Keresés

Részletes keresés

Veszpremi Creative Commons License 2026.01.30 0 0 115337

Mindenki egy ajtón akart kirohanni ;) Ez lett belőle. Jönnek egyelőre visza.

Előzmény: Hozamchart (115336)
Hozamchart Creative Commons License 2026.01.30 0 0 115336

Ezüst 11834-7415. Réz tegnapi ATH után fejbekólintva.

Lassan ébred a publikum a matiné után?

Előzmény: HathorChart (115335)
HathorChart Creative Commons License 2026.01.30 0 0 115335

600pontot lecsavartak a végen, meg jo pár mrd forgalom záróban hozzá.

Ezüst -19%

Arany -7%

Buborék pukk

Előzmény: Hozamchart (115334)
Hozamchart Creative Commons License 2026.01.30 0 0 115334

Bux záróban elkaszálva.

Előzmény: HathorChart (115333)
HathorChart Creative Commons License 2026.01.30 0 0 115333

Bux 500pont le egy orán belül. Remek

Mr_Tc Creative Commons License 2026.01.30 0 1 115332

A SAP közel 14%-os súllyal van a Dax-ban, ezért is esett tegnap a gyorsjelentése után a német tőzsde.
Az elemzésem alapján nem volt annyira meglepő a vállalat grafikonjának az elmozdulás iránya. SAP napos:

Előzmény: Mr_Tc (115295)
HathorChart Creative Commons License 2026.01.30 0 0 115331

Tegnapi csúcsot. Tegnap szaladt fel új ATHra.

Én most örülök neki, magasabbról adhatom. Ez a pár konti fix-fax..

Jobban rá kell pakolnom majd, ha magasabbról, csak jobb

Előzmény: apacukafunda (115330)
apacukafunda Creative Commons License 2026.01.30 0 0 115330

Oh, a bux a 2 nappal ezelőtti csúcsát támadja...ez valami embertelen már.

HathorChart Creative Commons License 2026.01.30 0 0 115329

Rendben. Maradjunk ennyiben.

Megnézzük és ismét gratulálok, ha így lesz. Addig tanulunk

Előzmény: Nostredamus 2022.02.22 (115326)
Mr_Tc Creative Commons License 2026.01.30 0 0 115328
Nostredamus 2022.02.22 Creative Commons License 2026.01.30 0 0 115327

Januárban [12.] 2db Philharmonikert adtam el á 3923 Euroért. Aznap az árfolyam 4573 $ / 3921 Euro volt. Kellett a családi büdzséhez.

Előzmény: HathorChart (115325)
Nostredamus 2022.02.22 Creative Commons License 2026.01.30 0 0 115326

Csak egy kis pangás a piacon, síszünet, influenza stb.  

https://www.kitco.com/ 

 

Február 8-tól mindent elsöprő új rekordok jönnek. 

Előzmény: HathorChart (115325)
HathorChart Creative Commons License 2026.01.30 0 0 115325

Ezüst -17%, arany -7.5%

 

Ha nem makacskodik az ember több marad zsebben

HathorChart Creative Commons License 2026.01.30 0 0 115324

Csak kérdés van.

 

Ezüst már -12%

Arany -6%

Előzmény: Nostredamus 2022.02.22 (115323)
Nostredamus 2022.02.22 Creative Commons License 2026.01.30 -1 0 115323

A Goldman Sachs milliárdokat kereső "szakértője" két hete azt jósolta, hogy az arany ára 2026 IV negyedévben eléri a 4900 $-t  

Van még kérdés?

Előzmény: HathorChart (115321)
Nostredamus 2022.02.22 Creative Commons License 2026.01.30 0 0 115322
Előzmény: HathorChart (115321)
HathorChart Creative Commons License 2026.01.30 0 0 115321

Ezüst -10%

Arany -5%

Oké, hogy no beszaras, de minrk erőltetni?

Minden nap lehet venni

Előzmény: Nostredamus 2022.02.22 (115320)
Nostredamus 2022.02.22 Creative Commons License 2026.01.30 0 0 115320

Nicht beszáren...

Előzmény: HathorChart (115311)
Nostredamus 2022.02.22 Creative Commons License 2026.01.30 0 0 115319

Elkelt Kann Endre hagyatéka, nem volt közvetlen örököse; 

https://index.hu/kultur/2026/01/29/andre-kostolany-hagyatek-parizs-arveres-rekordar-rippl-ronai/   

HathorChart Creative Commons License 2026.01.30 0 0 115318

Azt hirdeti Erste es itt freemail, vagy freshmark vagy nem is tudom hogy hívják kollega a sok nick miatt, hogy olcsó minden így is. Alacsony értekeltség, alacsony P/E.

