Keresés

Részletes keresés

Mapé Creative Commons License 2023.08.28 0 0 257060

Az nso szerint Mance Zalaegerszegre igazolhat.

Frizuravarjú Creative Commons License 2023.08.28 0 0 257059

Nem tudom. Lagator pont kimaradt, Mance szinte soha nem játszik, Milosevics sem, bár a kapusposzt nyilván speciális. A hétvégén csak Loncar és Dreskovics volt a délszlávok közül a kezdőben. Akkor már inkább mediterránok voltunk, a spanyol, görög, portugál vonallal :)

Előzmény: tiberius55 (257058)
tiberius55 Creative Commons License 2023.08.28 0 0 257058

Nagyon egyet értek veled.Sok múlik azon milyen a középpályánk..Oda most ,betehette volna a néger gyereket,sokan mondjátok van benne fantázia...S valoban mintha jobban bizna a dél szláv játékosokban ,pedig Loncar sem egy nagyszám...

Előzmény: OnlyLoki (257038)
Frizuravarjú Creative Commons License 2023.08.28 0 0 257057
vöröscsillagtszelnök Creative Commons License 2023.08.28 -6 3 257056

mi a faszt érdekel, hogy bárki minuszol? :D annyira lényegtelen... én telibe szarom... leirom a véleményem...

Előzmény: Törölt nick (257055)
Mapé Creative Commons License 2023.08.28 0 0 257054

Pontosan a helyén tudna játszani. Balázs pedig bejöhetne az utolsó fél órára.

Előzmény: LokiFan16 (257047)
kolera4 Creative Commons License 2023.08.28 0 0 257053

70%ban egyetértünk,így én adok erre egy pluszt.

Azt hiszem Loncar is télen jött,Domingues most kezdő,Mojzis is. Szóval azért lett itt változás azóta.

Figyelmeztetőnek jó volt a tegnapi. Több kell a játékosoktól is,több ütközés,több akarat,több futás( ok meleg volt).

Edző bának meg néha változtatnia,át gondolja majd ő is.

Jó lenne a Kecskemét ellen nyerni.

HAJRÁ LOKI

Előzmény: Frizuravarjú (257039)
pippolinó Creative Commons License 2023.08.28 0 0 257052

Babunski már azzal a tudattal játszott, hogy el fog igazolni.Ez nyílván megzavarta és lesérülni sem akart, ezért lehetett visszafogottabb a játéka.Az, hogy a gólkirályunk volt, azért ad neki a csapaton belül egy rangot, függetlenül attól, hogy van néhány gyenge meccse.Ezt a 13 gólt valakinek pótolni kell, nem beszélve a csapatjátékban betöltött egyéb hasznos szerepéről.Úgyhogy lehet egyszerre a kritikának is és a hiányának pótlási igényének is helye.

Előzmény: Ebcsont42 (257045)
ivanandras Creative Commons License 2023.08.28 -2 1 257051

Nem, nem baj. De egy fizikailag a profi sportra alkalmatlan játékosra nem lehet szerintem taktikát építeni.

Persze ne legyen igazam és rúgjon 15-öt ebben a szezonban :)

Előzmény: Ebcsont42 (257050)
Ebcsont42 Creative Commons License 2023.08.28 0 2 257050

Dodó gólt lőtt tegnap. Már ez is baj? :)

Előzmény: ivanandras (257049)
ivanandras Creative Commons License 2023.08.28 -3 0 257049

"Mekkorát változott a világ! Bő egy hete még Babunski volt a megjátszhatatlan alibi csatár, ma meg már nincs támadójátékunk nélküle.."

 

Ez sajnos Mancét és Dodót minősíti leginkább... :)

Előzmény: Ebcsont42 (257045)
norics15 Creative Commons License 2023.08.28 0 0 257048

Hat szerintem a helyere hoznank, de igen ez egy erdekes kerdes hogy Balázst kiraknánk-e a kezdobol

Előzmény: LokiFan16 (257047)
LokiFan16 Creative Commons License 2023.08.28 -1 1 257047

Én örülnék Szuhodovszkinak, de mégis hol játszana?

 

Mikor jön el az az idő, amikor Balázs belátja, hogy nem feltétlen a kezdőben lenne a helye? 

