Keresés

Részletes keresés

silent hunter 3 Creative Commons License 2015.02.10 0 0 2727

Nehogy megvedd. Azt mondjuk csak te tudod mik az anyagi lehetöségeid,de én inkább spórolnék pár hónapig és vennék egy újat.

Eleve ellenszenves amikor valaki ilyen pongyola hirdetést ad fel.

Előzmény: nagy.balint (2726)
nagy.balint Creative Commons License 2015.02.10 0 0 2726

Sziasztok!

iPad mini vásárlása előtt állok. (használtan) 

 

Két kérdésem lenne hozzátok.

 

Az első az lenne hogy ha még garanciás időn belül van a vásárolt készülék akkor én annak a garanciális javíttatására jogosult vagyok-e?

 

A második kérdésem pedig az lenne hogy a hirdetők a kiszemelt készülék hibájaként ezt adta meg: "nem mindig jelentkezik, de az érintő néha "meggajdul""

 

Ti mit gondoltok ezt ha visszaküldöm az Apple-höz tudnak-e vele mit kezdeni? Érdemes-e ezt a készüléket megvásárolni?

 

A válaszokat előre köszönöm!

 

Üdv, NB

histván Creative Commons License 2015.02.06 0 0 2725

Barátkozom pár napja a workflow alkalmazással.Biztos van aki velem együtt "akciósan" töltötte le.Nem boldogulok a yoututube és az mp3 downloader

lehetőségeivel,ui.nem kínálja fel.Lehet bénázok,valaki használja?

Más.A Paper app.-hoz pencilt hol kapok?

Köszönet.

Aszpirin Creative Commons License 2015.02.04 0 0 2724

Mellesleg a NAS-om egy 1TB-os TimeCapsule (nem mai gyerek már...),  amin az iMac-em teljes automatikus inkrementális backupja (TimeMachine) mellett rajta van a teljes iTunes Library-m több tízezer bedigitalizált zeneszámmal, plusz rengeteg film és sorozat... 1TB-ból már rengeteget ki lehet hozni :)

Előzmény: Aszpirin (2723)
Aszpirin Creative Commons License 2015.02.04 0 0 2723

Persze, használom is ezerrel :) Jó kis app, alapcucc, szerintem. És egyre jobbá válik, ahogy telik az idő, mert úgy látom, ezt tényleg fejlesztik.

Előzmény: silent hunter 3 (2722)
silent hunter 3 Creative Commons License 2015.02.04 0 0 2722

Nem tudom ismered/használod-e a Filebrowser nevű appot, nagyon tudom ajánlani Nas-hoz , majdnem annyit tud mint egy Windows-os Total commander :) 

Előzmény: Aszpirin (2721)
Aszpirin Creative Commons License 2015.02.04 0 0 2721

Én is NAS-szerverről nézem a filmeket meg hallgatom a zenét, lásd előző hozzászólást.

Előzmény: silent hunter 3 (2719)
Aszpirin Creative Commons License 2015.02.04 0 0 2720

Aktuális állapot: 64 GB-os iPad Air2, iOS 8.1.2; ABeállítások/Infó által adoot adatok: Kapacitás: 55,8 GB (vagyis több mint 8GB-ot visz el az iOS és a 64 GB formázási vesztesége, na meg a "64 GB" jelölés csúsztatása, erről mesélhetnék...). A tényleges használat így néz ki: 858 fotó, egyetlen videó, 28 dal (tehát zene és videó lényegében szinte semmi), 79 alkalmazás (köztük néhány pártíz kilobájtos alap játék mellett a MC4, de ott van a teljes irodai csomag, GarageBand, Prezi, és egy halom hasznos apróság). Mindezek mellett a maradék szabad tárhely 38,9 GB. Ugy, hoyg multimédia, eltekintve a fotóktól, alig van rajta. Egy mondatban: kell legalább 32 GB, és akkor is csak kevés filmmel számolj...

Előzmény: Aszpirin (2718)
silent hunter 3 Creative Commons License 2015.02.04 0 0 2719

Hát ja, de felhőkkel lehet machinálni pl Bitcasaval plusz tíz giga hely.Meg nekem van itthon egy NAS szerver is azon tartom a filmeket,zenére meg ott a Spotify.

Előzmény: Aszpirin (2718)
Aszpirin Creative Commons License 2015.02.04 0 0 2718

Szerintem nagyon hamar kevésnek fog bizonyulni. Az ideális szerintem a 32 giga, nem véletlen, hogy a legújabb iPad-ekből pont 32 gigás nem létezik, ezzel kényszerítve a vásárlókat a 64 gigabájtos verzió árának megfizetésére... ami szerintem nagyon szemét húzás az Apple-től.

Előzmény: Áki801 (2713)
silent hunter 3 Creative Commons License 2015.02.04 0 0 2717

utoljára akkor láttam annyi szabad helyet amikor új volt:)

Most megnéztem , az ibooks veszi el a legtöbbet sok pdf újság miatt 1.4 giga.

Előzmény: K Nándor (2716)
K Nándor Creative Commons License 2015.02.04 0 0 2716

Nálam legalább a fele szabad. Minden szükséges app fent van (játék nincs), mediát meg streamelem az otthoni szerverről.

Előzmény: silent hunter 3 (2715)
silent hunter 3 Creative Commons License 2015.02.04 0 0 2715

Nekem valahogy sosincs 1-2 gigánál több szabad helyem, pedig nem is teszek rá filmeket meg játékokat se.

