Keresés

Részletes keresés

Serial Slut Creative Commons License 2018.01.20 -3 11 548090

Én ezentúl úgy fogok rád tekinteni, mint egy egyébként valószínűleg kedves, öreg bácsira, aki egyre inkább épül le, ezért a maradék kis együttérzés megtartása érdekében tiltalak. Tudtam, hogy agresszióval reagálsz, pedig ebben a helyzetben egyértelmű, hogy te vagy a fasz, ami nem először, nem másodszor történt meg, teljesen elveszítetted a fonalat, de ahelyett, hogy ezt beismernéd, hazudozol. Nem, nem arról szól ez, egy idézeten belül sem találsz meg egy mondatot, Balu. Amit szintén nem gondoltál a saját hibádnak, sőt még nekem szóltál be, hogy én nem olvasom el, amit bemásoltam, és honnan a francból szedem, hogy ő ezt írta. Itt van mindenki előtt, bár van egy olyan gyanúm, hogy ők ennek ellenére majd a te verziódat támasztják alá, de ha a pasim ilyesmit produkálna nem először, nem másodszor, elküldeném kivizsgálásra, mert ez már para. Ha egyszer megtörténik, jól van, mindenkivel néha megesik. Másodjára már azért furcsa. És te ezt csak ma kétszer is hoztad. És az még félelmetesebb, hogy nem is érted, egyszerűen nem érted, hogy te nem vetted észre, te nem találod, beállítasz engem a hülyének, és szentül hiszed, hogy ezt majd mindenki bekajálja. Egyre gyakrabban veszíted el a fonalat teljesen random témáknál is, és számomra most már tényleg hihetetlen, hogy ezt más nem látja. Emellett egyre erőszakosabb és agresszívebb vagy olyankor is, amikor semmi szükség rá, semmi sem indokolja.
Eljutottam arra a pontra, hogy ignorállak, a bizonyítást majd küldöm másnak, a többiek nem félpercenként követelik még egy dalszöveg esetében is, és ők legalább találnak forrásokat, maguk utána néznek a kommenteknek is, el tudnak olvasni egy idézetet, megtalálják a vonatkozót a férfihangon, ha akarják, egyszerűen mindenki mással sokkal könnyebben megy még akkor is, ha rühelli a pofámat és hazugnak tart. Olyan szinten extra türelmet és energiát követel meg a veled való kommunikáció, ami - megmondtam - nekem már nincs több feléd.

Ha szerinted ez őrjöngés, megint csak fogalmad sincs semmiről. Ez egy lezárás, Balu. Ez nem fika, ez nem düh, elszámoltam tízig, mielőtt ebbe egyáltalán belekezdtem, ahogy mondtam, biztos egy kedves bácsi vagy amúgy, aki talán kicsit elkezdett hanyatlani. De én meg 26, és ehhez nincs türelmem, sok máshoz kell, erre nem telik, erre nincs szükségem, sőt még úgy is gondolom, hogy sokkal békésebb leszek, ha nem látlak, mert az esetek többségében egyszerűen te húzol fel a mindenáron értetlenkedéssel, kötözködéssel, rosszindulattal. Ha meg szándékosan csinálod, akkor túltoltad.

Ezt gondolom, te meg azt, amit, a többiek is azt, amit - ne szóljunk egymáshoz a jövőben, és talán ez a fórumnak is jót fog tenni.

Előzmény: next_opponent (548089)
next_opponent Creative Commons License 2018.01.20 -10 4 548089

Gyönyörűen sikerült rám kivetítened a nyomorodat és egyben az egyik idegesítő tulajdonságodat. A bolond lilóka csettinteni fog, ha ezt olvassa, és vállalni is fog téged.

 

Hatott a feyeilói levelező taknyosangolnázó és hazudozó ( = feketeöves femináci) kurzus, ez most már jól látható. A topik energiavámpírja leenergiavámpíroz, hát ez nem semmi. Üdv a femtard csapatban!

 

Sokkal egyszeűbb volna belátnod, hogy az eddigi hazudozásod bőséges alapot adott arra, hogy a forrás nélküli állításaid bizonyítékát kérjem, de persze ez is az én hibám. :-)

 

"Mindenbe beleszólsz ráadásul"

 

Megszokod szépen, hogy nem hazudozol bele a vakvilágba, és akkor majd nem. Addig meg tűröd, vagy el lehet menni.