Előzmény: norics15 (257046)
norics15 Creative Commons License 2023.08.28 0 0 257046

Szerintem inkább igazoljuk le Szuhodovszkit és egy gólerős csatárt (Babunkskit én sose tartottam annak, azt értem hogy ebbe a taktikába ő a legjobb, de szerintem tavaly jobban játszott mint ahogyan ő tud) és akkor megleszünk

Előzmény: Ebcsont42 (257045)
Ebcsont42 Creative Commons License 2023.08.28 -3 1 257045

Mekkorát változott a világ! Bő egy hete még Babunski volt a megjátszhatatlan alibi csatár, ma meg már nincs támadójátékunk nélküle..

 

Blago egy újabb nehezen értelmezhető meccsén vagyunk túl. Nem történt semmi különös, csak az MTK a Kisvárdával szemben nem volt hajlandó összezuhanni. A keret ebben a formában, ahogy a mester használja roppant véges. A csatár felhozatal miatt egyszer csak hamis kilencessel fogunk játszani. Loncar meg a következő meccsen lélegeztető géppel fog vitézkedni. Talán a következő meccsen láthatjuk Domingues szezonbeli első sikeres beadását, talán.. Kyziridis pedig a kispadról ad gólpasszt a szögletzászló érintésével a pályáról lefele baktató Báránynak.

 

Jó lenne tudni, hogy az örmények megvárják, hogy összezuhanjon a csapat, vagy próbálnak-e ellene tenni? (Nem, nem kell kirúgni Blagot, bőven elég egy határozott ultimátum is.)

norics15 Creative Commons License 2023.08.28 0 0 257044

Pont hogy azt mondta hogy minden a vezetosegen mulik csatarigazolasban, de megprobalnak erositeni

Előzmény: OnlyLoki (257041)
Isaac Clarke Creative Commons License 2023.08.27 -2 2 257043

Mesteredző!

OnlyLoki Creative Commons License 2023.08.27 0 2 257041

A zuhanyhíradó szerint Blagojevicsnek elég két csatár, és a taktika is ezt tükrözi: egyetlen klasszikus csatárral játszunk minden meccsen. 

Előzmény: Törölt nick (257040)
Frizuravarjú Creative Commons License 2023.08.27 -1 1 257039

"Mikor beírtam a keret Dzsudzsák nélkül NB2-es,nem ilyen keretünk volt."

 

Február 12-én írtad, azóta csak a nyári jövés és menés volt, meg talán Ojediran (de az ő szerepe nem sok, ugye)

 

1. "Ha egy kiesik másik beáll és tudja ami a feladata,meg itt olyan játékosok vannak 2-3 poszton is eljátszanak valami hasonlót olvashattam 1 hete több hszben.

Én nem ezt láttam.

Olyan tanácstalanságot és össze-vissza szaladgálást,mint u 15ös meccsen."

 

Egyetértek, de nem a szűkös keret és a kieső játékosok miatt, hanem mert érhtetetlenül kavrata a lapokat Blagojevics. Nem Manrique a balhátvéd, hanem Kusnyír, a megbízható átlagot hozó Lagator és Romancsuk kimarad, ellenben játszik Mojzis, akkor, amikor amúgy is fel van forgatva a védelem. 

 

2. "Másik vitánk Baranyai nem NB1-es szint,ezt mondtam és vállalom azóta is. Te azt írtad "te nyugodt vagy a látottak alapján" ,bízok benne már nem vagy nyugodt."

Szerintem cserének megfelel, ma játszania sem kellett volna, mivel volt Kusnyír (tudom, fiatalszabály), de amúgy bár ma is kiütköztek az előrejátékban limitált képességei, de nem ő volt a gyenge pont a védelemben, hanem a két középhátvéd szerintem. Baranyai még bőven fejlődhet, én továbbra sem írnám le.

3. "Nem adunk el sok labdát. Ma 12-öt az első félidőben és 9et a másodikban. Ezt mondhatjuk nem sok,de ha hozzáadom a semmibe előre lőtt indtások számával vagy a céltalan íveléssel, a szám 30-35 körül áll meg."

Én elsősorban a saját 16-osunk előterében eladott labdákra gondoltam, mert az ott eladott labdák miatt volt kritizálva a hátulról történő támadásépítés. Mivel az MTK nem nagyon támadott le, ezért ilyen ma sem volt sok, de azon kívül rengetegt, nem mellékesen Manrique és Loncar is borzalmas volt középen, támadásban és védekezésben is, számtalan, az ellenfél térfelén elpasszolt labda után átrohantak rajtunk, nem vitatom. Szörnyű volt ez a mai, úgy ahogy van. Lagatort legkésőbb a szünetben hozni kellett volna Manrique helyett, hogy stabilitást hozzon, de hát eleve kezdenie kellett volna, lévén Manrique volt az egyetlen echte balhátvédünk és ott kellett volna játsszon. 

