Keresés

Részletes keresés

Jovanni Creative Commons License 2007.11.22 0 0 471

Szia Csibe!

 

Hááát, nem volt egyszerű...

Egy csomó dologra nem tudott válaszolni, pl. konnektor, lámpa  arrébb tétele,fogalma sem volt róla, hogy mennyibe kerül...

A klíma: ott is lesznek gubancok, nem a falban akarják vezetni a csövezést, hanem egy 20 vagy 30? cm-es  (ezt a választ sem tudták!!) álmennyezetben. 2007!!!-ben! (mindegy, kértünk egy árajánlatot, de valszeg utólag csövezünk, kb. negyed áron..)

Redőny nem lesz, roló lesz... Vászon? Hááát, még nem tudjuk, jött a válasz.... Az biztos, hogy NE HAGYJÁTOK MAGATOKAT!!!!

 

 

csibe74 Creative Commons License 2007.11.22 0 0 470

Szia!

Írjál még valamit....

Nagyon sötét volt az illető? KOnyhát azt mi sem kérünk....

Klíma stb?

Köszi

 

 

Előzmény: Jovanni (469)
Jovanni Creative Commons License 2007.11.22 0 0 469

Sziasztok!

Na, megtörtént a konzultáció....

Te Atyaúúúúúúúúúúúúristen!

Csap egy pár dolog:

-Remélem a konyha mindenkinek úgy tetszik, ahogy rajzolták, mert annyi elem van CSAK és úgy ahogy rajzolták...(pl. beépíthető hűtőszekrény =felejtsd el). Jó, konyhát nem kértük....

-Padlófütés? -Nem nem. És miért? Korrekt válasz: "mert nem" (aztán kiderült, hogy azért nem, mert a két emelet között nem lesz elég magas az elválasztó fal..ezek szerint "fantasztikus" hangszigetelés lesz.. )

-Teraszra kérhetnénk konnektort? Nem-nem, nincs rá engedély!

-Amúgy parkettát, csempét NEM vihetünk!

 

Egyébként az egész hihetlen volt...azt hittem kandikamera...

 

 

UI. Martindoknak: amikor majd kijössz az egyeztetésről, a fagyálló fűmagon már csak mosolyogni fogsz...

 

Ha még kell infó írok...

 



martindoc Creative Commons License 2007.11.22 0 0 468
Elsö körben csak falak, ajtók, konnektorok stb. egyeztetés van.
A burkolatokról a 2. körben lehet egyezkedni, valamikor jövöre.
Előzmény: Harley rules (467)
Harley rules Creative Commons License 2007.11.22 0 0 467
Kíváncsi vagyok, hogy ha én vinném a búrkoló anyagokat (csempét, követ ) akkor el tekintve attól, hogy ki milyen minőségben dolgozik, szerintetek leraknák ? És ha igen akkor az ő általuk kínált anyag értékét levonnák?
Van egy sejtésem. de kíváncsi vagyok. Ha esetleg megkérdezné valaki egyeztetés alkalmával azt megköszönném.
sajna mi még sehol nem vagyunk az sr2 vel .
ki24 Creative Commons License 2007.11.22 0 0 466
Köszi a gyors választ. Majd mesélj, milyen tapasztalataitok voltak. Remélem, hamarosan mi is kapunk levelet.
Előzmény: csibe74 (465)
csibe74 Creative Commons License 2007.11.22 0 0 465

Mi az SRI/ B épületébe vettünk lakást.  Még tavaly augusztusban foglaltuk le.

Kedden megyünk, egyeztetni. Ha valamit akarsz lóvés dolog...

Előzmény: ki24 (463)
ebo1a Creative Commons License 2007.11.22 0 0 464
nagyon jó kérdés, mert még mi sem... bár mi ráérünk:)
Előzmény: ki24 (463)
ki24 Creative Commons License 2007.11.22 0 0 463
Egy kérdés: akik kaptak levelet, az SRI melyik házában" érdekeltek"? Mert mi még mindig nem kaptunk levelet ...
Előzmény: csibe74 (457)
happnuda Creative Commons License 2007.11.15 0 0 462
Egy kósza idézet:

"A Felek jelen szerződés teljesítése során együttműködve kötelesek eljárni. Ennek során a Felek minden olyan akadályról vagy körülményről, amely a jelen szerződés teljesítése szempontjából lényeges, egymást indokolatlan késedelem nélkül értesíteni kötelesek."

