Keresés

Részletes keresés

progress Creative Commons License 2004.07.26 0 0 290

A Denver természetesen jóval jobb csapat az Orlandonál. Az Orlandót nem azért szeretjük... :o)

 

Szerintem azért annyira gyenge nem lesz az Orlando jövőre. A guard sor elég erős. Sőt szinte túl erős, mert Jameer Nelson is lehetne akár kezdő... Befog ugrani szerintem is még egy csere.

 

Goodent állítólag azért cserélték, mert nem túl könnyen kezelhető játékos... Másrészt nyilván Howardra akarnak építeni. Aki egyébként a nyári ligákban jobban teljesített mint amit én vártam tőle. Nyilván valódi PF-ek ellen azért enyhén szólva más lesz a felállás... Én mindenesetre drukkolok Howardnak...

Előzmény: Doktor Toka (289)
Doktor Toka Creative Commons License 2004.07.26 0 0 289

Hát szvsz lassan jobban járnál a Denverrel... Egyre gázabb a Magic megint...

 

Denverben tavaly a kezdőcsapat így volt: Camby-Nene-Melo-Lenard-Dre Miller. Cserék: Francisco Elson-Birdman Andersen-Rodney White-Jon Barry-Earl Boykins.

 

Az egyenletbe most bejött K-Mart, így Nene a padra szorult. Nene egyébként simán tud 5-t is játszani, most már csak a padról vagy sérülés esetén a kezdőben. Ki kell vonni viszont Chris "Birdman" Andersent, aki Nagyvad barátunk örömére a Hornets-hez igazolt...

Előzmény: air (288)
air Creative Commons License 2004.07.26 0 0 288

Cato mellé még Battie...

Goodenért meg a többiekért...

Vannak trédek amiket nem értek, sőt szinte csak olyan van.

Csak azt tudnám mit fogok jövőre szeretni az Orlandoban?

air Creative Commons License 2004.07.23 0 0 287

(még egy kis magyarázat a végéhez.

Az is furcsa lehet hogy bár Howard picivel alacsonyabb is mint Gooden mégis őt írtam alacsony centernek a példa rotációban. Kora és testsúlya miatt gondoltam, hogy jó lesz rá esetleg. Illetve párszor a Denverben játszott center poszton. Ma már tudjuk, hogy nem, és mindketten kimondottan négyesek, de hát időnként elvakítja az embert az öröm, hogy jó játékos jön a házhoz, és próbáltam kitalálni hogy miért is lesz jó az ami nem lett az. És persze volt olyan próbálkozás is hogy Gooden játszon centert, de az sem volt jó.)

 

És az is tény, hogy sokkal jobban összehangolhatónak látszik a Martin Anthony páros. én csak éppen félek egy kicsit, aztán lehet két forduló után eltűnik nyomtalanul ez a félelem.

Előzmény: air (285)
COVY Creative Commons License 2004.07.23 0 0 286
hát a magasság még nem minden
valóban elég durva volna Melo 4esben, akkor már inkább 2es felé hajlik
Előzmény: air (285)
air Creative Commons License 2004.07.23 0 0 285

Látszik, hogy kevés Denver meccset láttam... :)

Martin 6' 9 Anthony 6' 8. Én úgy emlékeztem Melo négyest játszik alapvetően plusz időnként hármast. De biztos igazad lehet.

Azt, hogy hármast el tud játszani Melo-ra írtam, és így akkor ebben nem is tévedtem, ha tényleg hármas a posztja. :)))

Bevallom nem tudom milyen rotációban működött a Denver fronkórtja.

 

Ha ahhoz a kezdő ötöshöz még Nené-t is hozzátesszük akkor főleg nem rossz.

ha a játékosok viszonya jó lesz akkor valószinűleg jól fog működni. A Denver egy jó hangulatú feltörekvő csapat volt tavaly, és ha így marad akkor remek csapat lesz az idén is.

 

Köszönöm amit írtál, de nem szivesen hencegnék azzal, hogy tudásom van, csak imádom a kosárlabdát, és mondom a magamét, amibe talán nem is túl ritkán iilyen-olyan tévedések is beleférnek. Itt egy csomó ember van akinek adok a véleményére, és ezek közt természetesen ön is ott van Doktor Úr. :)))

 

Magicről.

- Útálnám, ha Goodent eladnák, vagy elcserélnék még akkor is ha mindkettő jönne érte. :DDDD

- Tavaly én még azt hittem, hogy Howard egész jól eljátszhat center poszton, Gooden pedíg majd hármason időnként (ebben persze csak halványan reménykedtem), és majd váltogatják egymást négyesben, attól függően, hogy magas vagy alacsony szerkezetű csapatjátékot nyomnak.

(értsd: Gooden 3, Howard 4, DeClerq vagy valaki 5 magas csapat ellen, illetve Giricek 3, Gooden 4, Howard 5 alacsony esetben. És persze még más változatok is amikor egymást cserélik. Igazából ma sem tudom miért nem működött, holott jó ötletnek tűnt, valószinűleg a játékosok személyiségében kéne az okot keresni.)

