Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2006.12.23 0 0 529
Szóval az ember vizet ereszt a konyhai csapból a bögrébe. Jobb kezével csap alá tartja a bögrét, a ballal mögéje nyúl, megnyitja a vizet, eközben a cső vége becsusszan a fürdőköpeny ujjába, és amikor megnyitom a csapot, ronggyá ázom. És ezt kétnaponta eljátszom.
tijja Creative Commons License 2006.12.22 0 0 528

gyógyulást!

 

és teát:

 

Előzmény: Törölt nick (524)
Törölt nick Creative Commons License 2006.12.22 0 0 527
A kutyát még most vidd orvoshoz, mert Karácsonykor nem lesz csak ügyelet:(Gondolom nem szeretnéd, ha szegény pára betegen ténferegne körülötted! Sajna Ő szegény nem tudja elmondani mi a baja és el sem tud menni az orvoshoz egyedül, ahogy mi.
Aztán ha ezt elintézted, utána akár el is tötölheted a napokat 31.-ig.
Előzmény: Gillian (526)


Gillian Creative Commons License 2006.12.22 0 0 526
két napja nem alszom a kutyámtól
lehet, hogy pont karácsonyra lesz beteg
és egyébként is - valaki törölje el az idei karácsonyt, kérem szépen ... most azonnal le akarok feküdni aludni, és legkorábban 31-én szeretnék felébredni - lehet?
nyűgös ribi Creative Commons License 2006.12.22 0 0 525

 

 

 Ehhh!

Törölt nick Creative Commons License 2006.12.22 0 0 524
Kattintgatok a tévében a rohadt légcsőhurutos szobafogságom miatt, és vagy reklám, vagy Mikulás, vagy a családi filmként emlegetett giccsparádé. Ja, vagy húsz éves krimisorozatok. Hörrr.
Törölt nick Creative Commons License 2006.12.22 0 0 523
Sziasztok dühöngők:)!

Csendes, nyugis évvégét, sikeres, szerencsés Újévet kívánok!Remélem, a következő évben nem kell olyan sűrűn dühöngenünk itt:))
Törölt nick Creative Commons License 2006.12.22 0 0 522
Neked is boldog Karácsonyt, te köchög!
Gillian Creative Commons License 2006.12.21 0 0 521
Hogy forduljon fel a helyi kantin vezetője - attól, amivel minket etet.
Hogy ennyi év és rosszullét után is hogy lehetek akkora barom, hogy eszek a főztjéből.
Én vagyok a hülye. Hát persze. De azért kinézhetne neki egy kis ételmérgezés. Hogy izélje meg.
Lénike Creative Commons License 2006.12.21 0 0 520
utálom mikor egyik irodából üvöltöznek a 4 méterre szemben lévő másikba. annyira nincs messze, hogy felemelje a seggét, és átvánszorogjon.
kurvaéletbe.
Ashton_Price Creative Commons License 2006.12.20 0 0 517

Hogy az a nemnormális, szemét, xxxxxxx neb***a+ az egészet!!!

Komolyan mondom: mind hülye, amelyik nemnormális!!!!!!

jégkirálynő Creative Commons License 2006.12.19 0 0 515

megvan.

csak a fal még nem.

B.3 Creative Commons License 2006.12.18 0 0 514
Hogy a legnépszerűbb és legismertebb magyar bank dőljön össze, ha lehet!!!!!!!!
Hogy a vezetője a legnagyobb profit elérése helyett a legjobb működésért járó címre törekedne!!!!
Hogy mér' nem tudom végezni a dolgom, mikor kell?????
Hogy miért nem működik a rendszer?????
Hogy ha késedelmi kamatot kell fizetnem, akkor meg még majd jövök!
NA!
Gillian Creative Commons License 2006.12.18 0 0 513
kib....ttul fáj a fogam
most meg egy másik
ez is egy bölcsességfog
a kurva életbe!
Mad árka Creative Commons License 2006.12.17 0 0 512
Előzmény: Törölt nick (511)
Törölt nick Creative Commons License 2006.12.17 0 0 511
Segíthetek?