 

"veled állandóan foglalkozni kell"

 

Nem kell, kommunikálhatunk úgy is, ahogy a tanítómestereddel szoktam.

Előzmény: Serial Slut (548088)
Serial Slut Creative Commons License 2018.01.20 -4 10 548088

Egy energiavámpír vagy, Balu. Rájöttem, hogy ez veled a fő baj.

Bevágok egy Madonna dalszövegrészletet, te jössz és azt neked bizonyítani kell, hogy azt Madonna írta.

Hozok egy kommentet, kiragadok belőle részletetet, te nem találod, neked ismét bizonyítani kell, hogy az ott van.

Majd nem érted, honnan jött, megint beírom, hogy férfihang, ahol te természetesen nem találod, tehát ismét bizonyítani kell, hogy ott van.

És ugye ezt már emailben is eljátszottad, akkor is bizonyítani kellett több levélváltás árán, hogy valami ott van, ahol szerinted nem volt, csak épp a szemed nem baszta ki.

Veled semmi nem megy egyszerűen, hozzád kötélidegek kellened, lételemed a kötözködés, semmit sem értesz meg elsőre, semmit sem találsz, semminek nem vagy hajlandó magad utánajárni, te állandóan másokat túráztatsz magad körül, vagy legalábbis engem biztosan. Én meg ezt többé nem vagyok hajlandó megtenni neked, ezt utoljára játszottad el. Mindenbe beleszólsz ráadásul, veled állandóan foglalkozni kell, és nekem ehhez több türelmem nincs, egyszerűen elfogyott.

Törölt nick Creative Commons License 2018.01.20 -8 4 548087

Nekem semmi, csak nem értem, minek jársz oda, ha állandóan csak triggerelődsz tőle, utána meg itt kezdesz ámokfutásba.

Előzmény: Serial Slut (548083)
Törölt nick Creative Commons License 2018.01.20 -6 3 548086

Miért hazudsz megint? Azt írtad, hogy téged konkrétan meg akart késelni, másról nem volt szó.

Előzmény: Serial Slut (548085)
Serial Slut Creative Commons License 2018.01.20 -4 5 548085

De, tökéletes. Csak vicces, hogy ugye el lettem mondva minden hazugnak, hogy engem vagy bárkit Hunn valaha megfenyegetett, aztán most meg xcsakx azt írja, hogy őt igen. :)

Előzmény: Törölt nick (548084)
Törölt nick Creative Commons License 2018.01.20 -4 8 548084

A lámpavas neked már nem is elég jó? :)

 

Kezdem azt gondolni, hogy aki beveszi a red pillt, az mind megzápul. Ennek példái xcsakx meg Hunn is.

Előzmény: Serial Slut (548082)
Serial Slut Creative Commons License 2018.01.20 -3 5 548083

Most mi is a bajod?

Előzmény: next_opponent (548080)
Serial Slut Creative Commons License 2018.01.20 -2 5 548082

xcsakx viszont leírt egy érdekeset

 

"Utoljára Hunn akart megbicskázni, aztán szerintem már nem akar, bár ki tudja:)"

 

Hm. :)

pamacska a migráncsmacska Creative Commons License 2018.01.20 -6 5 548081

igen, mindketten olyan kis girnyók, szégyellem is magam rendesen, hogy spórolok a kajájukon :)

Előzmény: Törölt nick (548064)
next_opponent Creative Commons License 2018.01.20 -4 4 548080

Érdekes, mert sem a kugli, sem az oldal saját keresője nem adja ki ezeket. Kénytelen vagyok azt hinni, hogy az oldal rajongója lettél. :-P

Előzmény: Serial Slut (548078)
next_opponent Creative Commons License 2018.01.20 -8 3 548079

Szerelmesedett a nyavalya, mindazonáltal nem olvasható ki belőle az, amit utána leírtál. Nekem összvissz annyit jelent ez a terjengős szöveg, hogy a nő úgy is elérheti a céljait, hogy közben nem baszogatja a Zembert mindenért.

Előzmény: Serial Slut (548076)
Serial Slut Creative Commons License 2018.01.20 0 4 548078

Mondom: férfihang.

