Keresés

Részletes keresés

szulamitum Creative Commons License 2019.02.18 -5 5 17600

Ebbe a felsorolásba hogy illeszted bele, hogy Zsuzsu olyan pillanatait idézték fel, amit egyenes a lejáratására használtak fel. AZON A NAPON, amikor a fejét nem nyomta a vízbe 24 ezer villért szerzett, tehát az összes többi feladatnál helyt állt, Renike szerzett 5 ezret. Azaz, ő sokkal többet bénázott, vagy hisztizett.  Miért nem mutatták?

 

Roliról a végén kiderült, h nem egy lúzer, közgazdasági főiskolát végzett, komoly munkahelyen dolgozott.

Mikor, honnan derült ki, linket kérek.

 

ijesztőbb volt, amit vivikével műveltek.

Most vigasztalhatatlan vagyok. Tényleg: Hiába sírt ordítva Radics kiesésekor, Kristián, Csoki kiesésekor, szenvedett fiúk alatt, fölött, moslék közvélemény ezt nem díjazta.

Előzmény: hiúz 2 (17591)
new attack Creative Commons License 2019.02.18 -10 1 17599

Milyen jelentésileg? 

Átnéztem azt amire ez jött, teljesen érthető.

játszod itt az eszed, szapulsz, és normáról beszélsz.

húzzál el te álszent.

 

Többség azért nézi, hogy leokádja a műsort , ki-ki kit nézz  ki magának.(játékos)

 

Nem bírom aki nem látja magát kívülről,  és másoknak erről oszt észt.

 

Egy rohadt kritika barlang ez az egész.

mínusz meg Cavinton.

Érv nincs benne, csak nyugtatja az állatot.

 

 

Előzmény: deluigi (17592)
deluigi Creative Commons License 2019.02.18 -1 2 17598

dr recska pl eleg jol felolvasta a torteneseket :)

 

Előzmény: -kozi- (17596)
deluigi Creative Commons License 2019.02.18 0 1 17597

titkod*

 

Előzmény: deluigi (17595)
-kozi- Creative Commons License 2019.02.18 0 3 17596

Mondjuk amit Győző művel a BVben azt hozná innen több vvs...

Előzmény: Spandau11 (17594)
deluigi Creative Commons License 2019.02.18 -1 4 17595

nem is lenne igazi egy VV, Dal, X-faktor, Tulelo sem az ilyen osszeeskuveselmeletes forumozok nelkul :)

 

nem lehet semmi megbeszelve elore, mert ha kitudodna, akkor hatalmas botrany lenne, ezt nehez megerteni?

 

te rabiznad a tikod vvrenire? :O

 

Előzmény: hiúz 2 (17591)
Spandau11 Creative Commons License 2019.02.18 -2 5 17594

" Nem hiszem,hogy a médiában fog munkát kapni "

 

Lehet, de várjuk ki. Azt azonban minden további nélkül eltudnám képzelni, hogy valamilyen terméknek az arca lehetne. 23 évesen, mindenféle " mü " nélkül még látnák erre esélyt.

Szép arca van, lehetne vele mit kezdeni és még " nyers  anyag ", lehetne jó irányba formálni.

Előzmény: Hantufan222 (17588)
Betty.Ford Creative Commons License 2019.02.18 -1 4 17593

Nalam most jott el a pillanat, h letiltottam.

Előzmény: szulamitum (17586)
deluigi Creative Commons License 2019.02.18 -1 4 17592

teljesen ertelmetlen amit irsz, nemcsak jelentesileg, hanem a magyar nyelv szempontjabol is

 

te miert nezted a vvt?

 

Előzmény: new attack (17589)
hiúz 2 Creative Commons License 2019.02.18 -7 5 17591

valaki írta itt, h kb. a felénél eldől, ki lesz a győztes.