Mi még mindig nem kaptunk semmit, nem kerestek meg. Ezzel az a baj, hogy nemcsak ügyfékapcsolat szempontjából öngól, de jogi mulasztásnak is tűnik. Bravó jogászok, bravó sales. A bizalmunk egyre csak nő...
Jovanni Creative Commons License 2007.11.14 0 0 461

Sziasztok Szomszédok!

 

Volt már közületek valaki műszaki egyeztetésen?

Izgatottan várnánk a beszámolót...

Előre is köszi!

Jovanni Creative Commons License 2007.11.12 0 0 460

Sok-sok új építésű lakáshoz tartozó fórumot átolvasva éreztem, hogy a neheze csak most jön...

Azért remélem, hogy a választék (csempe, szaniterek, konyhabútor, FAGYÁLLÓ FŰMAG-)...) valóban minőségi lesz...

Jó tervezést mindenkinek!

martindoc Creative Commons License 2007.11.12 0 0 459
Ja és azt is jelezte, hogy pontban 17 órakor neki lejár a munkaideje, ezért legkésöbb 14:00-kor kezdodhet el a max. 2 orás muszaki egyeztetes, tehát senki ne próbálkozzon munkaido utanra bejelentkezni muszaki egyeztetesre.
Allitolag volt ma egy szemtelen leendo lako, aki probalta delutan 4-re attetetni az egyeztetest...
martindoc Creative Commons License 2007.11.12 0 0 458
Szerintetek a fümag fagyálló burkolat? A müszaki egyeztetéses kolleganö szerint igen.
csibe74 Creative Commons License 2007.11.12 0 0 457

Hali!

 

Csak most néztem a fórumot. Most dolgozok , így ráérek :)

 

Szóval múlt csütörtökön kaptuk a levelet illetve az emailt is.

A konzultáció időpontja fixre meg van írva. Nekem nov. 27.

Órát is írtak.....

 

Üdv.Csibe

 

 

u.i.: Alig várom, hogy költözhessünk.....

 

 

Előzmény: ebo1a (455)
ebo1a Creative Commons License 2007.11.12 0 0 456

sziasztok,

 

dobja magát, hogy mikor végre egyszer ráérünk, be****** az idő nagyon keményen:(

 

elmentünk vasárnap, kicsiny kis szabadidőnkben, csak hogy érezzük a hely varázsát:) természetesen semmit nem láttunk, és szétfagytunk... de, hogy ezt ti is átérezzétek itten a képek...

 

csak a felsőhatáron sétáltunk egyet oda-vissza, egyrészt mert ottnan látható a pici lakásunk, másrészt mert k**** szar idő volt...

 

viszont mivel az első ütem a naív tervek szerint télen költözik, tulajdonképpen ez fog várni minket:)

 

 

http://www.ebola.hu/photos/sasadresort/

 

mellesleg, gyönyörű volt a környezet, eltekintve az építkezéstől:) szép hófedte kertes házak, fatüzelés illata, remélem egyszer tényleg ide jutunk mind...

 

hali...

ebo1a Creative Commons License 2007.11.09 0 0 455
szia Csibe,

mikor jött a levél? és mikor mentek fixálni?

köszi,

|e|
Előzmény: csibe74 (454)
csibe74 Creative Commons License 2007.11.09 0 0 454

Sziasztok!

 

Megjött a műszaki egyeztetéses levél és email. Email-ben is elküldték ugyanazt, amit ajánlott levélben. Átnézzük a tervrajzot és döntünk. Megvan az időpont is, hogy mikor kell menni, de persze megbeszélhetünk mást is. 

 

A vevőegyeztetéses helyre kell menni a Rupphegyi útra. Ott lesznek mintadarabok ill. prospektus...

 

Üdv.

Csibe

Jovanni Creative Commons License 2007.11.08 0 0 453

Sziasztok!

 

Nem tudom, hogy mi van az engedéllyel de az SRII-es garázsoknak nagyon nekiugrottak...

V.kinek infó?