Előzmény: Mad árka (510)
Mad árka Creative Commons License 2006.12.17 0 0 510
Megőőőőőőőőőőőőőőőrülök, áááááh!
(Statisztika házi, három órája izzadok, nem megy, nem megy és nem megy, esélyem sincs megérteni, a Nap már rég lement, áááárrgggöörrr!!!)
Törölt nick Creative Commons License 2006.12.16 0 0 509

...sajna elég sűrűn kell látogatnom ezt a helyet...persze nem mintha az előzőtől eltérő okok miatt tenném ezt...

...csak...vissza-vissza olvasom azt, hogy mielőbb meg kellene tőlük szabadulni...elpaterolni őket a fenébe... ...és..ezt mind KIKRŐL írja?????????!!!!! ...akiket mindennél fontosabbnak tartok...akik az életemet jelentik... csak nem a kis Etákat és Nucinúlakat illetné ez a...megtiszteltetés, hogy esetleg mehetnének...38-asnak? vagy...jaj! sorry! az a vonal túl jó hozzájuk...sajnálom! hujujuj!

...asszem megtaláltad azt a pontot nálam, amit...nem kellett volna. ...mert...-ek. nemtudom, hogy olvasod-e ezt a topicot- a legnagyobb baj nem is talán az, hogy...ilyen véleményen vagy. hanem...hogy mindezt a legeslegnagyobbfokú nyugodtsággal és természetességgel nyilvánítod ki egy...7-173mániás topicban. és...rohadtul nem érdekel téged, hogy ezzel kurvára megbántasz embereket, és...engem meg egyenesen a sírba taszítasz. ...tudod én nem szeretnék pótolni...vagyis...már egyszer életem során megtettem, de többször nem leszek ennek részese. még 38-as sem leszek. sőt, még gyors huszas sem. a vicces az, hogy Te vagy/voltál azon rohadtkevesek egyike, akik szinte mindent tudtak rólam...és...aszittem, ezt így komolyan veszed, meg nincs hiába...de...dehogy ennek ellenére ilyet... hm. jó. de ezt míg élek, el nem felejtem.

...corps...

Törölt nick Creative Commons License 2006.12.15 0 0 508

...na Most számolok el nagyonsokszor huszonnégyig...mert...amit most, első indulatomban leírnék, 472biztos, hogy megbánnám...fúwazze!!!!!!!!!!

...hogy lehet valaki...ilyen szinten tapintatlan??? vagy...nemistudommineknevezzem....huhh! egy(azaz ötven) dolog van, ami lényegében biztos pontnak tekinthető  az életemben, ...ami...kábé a legfontosabb...és az életemet adnám érte! ...és ezt MINDENKI tudja...csaképpen szarik bele. kábé 6km magasról. napersze...még mondod is, hogy...'persze, szarul esett' ...de...végülis nem nagy tragédia...nemdebár? ...napersze! nekedaztán nem! ...mindent tudsz, mégis a lehető legnagyobb mértékben teszel arról, hogy az utolsó dolgot is, amibe kapaszkodhatok, lehúzd... hát ez rohadtul nemfog menni! bazmeg, ma jó napom volt, és...lényegét tekintve még az van...mert...de ezt most...szokásszerint hagyjuk... ...persze, tegnap írtam, még mondtam is valakinek, hogy...megint a 173 lett a legnagyobb problémám...és ez jót jelent (merthogy a nagyobb gondom már szublimált...) ...és ez így is van. de...ennyire nem tudod egy kicsit az én szemszögemből nézni a helyzetet??? annyira nehéz?! mostis bőgök, bazmeg! de...tudodmit, nemérdekel...szaromle...ennyit nem ér az egész...ezcsak egy fórum, ahová mindenki azt ír, amit akar...merthogy...joga télleg mindenkinek van...de...nem tudom, hogy minden esetben kell-e élni ezzel...demindegy. majd lenyugszom.

jah, és nem kizárólag arra a hsz-re reagáltam, amihez csatoltam, a lényeg, hogy a tied volt. mert...tudod 4 óra alvás és reggeli3-as kelés után(amit szintén csak a 7-173-ért vagyok hajlandó megtenni, minden nap 'csakezért' felkelni, rákosmiaszarról kibumlizni Kelenföldre...nemszámít) ami mostanában megy nálam, nemtudom, te mennyire tudnád még az indexen is ilyen szinten megállni a helyed... igen, nem írtam oda, hogy még az iksszel ezelőttire is éppúgy vonatkozik...sorry.