Előzmény: next_opponent (548077)
next_opponent Creative Commons License 2018.01.20 -6 3 548077

Te hogy találsz rá ezekre a hülye szövegekre és pláne minek olvasod el? :-)

Előzmény: Serial Slut (548071)
Serial Slut Creative Commons License 2018.01.20 -2 6 548076

Mi bajod van, beleszerelmesedtél te is? :)

Pasija van, és nem kedves típus.

Előzmény: next_opponent (548074)
next_opponent Creative Commons License 2018.01.20 -3 1 548075

itt

 

 

Előzmény: next_opponent (548074)
next_opponent Creative Commons License 2018.01.20 -7 3 548074

Ilyen tekinteben ett még csak te csináltál hülyét magadból. Szóval hogy is következik az a két hsz ebből?

Előzmény: Serial Slut (548072)
next_opponent Creative Commons License 2018.01.20 -6 0 548073

Ok, megvan. De a két másik hsz hogy következik ebből?

Előzmény: next_opponent (548070)
Serial Slut Creative Commons License 2018.01.20 -3 7 548072

Pont ott, már megint hülyét akarsz csinálni magadból, Balu? Nyisd ki a szemed és láss.

Előzmény: next_opponent (548070)
Serial Slut Creative Commons License 2018.01.20 0 4 548071

Ez a pasija:

 

"Redves XFASZX…

Jajj, ne haragudj, Mancika, elb.sztam a neved…

Szóval, kezdjük újra: Redves XCSAKX!

Én vagyok az a red, vagy blue, vagy f.szom tudja milyen pilles, mangina-s, papucs, akit WolfyGirl-nek szerinted oktatnia kellene. Reagálnék néhány “gondolatodra”.

Nagyon szeretted volna tudni a méreteit, így elmondom Neked, Redves XFASZX, E kosaras melltartót hord, és ehhez arányos testalkata van. Neked sosem lesz alkalmad “lecsekkolni”, hogy milyen Nő is Ő valójában, ugyanis nagyon rakod magad itt ebben a buzis intellektuális szerepben, de a való életben szerintem inkább egy rózsaszín cicanacis kis buznyák vagy, aki egész nap otthon veri (ugyanis más nem nyúl hozzá). Viszont volna egy kérdésem Nekem is: Anyukádnak milyen méretei vannak? Volna egy pár ismerősöm, akik szeretik a granny-ket, hátha nekik megfelelne; persze csak akkor, ha nem kér túl sokat a szolgálataiért.

Te Férfinak érzed magad? Igen? Van időd egész nap itt előadni magad, ráadásul olyan stílusban, mint egy kis tinédzser meg nem értett fiúcska? Ilyen eszement kirohanásokkal verbálisan le tudsz oltani egy Nőt? Gratulálok! Apád (ha egyáltalán Anyukád tudja ki az) valamit nagyon elb.szhatott, mert nem tanított meg arra, hogy nem ricsajozunk, mint egy idióta majom.

Egyáltalán. Van Neked saját gondolatod is, vagy egy félművelt ismerősöd súgja a füledbe (adja a szádba) a baromságait (vagy akár a hímvesszejét), amit Te képes vagy le is írni (vagy leszopni)? Más nem megy, csak mondatonként próbálod meg szétszedni a leírtakat? Ja?! Lehet, hogy meg sem tudod jegyezni az olvasottakat, ezért kell emlékeztetned magad állandóan? Egy jó pszichiáter, egy rakat gyógyszerrel, pár év alatt segít Neked kimászni ebből a gödörből, ugyanis valószínüleg pszichológus nem foglalkozna Veled, Te annál már nehezebb eset vagy.

Azt gondolod, hogy a párom, aki nevezetesen doktori címmel rendelkezik, majd pont Téged nem fog megérteni? Nem vagy Te annyira bonyolult! Inkább egy látens, vagy nyíltan homoszexuális IQ Light egyed vagy, aki mást nem ismer, mint támadni, támadni, támadni. Mi van? Otthon kuss a neved, hogy itt éled ki magad?

Ahelyett, hogy örülnél, hogy nem csak undorító feminista picsák, meg golddigger biccsek vannak a világon; Te elkezdesz hőzöngeni, egy olyan oldalon, ahol pontosan a Te kommunikációd nem kívánatos, ugyanis ugyanolyan módon teszed mindezt, mint azok a Nők, akiket ez az oldal “elítél”.

