Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2011.08.01 0 0 20

Te csak egy dolgot nézel kiragadsz egy terméket a 3ból. MA mar 3playben vasarolják az emberek a szolgáltatásokat nem pedig egyenként. Ha 3-at vagy a telekomnál 4-es veszel (paletta) akkor mind a 4-ből komoly kedvezményeket kapsz.

 

Nem mondom hogy esetenként nem vonzó a külföldi hivás lehetősége de ma többet nyom a latban az 5000 perc letelefonálhatósága akár t-mobile irányba is. Nem kell előbb felhivni egyszer elég ha nem vagy biztos benne. Az emberek nem hivogatnak naphosszat vadidegen számokat.

 

Előzmény: mzperx71 (19)
mzperx71 Creative Commons License 2011.08.01 0 0 19

A hoppá díjcsomag 3490ft az 1 éves hűség nyilatkozatos ár!Az 1995-nél az 75%-kal több és kevesebb szolgáltatást nyújt!A videó telefon azért nem volt sikeres mert nem piacképes áron adták a 2550 az piacképes ár ugyan azért a pénzért kapsz egy extrát+43 országot tudsz hívni 4 ft kapcsolási díjért de vegyük azt hogy ez egy hagyományos telefon akkor is olcsóbb mint a hoppá díj csomag,jó persze ott lehet a t-mobilos számokat állítólag ingyen hívni csak előbb hívjál fel egy 80-as számot,hogy meggyőződj róla hogy t-mobilos e az illető mert számhordozás m iatt lehet pl.vodás is akkor meg 30ft/perc ez a trükk a csomagban, a fele beleszalad a csapdába!

 

Előzmény: Törölt nick (18)
Törölt nick Creative Commons License 2011.08.01 0 0 18

Mint mondottam a 3490 csak standalone ár tudtommal.

 

Sokévvel ezelőtt volt próbálkozás videotelefonnak kapcsolatban és eddig nem jött be senkinek. Nem hiszem hogy piachóditó lesz főleg hogy szinte mindenki a mobilitás felé halad.

Előzmény: mzperx71 (16)
Törölt nick Creative Commons License 2011.08.01 0 0 17

Az a 3490 azért sokkal kevesebb (is) lehet hisz nagyon sokan néznek TV-t illetve interneteznek.

 

3play-ben minden olcsóbb és törekednek arra a szolgáltatók hogy legalább 3 szolgáltatást egy helyről vegyél legyen az UPC DIGI vagy Telekom.

Előzmény: mzperx71 (5)
mzperx71 Creative Commons License 2011.07.31 0 0 16

A legtöbben nem szánnak rá időt és nem is jut eszükbe mert abban a hitben vannak hogy ingyen hívják a t-mobilos számokat hiszen abban a hitben tarják őket és sokan ezért választják ezt a díjcsomagot!Ezt különben jogilag csalásnak hívják!

 

Az ACN digitális és videotelefon szolgáltatása annyiban előnyös,hogy percdíjmentes külföldre is ill.van ingyenes 3-as valós idejű konferencia hívás!Valamint nem kell alkalmazást telepíteni hozzá nincsenek behívószámok saját proxy szerverrel rendelkezik!

A havidíj a hoppával szemben 1995 ft nem 3490 ft! A különbbségből 373 külföldi hívást tudok kezdeményezni percdíjmentesen!

A héten elindult a mobil alkalmazás is okostelefonokra kedvező tarifákkal https://www.acnmobileworld.eu/signup/HU/HUN/index.aspx

Előzmény: anubisaa5 (15)
anubisaa5 Creative Commons License 2011.07.31 0 0 15

Ja... és a mobilszolgáltatók ellenőzése lehetséges a 0680388388 számról ingyen. Ha a 30-as szám tényleg T, akkor meg mehet az ingyen telefonálás. Itt valóban kissé átverős a szolgáltatás, de aki szán rá 1 percet az ellenőzésre azt nem fogja meglepetés érni.