...csakazértis424...

légüres tér Creative Commons License 2006.12.11 0 0 507
Az elsőn új albérlő van már megint. Ebben az évben legalább az ötödik. A kutyusát egész éjjelre egyedül hagyta az idegen lakásban, szerencsétlen álat meg örjöngve ugatott reggelig. Hülye idióta gazda!!!
Gillian Creative Commons License 2006.12.06 0 0 506
Ebbe a nyavalyás elcseszett őszbe még rendesen berúgni se tudok, mert egy-két pohártól kidőlök.
Lehet, hogy át kellene szoknom a gyógyszerekre :-)

És adja az ég, hogy ne borítsam rá a fogdokira holnap az egész rendelőt, ha ki akarja metszeni a bölcsességfogamat a helyirül. Kezd a rohadék akkora lenni, mint egy óriási cseresznye. Remélem, nem robban ... 33 fogam van, bassza meg. Meglehet, boszorkány vagyok. És kurvára fááááj!
Törölt nick Creative Commons License 2006.12.06 0 0 505

....aztarohadtpicsába!:) ...bazdmeg, bazdmeg, bazdmeg! ...hogy lehet így felkúrni az agyamat? ...ehhez...komolyan, tehetség kell! ...persze...énis benne vagyok...minek a szarnak várok el én bármilyen reakciót? ...neszepofon.

...nekedmeg annyi, hogy...ezkellett ahhoz, hogy végre leszállj rólam a 3.14csába? ...de...azért nem erre számítottál, mi? ...azt elhiszem, wazeg! de...asszem megért egy húszpercet!...bár...tul.képpen elég szomorú, hogy...ilyen piti dolgok is elő kell hogy forduljanak. éshogy ez legyen az egyetlen eszköz. télleg.  ...de...téllegköszi!

Ketya

gitárhúr Creative Commons License 2006.12.06 0 0 504
így átkúrni az agyamat, hogy baszná meg az rohadt élet!!!
Mopsus Creative Commons License 2006.12.06 0 0 503

mikor is bizonytalanodtál el a saját igazadban??

no comment... :-)

Előzmény: pumuklica (502)
pumuklica Creative Commons License 2006.12.06 0 0 502
emlékeztetsz majd, mikor elmerülök veled egy vitában?
Előzmény: Mopsus (495)
Ashton_Price Creative Commons License 2006.12.06 0 0 501
Valami hasonló érzés kerülget engem is... :((
Előzmény: Gillian (499)
Gillian Creative Commons License 2006.12.06 0 0 500
ha megtudom, ki az, aki reggel hétkor becsöngetett, majd röhögve eltrappolt, letöröm a kezét
/ui. elég szar volt erre ébredni/
Gillian Creative Commons License 2006.12.05 0 0 499
Ezt inkább nem írtam be a "Minek örültél ma?" topikba:
Ma egyedül annak volt módom örülni, hogy lyuk van a seggemen, és nem estem bele. De ezzel ki is merítettem a gyönyörök kertjét.

/Nem akar már legalább péntek lenni, B+? F...om kivan ezzel a héttel ... :-(/
Mopsus Creative Commons License 2006.12.05 0 0 498
Következményekért felelősséget nem vállalok :-)
Előzmény: Kis*csillag (496)
Mopsus Creative Commons License 2006.12.05 0 0 497
ON: dühöngök, hogy nem jön ide dühöngeni, pedig lenne rá oka :-(

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!