Előzmény: kaviat (2714)
kaviat Creative Commons License 2015.02.04 0 0 2714

keveset.. eleve az oprendszer megeszik cirka 3 gigát, marad 12 - 13 gigád, ha pár appot is felteszed, akkor nem sokáig fog tartani ez a memória, azaz pár film után megtelik (persze filmméret függvénye, mert ugye ha már retina, akkor 720p-ben érdemes rárakni a filmeket, azaz 2 film már simán 8 - 9 giga is lehet), ha nem érdekes a képminőség, akkor mondjuk fél tucat film fér rá. ha jó neted van otthon, akkor viszont streamelhetsz mondjuk valami share-ből, felhőből.

Előzmény: Áki801 (2713)
Áki801 Creative Commons License 2015.02.04 0 0 2713

Sziasztok! A 16 gigabite mennyire elég egy ipaden?? A mediamarktnál most akciósan meg tudnám rendelni végre életem első ipadjét :)) de nem vagyok benne biztos, hogy az a 16 giga elég e.. Mennyi filmet, képet tudnék rajta tárolni? Köszi előre is

Aszpirin Creative Commons License 2015.02.02 0 0 2712

Örülök, hogy tetszik :)

Nekem az Air2-eshez van egy, szuperkönnyű, nsgyon passzentos, és "állítva" is jobban tartja az iPad-emet, mint anno az eredeti SmartCase. Meglátjuk, meddig bírja. Ha csak fél évig is, akkor is már jobban megérte, mint a SmartCase!

Két hónapja van meg nekem, egyelőre jól bírja a strapát, pedig nem kímélem...

Előzmény: K Nándor (2711)
K Nándor Creative Commons License 2015.02.02 0 0 2711

Rendeltem egyet iPad 3-hoz.Elso ranezesre azt mondtam, hogy ez nagyon gagyi. Aztan felprobalva "hubammeg" de jo:-) Koszi az tippet.

 

 

Előzmény: Aszpirin (2606)
silent hunter 3 Creative Commons License 2015.01.31 0 0 2710

Dehogy hivatalos, ipad3-hoz vettem vaterán, 3000 Ft postával, Kínából:D

Előzmény: Aszpirin (2709)
Aszpirin Creative Commons License 2015.01.30 0 0 2709

Ez nagyszerű hír, örülök neki! Én ugye ("utángyártott") VGA-adapterre írtam gyanított okként, hogy esetleg felbontásbeli inkompatibilitás lehet, de egy másik olehetséges kot is írtam, mint valószínűbb problémaforrás... A HDMI az már "okosabb"... Egyébként kíváncsi lennék, "hivatalos" adaptert vettél? Ha nem, milyen iPad-hez, milyen típust, honnan? Ez talán mások számára is érdekes lehet (engem is érdekel :).

Előzmény: silent hunter 3 (2707)
kaviat Creative Commons License 2015.01.30 0 0 2708

érdemes frissíteni, ha valaki parás, akkor az várjon pár napot, hogy kiderűl e nagy ármány.. arra azért érdemes figyelni, hogy régebbi modelleket nem biztos, hogy érdemes frissíteni

Előzmény: gyb78 (2706)
silent hunter 3 Creative Commons License 2015.01.30 0 0 2707

Megjött a kábel és működik vele a projektor,automatikusan leveszi a felbontást a megfelelő szintre.

Előzmény: silent hunter 3 (2696)
gyb78 Creative Commons License 2015.01.29 0 0 2706

Tudjatok mi az oka ennek a gyakori ios frissitesnek? Nemrég jött ki a 8.1.2 és mar is itt a 8.1.3.. Érdemes ezekre raugrani ipad-en?

 

New Bart Creative Commons License 2015.01.27 0 0 2705

A PC-n és a mobilon lehet egyszerre használni, nem értem, hogy itt miért nem tudnak összehozni egy ilyet, egyébként Respekt Viber, szerintem az egyik legjobb progi!

Zsanett Bertyák Creative Commons License 2015.01.27 0 0 2704

Nagyon Szépen Köszönöm a válaszokat!!!!Azert kicsit elszomorodtam,hogy nem lehet!:(

histván Creative Commons License 2015.01.26 0 0 2703

ld. 2673 és 2676 sz.korábbi kérdésem+válasz

Előzmény: Zsanett Bertyák (2699)
K Nándor Creative Commons License 2015.01.26 0 0 2702

Remelem csinalnak majd vele valamit, ha mar van pc kliens....en is hasznalnam a paden.

Előzmény: Aszpirin (2701)
Aszpirin Creative Commons License 2015.01.26 0 0 2701

Ja, és ez a Viber nyavalyája, egyszerűen így van megoldva... Én is belefutottam már, sajnos, és bosszantott is a dolog.

Előzmény: K Nándor (2700)
K Nándor Creative Commons License 2015.01.26 0 0 2700

Csak egy keszuleken tudod hasznalni. Nincs mas megoldas.

Előzmény: Zsanett Bertyák (2699)
Zsanett Bertyák Creative Commons License 2015.01.26 0 0 2699

Sziasztok!Legyszives segítsen nekem aki tud!Mar sok helyen próbálkoztam,de eddig nem jártam sikerrel!Az iphonon (4s) es a Ipaden nem tudom egyszerre használni a Vibert!Valaki tudna rá megoldást mondani,hogy mit tegyek????Előre is Köszönöm!!

András Tikk Creative Commons License 2015.01.24 0 0 2698

Sziasztok, (iPad Air) a Safari teljesen belassult, és a kedvenceket magától sokszorozza.

Ha valaki tudja, hogy mitől lehet vagy találkozott ezzel a problémával, kérem segítsen.

Köszi!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!