Keresés

Részletes keresés

overthemoon Creative Commons License 2013.11.08 0 0 23

Nekem a CUPYDO volt a legszimpatikusabb. Biztos azért, mert ott jöttem össze asszonypajtival XD

 

http://cupydo.hu

 

Egyébként meg nincs mindenkinek ultimate legjobb társkereső, mindenkit valamiért ez vagy az fog meg. Mindenhol bele lehet futni jó arcokba, kedves lányokba, butuskákba... :D Ezt sosem lehet előre tudni sajnos. 

Glavingojn Creative Commons License 2013.09.07 0 0 22

Néztem az áraikat, de egy nagyságrenddel olcsóbbak...

Előzmény: The Opponent (18)
Rardekam Creative Commons License 2013.08.17 0 0 20

Hát bizony... attól, hogy fizetős egy szolgáltatás nem garantál sikert. A lent említett oldal viszont teljesen ingyenes. Nincs rajta hókuszpók, meg csillagszórók, de ismerkedni ott is ugyanúgy lehet.

Előzmény: The Opponent (18)
Rardekam Creative Commons License 2013.08.17 0 0 19

Ez az oldal még nagyon új. Amikor linkeltem, akkor még csak aloldalon volt. Most már lelki társ néven működik. Idővel szerintem sokan lesznek rajta, de semmi sem megy egyik napról a másikra. Link: Lelki társ társkereső.

Előzmény: The Opponent (17)
The Opponent Creative Commons License 2013.07.07 0 0 18

Sajnos úgyn így jártam a Cronossal. 54000-et fizettem ki nekik kb 2 hónapja és sehol semmi. :(

Előzmény: Dreamy (12)
The Opponent Creative Commons License 2013.07.07 0 0 17

Jól néz ki az oldal, de nem használja senki. Miért? Pedig van chat is rajta, ami mostanában már nem jellemző a párkeresős oldalakra. Kár érte! :(

Előzmény: Rardekam (13)
Katalin Mária Creative Commons License 2012.12.25 0 0 14

lamournet társkeresőt kerüljétek el ha nem akartok kellemetlenséget

Rardekam Creative Commons License 2012.11.07 0 0 13

Sziasztok!

 

Szerintem egy próbát megér: Ingyenes társkereső

 

Tudom, most sokan elborzadnak, hogy ingyenes az csak is rossz lehet... de! Mit is a hátránya egy ingynes társkeresőnek? Az hogy nem biztonságos, akárki írkálhat nekünk baromságokat, stb. Itt ilyen nincs és nem is lesz, hiszen profi beállítási lehetőségek biztosítják, hogy csak az láthassa adatlapunkat, fényképünket, akinek valóban megengedjük. Ez vonatkozik az üzenetküldésre is. Lekorlátozhatjuk úgy, hogy csak az küldhessen, akinek engedélyt adunk. Persze a bátrak nyitva is hagyhatják az összes lehetőséget mindenkinek.

Dreamy Creative Commons License 2012.05.15 0 0 12

Sziasztok!

 

Beregisztráltam magam a Cronos társkeresőnél. 54.000Ft az ára 1 évre, viszont előre felhívják a lányokat és beajánlanak engem - ha lenne kinek. Ugyanis az online felülteten rákerestem az engem érdeklő korosztályra (20-30 év, Budapesten), és a következő jött ki:

Irodában regisztráltak, bármilyen jellemezővel: 3fő. (ebből magasságra, súlyra, dohányzásra, stb. megfelel: 0)

On-line regisztráltak: 335fő.

Aztán tovább is megnéztem az irodában regisztráltakat tovább néztem:

31-40 éves: 20fő.

41-50 éves: 26fő.

51-60 éves: 41fő.

Úgy látszik, hogy 50 évtől kezd beindulni az üzlet. A fene se gondolta volna, hogy oda inkább idősebbek regisztrálnak. Persze mondta az ügyintéző, hogy a 14 ezres adatbázisból biztos tudok választani, de nyilván nem a fiatal lányok vannak 14 ezren, ha egyáltalán van ekkora adatbázis.

Úgyhogy meg is néztem, hogy Budapesten kívül még hány fiatal lány van, de összesen 15-öt adott ki az egész országban.

Online legalább vannak 1710-en.

Úgyhogy a teljes adatbázisra is kíváncsi voltam, és az irodában regisztráltak száma, akik bárhol lehetnek az országban, és bárkik lehetnek, az 583 balek.

De legalább online regisztrált van 11665 fő.

No, a pénzemnek jó helyet találtam! :-)

 

LikeOllo Creative Commons License 2012.04.05 0 0 11

:) Jól megmondtad. A szavaidból úgy veszem ki, hogy te már jó pár társkeresőbe regisztráltál. Én olyat keresek, ahol sok jó nő van, és nem kell mindenért fizetni. Tudsz ilyet?

Előzmény: Törölt nick (10)
zalab Creative Commons License 2012.02.22 0 0 9

Én kipróbáltam a playful randit,  egy bizonyos Randigo nevű cég szervezte, mert már sok helyen olvastam róla és egészen kellemes élményként értékelem. Nagyon jó volt a hölgytársaság, és a későbbiekben el tudom képzelni, hogy 1-2 nővel randizzak kettesben, és még bármi is kialakulhat. Ezért biztatok mindenkit, hogy próbálja ki, mert mindenki megérdemel egy esélyt!!

Detsy Creative Commons License 2012.01.24 0 0 8

szerintem is a Randigo  a legjobb, mert ott személyesen lehet találkozni helyes férfiakkal, és könnyed, játékos formában közelebb lehet kerülni hozzájuk.

zalab Creative Commons License 2011.10.13 0 0 6

Én a Randigo t próbáltam. Személyesen lehet találkozni a csajokkal.

asddodi Creative Commons License 2011.02.15 0 0 5

Sziasztok!

 

Én pedig a következő Társkeresőt javaslom: www.lovehunters.hu

 

Üdv,

 

Dodi

Amanda Portman Creative Commons License 2010.12.15 0 0 4

Nyugodt szívvel tudom ajánlani ezt:

 

http://randi7.hu/

 

Most indult, úgyhogy még ajándék előfizetést adnak.

 

 

kaviat Creative Commons License 2002.10.12 0 0 3
uhh, erre a vetületre nem is gondoltam :))

.kav]4t neofittnesspop

Előzmény: Csontváry Kockazivatar (2)
Csontváry Kockazivatar Creative Commons License 2002.10.12 0 0 2
Szerintem a Föld nevű bolygó.
Három milliárd nő!
Embertelen, gondolj csak bele! :-)
direktor Creative Commons License 2002.10.12 0 0 1
Hű, nagyon elsüllyedt ez a topik, pedig milyen jól indult, volt 0-as, meg minden... :)

Na csak megjegyezném, hogy benéztem pár társkereső topikba és nagy meglepetésre ott mindenféléről szó van, csak effektive társkeresésről nem. Nem is értem miért csodálkoznak emberek, hogy magányosak, ha egész életüket a számitógép előtt töltik.

Én voltam hagyományos társkereső tagja, és mindenkinek csak ajánlani tudom.

pok_ussz Creative Commons License 2002.03.17 0 0 0
0-24-ig nyitva, ráadásul?
Előzmény: direktor (-)
direktor Creative Commons License 2002.03.17 0 0 topiknyitó
Off-line (bemenni, fizetni) Társkeresőre gondolok persze. Tudja valaki, hogy melyiknek van most a legnagyobb ügyfélköre?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!