 

Előzmény: Doktor Toka (284)
Doktor Toka Creative Commons License 2004.07.23 0 0 284

Kedves air, én nagyra becsülöm a tudásodat, de azért az bizonyára csak egy elírás volt, hogy minek K-Mart Melo mellé. Melo egész életében 3-as poszton játszott, K-Mart meg 4-es volt mindig is. K-Mart lehet, hogy tudna 3-ast is játszani, ha nagyon muszáj, de azért nem az a kedvence. Melo viszont soha életében nem játszott PF-et és nem is nagyon tud, mert kicsi (6' 8'') és nem olyan erős, mint az igazi PF-ek. (Vicces lenne, mondjuk TD ellen Melo pl.)

 

Szal a Camby-Martin-Anthony-Lenard-Miller kezdő azért nem olyan nagyon rossz...

 

(A Magicben viszont tényleg gáz volt, hogy Gooden mellé Howardot nyomták tavaly és mindkettő csak 4-est tud rendesen játszani. Gooden mellé Howard és mindkettő 4-es - ezt idén is megtette a Magic...) :PPP El is cserélik Goodent, lehet, hogy a Wolves-hoz jön, csak nem tudom kit adnánk érte, mert nem ér egy Wally-t vagy Kandit. Max egy expiring contractunk van vagy egy jövő évi draft pick-ünk.

 

Lesz, ami lesz...

Előzmény: air (280)
air Creative Commons License 2004.07.23 0 0 283

(99 dolcsi)

Előzmény: air (282)
air Creative Commons License 2004.07.23 0 0 282

Ez pedíg az Adidas A3 superstar ultra utóda a "Garnett".

 

air Creative Commons License 2004.07.23 0 0 281
Ja persze és Mike-nál soha senki sem lehet nagyobb.... :)
Előzmény: air (280)
air Creative Commons License 2004.07.23 0 0 280

helló ájm bekk.... :)

 

Szerintem sem a magyaros filléres megélhetési gondok vezettek arra, hogy szétverték a Lakers-t. :)))))))))

Egyszerűen borítottak és kész. (Amúgy ha Jax elmegy valahonnan ott kő kövön nem marad, csak legfeljebb egy közepes csapat. :D De ezt majd meglátjuk. Én persze nem adtam volna majd egy teljes csapatot O' Neal-ért, és nem tudom hogyan jön majd ki egy jó "chemistry" Odom, Butler, Payton, Bryant csapatból, hacsak nem növelik a labdák számát. :))) Persze még az igazolásoknak sincs vége, és akár működhet is.)

Amit a Bigfella mondott Bryant-ről az olyan okos, hogy biztos úgy hallotta valakitől. :))))))))))))) /pl. Phil Jackson/ Most mindenesetre lessz rá lehetősége, hogy jobbá tegye a csapatot. :) /

 

A Magictől egész jó igazolás volt Turkoglu.

 

K Mart-ot nagyon szeretem, de nem igazán értem miért kellet Anthony mellé leigazolni. (Bár Melo hármast is el tud játszani, de ismerve a "Gooden mellé Howard-ot" bizniszt, én félek kissé.)

 

A Nets szerintem ráfaragott az új tulajdonosra.

muybien Creative Commons License 2004.07.22 0 0 279

iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiily. csakmer még egyelőre fríédzsent.

azér durvulás lesz sheed, mcdyess meg bigben együtt.

 

Előzmény: Törölt nick (278)
Törölt nick Creative Commons License 2004.07.22 0 0 278

Igen.

 

Snow meg elment Clevelandbe Kedrick Brownért és Olliért(...) cserébe.

Előzmény: muybien (277)
muybien Creative Commons License 2004.07.22 0 0 277

szerintem számít.

ma egyetlen csapat van ahol nem számít: Mark Cuban All Stars. aka Dallas Mavs.

 

hameg annyira buzik LALban h a Kobe pattog nekik... hm. kicsike ő még ahhoz. és teljesen igazad van, Bigfella nélkül kakifüst lesz. Divan nem rossz, de öreg, és más kaliber mint Seki.

 

más: Sheed most marad DETban??

Előzmény: Doktor Toka (276)
Doktor Toka Creative Commons License 2004.07.21 0 0 276
Nem hinném, hogy Lakeréknél, ahol még az MSG-nél is drágább a jegy, számítana bármit is a payroll. Nem a pénz miatt küldték el O'Nealt, hanem azért, mert Jerry Buss (tulaj.) és Mitch Kupchak (GM) nagy szerelme Kobe. Kobe megmondta, hogy csinálják ezt, csinálják azt, stb. stb. Gáz az egész. De kíváncsi leszek, hogy mire képes Kobe Shaq nélkül. Sztem nem sokra... 48 győzelmet jósolok idén a Lakersnek. Ami nem sok. Nyugati 6. hely szvsz.
Előzmény: muybien (273)
Itep Creative Commons License 2004.07.21 0 0 275
Amúgy most a Nets helyzete elég érdekesen alakul...Kidd is távozni akar,ha Martin helyére nem szereznek megfelelő erőcsatárt(ami állítólag Abdur-Rahim lehet) és szinte egyik csapattag se tudja,hogy mi lesz a sorsa.
Itep Creative Commons License 2004.07.21 0 0 274
Nem értem,miért isteníti most annyira...
Előzmény: progress (272)
muybien Creative Commons License 2004.07.21 0 0 273

iszonyat trédek vannak...

