Keresés

Részletes keresés

Briana Moore Creative Commons License 2012.12.23 0 0 11097
Kellemes karácsonyi ünnepeket Mindenkinek :)) ma a vállamra telepedett egy néma kacsa,egy gyönygyi,meg a hibrid pulyka lelke-ami a megszakértés ellenére történetesen fiú volt :)) egyébként minden ok,vigasztalom a nehéz vállaimat,úgy néz ki,eddig sikeresen :)))
G.Zoli Creative Commons License 2012.12.23 0 0 11096

Gyálimanus Creative Commons License 2012.12.23 0 0 11095

Nyolc volt ami kikelt de 6 maradt meg.

porcelánok vörös-fehérek lesznek nagyrészben.

Takaritás lessz a röpdében aztán tervezgetés, f@szolás, mit hová, ? van 6 pár nimfám + kb. 25 pár huli, 1 rubinó rozi és 1 sárga kecsópár.

csá.

Előzmény: G.Zoli (11088)
Johny24 Creative Commons License 2012.12.23 0 0 11094

Volt érdeklődő,úgy volt hogy szól,ha jön,de ennek kb.2hete.Lehet,h megtartom őket,h legyen vmi fajtatiszta madaram is,meg hát jó lehet még tartaléknak a fehérmániás elnök úrnak...:)))

Előzmény: kishármas (11091)
kishármas Creative Commons License 2012.12.23 0 0 11093

Azt mondta -ma beszéltem vele- ,hogy azt hozza a Jézuska is mint a Mikulás............lófa...

Előzmény: G.Zoli (11089)
kishármas Creative Commons License 2012.12.23 0 0 11092

..vagy éhen halnak....

Előzmény: Johny24 (11084)
kishármas Creative Commons License 2012.12.23 0 0 11091

Van rájuk valami mozgás?

Előzmény: Johny24 (11085)
kishármas Creative Commons License 2012.12.23 0 0 11090

És milyenek lesznek a porcelánok? A feketéket meg egyenlőre elnézegetem nálad. Nem hozok egyenlőre semmit, de azért Köszi!! Aztán  a pénz a gyerekekre meg az unokákra költeni nem úgy mint a múltkor. Az egyik fele ment a hit gyülinek a másik meg a nyerő automatába!

Előzmény: Gyálimanus (11083)
G.Zoli Creative Commons License 2012.12.23 0 0 11089

:D Képet már tud feltölteni de fotózni még nem tud. Andi meglephetné karira valami profi géppel ami már magától fényképez :D

Előzmény: kishármas (11081)
G.Zoli Creative Commons License 2012.12.23 0 0 11088

Akkor most nagy a csend a röpdében. Mennyi lett végül a hullámosoknál a fészekben? Növögetnek szépen a kis keselyűk?

Előzmény: Gyálimanus (11083)
Johny24 Creative Commons License 2012.12.23 0 0 11087

Mire ideérnek a képek a kicsik ivarérettek lesznek:))

Előzmény: kishármas (11081)
Johny24 Creative Commons License 2012.12.23 0 0 11086

Nekem minden fajtánál ez a színváltozat tetszik a legjobban(már amelyiknek van).

Előzmény: kishármas (11072)
Johny24 Creative Commons License 2012.12.23 0 0 11085

Mivel csak ezek vannak...Szétszedtem a 2 kakast,az egyiket kidotam a vegyesekhez,így remélem jobban erősödnek,h egyeduralkodók az udvarukon.

Előzmény: kishármas (11071)
Johny24 Creative Commons License 2012.12.23 0 0 11084

Azért kezdett el keltetni,mert a fehér kakasok mindig a bográcsban végzik nála:))(vagy a gyenge életkedv miatt eldobják maguktól az életet:))))

Előzmény: G.Zoli (11063)
Gyálimanus Creative Commons License 2012.12.23 0 0 11083

Szeva Druszám!

A porcelánok még fiatalok, az egyik kakas most kezdett még csak kukorékolgatni,

kellenek a feketék? Akkor a Tiéd!

Lazacot csak párban adja a manus pedig megbeszéltük hogy 2-3 tyúkot ad hozzá, elküldtem a francba!

Most ment el a nepper, vitt minden görbecsörüt, /nálam megjött jézuska idöben/,

vigyázz magadra,jégre ne lépjél!

csá.

Előzmény: kishármas (11062)
kishármas Creative Commons License 2012.12.23 0 0 11082

MINDENKINEK BOLDOG BÉKÉS KARÁCSONYT KÍVÁNOK!!

kishármas Creative Commons License 2012.12.23 0 0 11081

Csinálhatnál a kicsikről is képet! De nem úgy,hogy feléjük állsz és fotózol, hanem olyat ahol látni is vakamit.

Előzmény: Falco Elnök (11032)
kishármas Creative Commons License 2012.12.23 0 0 11080

Sok nem látszik belőle.

Előzmény: Falco Elnök (11035)
kishármas Creative Commons License 2012.12.23 0 0 11079

A feketék szééépek!!!

Előzmény: Gyálimanus (11038)
kishármas Creative Commons License 2012.12.23 0 0 11078

Még most sem tettél le azokról a lazacokról!

Előzmény: Gyálimanus (11049)
kishármas Creative Commons License 2012.12.23 0 0 11077

Egyébként tényleg mocskos egy alak. Azt monta van két pulykája és az egyiket felhizlelva nekem adja. Most már csak mellébeszél, hogy így meg úgy.... Szóval látom már nem szívesen adná.

Előzmény: G.Zoli (11073)
kishármas Creative Commons License 2012.12.23 0 0 11076

Hát meg vallom kéne! Mekkorra terkó kell nekik?

Előzmény: G.Zoli (11073)
kishármas Creative Commons License 2012.12.23 0 0 11075

Bocs! Melyiket.

Előzmény: kishármas (11074)
kishármas Creative Commons License 2012.12.23 0 0 11074

Akkor mejyiket vihetem végül? Mert már csak mellébeszélsz...Ha nem akarsz adni akkor mond, ne kertelj!

Előzmény: Falco Elnök (11039)
G.Zoli Creative Commons License 2012.12.23 0 0 11073

5-7 centisre nőnek. Egyenlőre nincs túl sok belőlük de ha erre jársz adok egy csapatot ha kell :)

Persze én sem szeretem kibeszélni a háta mögött de igy négyszemközt nem gáz :D

Előzmény: kishármas (11068)
kishármas Creative Commons License 2012.12.23 0 0 11072

Látom neked is a porcelánok tetszenek a legjobban.

Előzmény: Johny24 (11045)
kishármas Creative Commons License 2012.12.23 0 0 11071

ezeket akarod eladni?

Előzmény: Johny24 (11056)
kishármas Creative Commons License 2012.12.23 0 0 11070

Ne is álj szóba vele! Mocskos sehonnai  Ő. De ezt ne mond el neki csak tudod így a háta mögött............

Előzmény: G.Zoli (11066)
kishármas Creative Commons License 2012.12.23 0 0 11069

Jani! Én pénzért szopok. nyalok, gombot varrok!

Előzmény: bexzy (11040)
kishármas Creative Commons License 2012.12.23 0 0 11068

Ezek a csótányok mekkorák kb? Adsz el belőle???

Előzmény: G.Zoli (11051)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!