 

Hajrá SRI, SRII és hajrá Happnuda!

martindoc Creative Commons License 2007.11.06 0 0 452
Csak optimistán!:-)
Előzmény: Pietro 72 (451)
Pietro 72 Creative Commons License 2007.11.06 0 0 451
Hi,

Én inkább a dec.31-ei határidőben hinnék, túl sok volt már a kábítás. Anno már többször hallottam, hogy valószínűleg ekkor meg akkor meglesz az engedély, elkezdődik az építkezés és lám, az első építéskezdési ígéret óta eltelt 1 év.

:((
Előzmény: Rossing (449)
Harley rules Creative Commons License 2007.11.05 0 0 450
Rossing Creative Commons License 2007.11.05 0 0 449

Szia!

Ma én is beszéltem velük. Nekem is azt mondták, h Budaörs miatt nem volt meg az engedély "de nem hivatalos információk alapján 2 héten belül" tuti meglesz. Nekem azt mondták,h a felszini parkolás nem lesz engedélyezett (mondjuk én ennek örülnék, ha már vettem parkolóhelyet, meg nincs kedvem a parkolóhely kereső kocsikat hallgatni). Kiváncsi lennék a lakások hány százalékát értékesíthették (nekem 80%-ot mondtak, de a honlap alapján messze nem annyit)? 

Előzmény: Harley rules (448)
Harley rules Creative Commons License 2007.11.05 0 0 448
Köszi köszi és köszi az infót kedves t-s. Bár lehetnék bizalmatlan is, és gondolhatnám, hogy csak meg akarsz nyugtatni minket. de a jó hírt mindig szívesebben el hiszi az ember. Úgyhogy hajrá sr 2. ja és sr1 is persze.

Levelet még nem kaptam ha esetleg érdekes valakinek.
Előzmény: t-s (447)
t-s Creative Commons License 2007.11.05 0 0 447

Hali!

 

Ma voltunk bent az irodában, és nagyon kedélyesen elbeszélgettünk az építkezésről. Ezért köszönet az irodának!

 

A nem hivatalos infok a következők:

Az építési engedély a szomszéd város miatt csúszik. Némi forgalomtechnikai átalakítások után (út szélesítés, körforgalom, n+1-es metró, helikopter leszálló, stb) azonban hozzájárulnak az engedélyhez, aminek meglétét még az idénre prognosztizálják (innen nézve még elég tág időintervallum!!!).

 

Viszont a 13 házat együtt kívánják befejezni és átadni 2008. végéig ...

Ez az 1-es ütemnek egy laza balegyenes ...

 

Jelen állás szerint lesznek felszíni parkolók.

 

Aki esetleg szoctámban reménykedik, annak is egy rossz hír: a lakás árak és méretek ezt lehetetlenné teszik! :-(

 

Uff, t

Pietro 72 Creative Commons License 2007.11.02 0 0 446
Hello,

gondolhatod, hogy nem ezen múlik. Már majdnem az atyaúristent is megkérdeztük, de semmi használható, vagy biztató infó nincs. Állítólag a jövő hét elején jön egy levél, abban meglátjuk mi lesz.

Ciao
Előzmény: csibe74 (444)
happnuda Creative Commons License 2007.11.02 0 0 445
Tőle éppen nem. Most inkább valamiféle hivatalos megkeresésre, magyarázatra várunk, hiszen úgy tűnik nem mi nem teljesítettünk szerződés szerint...
Előzmény: csibe74 (444)
csibe74 Creative Commons License 2007.11.01 0 0 444
Teljesen megértelek. De érdeklődtetek a honlapon szereplő személyektől pl. Fuksz Pétertől, hogy mi a helyzet mi várható?
Előzmény: happnuda (443)
happnuda Creative Commons License 2007.10.31 0 0 443
Nem tudom Ti hogy vagytok vele kedves SRII-esek, mi meglehetősen szomorúak vagyunk ma este...
csibe74 Creative Commons License 2007.10.31 0 0 442

Sziasztok!

 

Remélem figyelnek a parkolási problémákra. Azért jó lenne, ha a köztes utakon is meg lehetne állni , esetleg beállók. Ez nagyon fontos, remélem olvassák az illetékesek!!!!!!

 

A beton falakat így szokták csinálni, ebben nincs semmi meglepő. Egy másik új lakásomban is ilyenek voltak a falak. Csak a lakáson belűli belső falak téglák csak.

 

A két lakást elválasztó fal az mindig vasbeton szokott lenni szvsz.

 

Kilátogatok majd pénteken is  :) 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!