én január végére tippeltem, mert attól kezdve látszott, manipuláció az egész.

akkor tudtam meg, h nincs felvétel a lopásról, ami miatt bűnözőt csináltak roliból

és nem zavart senkit, hogy ártatlannak bizonyult a hazugságvizsgálaton. leírták, - kizárólag

pejoratív képeket vágtak be róla, beszélgetések helyett pitiáner veszekedéseket. -

csak idő kérdése volt, mikor esik ki.

a finálé színvonala is elképesztően gagyi.

a szereplők felöltöztetése a legprimitívebb módon tükrözte az rtl szándékait.

a végén önmagukat ünnepelték, jól sikerült a megtévesztés.

a szereplőkből hülyét csináltak. majdnem mindenkiből. a kiesett lakóktól nem kérdezték meg, kire szavaznak,

féltek a választól, ezért az ÉNB szavazott.

látszott, h reni és zsuzsu balhéja megrendezett.

egyébként ezek a szerencsétlenek jól játszottak mindketten.

roliról a végén kiderült, h nem egy lúzer, közgazdasági főiskolát végzett, komoly munkahelyen dolgozott.

nyilván összeomlott a szellemi színvonaltól, őt rendesen átvágták, de ennél is ijesztőbb volt, amit vivikével műveltek. boszorkányégetés.

greg csak azért nyerhetett vele szemben, mert a lányt majdnem meglincselték a szex miatt.

ugyanezért hunort döntőbe küldték stb.

Zsuzsunak megmondták, mit kell tennie, mondania. szépen megcsinálta. néha kilógott a lóláb, de

a végére perfekt lett. (a villanővér szépen irányította a pácienseket.)

végül már profin teljesített, lehetett látni napról-napra a fejlődést, ahogy a bizonytalan lányból magabiztos győztes lett és ha szegény a családja, megérdemli a pénzt.

 

mondjuk többen is megérdemelték volna. 

 

 

 

 

 

new attack Creative Commons License 2019.02.18 -10 1 17590

egy mocskos csaló esélyt(36)

 

Milliók nem férnek be a médiába, és szégyellenék a pofájukat is, hogy így...

 

Nem kisebbségi érzése van, antiszociális, felsőbbrendű, utolsó szó őrült.

Beképzelt, a kastélyába majd megnyílik.

Greg lesz az inas:)

Előzmény: Hantufan222 (17588)
new attack Creative Commons License 2019.02.18 -9 1 17589

ez nem troll ez a beszólás?

 

Vége ennek a szarkupacnak, mindenki feltolhatja.

 

Azért nézik, hogy lássák a nála nagyobb mocskokat.

 

Mit néz? Hát már látta az összes lélektant, könyvekből, filmekből, normálisabban.

 

Mindenki, ki-kire azért nézi, hogy jó rászálljon, égesse.

Előzmény: -kozi- (17584)
Hantufan222 Creative Commons License 2019.02.18 -4 5 17588

Igen,sajnos Zsu bolondsága is a társadalomnak köszönhető.

 

Én azt vettem észre,hogy a sok sérült ember között nagyon sok az értékes,akiket valamiért kivet a társadalom.

 

Ha előzékeny,kedves vagy az emberekkel,azt tutyimutyiságnak vélik.

Ha nem állsz be a tömegbe,akkor kigúnyolnak a hátad mögött,stb.

 

Ennek ellenére nagyon érdekes pszichológiailag,hogy viszont amikor a nép elé kerül egy ilyen sérült ember,mondjuk egy műsorban,akkor megsajnálják.

Ez valahol érthetetlen:)

 

Szerintem Zsut felesleges Évihez hasonlítani,megvan a magához való esze.Attól,hogy mentálisan vannak bajok vele,nem buta.

Biztosan nem fog bolygót venni a nyereményből,meg nem lesz bolygókutató.

 

Kapott egy esélyt,hogy helyre rázza azokat a dolgokat magában,amikkel baj van.

Sok dologban nem volt igaza a Házmesternek,de egy okos dolgot mondott,amikor üvöltözött vele,hogy Zsunak valószínűleg kisebbségi érzése lehetett az élete során.

Talán ez a szimpátia az emberek részéről ezen majd javít.

 

Nem hiszem,hogy a médiában fog munkát kapni,viszont fiatal még,tanulhat.Betanított munkánál többre képes.

Előzmény: kedvetelve (17567)
new attack Creative Commons License 2019.02.18 -7 1 17587

A francokat.

leírtam a VV-ről és másról.

 

A gyenge lelkűek remegtek be és marad a szapulás.ők a troll.

Előzmény: szulamitum (17586)
szulamitum Creative Commons License 2019.02.18 -2 6 17586

Párszor már letiltottalak, előkerültél megint. Csak írsz, bármit, tipikus troll.

Előzmény: new attack (17583)
new attack Creative Commons License 2019.02.18 -10 1 17585

Társadalom nem nézi.

Minimális rész, az is röhögni.