Blagojevics nagyon túlgondolta ezt, most olyanról nem is beszélve, hogy mi volt az oka pont Kyziridis cseréjének, aki két gólt rúgott az elmúlt fordulókban, meg ma is adott egy parádés gólpasszt.

Jut eszembe, valaki aki illetékes, kijavíthatná a transfermarkton, mert Kyziridis Zetének rúgott gólja Lagatornak van adva ott.

Előzmény: kolera4 (257029)
OnlyLoki Creative Commons License 2023.08.27 0 5 257038

A mai meccs egy borzasztó nagy pofánverés volt, annak a 2500 szurkolónak, aki kilátogatott. És nem is az eredmény miatt, hanem a mutatott játék, az edzői húzások, és a lélektelen hozzáállás miatt.

Kezdjük azzal, hogy elsősorban Loncar faszán végig sétálta a meccset, a teljesítménye kimerült abban, hogy az általa elvesztett labdából kaptunk egy gólt. Egyébként sem értem, hogy a Loncar-Manrique tandemből kinek a feladata lenne a labdaszerzés, mert egyébként egyik sem jeleskedett a műfajban. Loncar előre nulla, hátra veszélyes, ha nem szeretném a klubot ennyire azt gondolnám, hogy direkt csinálja... És itt jön Blagojevics felelőssége! 

Az, hogy Loncar kijöhetett a második félidőben egyértelműen edzői hiba. Az, hogy a gólszerző, agilis, és a kapura veszélyes Bárány helyett képes volt behozni Mancét szintén óriási baklövés, ki is fülyültük emiatt. 

Az, hogy nem látja, hogy a középpályán gyengék vagyunk, és nem változtat, szintén az ő sara (Ojediran padozik ennyire gyalázatos teljesítmények mellett?).

Túlságosan preferálja a balkáni játékosokat akkor is, amikor azok teljesítménye laikus számára is kritikán aluli. 

 

Nagyon sok ez így! 

losik Creative Commons License 2023.08.27 0 4 257035

Idegenben viszont veretlenek vagyunk :) 

Előzmény: Mapé (257028)
Törölt nick Creative Commons License 2023.08.27 -4 2 257034

Már kifejtették, voltak 4 ezren. Újpesten meg Diósgyőrön többen voltak. 

Előzmény: kolera4 (257029)
LokiFan16 Creative Commons License 2023.08.27 0 0 257033

Nem egyénekre gondoltam elsősorban. Abban valóban több dolog miatt is kérdőre lehet vonni.

 

De ha már felmerült ez a téma. Kíváncsi vagyok a véleményedre. Ki lenne jelenleg a két standard szélsőnk szerinted? Talán itt a legkönnyebb mostanában azt mondani, hogy miért ez játszik és miért nem az. A következő meccsen ez a mondat pedig pont fordítva néz ki. 

Előzmény: kolera4 (257031)
LokiFan16 Creative Commons License 2023.08.27 0 1 257032

Azt miért nem mondtad halkan, hogy nemzetközi kupa mellett 3/3-al kezdtünk? :))

 

Ha azt mondom, hogy döcög a szekér, akkor elég finoman fogalmaztam, de...

 

Ha a tavalyi szezon után ennek a csapatnak és stábnak nem adunk egy kis türelmet, akkor tisztelettel kérdezem, hogy mégis kinek adnánk? 

Előzmény: Mapé (257028)
kolera4 Creative Commons License 2023.08.27 -1 0 257031

Khm khm. Nem Blago mondta...

 

Ha beállítok valakiket a kezdőcsapatba, és az nem működik, akkor én is hibázom, ezért nem cseréltem le senkit a szünet előtt.”

 

Előzmény: LokiFan16 (257017)
Mester111123 Creative Commons License 2023.08.27 0 1 257030
kolera4 Creative Commons License 2023.08.27 -2 3 257029

Akkor átbeszéljük. Nyugalomra intek,nincs semmi baj. Itt 11 csapat kb hasonló,a miénk se jobb( úgy néz ki).

Blago meg valami miatt ezeket az itthoni zakókat gyűjti. Tavaly is volt,ma csak folyt. köv...