 

a MIA-LAL cucchoz: nyilvánvaló h LAL le akarja építeni a csapatot egy kicsit, túl sokba került (bár nem annyiba mint NYK) de valszeg nem bírják finanszírozni már azt h ott van (ill most már volt) BigFella meg a kis erőszakoskodó kiscsávó. 5éveb belül megn megint ott lehetnek. és Divaccal annyira nem is lesz üres a dolog, bár Dieselt pótolni úgyse lehet.

amúgy szvsz lófaszt az amit kaptak érte a MIAtól...

 

viszont: Shaq és egy van Gundy együtt... nem ez sokáig így. szvsz van Gundy repül hamarosan....

progress Creative Commons License 2004.07.21 0 0 272

ONeal véleménye Koberól:

 

What is your opinon of Kobe as a player?

O'Neal: He's a great player. If he did the little things, he'd be the greatest player to ever play the game.

What are the little things?

O'Neal: Make other people better. He could be the greatest player ever, better than Mike, better than Shaq, better than Duncan [but] (shaking his head) I've said that many times.

 

ONeal: Nagyszerű játékos. Ha megtenne apró dolgokat, ő lenne a legjobb játékos, aki valaha játszott.

 

Mik ezek a kis dolgok?

 

ONeal: Jobbá tenni a többi játékost. Ő lehetne minden idők legjobb játékosa, jobb mint Mike (Jordan), jobb mint Shaq, jobb mint Duncan, (de - közben rázza a fejét), ezt már sokszor mondtam.

Itep Creative Commons License 2004.07.21 0 0 271
Na,így már nem is olyan rossz az a Lakers.
Előzmény: Doktor Toka (267)
Itep Creative Commons License 2004.07.21 0 0 270
Nem normális.:)
Előzmény: Törölt nick (269)
Törölt nick Creative Commons License 2004.07.21 0 0 269
"Shaq" elnöki bevonulása Miamiba. Óriási felhajtás közepette vonult be Miamiba Shaquille O,Neal, az észak-amerikai profi kosárlabdaliga (NBA) szupersztárja, aki nyolc év után hagyta el a Los Angeles Lakerst. A 216 centis, Big Diesel becenévre hallgató csillag több ezer ember előtt egy "Diesel Power" (dízel erő) feliratú kamionplatóról vízipisztollyal lövöldözve érkezett meg a Heat csarnokához, ahová vörös szőnyegen lépdelt be. - Úgy fogadtak, mint az elnököt. Megígérem, hogy idehozom a bajnoki trófeát - mondta első sajtótájékoztatóján a kaliforniaiakkal három aranygyűrűt szerzett center. Ezután jóval komolytalanabb megnyilvánulások következtek: "Shaq" közölte, hogy meztelenül fog sétálgatni a tengerparton, de a fotókból 15 százalék részesedést kér, továbbá hogy a WC-papírhoz vagy a fogkrémhez hasonlóan neki már nem kell bebizonyítania, hogy jó. - Még akár 10 évet is játszhatok, de ehhez tartanom kell a 156 kilós versenysúlyomat. Szóval ha elém raknak valami salátáról meg sült csirkéről papoló okostojást, megölöm - tette hozzá. A 32 éves O,Neal keresete 27,7 millió dollár lesz a következő idényben, a 2005-2006-os szezonban pedig 30,6 milliót kap majd.
COVY Creative Commons License 2004.07.21 0 0 268
nahát Divac újra a Lakersben?
Előzmény: Doktor Toka (267)
Doktor Toka Creative Commons License 2004.07.20 0 0 267

Divac a Lakersé, Ostertag ment a Kings-hez.

 

Miamiba meg 1000-en akarnak menni...

Előzmény: Itep (265)
Törölt nick Creative Commons License 2004.07.20 0 0 266
Dampier a Knicksé. Vujacic a Lakersé.
Itep Creative Commons License 2004.07.19 0 0 265
Szerintem ezzel a LAL-Miami cserével egyik fél se járt igazán jól...A Miaminak most 2 poszton óriási hiánya van,a Lakersnek pedig nagyon fog hiányzoni egy rendes center,ráadásul mire összecsiszolódik a csapat...
Doktor Toka Creative Commons License 2004.07.18 0 0 264
Atyaég! El se tudom képzelni mi lesz itt, ha Corie Blount és Mo Williams a Heat-hez igazol... :P
Előzmény: balazs4 (253)
Törölt nick Creative Commons License 2004.07.16 0 0 263
Orlando signs Hedo Turkoglu. Phoenix signs Steve Nash and signs Quentin Richardson to an offer sheet. Nash kivételével a többiről lemaradtam...
Törölt nick Creative Commons License 2004.07.16 0 0 262
A Pacers jobban járt.
Előzmény: Ewron (260)
Törölt nick Creative Commons License 2004.07.16 0 0 261
Jó lesz a Nuggets!
Előzmény: Ewron (254)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!