 

A média okádja ki a lelkét, gyere léhűtő, itt van pénz(sok szerep)

 

Ordináré a stílus, akkor miért nem a versek elemzésénél vagy fent:)))))

Barom.

 

 

A hsz vége, az mi volt?

Egy bolond őrjöngése.

 

 

 

Előzmény: zsombor5 (17581)
-kozi- Creative Commons License 2019.02.18 -2 2 17584

felnyomta valszeg a speedkupakot magának most h vége a vv-nek...

Előzmény: zsombor5 (17581)
new attack Creative Commons License 2019.02.18 -11 1 17583

A Zsu, mivel ide jelentkezett, jelezte, ő léhűtő, nem dolgozna évekig, nem tanulna, és nagy arcot akar.

celeb akar lenni.

 

Szóval azért ne vegyék ki őt a ketrecből, aki eltévedt.

 

Ne keverjem?

80%-ban együtt voltak a képen(vágva), jól csak ketten lehet megalkotni a villában az antiszociális részt.

 

 

Előzmény: deluigi (17574)
Semerreretyo Creative Commons License 2019.02.18 -3 10 17582

Az ítélethirdetés után a nagy zűrzavarban egyszer úgy 5 másodpercig mutatták Rolit amint a két kezébe temette az arcát és erősen nézte a köldökét. Nekem az villant át az agyamon, vajon mire gondolhat most.


Valószínű nem pont erre, csak úgy eljátszottam a gondolattal:
- A rohadt életbe, ez meg hogy lehet? Egyszerűen nem fér a fejembe, pedig van ott hely bőven. Itt vagyunk mi ketten, két roppant okos, szimpatikus, magasan ez a csőcselék fölé magasodó egyéniség és akkor ez a buta liba viszi el a nagy lóvét, pedig már reménykedtem, hogy nekem is leesik belőle valamennyi, elvégre az én hátamon küzdötte fel magát a rendőr. De mit is beszélek, nem küzdötte csak simán beevezett, hisz mindenki láthatta, versenyt aludtunk az összes heverőn, én még tele is fingottam mindegyiket, úgyhogy ha valaki majd kikukázza a következő lomtalanítás alkalmával, ajánlatos használatba vétel előtt alaposan átszellőztetni.
Most már mindegy, nem lehet mit tenni. Egy hétig döglök a saját kanapémon, hogy kipihenjem ezt a három hónapi villabeli heverést. Senki ne higgye, hogy olyan könnyű volt, néha még a karom is elzsibbadt.
Remélem ez a buta lány végignézi az összefoglalókat és meglátja mekkora egy gerinctelen féreg volt a nagy barátja a csupaszív süllő.

zsombor5 Creative Commons License 2019.02.18 -1 13 17581

Nézem az utolsó hozzászólásaidat. Okádod a lelked, a saját éned mindenkire, mindenre. Magyarul nem tudsz. Ordenáré a stílusod. Nem hallottam, hogy röptetés volt a bolondok házában.

Miért nem takarodsz oda vissza, ahonnan jöttél ?

Előzmény: new attack (17573)
Hantufan222 Creative Commons License 2019.02.18 -3 2 17580

Igen,amikor belépett a nagy műkörmökkel,ki gondolta volna,hogy pont ez a lány fog nyerni.

Ahogy Soma is a beköltözésnél félmeztelenül ült a széke,hogy "ez a legjobb pólóm".

 

Az ilyeneket hamar kiesőnek gondolja az ember,mégis nyertek:D

Előzmény: Ilhilla (17514)
-kozi- Creative Commons License 2019.02.18 0 1 17579

https://www.youtube.com/watch?v=Lxm6_LX68pA&feature=youtu.be&fbclid=IwAR2nfZekaPrX6axA0V5VBzl7yoLfvhjVVEvJ3jVs8Sjwh7oBfDOvBqgbAw4

 

Na még egy kis cucc a végére.

 

Reni, Cintike meg "Renuc" (jaj) hőbörgése a végén.

Törölt nick Creative Commons License 2019.02.18 -4 1 17578

Megvan az első győztes nő,na de milyen ez kinek hiányzott.Mindegy remélem a nyeremény segít majd felnőtté válni.Rolandot sajnálom, ahogy Hunort is,hogy nem nyert csak magának köszönheti,  szép körítés volt a színdarabhoz.Csak a játékot nézve mint nő, Adri volt magasan a legjobb meg is nyerte volna, ha nem szigetelődik el a játék során sehova nem tartozott igazán.Szóval ha a három összefog, és azt viszi ki akit kell, most más lenne a helyzet hacsak nem volt előre eldöntve, de ezt nem hiszem.Van úgy hogy a butaság lelkesedéssel párosul, és csak szavaznak, csak szavaznak.Vissza a régi megszokott szisztémát beszavazás és sms az adja ki a valóságot.

