Keresés

Részletes keresés

Mazsola0070 Creative Commons License 2021.12.21 -2 1 5933

Pár napja itt is szó volt róla, Tóth Vera a Nagy Kirohanása kapcsán nyilatkozta, frusztrálta, hogy a párja kollégái fogják zsűrizni (bár úgy tudom, Pauli nem dolgozik együtt sem Sárközivel, sem Ráczcal, de még csak közös bizniszük sincs, így nem tudom, mi a fene frusztrálta).....

 

Ha meg már attól kollégák, hogy mind a három a vendéglátásban dolgozik, nem tudom mit várt a Nagy Kirohanó, hogy majd tetőfedők vagy kőművesek fognak egy főzőműsorban zsűrizni? 

Előzmény: Tibbe (5930)
Tibbe Creative Commons License 2021.12.20 0 0 5932

Nem? Akkor ki?

 

Én eddig Tornóczky Anitára tippeltem.

 

Előzmény: Mlle. Grenelle (5931)
Mlle. Grenelle Creative Commons License 2021.12.20 -2 0 5931

Nem ő fog nyerni.

Előzmény: Tibbe (5930)
Tibbe Creative Commons License 2021.12.20 -2 0 5930

Azt hiszem, már tudom, ki nyeri meg a 10 milliót.

 

Ma elkottyantotta valaki, talán Zéé?, hogy Tóth Vera párja séf, na utána néztem.

 

https://egy.hu/kult/egyikuk-szivbol-enekel-masikuk-szivbol-foz-paros-interju-toth-veraval-es-pauli-zoltannal-109158

 

 

Alpári Gnác Creative Commons License 2021.12.20 0 0 5929

Micsoda hír!

 

Lehet, hogy az utolsó adásokba képes leszek belenézni...:)

Előzmény: Mlle. Grenelle (5928)
Mlle. Grenelle Creative Commons License 2021.12.20 0 0 5928

Nah Norbit kiszavazták.

Mazsola0070 Creative Commons License 2021.12.18 -3 5 5927

A következő évad tartalmából:

 

Az egyik adásban egyszerre három celeb kezd el hisztizni és a hisztit követően teátrálisan kirohanni a stúdióból. Fördős és két segéde, a két lepkevadásznak öltöztett séf lepkehálóval szaladnak utánuk és azzal vadásszák le őket, hogy nélkülük megáll az élet, meg egyébként is, valami zseniálisan főznek.

 

A három hisztizőt holtversenyben azonnal a döntőbe juttatják és megkapják a Hujber Feri Különdíjat.

 

A háttérben hallatszik, hogy Fördős veszekszik a kreatívokkal, hogy mi a faszt csináltak, nem háromnak kellett volna hisztiznie és kirohannia egy adásban, hanem egynek-egynek három egymás utáni adásban.

 

Valaki megkérdezi Ráczot, ha az itteni főzőcskézők ennyire zsenálisak, elvinné-e bármelyiket az éttermébe, mire Rácz közli, hogy persze, a hidegmosogatóba mosogatótanoncnak, esetleg.

 

A következő adásban Fördős tízezredszer mondja egy ételre, hogy "cucc" és ötvenezredszerre néz másik versenyzőre, amikor valakiről kihirdeti, hogy továbbjutott, így megkapja a "Konyhafőnök legsokszínűbb műsorvezetője" különdíjat (természetesen saját magától).

 

Ráczot és Sárközit barnamedvének öltöztetik és úgy táncoltatja őket Fördős, miközben nehezítésként hátrakötött kézzel meg kell főzniük egy háromfogásos ételt. Fördős közben heherészik, hogy ilyen jó nehezítést már régen talált ki.

 

A jelenet után látszik, ahogy a séfek meredten a mobilbank oldalukon nézik a beérkezett utalásokat és az összeget látva azt mormogják elé folyamatosan, hogy "van az a pénz, amiért elviselem, van az a pénz, amiért elviselem...."....

 

 

Törölt nick Creative Commons License 2021.12.18 -3 1 5926

"Vicc, hogy ő és Vera is megkapja a séfkabátot!"

Kicsit módosítva a szállóigén: Holló-celeb holló-celebnek nem vájja ki a szemét. Azaz mindig vannak kedvesebb, jobban bejáratott "hírességek", akik mind a szerkesztőknek, mind a séfeknek és a visszajelzések alapján a nézőknek is jobban fekszik.

