 51
Népszabadság: a fővárosi közgyűlés jóváhagyta a patináns EJG rekonstrukciójára vonatkozó terveket, 600 MILLIÓ FORINTBÓL készül az átépítés második lépcsője.
Mellesleg aki járt mostanában a Károlyi kert fele, láthatta is, hogy eltűnt a technika terem.
morpet Creative Commons License 1999.10.15 0 0 50
Iskolánk ismét téma a hiradókban. Biztos hallottátok, hogy egy zeneszerző oratóriumot írt Antall József emlékére. A zeneszerző és a néhai miniszterelnök annak idején barátok voltak, amikor mindketten a budapesti Eötvös József Gimnáziumban tanítottak. (RTL Klub, okt. 14.)
morpet Creative Commons License 1999.10.15 0 0 49
Iskolánk ismét téma a hiradókban. Biztos hallottátok, hogy egy zeneszerző oratóriumot írt Antall József emlékére. A zeneszerző és a néhai miniszterelnök annak idején barátok voltak, amikor mindketten a budapesti Eötvös József Gimnáziumban tanítottak. (RTL Klub, okt. 14.)
Allia Creative Commons License 1999.10.09 0 0 48
Nem ismeri valaki Simon Szabolcsot, aki 1991-ben végzett, és az A osztályba járt? Vagy nem tud róla valaki valamit?
Allia Creative Commons License 1999.10.06 0 0 47
Eszembe jutott még egy "kedvenc" tanárom: Gyenizse Zsuzsa - fizika. Nem tudom ki ismeri, vagy hogy az Eötvösben van-e még, de arra emlékszem, hogy meggyőződése volt, hogy én hülye vagyok a fizikához (O.K., részben igaza volt).
morpet Creative Commons License 1999.10.05 0 0 46
Igen, tag vagyok. Örökös a tagság, nem szűnik meg soha, nincs tagdíj, és semmilyen kötelezettség. A baráti társaság tagjainak neve és címe egz adatbázisban van, de hogy mennyire aktuális, az más kérdés. Kiindulópontnak jó lehet.

Udv szmore!

Előzmény: Allia (44)
szmore Creative Commons License 1999.10.05 0 0 45
sziasztok!
89-93-as evjarat, F osztaly, I.emelet a bufe es a menza mellett.
A tanarok: Sas Tomka /ugyis mint ofo - azota sincs osztalya, merthogy nem adnak neki :) /, Martos Ida (azota o is lebabazott, talan duplan is?), Herbi (aki akkor meg nos volt, es a hozza tartozo holgy nem a tantestulet tagja volt), Magdas (vagy jot, vagy semmit.....semmit), Bee Andi, Jonas Eva, Varga Balazs, Fuvi, Flora, Balga (matek fakt.), jaj a tobbiek nevere nem emlexem...
Allia Creative Commons License 1999.10.04 0 0 44
Ezek szerint te is tag vagy? Ez amolyan örökös tagság, vagy idővel megszűnik, ha nem vesz részt az ember. Tényleg, szerinted megtalálhatok más öregdiákot (tudom, hogy tag) a BT-n keresztül?
Előzmény: morpet (43)
morpet Creative Commons License 1999.10.04 0 0 43
Be kell menni a suliba, meg kell kérdezni, hol van az irodájuk, és ott biztosan adnak vmi papirt, azt ki kell tölteni, és annyi. Szerintem majdnem minden nap van ott valaki, én még sosem voltam.
Az Eötvös Baráti Társaság gyakorlatilag nem túl izgalmas dolog. Egyelore annyi van, hogy évközben néhány "öreg" találkozik talán, évnyitón vagy szoborkoszorúzásnál, meg van évente egyszer, január végén egy közgyulés. Arra meghívót kap a több 1000 fos tagság, mégis max 50-en jönnek el. És halál unalmas, viszont hallunk mindig 1-2 dolgot a suli jelenérol stb, nekem ezért megéri a dolog. Más kérdés, hogy szerintem ez muködhetne másképp is. Például sokkal vonzóbb lenne a Baráéti Táraság, ha lenne idonként valami fiatalos összejövetel, BULI, ahol találkozhatnának a BT olyan tagjai, akik odzkodnak a 60-as átlagéletkorú közgyúléstol. Azt hiszem, erre talán a Baráti Társaság - szintén nem túl fiatal - vezetosége is nyitott lenne, ha lenne, aki a dolgot megszervezi. Én komolyan gondolkodtam már ezen, de kicsit lusta vagyok, meg aztán kb 1 embert tudnék rajtam kívül, aki esetleg segítene a szervezésben.
Előzmény: Allia (40)
Allia Creative Commons License 1999.10.04 0 0 42
Szia morpet!
Zsömzsi bácsiról Vah ur írt asszem a topic eleje felé, pont ezzel kezdődik az egyik hozzászólása.
Sajnos a TalkTalk-ot nem ismerem, de a Füst Milán Club, meg a pénteki E5vös disco még volt a te idődben?
Előzmény: morpet (41)
morpet Creative Commons License 1999.10.04 0 0 41
Hali Allia!
Zsömzsi bá tényleg nincs már... Viszont te ezt hol olvastad? Ugyanis én úgy emlékszem, ez csak a másik Eötvösös topicban volt olvasható, amit a "kedves" indexesek letöröltek.
Érdekes, hogy az én idomben (91>95 E) mindegyik tanár tanította az Eötvösben, akit emlitettél, de engem egyik sem. Na ezt jól megaszondtam.
Amikor végzosek voltunk, akkor nyílt a TalkTalk, mi foleg ott lógtunk.