Hantufan222 Creative Commons License 2019.02.18 -2 2 17577

Érdekes volt,hogy a mesélő résznél az iskolahétből nem játszottak be semmit.

Előzmény: szesztoo (17501)
szulamitum Creative Commons License 2019.02.18 -5 7 17576

Sokkal nagyobb baj történhetett volna tegnap, ha egy "szépfiú", tujulással, párbaj nélkül nyer. VV10-nél a válogatáskor elég lenne női zsűritagoknál nedvesedés-mérő értékei alapján választani résztvevőket.

szulamitum Creative Commons License 2019.02.18 -3 4 17575

Szóval ha Roli bukott is százszor többre becsülöm mint a korábbi győzteseket.

Én egyszer elkezdtem az első hetek videóit újranézni. Ha valaki ezt szintén megteszi, látható a háttérben Roli a kanapén fekve, szótlanul. tehát nem "csak" azért nem volt Csoki kieséséig az összefoglalóban, mert Renikét és a szexelőket mutatták.

Cégek komoly összegeket költenek arra, hogy pár percet kapjanak a médiában.

Elszalasztani ingyen lehetőséget, hogy az összefoglalóba kerülj: taktikai hiba.

 

Előzmény: -kozi- (17559)
deluigi Creative Commons License 2019.02.18 -1 9 17574

eskuszom, nem ertem a mondatvezeteseidet

 

neked magyar az anyanyelved?

 

zsut meg ne keverd greggel, mert nem tartozik neki, vegig huseges volt hozza, mig o allandoan elarulta, nem is erdemel semmit

 

Előzmény: new attack (17573)
new attack Creative Commons License 2019.02.18 -14 1 17573

Nem is nézi a magyar társadalom.

Én is alja tekintőnek veszem, hol a határ.

De nem ejtik,  hanem emelik a betegeknek a pénzt.

 

Zsu, hogy ebbe jelentkeztet, jelezte, nem szeret dolgozni, léhütő, nagyképű(tv kocka kell neki), és magát ütő.

 

Ne hivatkozz más betegre, mert sosem gyógyulsz meg.

 

Köszönje meg Greg-nek, a felét adja oda.

Ez a nő egyedül szart sem ér, hisz egy tönkrement élet volt.

Ezt a pénz sem teszi helyre, orvos!

 

 

 

Előzmény: kedvetelve (17567)
new attack Creative Commons License 2019.02.18 -7 1 17572

5 éves jel, akkor nagyon ismert lehetsz.

 

Az emlékeimben rémlik, ha a net-re feljössz, már a felénél lehet tudni, ki nyer(het).

Mérések(150 fős) után lohol az Rtl, majd utána ünnepli, hogy mindig sikerül a nyomás gyakorlás(vágás, feladat adás), mert nem változik a végére mérés.

Zsu is el volt lőve.

 

Előzmény: Spandau11 (17566)
new attack Creative Commons License 2019.02.18 -10 2 17571

VV9 záró.

 

Party állatok(dugtak), taktikázok(Roli stb), és az önmaga szépségébe elfáradt fiú.

 

Maradt a két különc, a két antiszociális, mint ellenpont, mint sajnálható ellenpont.

Greg, Zsu.

Ha nincsenek ketten, nincs ez!

Rtl csak a fele után dönt, merre kezdi meg a nyomásgyakorlást, meg amikor átnézi a méréseket.

 

Zsu, most beindulhatott volna, párkapcsolat vagy humor, nem is nyer, de Greg miatt nem tett semmit, csak az antiszociális sajnálkozás.

80%-ban együtt voltak a képernyőre vágva.

Nem értik, ez páros hatás volt.

Nem tudjuk már megnézni külön.

Adhat neki 15 milliót, ha van nyeremény.

 

Ami viszont végleg kiderült december közepén a net-en(6 db 200-as mérés) gyorsan megfejti a végjáték Rtl2 nyomkodóit.

Elveszik a súly, az izgalom, csak a kétség marad, mindenki tudja, ki nyer(het)

 

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!