És ott van még a botrányfaktor - lásd Debella Bella kirohanását. A miniguru meg rendre telesírja az agyi katasztrófáját  mindenütt, ami valóban sajnálatos esemény, viszont már Lappföldön is hallottak róla. Tegnap a végét láttam a műsornak, ahol Osvárt Andrea esett ki. Korábban nem láttam a főzési tudományát, így arról nem tudok ítéletet mondani, de most láthatóan olyan fejet vágott, mint akivel közlik, hogy az Oscar helyett csak az Arany Málna jutott Neki. 

Németh Kristóf "bazmegolására" csak annyit, hogy humorral kell az ilyen  helyzetet megoldani.

(Ezt mondjuk nem láttam, csak olvastam róla a hírt.)       

Előzmény: Ilhilla (5925)
Ilhilla Creative Commons License 2021.12.18 -6 1 5925

Már "vártam", mikor veszik elő a "guru" sztrók-kártyáját, elővették és bejuttatták a 6-ba!

 

Remeg a keze, azért nem tudta szépen feltenni a szirmokat? ...akkor hogyan fogja tudni majd, ha a top 6-nak másolós feladata is lesz, illetve hogyan tálalja majd ki a fináléban a 3-3 főételt és desszertet?

 

Vicc, hogy ő és Vera is megkapja a séfkabátot!

Dio48. Creative Commons License 2021.12.18 -3 1 5924

Most nézem vissza a műsort!!Jó,hogy Jenőnek is pont ez a véleménye mint nekem Andiról.!!Olasz paszta stb ..hagyjuk már nulla tudása van!!Most nézem ,hogy mit csinál a rákkal a serpenyőbe!!Borzalom!!!!Borjufejről nem is beszélve!!!Ilyen buta tudatlan vippet minek inditani a műsorba??!!!!!

Dio48. Creative Commons License 2021.12.18 -3 1 5923

Andit viszont nem sajnálom,hogy kiesett!Az elején többet néztem ki belőle!!De a végére tényleg megmutatkozott soha semmi elképzelése fantáziája nem volt az étellell!!!Gáz ahogy főzött!!Nem azért mert 10 évet élt olaszba és egy tésztát nem tudott késziteni manapság nem készitik házilag!!Előtte voltak a finomabbnál finomabb halak rákok izlése,fantáziája nulla!!Borzalom!!Kiváncsi lennék 10 évig mit evett olaszba!!Még Rába Timi előtt ki kelett volna esnie!!De akkor is utolsó 6-nál nincs ilyen,hogy kötelező egy piros egy kék a döntőbe!!!!Aki jobban főz azt juttatnám tovább!!

Dio48. Creative Commons License 2021.12.18 -2 1 5922

Ez sajna nagy kár,hogy egy piros egy kék a döntőbe kötelező!!Én az utolsó 6-nál levenném róluk a kötényt!!Ki,hogy főz jusson tovább és nyejen!!Én Tornockihoz meg Leilát látnám utolsó két versenyzőként!!Igaz Torno többett lett dicsérve Jenőtől (lopta is volna pár receptjét),hogy ez mennyire igaz ki tudja lehet kamu!De Anita meg Leila aki tud valamit a konyhába!!Nagy kár,hogy egy Vera vagy egy Norbi be tud kerülni az utolsó kettőbe a kötények szine miatt!!Mellesleg nagyszáju Főzni nem tudó Zitát már páros lábbal rugtam volna ki a konyhából!!Remélem  hamar kiesik nem lessz benne az utolsó négybe!!Ez igazságtalan utolsó 6-ba nem nézném a kötény szinét!!!

LPX-424 Creative Commons License 2021.12.18 -2 1 5921

Röhej,protekció!

Együttérezva a beteg emberrel,.már rég otthon lenne a helye.de Ő  harcos(és egyéb)társ a séffel..

.Vera és Zita is csak  a szekesztői(szerződésbeli)akarat miatt van még itt.

Andi mondja magában,de jó hogy elmentem,itt semmi sem változott..

Tibbe Creative Commons License 2021.12.18 -3 0 5920

Na, egy hét múlva ihatunk is rá egyet! :)

Előzmény: deluigi (5919)
deluigi Creative Commons License 2021.12.18 -3 0 5919

yeah, sajnos igy van, ahogyan irod

 

lehet, ha konnyu ellenfel kellett :)

Előzmény: Tibbe (5918)
Tibbe Creative Commons License 2021.12.18 -1 0 5918

csak a két piros szégyen.. egyik pedig a döntőbe fog jutni. egy piros-egy kék döntős a bevett szokás.