Mi vagyunk a barmok. El kell fogadni.

En már elfogadtam. Ezert próbálkozom vele, mert barom vagyok :)

Előzmény: apacukafunda (115316)
Nostredamus 2022.02.22 Creative Commons License 2026.01.30 0 0 115317

A spekulánsok eredmény realizálási kísérlete. Közben az igazi vevők kérik a fizikai teljesítést, majd fogyni fognak a spekulánsok. Kevés a raktárakban az ezüst és az arany. (Sok az arannyal vékonyan bevont wolfram.) 

Jövő csütörtökön újból 5500 és 120 felett a két fém. 

Előzmény: HathorChart (115313)
apacukafunda Creative Commons License 2026.01.30 0 0 115316

Nem tudom, hogy vagytok képesek használni azt a xart...tudom h nincs jobb, de akkor is. Közben hiába az atomszar adat, a bux már teker is felfelé. Van egyáltalán valami, ami ezt meg tudná állítani, vagy így megyünk az idők végezetéig? 

Előzmény: HathorChart (115315)
HathorChart Creative Commons License 2026.01.30 0 0 115315

Tegnap teljesült megbízasaimat belépesnel lejart megbízásnak írja.

Amíg irok ide, lejart munkamenet.

Nyelem a békat a kerésükre, és fizrtem cserébe a 4szamla ezetest, realt, állomanyit es broker dijat. Marketsre mar nem marad penzem, remelem megertik

Előzmény: HathorChart (115314)
HathorChart Creative Commons License 2026.01.30 0 0 115314

Megbízasi ajanlatom nincs bent a könyvben hatiban

HathorChart Creative Commons License 2026.01.30 0 0 115313

Arany közben -4%

Ezüst -5%

HathorChart Creative Commons License 2026.01.30 0 0 115312

https://www.portfolio.hu/befektetes/20260130/beszakadt-az-arany-arfolyama-mutatjuk-mi-all-a-hatterben-814474

 

Kapzsiság nem ismeri el azvirreális árakat, még kell, mennie kell..

Qrva nagy oktatás volt ez az év nekem.

Amit köszönök. Mindig tanulok

HathorChart Creative Commons License 2026.01.30 0 0 115311

Arany mai kezdés -2.71%

Előzmény: HathorChart (115310)
HathorChart Creative Commons License 2026.01.29 0 0 115310

Köszi a választ.

Technikai kép nálam ugyanaz, mint pár órája.

Egy átboritós doji, spinning top, bármi.

Átborította az előző napi gyertyát.

 

Mi jöhet ebből?

Nálam is esés 

Holnaptól várod fel, szerintem nem fog.

Stopot még nem raksz, illene.

1000óta emelkedik, mióta nézem aranyat.

5400körül már csak eshet. Itt venni, hát..

Nem vagyunk egyformák, az biztos 

Fogalmam nincs mi irányítja a mai kapzsiságot.

FOMO, pénzhajtás, félelem nincs.

Fura.

Minden jót! Úgy jó ha emelkedik, de a mai gyertya nem ezt mutatja. Meglátjuk mi az erősebb.

TA vagy a vágyak

Előzmény: Rózsika Mekklod (115309)
Rózsika Mekklod Creative Commons License 2026.01.29 0 1 115309

Nem értek a technikai elemzéshez igazán és szerintem amikor buborék rakéta van akkor talán nem is működik.

Amit én látni vélek akármilyen időtávot is nézek hogy nincsenek igazi korrekciók csak kicsik, valószínűleg ott profitrealizálások történnek és azonnal megveszik majd irány az ég.

Ez történt ma is.

Szerinted egy ekkorra menetelés után napon belül 5 % amit mindjárt mg is vesznek és lesz belőle 1% körüli mínusz az "összeomlás"? 

Nem akarok ki be ugrálni inkább úgy képzelem hogy ha már tisztességes "haszon" összejött akkor teszek egy követő stoppot valahova és ha jön egy nagyobb korrekció valamikor akkor még haszonnal kiszállok, majd esetleg újra megveszem. Egyelőre még nem döntöttem el, hogy hova tegyem. Kíváncsi vagyok a holnapi napra.

Arra számítok hogy megyünk tovább fel.

Előzmény: HathorChart (115305)
HathorChart Creative Commons License 2026.01.29 0 0 115308

Nem volt semmi.

Aztan pár perc alatt 900pont le.

Itt senki sem lehet nyugodt.

Innen kezdve pláne nem

Előzmény: apacukafunda (115285)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!