anubisaa5 Creative Commons License 2011.07.31 0 0 14

Amennyiben a cél a magyar vezetékes számok (és T-mobil) hívása, akkor jelenleg mindenképp a Hoppá díjcsomag a legkedvezőbb. Ha nem beszélsz elég sokat (ki kell számolni pontosan ha érdekel), akkor esetleg a szintén voip alapon működő NeophoneX (5,2 Ft/perc mp. alapon, nincs havidíj) is lehet megoldás. Vannak egyéb voip telefon szolgáltatók (pl. rynga), akik 12,5 Euro ellenében 3hó+ ingyenes telefonálást kínálnak szinte az összes fejlett ország vezetékes irányába. Voip telefon szolgáltatásnál nem árt figyelembe venni, hogy a hangminőség gyakran gyenge, illetve a hívott fél hallja a saját visszhangját az esetek nagy részében.

Én a belinkelt ACN árlistán nem értem milyen előnye van ennek egyáltalán??

Előzmény: liliana01 (10)
mzperx71 Creative Commons License 2011.07.31 0 0 13

Zeki!

Ha neked jó drágábban telefonálni az a te problémád csak mást ne hülyíts valótlan állításokkal!

 

Előzmény: Törölt nick (12)
Törölt nick Creative Commons License 2011.07.31 0 0 12

Értem én hogy egy díler azt mondja,a  t-home/t-mobile piacot vezsteni, mert de drága a videotelefonálás nála, de én ezen csak nevetni tudok.

 

Na le is léptem, mehet az öntömjénezés tovább.

Előzmény: mzperx71 (11)
mzperx71 Creative Commons License 2011.07.31 0 0 11

23 országban működik az ACN kiváló ügyfélszolgálattal rendelkezik apróbetüs rész nincs a vezetékes rátelepülő szolgáltatásnál van egy olyan ha 12 hónapnál előbb vissza mondod a szolgáltatást akkor 6000 ft rendszser telepítési díjat kel kifizetni utólag!

Azt hiszem ez is kedvezőbb a Magyarországon megszokot 30-50 ezer forintoknál!

A CPS szolgáltatásnál ugyanúgy tudod használni a faxot a digitálisnál egyenlőre még nem de azt hiszem a fax már kezd kimenni a divatból!

Csapdába nem tudsz belesétálni mert ez a cég nem tudna piacot nyitni egy telített piacon ha nem lenne 100%-ig korrekt megbízható,nem lenne olcsóbb és nem nyújtana jobb szolgáltatást!Ehez hozzá kell szoknunk,persze a konkurenciának nem tetszik mert letöri az árakat!Van videótelefon szolgáltatása a t-mobile-nak is csak megfizethetetlen!

http://www.t-mobile.hu/static/DocumentStore/lakossagi/szolgaltatasok/egyeb/videotelefon.pdf

 

Hálozaton belül 120/60/perc

Hálózaton kívül  150/75

  Persze,hogy piacot fog veszíteni!De minden árverseny nekünk fogyasztóknak kedvező!

Előzmény: liliana01 (10)
liliana01 Creative Commons License 2011.07.31 0 0 10

A díjtáblázatokat ismerem.

Csak a DPS szogáltatás érdekel.

 

Inkább az apróbetűs részekre lennék kiváncsi .

Mennyire könnyen lehet belesétálni nem kellő odafigyelésből rejtett csapdákba amit aztán a zsebem bánhat ? Estleg ha van valakinek konkrét példája, amit megtapasztalt.

 

Pl. vannak  olyan  ügyfeleim akik ha engem hívnak nem érvényes a T-Comos 0-ás kedvezmény csomagjuk , pedig a számom teljesen normális 06-1-xxxx-xxx.

 

Tudom, ez nem az én költségem és nem az én szolgáltatóm problémája, de ha az  ügyfeleimnek kellemetlen, akkor nekem is az.

 

Jelenleg datanetes a vonalasom. 3000 Ft/hó, teljes belföldi díjmentes vonalas  hívással ( bármikor , bárhova, egy hívás max 60 perc, havi összperckorlát nincsen.