 

Mikor beírtam a keret Dzsudzsák nélkül NB2-es,nem ilyen keretünk volt. 

Naa de a pontosabb meglátásaid.

1. én kaptam 6 minuszt meg 3 hszet,arra hogy karcsú a keret,jött a kontrád rá: "pont jó a keret,mindenki tudja a dolgát".Jött a sok plusz rá.

Ha egy kiesik másik beáll és tudja ami a feladata,meg itt olyan játékosok vannak 2-3 poszton is eljátszanak valami hasonlót olvashattam 1 hete több hszben.

Én nem ezt láttam.

Olyan tanácstalanságot és össze-vissza szaladgálást,mint u 15ös meccsen.

Az edző bá is csak állt ott szélen és várta hátha megint lesz valami egyéni megvillanás,de Bárányon kívül nem volt ilyen. Nem jött egy Loncar bomba se,így meg...

Ma ez nem Brighton foci volt,hanem Exeter.

 

 

2. Másik vitánk Baranyai nem NB1-es szint,ezt mondtam és vállalom azóta is. Te azt írtad "te nyugodt vagy a látottak alapján" ,bízok benne már nem vagy nyugodt. 

Sajnos a sok fiatal közül,őt nem kellett volna megtartani. Beszédes volt a Kövesd se játszatta...

Mondjuk ahol valaki Nb1-es játékos lehet azért,mert fiatalszabályos..

 

3. Nem adunk el sok labdát. Ma 12-öt az első félidőben és 9et a másodikban. Ezt mondhatjuk nem sok,de ha hozzáadom a semmibe előre lőtt indtások számával vagy a céltalan íveléssel, a szám 30-35 körül áll meg. SOK? Nekem az

Sajnos a labdavesztésekből lesz a gól...

Aztán mondhatjuk nem is az eladot labda a baj,hanem a labda nélküli védekezésünk :D

 

4. Ezt nem mi vitáztuk. Hisz aki nem jár az öltözőbe,nem tudhatja mennyire jól motivál Blago?? :D

Én ma erre is választ kaptam. Pedig nem voltam az öltözőben :))

Maradjunk annyiba nem egy Klopp vagy Sampaoli a faszi,nem úgy jött ki a csapat a második félidőre mint aki vért ivott,jó nagy beszédet mondhatott :D 

Néha beszélt a kispadhoz,néha a semmibe,néha 1-2 tapsolás. Aztán leült.

 

Ojediran? Minek az...

 

 

Nem hallgattam még meg a mai értékelését,meg fogom. Ma mondta ő hibázott nagyot? A játékunkat folytatjuk és minden rendben?  Ragaszkodok ahhoz amit elképzeltem?

Ez a sabon szövege. Remélem mind elhangzott. 

 

Szerintem.

Nincs amúgy semmi baj. Nem élem meg tragédiaként. Ugyanazt a nudli tologatos,oldalra hátrapaszt játszottuk.,mint szoktuk.

Ebben benne van évi 2-3 hazai vereség.  Aki nézte az előző 3 hazai meccsünket az a 4-1 miatt se volt elájulva,most se lehetünk csalódottak.

 

A keret jó,kiesni nem fogunk,a többi meg az ideíroknak kb lényegtelen is.A nézők meg kifejtik majd a véleményüket azzal kijönnek vagy sem. 

Szerintem annál beszédesebb nincs.

 

HAJRÁ LOKI,HAJRÁ BÁRÁNY

 

 

 

Előzmény: Frizuravarjú (256902)
Mapé Creative Commons License 2023.08.27 0 6 257028

Szégyen volt ez a meccs. A második bekapott gól után igazán esélyünk sem volt, hazai pályán egy újonc ellen. Csak halkan mondom, hogy a szezon ép csak elkezdődött és már van három hazai vereségünk.

Ebcsont42 Creative Commons License 2023.08.27 0 0 257027

"Egyébként hiányzik Janika."

 

A hónap meglátása, és tényleg viccen kívül! :)

Előzmény: losik (257024)
pippolinó Creative Commons License 2023.08.27 -1 1 257025

A Paks is beleszaladt a késbe.Felvállalta nyílt játékot.Néha nem árt kontrára játszani, mint most az MTK ellenünk Nics még meg az a játékisállomány, akikkel a betömörülő csapatok ellen eredményesek lehetnénk.Sürgősen pótolni kell majd a gólkirályunkat, mert gondban lehetünk a góllövéssel.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!