 

 A kékeknél már említettem, hogy Tornóczki Anita lesz az egyik, a pirosnál meg csak nem Norbi? :O

Előzmény: deluigi (5916)
Apádfüle Creative Commons License 2021.12.17 -2 1 5917

És nem csak a mai. Két piros kötényes jutott a döntőbe, és mind a kettő haveri alapon. Már rég ki kellett volna hajítani mind a kettőt. Norbit már sok fordulóval előbb, Verát pedig hagyni kellett volna tegnap, hogy menjen, ahová indult.

Előzmény: deluigi (5916)
deluigi Creative Commons License 2021.12.17 0 0 5916

szegyen a mai tovabbjuto

Apádfüle Creative Commons License 2021.12.17 -4 2 5915

Gyakorlatilag Jenő készítette, illetve diktálta neki a receptet. Mert Verocska még nem volt olyan állapotban, hogy főzni, vagy minimum gondolkodni tudjon.
Nem gondoltam, hogy Jenőt ilyen könnyű manipulálni.
Verát sokszor sajnáltam régebben, hogy szegénykének mennyit éghet a pofája a húgocskája miatt, milyen kínos lehet neki a kistesó viselkedése, a nyilatkozatai, meg az egész úgy, ahogy van. De már látom, hogy egy tőről fakadtak, a nagylány se különb.

 

Előzmény: Ilhilla (5914)
Ilhilla Creative Commons License 2021.12.17 -6 0 5914

A "guru" a csokoládés rétese receptjét is a dadájától tanulta? ....de legalább most leöltötte trutyival, ami Jenci séfnek nagyon ízlett! Ezt adnám neki minden nap!

 

Ravasz ez a Vera, nagyon ravasz! Látta valaki, hogy hozzányúl egyáltalán ahhoz az állathoz? Igaz a végén kivitt pár darabka "sült" húst, ami a zsűri szerint "isteni/rohadt jó" volt és megcsinálta úgy a desszertet, ahogy Jenci szóról-szóra elmondta neki, de elsőnek kihozni? ...és Timit kitenni?

 

Szerintem hamarosan megérjük, hogy a "guru" megy fel elsőként, pedig már tegnap is "élete két legjobb ételét" vitte ki! Még jó,hogy néha Ákos és Zé kritizálja kicsit!

Tibbe Creative Commons License 2021.12.16 0 0 5913

Valamit szed, az tuti.

Előzmény: Törölt nick (5906)
Tibbe Creative Commons License 2021.12.16 0 1 5912

Rába Timi

Előzmény: Törölt nick (5911)
Törölt nick Creative Commons License 2021.12.16 0 0 5911

Ki esett ki?

Apádfüle Creative Commons License 2021.12.16 -1 1 5910

Na, Verácska kihisztizte magának, hogy elsőnek mehessen fel a galériára. Csak hogy megnyugodjon az a kis finom lelke.

Hánynom kell.

souss Creative Commons License 2021.12.16 -1 1 5909

Menjen a zsűri a sunyiba!

souss Creative Commons License 2021.12.16 -1 0 5908

Ennyi maximalista ember, mint ebben a műsorban. Mindenki azt mondja, hogy ő maximalista.

souss Creative Commons License 2021.12.16 -1 1 5907

Miért favorizálja ennyire Jenő Timit?

 

Törölt nick Creative Commons License 2021.12.16 0 0 5906

Ha ez a csávó nincs betépve ezen a fotón, akkor barázdabillegető legyek. 

Előzmény: Ilhilla (5898)
Mazsola0070 Creative Commons License 2021.12.16 0 1 5905

Ez hókifli? Jóhogy nem már "újragondolt" pacal....:))

 

Egyébként "hat" a műsor, a pékségben, ahová járunk, az egyik vicceskedvű eladó a kiflire kiírta, hogy "újragondolt" zsömle....:)

 

Beszéltünk pár szót, mondta, hogy náluk otthon nem létezik elrontott étel, mert a felesége mindenre, ami nem jól sikerül, azt mondja, hogy ne úgy egye, hogy el van cseszve, hanem úgy, hogy ez "újragondolt"....:) (bár elmondása szerint ők nem járnak olyan étterembe, ahol "újragondolkodó" séf garázdálkodik).

Előzmény: Ilhilla (5898)
Ilhilla Creative Commons License 2021.12.16 -4 0 5904

Csinálj akkor "zserbógolyót"! Sok receptet találsz a net-en, még sütni sem kell és valóban olyan az íze, mint a zserbónak!

 

 

annál a tökkelütöttnél is, aki minden hozzászólásomat mínuszolja. Még azt is, amiben azt állítom, hogy fehér a hó. :DDD

 

Abba fogja hagyni, majd ha piros hó esik! :D

Előzmény: Apádfüle (5901)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!