Ez is kapcsolt "áru", mert csak internetes előfizetés mellé rendelhető.

Ugyanakkor találtam kedvezőbb internet előfizetést, ez is oka, hogy váltani szeretnék.

 

Az ACN-nel alapból nem működik a hagyományos fax, csak bizonyos technikai feltételek mellett.

Van-e olyan tapasztalat akinek sikerült a faxot is használnia ?

 

Valamint érdekelne ,  hogy rendben működik-e  technikailag az ACN szolgáltatás,  a megrendeléskor és főleg utána milyen az ügyfélszolgálat, ha baj van mennyire készségek és gyorsak, stb....

 

Zeki megleltem a Moderációs topikot, kértem a link törlését ( végigpróbáltam az aláhúzott szövegeket, mire megtaláltam),  remélem törlik. Kösz a segítséget.

 

 

mzperx71 Creative Commons License 2011.07.31 0 0 9

Zeki!

1995 ft és 3490 ft között 1495 ft a különbbség ebből 373 külföldi hívást tudok kezdeményezni percdíj mentesen+8 ország mobilját+az összes belföldi vonalas 0 forint mobilt meg nemérimeg sem erről sem a t-home-ról hívni mert a mobil-mobil 18-20 ft/perc a t-home meg becsapós!

Előzmény: Törölt nick (7)
mzperx71 Creative Commons License 2011.07.31 0 0 8

Zeki!

Ezt mindenki meg tudja nézni a honlapon ellenben a t-home-nál elég nehéz a nemzetközi díjakat kideríteni!

Előzmény: Törölt nick (7)
Törölt nick Creative Commons License 2011.07.31 0 0 7
Előzmény: Törölt nick (6)
Törölt nick Creative Commons License 2011.07.31 0 0 6

Mondta ezt egy ACN viszonteladó...

 

Amúgy a jövő most jön el, vannak már TV-k, amik Skype képesek... csak egy webcamerát kell rácsatlakoztatni.

Előzmény: mzperx71 (5)
mzperx71 Creative Commons License 2011.07.31 0 0 5

Tisztelt liliana01!

Zekivel ellentétben szeretném elmondani,hogy miért jobb az ACN digitális telefon szolgáltatása!

1.A hoppá díjcsomag alapesetben 1 év hűség idővel 3490 ft az ACN szolgáltatása 1995 ft-ba kerül!

    ez 1495 ft különbbség/hó 17945 ft/év!

2.A hoppá díjcsomagban a t-mobilos mobilok ingyen hívása annyiból ferdítés,hogy nem tudjuk a legtöbb esetben,hogy ki t-mobilos        mivel hogy számhordozás van nekem lehet 30-as a számom de pl. a vodafon a szolgáltatóm!

   Ebben az estben rendszer nem figyelmeztet arra,hogy elhagyom a szolgáltatási területet és 30 forintot számláz percenként!

   Ha figyelembe veszem,hogy havonta pl 10 ilyen hívás becsúszik az minimum 300 ft+fizetni való!

3.A múlt hónapban 68 kezdeményezett hívásom volt ebből 3 külföld a havi 1995 forinton túl 12 ft volt a számlám tehát még mindig        csak 2007 forintnál járok és nem 3490 forintnál és ha a hoppából 3 külföldi hívást kezdeményeztem volna akkor már 5000 forint          körűl járnék!

 

Tehát én csak ajánlani tudom az ACN szolgáltatását!

Előzmény: liliana01 (3)
Törölt nick Creative Commons License 2011.07.30 0 0 4

Nahát külföldre IP alapon eddig is volt sok lehetőség ingyen telefonálni.

 

Itt a topikja:

http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9125231

 

Hoyg adott hozzászólásba bele tud-e szerkeszteni modi, azt nem tudom.

De biztos vana  Technika és használata fórumban is moderátor alfórum.

 

Mondjuk nem jelezted, hogy neked külföldre kell.

Mert belföldre a T-home csomagja a nyerő, ingyen vezetékes, ingyen t-mobil.