Sinus: Szerdán találkoytam a G. Vidor évfolyamtársaddal az Operaházban. Ott dolgozik esténként. Jót beszélgettünk.

Előzmény: Allia (39)
Allia Creative Commons License 1999.10.04 0 0 40
Nem tudnátok megmondani, hogyan lehet csatlakozni az Öregdiák klubhoz, és mit lehet ott csinálni?
Allia Creative Commons License 1999.10.04 0 0 39
Sziasztok! Örül a szívem! Micsoda nosztalgia fogott el! Én 88-92 között jártam oda, a D osztályba. Az I/33 (?) volt a termünk, a biosz terem mellett. Szomorúan olvastam, hogy Zsömzsi bácsi meghalt, nem merem elhinni.
A mi korunk kedvenc tanárai: Moss Laci, Sas Tomi, Varga Johnny, a "feledhetetlen" Jónásné, Járomi, az ofőnk Kiss Mária, stb.
Arra is emlékszem, hogy akkoriban volt topon a Twin Peaks és Somfai tanárnőt elneveztük Tuskó Lady-nek, mert egy az egyben úgy nézett ki.
Az Urániába meg lógni jártunk, de néha a Puskin is bejött.
Sinus Creative Commons License 1999.10.02 0 0 38
becsuletes nevem Lopata Gabor, de nemhiszem hogy ismeros,
inkabb azota lettem hires :))
Amig odajartam es mindennap lattam a sok hujet az sok volt a jobol,
igy meg kib jo talalkozni 1-1 ismerossel es dumalni egy kicsit. vissza
kellene menni egy par evvel nem?
morpet Creative Commons License 1999.10.01 0 0 37
Sinus nevu gyerekre nem nagyon emlekszem. :-)))
Amugy latasbol lehet, hogy ismerjuk egymast, amikor utolso eves voltam, csinaltam egy ket feltunobb dolgot. Pl. Take That parodiaval felleptunk a Ki Mit Tudon az E5 napok egyiken, meg voltam edzoje a bajnok osztalyunk leanyfoci-csapatanak. Akkor te masodikos =8 voltal. Ismertem par embert az osztalyodbol is, bar inkabb az A-bol, foleg enekkar miatt. (Most nezem a nevsort, hat lanyokra jobban emlekszem: Erhardt Anna, Matra Gy., Palko - o nem lany, de az arcok kozott tobb az ismeros.) Az A-bol a Vidorral epp szerdan talalkoztam, az Operaban dolgozik. Abbol az osztalybol emlexem a Koppanyra, Carga Danira, Wallingerre, Oszkarra, Violara, Samura, Schrett Andira, Fruzsira, meg biztos masokra is.
Előzmény: Sinus (36)
Sinus Creative Commons License 1999.09.30 0 0 36
morpet akkor en ismerlek !! ??
latasbol biztos.
en 93-99. a masodik 6 evfolyamos evfolyam.
Sinus Creative Commons License 1999.09.30 0 0 35
szerintem megprobaltak ide belinkelni, de nem sikerult teljesen,
az en hozzaszolasom (a tobbi osztaly hp-jerol szolt) pl oda irtam,
es az atjott. a tobbi meg gondolom elveszett :(( nembaj lehet itt
folytatni.
morpet Creative Commons License 1999.09.28 0 0 34
E5vosos vagyok en is, 91/95-os evjarat. Csak most nagyon el vagzok keseredve, mert eltunt egy topic, ugyanebben a temaban, kb 30-50 hozzaszolassal. Es ott egesz sokan osszegyultunk.
Előzmény: Sinus (33)
Sinus Creative Commons License 1999.09.26 0 0 33
embereeeek!
irjatok man, sehol egy e5vosdiak?
Sinus Creative Commons License 1999.09.22 0 0 32
bizonyíthatóan én voltam az első, akit kirugtak a bélatelepi táborból
en meg valoszinuleg az utolso :) hacsak most a nyaron nem volt valami
botrany. engem (minket) tavaly, meg azelott kuldtek haza. illetve
tavalyelott csak engem :) irjon mar valaki mostani e5vosdiak is!
Előzmény: hontalan (24)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!