Ja?! És még valami. WolfyGirl igen, otthon is pontosan ugyan ezekhez a szabályokhoz tartja magát, mint, amit itt is reprezentál. Ja?! Hogy ez hihetetlen? Hát Öcsike, nem sztriptízbárokban, meg a Liget Diszkóban kell párt keresni magadnak, aztán sírni, hogy egy igazi degenerált kreténnel vagy újfent.

Ha válaszolni szeretnél erre a hozzászólásra, most jelzem, hogy pont leszarom, hogy mit gondolsz Rólam, vagy akár a páromról, ugyanis az a “férfi”, aki Don Corleónézik, meg Micimackózik, Nekem ne akarjon megmagyarázni semmit sem. Inkább húzd vissza a rózsaszín cicanacidat, és ránts rá újból.

BTW: Ha gondolod, személyesen is megbeszélhetjük ezt a dolgot, hidd el, rendesen kivesézlek.

(Még valami. Biztosan meg fog fordulni abban a redves, üres fejedben, hogy “rendelésre” vagyok itt. Hát nem, és általában nem szoktam beleszólni semmibe, amikor a ‘zasszonyt valaki megpróbálja lehülyézni. Viszont a Te Redves stílusod nagyon kib.szta a biztosítékot Drága Kisfiam. Szedd rendbe magad, míg szépen vagyunk.)"

next_opponent Creative Commons License 2018.01.20 -4 0 548070

548042-ben ez hol is van?

Előzmény: Serial Slut (548065)
Serial Slut Creative Commons License 2018.01.20 0 4 548069

Elvileg beírt a pasija is, így kiderült rögtön, hogy E kosaras melltartót hord a hölgy, és ehhez arányos testalkata van. :D:D Doktori címe van továbbá, nem véletlenül biggyesztette oda, hogy a nő tanulhat, persze, mert amit ugye ő is csinál, azt lehet. Csak dolgozni nincs kedve, szóval azt egy nő ne, nem karriert kell építeni, hanem családozni. :)
A pasi beírása a legcsodálatosabb, akkora faszparaszt, öröm nézni, micsoda férfit fogott ki magának. :D

Törölt nick Creative Commons License 2018.01.20 -2 1 548068

Ez vót Madonna legminőségibb korszaka. Szerintem. William Orbit meg nagyon jó zenét tolt alá.

Előzmény: Serial Slut (547772)
Serial Slut Creative Commons License 2018.01.20 -2 3 548067

Az a kemény, hogy ilyen könnyen lehet őket manipulálni. Csak azt kell mondani, amit hallani akarnak. :)

Előzmény: Törölt nick (548066)
Törölt nick Creative Commons License 2018.01.20 -4 4 548066

első gondolatom az volt, hogy biztosan te szívatod őket, de aztán kizártam, mert ez a nyálas szöveg nem hiszem, hogy ki tudna ömleni belőled. :)))

 

szerintem csoportos orgazmusuk volt Annától. :)

Előzmény: Serial Slut (548062)
Serial Slut Creative Commons License 2018.01.20 -2 4 548065

Ő: "a szeretett férfi törékeny és szemrevaló gyöngyszemének lenni az ő dolga"

Én: "A nő dolga egy férfi törékeny és szemrevaló gyöngyszemének lenni."

 

Mit is nem értek? :)

Előzmény: next_opponent (548063)
Törölt nick Creative Commons License 2018.01.20 -2 3 548064

Szegénykéim, jól láthatóan nem adsz nekik rendesen enni, olyan kis soványak, főleg a Lola.:)

 

 

 

 

Előzmény: pamacska a migráncsmacska (548052)
next_opponent Creative Commons License 2018.01.20 -5 2 548063

Te fejtsd ki inkább, hogy hogyan sikerült összehoznod ezt a két hozzászólást az előzményül szolgálóból, mert nekem nem sikerül. Valószínűleg azért, mert nem az van odaírva.

Előzmény: Serial Slut (548061)
Serial Slut Creative Commons License 2018.01.20 -1 4 548062

Menten magukhoz nyúltak a gyönyörűségtől. :)

Előzmény: Törölt nick (548060)
Serial Slut Creative Commons License 2018.01.20 -1 3 548061

Kifejtenéd?

Előzmény: next_opponent (548059)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!