Előzmény: liliana01 (3)
liliana01 Creative Commons License 2011.07.30 0 0 3

A T-Home Hoppára ránéztem de csak TV, ill.internet előfizetéssel és két év hűségidővel érhető el a legalacsonyabb 2590 Ft/hó ár.

Külföldre  pőedig nincsen 0 percdíj.

Ha jól tudom az ACn-nél közösségi országba 0 percdíjjal lehet telefonálni. Nekem pl. ez fontos lenne.

 

Felhasználóktól várnék tapasztalatot az ACN-re.

 

Mint mondtam nem üzletszerzés a célom. De ha valami olyat ajánlatot kapok ami nekem is jó lehet, miért ne nézzek utána.

 

Más.

 

Zeki megírnád hogyan lehet törölni vagy töröltetni azt a bizonyos "linket".

Köszönöm.

 

liliana01 Creative Commons License 2011.07.30 0 0 2

Én tudtommal nem írtam semmilyen linket.

Melyik az?

Hogyan lehet törölni ha van benne?

 

Nem üzletszerzés a célom, mint írtam.Felhasználó lennék!!

Előzmény: Törölt nick (0)
Géppuskaszájú Rapper Creative Commons License 2011.07.30 0 0 1

Baráti MLM salest használ. Kiválóan alkalmas régi barátságok nullázására.

Előzmény: liliana01 (-)
Törölt nick Creative Commons License 2011.07.30 0 0 0

Érdekes, hogy egyből a partneroldalra megy a link, nem a myacn.eu-ra... hátha ügyfél lesz az érdeklődő?

 

Én nem ájultam el tőle, a T-home Hoppá csomag sokkal jobb.

Előzmény: liliana01 (-)
liliana01 Creative Commons License 2011.07.30 0 0 topiknyitó

Természetesen Ki Mit Tud az ACN-ről ? 

Kérem a címet  javítani ha lehet. Köszönöm. :)

 

Elsősorban felhasználók véleményét várom.

 

A reklám és üzletszerzés ne ezen a fórumon történjen !

 

 

Mivel kénytelen vagyok sok hivatalt és ügyfélszolgálatot hívni ( tudjuk hogy ezek hívásakor peregnek a percek a fogadó automata szövegek  meg a várakozás miatt), a telefonköltségem szép nagy szám havonta.

 

Nemrégiben az alábbi ismertetőt kaptam. Ebben havi előfizetési díj 2-3 ezer Ft körüli, valamint van egy egyszeri beruházási költség.

 

 " Magánszemélynek és cégnek egyaránt folyamatos feladat a rezsi kiadások csökkentése.


”””ÚJ telekommunikációs és energia szolgáltat indult Magyarországon.

A cég  iparág vezető, meghatározó vállalata 18 éve, 4 kontinensen, 23 országban megbízhatóan működik.
Fő célja a legkorszerűbb technológia alkalmazásával a telekommunikációs és energia költségek csökkentése.  Percdíj nincs!

 

1. Digitális telefo n ( DPS) amely Internet Protok  alapúvá teszi a vonalas telefonálást.

 

Hangszolgáltatás, telefonadapter

 

 Hagyományos telefontól, esetleges meglévő hűségnyilatkozatoktól függetlenül

használható.

 

Meglévő internet szükséges hozzá.

 

Percdíj nincs! A havi díj bruttó   1.995  Ft. Mobil szám hívása esetén 4 Ft-os kapcsolási díjjal kell számolni.

 

A havi díjért  Magyarország + 43 ország összes vezetékes és 8 ország mobil számai percdíj nélkül hívhatók.

 

Internet vonalon működik, ami lehet ADSL, csupasz ADSL, kábelTV, mikrohullámú szolgáltatás, stb.

A meglévő internet alkalmasságát eg sebességmérő szoftver  segítségével tudjuk ellenőrizni.

Ha feltöltési irányba a sebesség  (upload speed) 0,125 Mbps-nél nagyobb , akkor kiválóan fog működni.

 

2-3 telefon (fix és hordozható) is ráköthető az adapterre párhuzamosan.

Az adapter internet switch-ként (kapcsolóként) is működik, a számítógép is csatlakoztatható rá.

 

Telefonközpontra fővonalként is csatlakoztatható.

Ha a telefonközpontot felprogramozzuk, hogy ez legyen a kimenő vonalunk, akkor percdíj és korlátozás nélkül használhatjuk.

 

Helyhez kötött, teljes értékű új telefonszámot ad, tehát nincs számhordozási lehetőség.

 

Avészhívó számok is működnek rajta, pl. 105, 107, stb.

 

Hagyományos fax csak bizonyos műszaki paraméterek esetén működik.

 

Egyszeri eszközköltsége az adapternek: 12.000 Ft  , meglévő hagyományos telefon, vagy telefonközpont mellett.

 

Hűségidő egy év.

 

 

Videótelefon (hang- és kép) szolgáltatás

 

Az IRIS 5000 videotelefon  hagyományos telefontól, esetleges meglévő hűségnyilatkozatoktól függetlenül használható.

 

Meglévő internet szükséges hozzá.

 

Percdíj nincs! A havi díj bruttó  2.550 Ft.  Mobil szám hívása esetén 4 Ft-os kapcsolási díjjal kell számolni.

 

A  havi díjért Magyarország + több mint 40 ország összes vezetékes és 8 ország mobil számai percdíj nélkül hívhatók.

 

A hagyományos telefontól  függetlenül internet vonalon működik (ADSL, vagy csupasz ADSL, kábelTV, mikrohullámú szolgáltatás, stb).

A meglévő internet alkalmasságát egy sebességmérő szoftver  segítségével tudjuk ellenőrizni. Ha feltöltési irányba (upload speed) a sebesség 0,250 Mbps-nél nagyobb, akkor kiválóan fog működni.

 

A videótelefonra 2-3 telefon (fix és hordozható) is ráköthető pluszban párhuzamosan.

 Ezen kívül TV-re projektorra, hangerősítőre, videórögzítőre csatlakoztatható

 

Digitális képkere  funkcióhoz USB csatlakozása van.

 

Videóüzenet is küldhető ésvideó postafiókkal is rendelkezik.

 

Maximum 3 fős videókonferenciára alkalmas.

 

Helyhez kötöt teljes értékű új telefonszámot ad,tehát nincs számhordozási lehetőség.

 

A vészhívó számok is működnek rajta, pl. 105, 107, stb.

 

Hagyományos fax csak bizonyos műszaki paraméterek esetén működik.

 

Egyszeri eszközköltsége a videótelefonnak: 49.450 Ft

 

Természetesen a videótelefonáláshoz a fogadó oldalon is videótelefon szükséges.

 

A kép nélküli telefonáláshoz a fogadó oldalon bármilyen telefon lehet.

 

Hűségidő egy év.


Stresszmentes, korlátok nélküli telefonszámla!

Oktatás, tréning, 3 résztvevős hang- vagy videó konferencia.

Magáncélra pl. külföldön élő családtagokkal kapcsolattartás, unoka megtekintése :-).,

 

 

2. Vezetékes telefon szolgáltatás  (CPS  Carrier Preselection (szolgáltató előválasztás).

 

Akinek nincs internete,

Ez a hagyományos vezetékes telefon. 

 

A meglévő telefonszámla alapvetően két részből tevődik össze:

A havi előfizetési díjból és a forgalmi díjból, mely a lebeszélt perceinket jelenti.

 

 Az új szolgáltatással is hasonló a telefonszámla.

A meglévő telefonszolgáltató ( T-Com, Invitel. UPC) havi előfizetési díja és az ingyenes percdíjat lehetővé tevő ACN havi előfizetőfizetési díja.

 

A forgalmi díjon érhető el megtakarítás .

 

A CPS megkötése után, az eredeti szolgáltató tarifacsomagját  is lehet használni egy 4 jegyű előhívó használatával, tehát nem szűnik meg az eredeti szolgáltatás véglegesen!   „””

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!